ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
więcej ->

 
 

Ważne Powody Zagrożenia USA

Miesiac temu czlonek redakcji pisma The American Conservative (Konserwatysta Amerykanski”), Scott McConnell przeprowadzil wywiad z profesorem Robertem Pape z University of Chicago, autora ksiazki pod tytulem “Dying to Win”,( "Zginac Zeby Zwyciezyc: Strategiczna Logika Samobojczego Terroryzmu,” opublikowny wydaniu tego pisma datowanym18 lipca, 2005. Dr Pape jest doswiadczonym naukowcem, ktory wyklada w amerykanskich wyzszych szkolach wojskowych i jest traktowany jako jeden z najlepszych znawcow spraw bezpieczenstwa swiata w obliczu nowoczesnych technologii.

McConnel zapytal doktora Pape: „Wedlug panskiej opinii jakie jest prawdopodobienstwo ataku bronia masowego zniszczenie na miasta amerykanskie? W odpowiedzi profesor Pape powiedzial: „Uwazam ze w duzej mierze prawdopodobienstwo takiego ataku zalezy od tego jak dlugo wojska amerykanskie pozostana w akcji w rejonie Zatoki Perskiej. Glownym powodem anty-amerykanskiego terroryzmu, samobojczego terroryzmu i katastrofalnego terroryzmu („catastrophic terrorism”) jest okupacja ziem arabskich przez wojska amerykanskie. Im dluzej wojska amerykanskie pozostana na Polwyspie Arabskim, tym wieksze ryzyko nastepnego ataku, takiego jak atak na wiezowce w Nowym Jorku i Pentagon 11go wrzesnia 2001, w formie ataku samobojczego, nuklearnego lub biologicznego.”

Amerykanska interwencja wojskowa na BliskimWschodzie jest widziana tam jako wynik przymierza „krzyzowcow ze sjonistami” („Crusader-Zionist alliance”), jak jest okreslane przymierze w ramach ideologi neo-konserwatyzmu, wytworzonej przez trockistow, Zydow nawroconych na sjonizm i protestanckich fundamentalistow amerykanskich, ktorzy wierza ze zwyciestwo Izraela nad Arabami jest warunkiem koniecznym powrotu Chrystusa na ziemie. Przymierze to dzis kontroluje partie Republikanska i Bush jest „na nowo urodzonym Chrzescijaninem.” Jest on zarazem czlonkiem magnaterii przemyslu naftowego i zbrojeniowego. Tak jak kiedys trockisci wierzyli w wojne permanentna dla zwyciestwa kopmunizmu, tak teraz neokonserwatysci-sjonisci wierza w wojne permanentna dla zwyciestwa ich wersji demikracji. Po drodze do zwyciestwa ich wersji „demokracji” neokonserwtysci-sjonisci, chca stworzyc, za pomoca amerykanskiej maszyny wojennej, imperium globalne, w ktorym interesy USA i Izraela pod rzadami Szarona sa i pozostana identyczne.

Na pytanie co moglo by poprawic sytuacje USA w „wojnie z terrorem” toczonej przez Busha dr. Pape odpowiedzial: ”Dla USA wyjsciem z obecnej sytuacji najlepsze bylo by osiagniecie bezpieczenstwa od atakow samobojczych przeciw Amerykanom, bez jednoczesnych strat w zywotnych dla Amerykanow sprawach. W wypadku Zatoki Perskiej Amerykanie powinni zabezpieczyc sobie dostawy nafty bez powodowania przez nastepne pokolenia coraz bardziej rosnacej liczby samobojczych terrorystow. W latach 1970. oraz 1980. nie bylo ani jednej amerykanskiej jednostki bojowej na Polwyspie Arabskim i USA bylo sprzymierzone z Irakiem Saddama Husseina i Arabia Saudyjska. Wowczas Amerykanie stosowali „strategie rownowagi sil” za pomoca „strategicznej rownowagi” osiaganej dzieki obecnosci amerykanskiej marynarki wojennej w Zatoce Perskiej.

Dr. Pape uwaza ze jest bledna, czesto spotykana w Ameryce opinia, ze w momencie kiedy ilosc terrorystow samobojczych osiaga taki poziom jak obecnie, to tylko „wojna z terrorem” moze zatrzymac dalszy wzrost ilosci samobojczych terrorystow. Tymczasem historia ostatnich 20 lat jest dowodem zupelnie odwrotnej sytuacji. Mianowicie w chwili kiedy obce wojska okupacyjne opuszczaja ojczycne samobojczych terrorystow, ataki smobojcze czsto koncza sie prawie natychmiast, jak to mialo miejsce na terenie Libanu po zakonczeniu izraelskiej okupacji.

Na przkladzie Libanu, typowym wedlud profesora Pape, stwierdzil on ze wsrod somcojcow-terrorystow tylko osmiu bylo muzulmanami, dwudziestu siedmiu komunistami lub socjalistami i trzch bylo Chrescijanami. Podobne proporcje stwierdzil on na wyspie Sri Lanka, gdzie ostatnio bylo najwiecej samobojczych terrorystona swiecie. Chodzi o walki miedzy Sinhala Buddystami i Hindusami-Tamilami, wsrod ktorych wogole niema muzulmanow. Tak wiec wedlug profesora Pape dzis glownym zrodlem zagrozenia USA jest pacyfikacja Iraku przez armie amerykanska.


11 lipiec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Korporacyjna globalizacja
styczeń 2, 2006
Goska
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Dziesięć razy pomyśl - zanim raz coś zrobisz
listopad 22, 2008
Artur Łoboda
Pogoda dla nafty
grudzień 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
John McCain - Wojowniczy Kandydat na Prezydenta USA
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kontynuatorzy z SLD (3)
"Sami swoi" w MSZ

czerwiec 21, 2003
Paweł Siergiejczyk
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
Jankowski: Wysadzenie wież WTC pretekstem do wojny o ropę
luty 19, 2008
Zbigniew Jankowski
Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
IV Rzeczpospolita
marzec 17, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Singer to stand down as President of Claims Conference
czerwiec 17, 2007
przysłał ICP
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
Polacy nie powinni wtrącac się w wewnętrzne spawy Białorusi
marzec 28, 2006
dr Leszek Skonka
Mimo totalnego sprzeciwu społeczeństwa, Stoen sprzedany
grudzień 23, 2002
PAP
Ostatni ludzie to my Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Lepper: papież opowiedział się za trzecią drogą
sierpień 19, 2002
PAP
Dobra wiadomość
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media