ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Listy do Ministranta 
6 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Pojazd monetarny przed koniem geo-ekonomicznym? 
18 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
A jednak jest różnica 
11 luty 2019      Artur Łoboda
Obama trudniejszy do okiełzania przez Żydów niż Bush? 
13 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Zbliżają się wybory 
15 czerwiec 2010      Artur Łoboda
Dla Krakusów i okolic 
5 czerwiec 2019      Alina
Otaczająca powierzchowność 
6 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Najlepszą formą obrony jest atak 
18 październik 2016      Artur Łoboda
Kobieta mieszkająca w pobliżu wieży komórkowej, u której zdiagnozowano 51 udarów 
9 marzec 2024     
Widziane z Pragi (1) 
20 maj 2014      Artur Łoboda
Matka Boża Częstochowska 
26 sierpień 2017      Paweł Ziółkowski
Duda zwrócił się o ochronę Netanjahu 
9 styczeń 2025     
Duma z kultury narodowej 
27 luty 2013      Artur Łoboda
Styczniowe wiersze 
23 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Jednego cycka się przestraszyli 
22 kwiecień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Ktokolwiek nie wygra 
27 luty 2022     
Antypolski szowinizm zgodny z "poprawnością polityczną" 
17 lipiec 2014      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część pierwsza 
20 czerwiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Nauki płynące z Ukrainy 
22 luty 2014      Artur Łoboda
Fałszywe mity nam na pewno nie pomogą 
9 kwiecień 2013      Artur Łoboda

 
 

WHO podejmuje próbę globalnego zamachu stanu poprzez poprawki do Międzynarodowego Regulaminu Zdrowotnego do Traktatu Pandemicznego – czy można to powstrzymać?

Certyfikowana przez Radę internistka i epidemiolog ds. broni biologicznej dr Meryl Nass przeprowadziła niedawno wywiad , w którym przedstawiła konsekwencje niesławnego Traktatu Pandemicznego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i powiązanych z nim poprawek do Międzynarodowego Regulaminu Zdrowotnego (IHR).
W tym wywiadzie Nass wyjaśniła, w jaki sposób poprawki do IHR zaszły tak daleko, między innymi dlatego, że „nikt ich nie czytał”. 
To, co WHO planuje zrobić, dalej opisane przez dr Josepha Mercolę jako „miękki zamach stanu”, nie będzie dobre dla zdrowia, a nawet wolności żywnościowej, gdy nadejdzie kolejna „pandemia”.

„Czytałam różne projekty poprawek i zaproponowanego Traktatu Pandemicznego” – wyjaśniła Nass w wywiadzie – napisała też o tym wszystkim artykuł, który można przeczytać na DoorToFreedom.org .

„Są mieszanką różnych rzeczy, różnych pomysłów przedstawionych przez różne kraje [członkowskie].
A poza tym w WHO istnieje grupa, która próbuje je zharmonizować, a także upewnić się, że jest w nich to, czego chce WHO”.

Następnie Nass wyjaśniła, że ​​po dokładnym, - linijka po linijce przeczytaniu 2 czerwca najnowszego projektu Traktatu o pandemii okazało się, że jest on znacznie gorszy, niż ona i wiele innych osób początkowo sądziło, - co skłoniło ją do rozpoczęcia publikacji o tym.

Zaczęła od krótkiego artykułu, po czym stwierdziła, że ​​sprawa jest zbyt ważna, aby nie napisać pełnometrażowego artykułu. 
Jej zdaniem jedynym powodem, dla którego ten okropny plan w ogóle dotarł tak daleko, jest po prostu to, że większość ludzi nie ma pojęcia o jego istnieniu, - nie mówiąc już o tym, co się z nim faktycznie wiąże.
 

Globalna tyrania zdrowia


 
Gdy wszystkie poruszające elementy tej obrzydliwości zejdą się w całość na całym świecie, najprawdopodobniej zszokuje prawie wszystkich, gdy obudzą się i odkryją, że zostali uwięzieni przez totalitarne państwo policyjne, przed którym nie da się uciec.

Istnieje wiele różnych sektorów gospodarki, które niezależnie pracują nad tymi elementami, które ostatecznie w późniejszym terminie połączą się w jeden i poprowadzą świat do tego, co Mercola opisuje jako „zniewolenie ludzkości i centralizację kontroli nad populacją świata”. "

Jednym z głównych elementów jest wprowadzenie cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC), która prawdopodobnie obejmie całą planetę i będzie wszystko kontrolować. 
Inny dotyczy przejęcia świata przez Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ), umożliwiając organizmowi globalistycznemu pełną kontrolę nad sprawami światowymi.

„Chce móc ogłaszać globalne wstrząsy i zarządzać nimi” – Nass stwierdził o ONZ.
 „I mogą to być te, którymi WHO chce zarządzać, czyli wojna biologiczna i pandemie występujące w więcej niż jednym kraju”.

Jak nauczyliśmy się w przypadku Covid, pandemia nie musi nawet być rzeczywistą, aby można było ją uznać za występującą w więcej niż jednym kraju. 
Dochodząc do logicznego końca, jedyne, co ONZ i WHO będą musiały zrobić, jeśli Traktat Pandemiczny faktycznie zostanie wdrożony, to po prostu ogłosić jego istnienie.

„ONZ wymieniła te dwa, ale także wszelkiego rodzaju inne potencjalne globalne wstrząsy, takie jak zmiany klimatyczne, zakłócenia w łańcuchu dostaw, zdarzenia cybernetyczne, a nawet wydarzenia w przestrzeni kosmicznej” – kontynuował Nass.

„I finalizują to wydarzeniami związanymi z czarnym łabędziem (niespodziewane - szokujące wydarzenie), co oznacza, że ​​wszystko, co ONZ chce określić jako globalny szok, może nim być, a następnie ONZ zajmie się zarządzaniem tym wydarzeniem”.

Koniecznie przeczytaj cały artykuł Nassa, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz pomóc w walce z wdrażaniem globalnego Traktatu Pandemicznego.

Po prostu powiedz „nie” globalnej tyranii zdrowia publicznego. Dowiedz się więcej na Tyranny.news .


 
 
Źródło:
www.naturalnews.com/2023-10-04-who-global-coup-ihr-pandemic-treaty.html

5 październik 2023

Ethan Huff  

  

Komentarze

  

Archiwum

Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
listopad 5, 2003
Takich sobie oszustów wybraliśmy
listopad 27, 2003
Artur Łoboda
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Obronić Polskę - to też obronić polskiego rolnika
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nacjonalizm,Faszyzm!
listopad 27, 2006
mik4
Gospodarka Indii Szybko Rosnie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Związki fundacji Maksymiuka z WSI
styczeń 28, 2007
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jako pozór i szansa
styczeń 15, 2007
Gracjan Cimek
Aby Kwaśniewscy mogli popisywać się swoją "dobroczynnością"
luty 13, 2004
PAP
Chiny
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
Aktualna sytuacja w Gruzji wg ?ródeł rosyjskich, tureckich, chińskich, izrealskich 2008.08.09. godzina 1000
sierpień 9, 2008
tłumacz
Plama na imażu i na stole – hipokryzja w mediach
luty 20, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
Koniec polskiego hutnictwa
styczeń 22, 2003
zaprasza.net
Obrona przed "wojną ostateczną"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
Ratuj się Europo
lipiec 19, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media