ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
więcej ->

 
 

Kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku?




Minister obrony USA, Donald Rumsfeld, został zdymisjonowany 8go listopada, 2006, na drugi dzień po przegraniu wyborów do izby deputowanych w Waszyngtonie, przez partię republikańską. Na miejsce Rumsfeld’a zamianowany został Robert Gates, kontrowersyjny były dyrektor CIA. Według artykułu Steve’a Schifferes’a z 9go listopada, 2006, obublikowanego w BBC News, nominacja Gates’a wydaje się być zwrotem ku bardziej realistycznej polityki zagranicznej USA, niż była działalność Rumsveld’a przedstawiającego neokonserwatywny punk widzenia.

Prawdopodobnie szukanie odpowiedzialnych za klęskę w Iraku poprawi w końcu stosunki polityczne w USA, jak to się stało po ustalaniu odpowiedzialności za klęskę w Wietnamie. Jednak nim do tego dojdzie minie sporo czasu i prawdopodobnie proces dochodzenia błędów i winy będie miał duży wpływ na politykę amerykańską w przyszłości. Kilka grup polityków będzie się bronić i wzajemnie obwiniać

Bronić się będą główni inicjatorzy ataku na Irak. Są nimi tak zwani „neokonserwatyści” działający według ideologii stworzonej przez trockistów, przeważnie Żydów z Nowego Jorku, którzy z upadkiem komunizmu nawrócili się na radykalny sjonizm. Celem ich jest stworzenie hegemonii Izraela „od Nilu do Eufratu” w ramach globalnego imperium USA.

Nawróceni na radykalny sjonizm trockiści zachowali koncept Trockiego ”wojny permanentnej,” ale zamiast walczyć o komunizm, teraz walczą o ich wersję demokracji, za pomocą forsowania na siłę „zmian reżymów,” używając do tego celu amerykańskiej masztny wojennej.

Obrońcy neokonserwatywnego rządu Bush’a będą twierdzić, że jakoby wystraszona publiczność uwierzyła fałszywej propadandzie, że kompromitująca „wojna z wyboru” a nie z konieczności, przeciwko Irakowi, jest nie tylko „nie do wygrania” ale wręcz jest strategiczną katastrofą dla USA. Mimo tego propaganda neokonserwatystów twierdzi, że opozycja przeciwko tej wojnie z wyboru jest jakoby „zdradą” przeciwko wojsku, które pacyfikuje Irak.

Nie do wiary jest fakt, że pacyfikacja jest przedstawiana przez neokonserwtystów jako „szlachetna misja,” mimo tego, że ponad 600,000 Irakijczyków poniosło śmierć w czasie okupacji amerykańskiej według zestawień John Hopkins Univerity. Teraz propaganda neokonserwatystów twierdzi, że jakoby „zdrajcy wbijają nóż w plecy” neokonserwatywnym „patriotom” i że ludzie ci spowodowali załamanie się poparcia ludności amerykańskiej dla placyfikacji. Ten brak poparcia powoduje klęskę, wdług tej propagandy, mimo tego, że zwycięstwo, jakoby, jest nadal bliskie.

Wyborcy głosujący przeciwko partii Bush’a uważają, że „rząd jest całkowicie odpowiedzialny,” z powodu braku kompetencji, i nieudolności. Natomiast dowodem siły stronników napadu na Irak, jest fakt, że rząd Bush’a dostał upoważnienie od kongresu do zaatakowania Iraku. Ostro krytykowana jest dotychczasowa polityka rządu Bush’a, a szczególnie sprawowanie władzy, przez właśnie zdymisjowanego Rumsfeld’a, którego jakoby głupota, upór i niedołęstwo, spowodowały fiasko pacyfikacji Iraku.

Czyta się opnie, że neokonserwatyści, tacy jak Paul Wolfovitz i David Frum przygotowywali plany ataku na Irak już we wczesnych latach 1990tych i żądali obalenia rządu Saddam’a Hussein’a, który dawał arabskim rodzinom samobójczych terrorystów zapomogi w wysokości 25,000 dolarów.

Neokonserrawtyści wykorzystali atak terrorystyczny na wierzowce w Nowym Jorku i na Pentagon we wrześniu 2001, w celu wprowadzenia w życie planów które przygotowali szereg lat wcześniej. Tak więc głównie neokonserwatyści są winni spowodowania katastrofy w Iraku i śmierci setek tysięcy Irakijczyków jak i tysięcy żołnierzy amerykańskich.

Wybory, które wygrała partia demokratyczna dały okazję Żydom osiągnąć rekordową liczbę 13 senatorów (czyli 13%) z mniejszości żydowskiej, która wynosi mniej niż 2% ludności USA. Ciekawe jest że 87% Żydów w USA głosuje na partię domkratyczną a mimo tego neokonserwatywny rząd Bush’a otrzymał poparcie prawie całej mniejszości żydowskiej w USA do zaatakowania Iraku i zmiany reżymu w Bagdadzie.

Dykusja katastrofy w Iraku i ustalanie kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku, prawdopodobnie naprowadzi polityków amerykańskich na lepsze zrozumienie podstawowych problemów dwudziestego pierwszego wieku i roli USA w zglobalizowanym świecie. Dyskusja ta powinna przyczynić się do wyjaśnienia realiów potęgi amerykańskiej na podstawie obiektywnej analizy katastrofy strategicznej USA w Iraku.

www.pogonowski.com
10 listopad 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
Asyryjka podaje Janowi Pawłowi II Krzyż
kwiecień 20, 2003
Elżbieta
Bij Żyda, Europo! WP
listopad 4, 2003
Przedświąteczne Pranie Mózgów w USA
grudzień 6, 2004
Trąd wolnej mowy
sierpień 8, 2003
Andrzej Kumor
Młodociane dziewczynki
październik 22, 2005
Mirnal
Polska ofiarą walki o globalne imperium?
czerwiec 14, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Co Wy, k... wiecie o Polsce?!
kwiecień 13, 2006
Artur Łoboda
Nawet sobie nie postrzelał .- polska wojna Guntera Grassa .
sierpień 17, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Np. Emeryt na Rencie
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
Lepper nie ufa Kołodce, chce rozliczyć prezydenta
lipiec 30, 2002
PAP
Sukcesy rządu łajdaka półTuska
czerwiec 3, 2008
Artur Łoboda
O promowaniu ślepoty inteligencji polskiej, czyli jak się tworzy „przyzwolenie bez zgody”
luty 5, 2008
J. Duranowski
Rozmowy izraelsko-palestyńskie bez rezultatu
sierpień 8, 2002
PAP
Społeczeństwo inwigilowane
marzec 29, 2003
Lig
Młodzieży-ratujcie się II
lipiec 27, 2008
mik
Balcerowicz musi zostać
kwiecień 6, 2006
Zaklamywanie Historii
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Talmud Jako Rodzaj Midrasz'u
luty 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Stworzmy wspolnie partie!
grudzień 15, 2006
Marzyciel
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media