|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
więcej -> |
|
Prezydent RP Wojciech Jaruzelski przed sadem
|
|

Stan wojenny, okres opisywany po tysiąc razy,opiniowany, oceniany, do dzisiaj kontrowersyjny. 80% Polaków uważa że zaprowadzenie tego stanu było konieczne, w przeciwnym razie Polska zostałaby rozjechana przez czołgi zaprzyja?nionych państw Układu Warszawskiego. Tak tez sytuacje oceniały wówczas wszystkie dzienniki zachodnie, usprawiedliwiające stan wyjątkowy w Polsce. Wówczas największe potęgi światowe nabrały jakby wody w usta. Rozróby na ulicach, marsze głodu, blokowanie całych ulic, demonstrowanie bez zezwolenia,niekończące się strajki oszalałej czarnej dziczy proletariatu,doprowadzały Polskę do skraju bankructwa i prowadzącej w linii prostej do rzezi ogólnonarodowej.
Naprzeciwko karnej partii komunistycznej, szeregów ZOMO, ORMO,członków bojówek komunistycznych jak ZSMP, ZSP, harcerstwo liczącej przeszło 10 milionów członków - stała mała grupa opozycji, jak dzisiaj wiemy finansowana przez środki zachodnie, dążące za wszelką cenę do destabilizacji sytuacji w Polsce / ot tak znamy to dzisiaj jako kolorowe rewolucje Ukrainy, Białorusi, Gruzji / schemat ten sam i sponsorzy ci sami, a wiec ręcznego sterowania rewolucja zza biurka, gdy w Polsce podjudzano jedną grupę przeciwko drugiej. Wtedy wystarczyłby jeden rozkaz Jaruzelskiego i PZPR, a dzisiejsza demokracja w Polsce, MOŻE zaczęłaby sie w roku 2030.
Wprowadzenie stanu wojennego było bezwzględnie uzasadnione by -zapobiec rozlewowi polskiej krwi, to rozumie każdy człowiek, który przeżył tą falę dezorganizacji i szantażu sił wywrotowych. Wprowadzenie stanu wojennego i następujące internowanie małej grupy opozycjonistów w grupie ok. 3000 osób, miało na celu uspokojenie sytuacji w kraju, w środku zimy, gdy bojkoty górników, całych branż zaopatrzenia kraju zmuszały do zamykania żłobków,przedszkoli i szkół. Jaruzelski w przeciągu jednej nocy miał pod kluczem całą opozycję, mógł im zrobić co chciał, wojskowe sądy, mógł zapakować w pociągi i wyjazd z Polski na Wschód albo na Zachód. Nie zrobił tego -posłał ich wszystkich na przymusowe wczasy, do ośrodków wypoczynkowych, gdzie obżerali sie kawiorem i gruzińskimi koniakami. Podczas internowania przyszłego prezydenta Polski, ten przytył 12 kilo i jego głównym zajęciem było łowienie ryb. A mogło to wszystko całkiem, ale całkiem inaczej wyglądać, z dziesiątkami tysięcy polskich grobów, osieroconych dzieci,okupacji przez obce wojska. Tego nie było - dzięki Jaruzelskiemu i dzięki mu za to.
wasylzly (09:40)
|
|
21 kwiecień 2007
|
|
wasylzly
|
|
|
|
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Jerzy "I: na celowniku prokuratury na
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
Germar Rudolf-listy z wiezienia
listopad 20, 2007
marduk
|
Szwecja ostrożna wobec nowych krajów UE
sierpień 19, 2002
IAR
|
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
|
Pilot do sterowania zasobami ludzkimi
marzec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
W białych rękawiczkach
listopad 27, 2002
Adam Zieliński
|
Deska w pejzażu
luty 4, 2007
Zygmunt Miedziński
|
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Związki fundacji Maksymiuka z WSI
styczeń 28, 2007
|
Pro domo sua
Dzieci maja '68
maj 30, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
|
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dobry i zły policjant
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
|
No passarant : "Front obrony demokracji przed Lepperem"
czerwiec 24, 2002
PAP
|
List otwarty
marzec 21, 2003
|
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
|
Bóg Honor Ojczyzna Linux
listopad 11, 2002
|
Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA?
sierpień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
|
więcej -> |
|