ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
więcej ->

 
 

Czy kablować na pijanych kierowców 01/10/2007


Dziennie na terenie całego kraju Policja zatrzymuje nawet kilkuset pijanych kierowców, prowadzących samochody w takim stanie. Nie pomogły jak widać zaostrzone przepisy, gro?by wysokich kar. Nieodpowiedzialni ludzie, którzy otrzymali prawo jazdy nie szanuję tego. W wielu przypadkach są oni sprawcami poważnych wypadków drogowych, zabijają innych użytkowników dróg.

Czas chyba najwyższy, aby coś jeszcze z tym problemem zrobić. Trzeba jednak wyra?nie podkreślić, że w naszym społeczeństwie w dużym stopniu jest przyzwolenie na jazdę po pijaku. Często się zdarza, że podczas różnych spotkań kierowcy piją alkohol. Następnie wszyscy pozostali widzą, jak pijany kierowca siada za kierownicę pojazdu i udaję się w tym stanie w podróż. Uczestnicy takich alkoholowych imprez świetnie zdają sobie sprawę, że wypuścili na drogę potencjalnego zabójcę i samobójcę. Pozwolili, aby pojechał w takim stanie samochodem, godzą się na potencjalne zabójstwa.
Czy ktoś z uczestników balangi puszczając pijanego kierowcę zastanowił się, że ten ich kompan od kieliszka może zabić ich dziecko, bliskiego czy przyjaciela? Czasem warto o tym pomyśleć dając na to swoje przyzwolenie.
UWAGA!!! Moja propozycja jest następująca, Policja powinna założyć specjalny numer telefonu, tak jak już istnieją w innych sprawach, aby osoby wiedzące o fakcie jazdy po pijanemu, mogły zadzwonić i poinformować funkcjonariuszy o tym fakcie.
I tu rzecz bardzo ważna, osoba informująca musi mieć zapewnione z urzędu o pełnej dyskrecji nawet na sprawie sądowej.
Jednocześnie osoba informująca otrzymałaby od Policji nagrodę 200 czy 300 złotych. Kosztami nagrody obciążyć ukaranego, głupiego i pijanego kierowcę.
Jestem przekonany, że ilość zatrzymanych dzięki temu pijanych kierowców zwiększy się kilkakrotnie. Na drogach będzie bezpieczniej a Skarb Państwa otrzyma spore zasilenie finansowe.
Panowie decydenci, chyba warto o tym pomyśleć?

www.bezpiecznapolska.pl
25 styczeń 2007

Marek Komorowski 

  

Archiwum

Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
Obraz (Fundacji) Batorego ze zbitą d. w Mińsku 2006
marzec 31, 2006
Marek Głogoczowski
Bój o PKO (jeszcze) BP
wrzesień 14, 2004
PAP
Kolejny wiedzący lepiej od społeczeństwa. Kaczyński przeciw referendum aborcyjnemu
styczeń 18, 2003
Piotr Mączyński
Bezsensowna śmierć
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przyjazne przesiadki
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nocna zmiana – czy nocna zdrada?
kwiecień 26, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Nieodpowiedzialni Anglosasi
marzec 18, 2009
Goska
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
Nadał nowy sens patriotyzmowi i bohaterstwu.
słowo o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim

grudzień 12, 2005
Kongres Polski Suwerennej i Sprawiedliwej
Odmitologizowanie II Wojny Swiatowej.
listopad 14, 2006
PAP
My, Pierwsza Brygada
luty 16, 2005
Andrzej Hałaciński, Tadeusz Biernacki.
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
Pacjent też człowiekiem; 12 pazdziernika pikieta przed Pałacem Prezydenta RP
październik 3, 2006
Adam Sandauer
Pomroczność pomarańczowa
styczeń 16, 2005
Zbrodnia Dwunastolatka w USA i Wyrok 30 Lat Więzienia
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Międzynarodowy Fundusz Walutowy znów ma dużo do powiedzenia na tematy wewnętrzne Polski
czerwiec 26, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media