ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
więcej ->

 
 

Masakra Libanu Wstępem do Ataku na Iran?







Wrażenie, że Izrael broni Polski i Chrześcijaństwa, przed Islamem jest z guntu mylne. Radykalizacja ponad miliarda muzułmanów destabilizuje pokój na świcie, co jest gro?ne dla wszystkich, a zwłaszcza dla krajów słabych, takich jak Polska. Pozatem Żydzi malują na świecie fałszywy obraz współwiny Polaków w zbrodniach niemieckich na ludności żydowskiej i żydowski ruch roszczeniowy żąda od Polski 65 miliardółw dolarów pod szantażem dalszego szerzenia tych oszczerstw. Nikt nie szkaluje dobrego imienia Polaków jak żydowski ruch roszczeniowy i Żydzi, którzy ten ruch popierają.

Megalomania żydowska tak popycha politykę Izraela, żeby zradykalizować świat islamski w celu doprowadzenia do globalnej „wojny kultur,” destbilizuje ona pokój na świecie i pcha ku wojnom, które mają „przebudować Bliski Wschód” niby na ustrój demokratyczny a w rzeczywistości, żeby osiągnąć wymarzoną przez radykalnych sjonistów hegemonię Izraela „od Nilu do Eufratu.”

Co dla Polaków jest również niebezpieczne to dominacja Waszyngtonu przez lobby Izraela, jak to opisali profesorowie John Mearsheimer i Sephen Walt, w ich sławnym opracowaniu pod tytułem „The Israel Lobby” wydanym w London Review of Books, 23go marca, 2006. Tak więc politycy żydowscy mogą używać i używaja potęgi amerykańskiej do podporządowywania sobie Polski przez prywatyzację i niszczenie sił produkcyjnych oraz kontrolę nad bankami.

Neokonserwtyści, budowniczy „wielkiego Izraela,” wciągnęli USA w wojnę i pacyfikację Iraku, gdzie końca masowego mordowania ludzi nie widać i co gorsze obecną masakrę Libanu mogą być w stanie użyć, do rozpętania wojny USA przeciwko Iranowi.

W czasie zimnej wojny i przy obopólnym zagrożeniu całkowitym zniszczeniem USA oraz Związku Sowieckiego, OPEC zastosował w 1973 roku embargo na eksport ropy naftowej. Dziś świat arabski i cały świat Islamu jest wstrząśnięty tragedią Libanu i zjednoczony, tak więc może użyć embarga, czyli wstrzymania sprzedaży płynnego paliwa, jako broni politycznej, żeby zmusić Izrael i USA do zawieszenia broni i wstrzymania Izraela, od dalszego niszczenia Libanu, ale czy potrafi embargo zastosować, tylko przyszłość pokaże.

Izrael nie tylko od dawna pragnie wody z rzeki Litani (280 milionów metrów kubicznych rocznie), ale pod pozorem pacyfikacji Hezbollah i zniszczenia jej arsenału rakiet, w rzeczywistości chce doprowadzić do ataku USA na Iran. Pisze o tym historyk, Gareth Porter, autor książki „Niebezpieczeństwo Dominowania: Brak Równowagi Sił na Drodze do Wojny w Wietnamie,” w artykule opublikowanym 10go sierpnia, 2006, w Asia Times, pod tytułem „Torowanie Drogi do Wojny USA Przeciwko Iranowi,” („Clearing the path for US war on Iran”).

Izrael działa tak, jakgdyby chciał, za pomocą zniszczenia arsenału Hezbollah i uniemożliwienia dalszych dostaw broni z Iranu, usunąć główny powód, według tego autora, dla którego rząd Bush’a, zdominowany przez lobby Izraela, zwlekał z atakiem na Iran, w obawie, że Izrael ucierpiałby masowe zniszczenia od rakiet Hezbollah w odwecie za atak USA na Iran. Pisał o tym Edward Luttwak, Ośrodka Badań Startegicznych i Międzynarodowych w Waszyngntonie i stwierdził, że rząd Izraela uważa, że zniszczenie arsenału Hezbollah i infrastruktury Libanu, usunie objekcje przeciwko atakowi USA na Iran, a jednocześnie pod bombami izraelskimi, ogień odwetowy Hezbollah nie zada wielkich strat w samym Izraelu.

Izrael jest gotów pierwszy uderzyć na elektownie nuklearne w Iranie, według Gerald’a Steinberga z uniwersytetu Bar Ilon w Izraelu, który uważa, że Iran dostarczył rakiety do Hezbollah w celu odstraszania Izraela od ataku na Iran. Co prawda, Iran może użyć rakiety Shahab-3, jako salwy odwetowej przeciwko Izraelowi, ale może się obawiać obrony przeciwrakietowej Arrow, więc ważna dla Iranu była możliwość salwy odwetowej przeciwko Izraelowi przez Hezbollah z Libanu z arsenału 12,000 rakiet.

Iran stara się za pomocą Hezbollah i Hamas podnieść koszt napaśći Izraela na irańskie urządzenia nuklearne. Tak więc, żeby uderzyć na Iran, Izrael dokonuje masakry Libanu i pacyfikacji Gazy, w nadzieji zmniejszenia siły odwetu Iranu.

Odmowa Bush’a żeby w jakikolwiek sposób powstrzymać masakrę Libanu przez siły Izraela jest sygnałem, że popiera on atak na Liban, pod jakimkolwiek pretekstem, w celu przygotowania ataku na Iran. Tymczasem ofenzywa Izraela ma dokonać zaboru południowego Libanu do rzeki Litani i umożliwić rabunek wody z tej rzeki.

Tak więc masakra Libanu może być wstępem nietylko do ataku na Iran ale również do ekspansji Izraela. Nawet bez zastosowania embarga przez OPEC i jego sprzymierzeńców skutkiem ataku na Iran, napewno będzie wielki skok w górę ceny płynnego paliwa na świecie i bardzo wzrosną dochody eksporterów, takich jak Rosja.

www.pogonowski.com
10 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media
styczeń 18, 2003
IAR
Felieton kąśliwy
styczeń 9, 2006
Marek Olżyński
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
Jerzy Pawłowski nie żyje...
styczeń 13, 2005
odpolaczony
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
WIERZE ZE "HEJNAL" NADAWAŁ
maj 5, 2005
RZYMIANKA
Irak
czerwiec 8, 2003
przesłala Elżbieta
Z Kopenhagi negocjatorzy wracają nie z tarczą, ale na tarczy – twierdzi Andrzej Lepper.
grudzień 14, 2002
PAP
"Niepodległość" uznana
marzec 7, 2008
jednodniówka narodowa
ABW zatrzymała Dochnala
wrzesień 27, 2004
PAP
Przesłanie Kaczyńskiego
styczeń 27, 2006
zaprasza.net
Broń Masowego Oszustwa a Sprawa Kielc 1946
kwiecień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
"Gdyby nie Balcerowicz byli byśmy drugą Ukrainą, albo Białorusią"
marzec 31, 2004
Czy jesteśmy skazani na bezsilność
październik 14, 2003
Adam Zieliński
Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina
czerwiec 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Płk. Chwastek zwolniony z armii
sierpień 19, 2002
IAR
Między młotem a kowadłem
grudzień 4, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media