|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
więcej -> |
|
Niemcy nie dadzą się wciądnąć w wojnę
|
|
"Irak jest do tego stopnia kontrolowany, że coraz trudniej zrozumieć, dlaczego mu się grozi akcją wojskową" - oświadczył przed odlotem na sesję Rady Bezpieczeństwa ONZ do Nowego Jorku szef niemieckiej dyplomacji, Joschka Fischer.
Fischer powiedział w niedzielę w wywiadzie dla telewizji ZDF, że jest przekonany o tym, iż wciąż "istnieją niewykorzystane dyplomatyczne drogi" uniknięcia interwencji w Iraku.
Niemiecki minister spraw zagranicznych potwierdził determinację swego rządu, który postanowił nie brać udziału w wojnie i uczynić wszystko w celu zapobieżenia interwencji wojskowej.
Fischer po raz pierwszy wystąpi w poniedziałek na nadzwyczajnej sesji Rady Bezpieczeństwa, której Niemcy są niestałym członkiem od początku stycznia i której będą przewodniczyć w ciągu lutego.
Jak dotąd rząd niemiecki potwierdza, że jego siły zbrojne nie wezmą udziału w wojnie przeciwko Irakowi, chociaż zagwarantował Stanom Zjednoczonym możność korzystania z niemieckiej przestrzeni powietrznej i baz na terytorium Niemiec do celów wojny z Irakiem.
Odrzucenie przez Niemcy interwencji w Iraku sprawia, że stosunki miedzy Berlinem a Waszyngtonem od miesięcy cechuje chłód. Obserwatorzy wyrażają obawy, że napięcie się zwiększy, jeśli Niemcy zagłosują przeciwko drugiej rezolucji Rady Bezpieczeństwa przeciwko Irakowi.
|
|
19 styczeń 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Nie kupujcie szmatławca
czerwiec 9, 2006
PAP
|
Antypolska ksenofobia
czerwiec 22, 2006
Mieczysław Ryba
|
Nie w naszym imieniu
marzec 24, 2003
zaprasza.net
|
Kupne studia
maj 11, 2006
|
Ciekawe prezentacje video dotyczące stosunków Polska-Rosja.
Dobre tłumaczenia ze ?ródeł rosyjskich.
sierpień 5, 2008
tłumacz
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Prof. Karolina Lanckorońska nie żyje
sierpień 25, 2002
PAP
|
Komuna mogła by być wzorcem
październik 31, 2004
|
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
|
HISTORIA W IMADLE POSTĘPU
grudzień 15, 2004
DARIUSZ RATAJCZAK
|
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
Poszukiwacze prawdy
czerwiec 30, 2006
Wojciech Łapiński
|
Która to jest kurwa?
lipiec 16, 2007
Artur Łoboda
|
Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
|
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
|
Pikieta z balonikiem.
Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
|
Książka pod choinkę
grudzień 25, 2006
o
|
Hordy zdziczałych psów
kwiecień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Teoria spisku
czerwiec 10, 2005
Artur Łoboda
|
Odwaga cywilna
czerwiec 28, 2005
|
więcej -> |
|