ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
więcej ->

 
 

TVN-Bronmy sie!


To co zobaczylem 21 sierpnia br na kanale tvn w
wiadomosciach o godz 19,zbulwersowalo mnie do takiego stopnia,ze zamknolbym te antypolska,antyludzka telewizje w trybie natychmiastowym.
Rzecz ma sie do policjanta bandyty,ktory wraz ze swoim bratem uprowadzil trojke chlopcow.Zabral ich z domu,pod nieobecnosc rodzicow,wrzucil do bagaznika samochodu i uprowadzil,nastepnie zmaltretowal i pozostawil w oddali domostwa.Tym ma sie zajac prokurator,ale czym zajela sie ta
telewizja,to przekracza wszelkie normy logicznego myslenia,jak tez wyrazny,kryminogenny aspekt dzialalnosci na szkode tych poszkodowanych!Otoz,ta telewizja w tym reportazu oczernila te dzieci robiac z nich degeneratow,uciekajac od faktu ich pobicia.Nalezy przy tym zwrocic tez uwage,ze wykorzystano jako swiadka mala dziewczynke,ktora
oswiadczyla,ze oni pija alkohol,odnioslem wrazenie,ze razem z nimi pila,lub zostala w perfidny sposob naprowadzona przez robiacych reportaz.Co mnie jeszcze zastanowilo? W tle tego reportazu dostrzeglem posesje tego "biednego"
policjanta,ktorej nie powstydzilby sie krol!W zagrodzie dziki,sarny i co tam jeszcze,to chyba powinien wiedziec urzad skarbowy! Skad taki biedny policjant wziol fundusze na taka posiadlosc! Poza tym,moralnym obowiazkiem kazdego Polaka,jest wsparcie tych dzieci,gdyz
sposoby ich przesladowan,wskazuja na to,ze ten czyn bandyty policjanta pozostanie w haniebny sposob pomniejszony przez takie dzialania.TVN powinien poczuc sie do zadoscuczynienia tym chlopcom w czym pragne im pomoc jak tez nawolujac
do wsparcia tej akcji,szkodzacej sprawiedliwosci!
PS Ten apel wyslalem do "Nasz dziennik"
Moj email romkob@hotmail.com
25 sierpień 2006

mik4 

  

Archiwum

Im wyżej wyjdziesz, tym niżej upadniesz.
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (1)

listopad 14, 2003
Artur Łoboda
Kiedy obudzą się Polacy ?
lipiec 25, 2003
Adrian Burchard
Krakowska lista idiotów
listopad 8, 2003
www.krakow.pl
Obud? się droga Polsko!
czerwiec 11, 2007
przysłał Marek Głogoczowski
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa" - czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
W sieci zależności
styczeń 13, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Hucznie zapowiadany miał być nominacją do Oskara, a nakarmiono nas marnej jakości kryminałem, jak zwykle.
wrzesień 2, 2007
Gregory Akko
Lekcje chińskiej ekonomii
marzec 28, 2007
Anna Kaczor
Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...
maj 26, 2007
tłumacz
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
Znamiona cywilizacji śmierci na obliczu UE
czerwiec 4, 2003
Ksiądz arcybiskup Kazimierz Majdański
Polska kultura i nauka w ręce brukselskich technokratów
styczeń 3, 2003
PAP
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
"Sługa dwóch Panów" szefem Euro-Parlamentu?
lipiec 10, 2004
Marek Głogoczowski
Giertych mial w pierwszym planie objac teke ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
Majcher
marzec 9, 2005
Letter from Ralph Nader to President George W. Bush
lipiec 22, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
Bezpośrednie dopłaty pacjentów za leczenie? -opinia Primum Non Nocere
wrzesień 26, 2003
dr Adam Sandauer
Najpierw naprawic krzywdy
luty 13, 2007
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media