ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT KRONIKA KRAKOWA DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Uwaga przed 13 grudnia 2016. (1) 
5 grudzień 2016     
Jak wygrać wojnę o własny umysł 
24 padziernik 2014      www.polskawalczaca.com
Ukrywana prawda na mechanizm zbrodni 
22 maj 2015     
Najlepszą formą obrony jest atak 
18 padziernik 2016      Artur Łoboda
WIESŁAW SOKOŁOWSKI - MARSZ PAMIĘCI - i nasze milczenie - Warszawa 10.09.2012  
12 wrzesień 2012      www.trwanie.com
Losing” the World. American Decline in Perspective, Part 1 
15 luty 2012      Noam Chomsky
Skutki "marszu szmat" 
30 listopad 2017     
Cela plus dla Sędziów 
28 listopad 2017     
Moja taktyka 
13 wrzesień 2012      Artur Łoboda
O przemówieniu pani premier trochę oczywistości 
16 czerwiec 2017      Alina
Media milczą na temat protestów we Włoszech przeciwko Berluskoniemu 
8 grudzień 2009      Artur Łoboda
Niewolnicy Europy 
9 luty 2015      Artur Łoboda
Cyncynata 
1 grudzień 2013      Paweł.
The Plunder of Warsaw Jewry During World War II and its Aftermath, by Itamar Levin 
8 marzec 2011      przysłał ICP
Tylko niebezpieczny naiwniak wierzy w obietnice obcych 
23 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Film II BBC „Za Zamkniętymi Drzwiami”  
15 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Wypełnić lukę kulturową 
16 grudzień 2013      Artur Łoboda
Koniec Euro w 2011 Roku? 
29 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Śp. Anna Walentynowicz 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Czym jest Teatr Narodowy? 
11 luty 2014      Artur Łoboda

 
 

Polska zniszczona mentalnie, lojalnie, duchowo...


Zygmunt Jan Prusiński


POLSKA ZNISZCZONA MENTALNIE, LOJALNIE, DUCHOWO...

Co Jaruzelski zawdzięcza Wałęsie

Krzysztof Kowalczyk
historia

"Lech Wałęsa niedawno sugerował, że jeśli Jaruzelski żebrał pomocy wojskowej u Sowietów, to należałoby rozważyć postawienie go przed Trybunałem Stanu. Tymczasem Jaruzel powinien już dawno stanąć przed Trybunałem Stanu, a w najlepszym dla niego razie powinien teraz siedzieć od lat w więzieniu i dziękować narodowi polskiemu, że nie został rozstrzelany jak Ceausescu.
Wałęsa jest jednym z tych, którzy najbardziej się przyczynili do tego, że tak się nie stało, a dzisiejsze słowa o Trybunale Stanu brzmią szczególnie obłudnie w ustach kogoś, komu twórcy stanu wojennego zawdzięczają nie tylko wolność, ale i wysokie emerytury, które można było utrącić już na początku lat 90.

Warto przypomnieć, że gdy w grudniu 1992 r. Sejm przyjął ustawę odbierającą tzw. emerytury mundurowe funkcjonariuszom PRL stosującym represje, prezydent Lech Wałęsa zawetował ją, a weta nie zdołano odrzucić".


- A ja mam wciąż to nurtujące pytanie: Dlaczego "biologiczna" jego matka nie rozpoznała w nim syna, po powrocie z Syberii ?
Chodzi o Jaruzelskiego.

A co do Bolka, no to proszę, jak go unikatowo rozebrali politycznie, by słuchał swoich pracodawców (sam prezydent III RP)!

Zygmunt Jan Prusiński
21 Grudnia 2009 r.


NIEWINNY FILANTROP... GENERAŁ JARUZELSKI


Zygmunt Jan Prusiński

SATYRYCZNIE - POLITYCZNIE

Motto: 29 lat temu był inny 13 Grudnia...

Powiedziałeś bez żadnej fuszerki:
"że gdybyś był oficerem sowieckim,
poszedłbyś z czołgami na Polskę".

I nikt za te słowa ukarać cię nie może,
bo w demokracji każdy może gadać -
nawet i takie bzdury w mundurze polskim !

Nie masz honoru - prędzej skundlenie;
wabisz starcze motyle za miastem,
pola uprawne z makami suszą się...

Gdyby to ode mnie zależało - poety,
dawno byś był w ciężkim Obozie Pracy,
rzetelnie byś się wyspowiadał z grzechów.

A tak to satyrycznie i politycznie
niewinnie układasz bohaterski czyn,
podobny do wyglądu stracha w sadzie !


MOZAIKA NA PAPIERZE I BIAŁY GOŁĄB

Szeleści w szarym kącie spowiedzi.,
tam czarny pająk dba o terytorium -
choć trudno okiem ludzkim zajrzeć.

Wojna jest cicha - mucha pobrzęczy,
owinie ją swoją nicią szybki rzemieśnik -
gdzieś ktoś wypowiedział wojnę ludowi.

Tamten Grudzień był srogi w twarzach,
żołnierze bronili sekretarzy ubeckich -
wśliznął się smród tchórza i zdrajcy,
nietoperze w tę noc nie wyszli na zewnątrz.

Niby mozaika w zeszycie i gołąbek mały,
symbol na biało-czerwonej fladze -
a czarny humor doskwierał w domach,
komuniści do historii poszli na przełaj !


MROŹNIE Z WYSCHNIĘTYM DUCHEM

Chełpią się komuniści
tamtą kartą wojenną
wobec ludzi bezbronnych
udają wariatów.

A ludzie jak to ludzie -
zapominają...

Tylko krzyże o ofiarach
pamiętają.

Zygmunt Jan Prusiński
12 Grudnia 2009 - Ustka


_____*****_____


Żydowscy Polacy

Znana jest historia polskiego Żydostwa, mówi się o niej, pisze, i co ciekawym jest, lub bardzo dobrze albo bardzo źle, złotego środka w tym wypadku nie wynaleziono.

Co spowodowało tak masowy ich napływ po II Wojnie Światowej do kraju, już jako funkcjonariuszy UBP, czy oficerów Armii Polskiej ?

Otóż częściowo zawinili temu polscy komuniści. Przedwojenna Partia Komunistyczna Polski, jak twierdzono później, skutkiem niemieckiej prowokacji, została wykluczona z II Międzynarodówki, organizacji zrzeszającej pod skrzydłami KPZR komunistyczne partie Europy. Rodzimi komuniści byli też obiektem stałej nagonki organizowanej przez II Departament MON, czyli mówiąc krótko, kontrwywiad i policję polityczną.

W tym samym czasie, gdy swego chowu marksiści zmuszeni byli zejść do głębokiej konspiracji lub zażywali wywczasów w Berezie Kartuskiej, ich żydowscy koledzy cieszyli się stosunkową swobodą i nietykalnością. Spowodowane to było polityką rządu polskiego popierającą akcję wysiedlania Żydów z Polski, a tym samym wspierania wszystkimi dostępnymi środkami akcję emigracji do Ziemi Obiecanej - Palestyny. Liczono że komuniści Żydowscy opuszczą i tak Polskę i jeżeli będą problemem to dla rządu w Tel Avivie. Szkolono nawet oficerów żydowskich dla przyszłych sił zbrojnych niepodległego Izraela, na specjalnych kursach organizowanych przez MON.

Jeszcze przed wybuchem II Wojny Światowej komuniści żydowscy rozpoczęli exodus do ZSRR, gdyż nic tam im w odróżnieniu od polskich komunistów nie groziło, a wiedząc dokładnie o losach ich pobratymców w Niemczech pod rządami Hitlera, de facto uciekali przed komorami gazowymi.

Mimo, że uważali się i byli uważani za Polaków, nie kwapili się do Armii organizowanej przez generała Andersa, więc pozostali w ZSRR, gdy Armia ta przez Iran przeszła na Zachód.

Było to na rękę Stalinowi, podjudzanemu przez Wandę Wasilewską, o której mówią, że właziła mu pod pierzynę, który snuł plany przyszłej Europy pod patronatem ZSRR. Polska oczywiście była najważniejszą częścią powojennej łamigłówki. Liczył się od początku Wujek Soso, z tym że musiał być utworzony rząd pseudo-polski składający się o ile to możliwe z ludzi którzy z grubsza biorąc mogliby uchodzić za polskich komunistów.
Tych niestety brakowało. Część nich oddała ducha w Gułagach, a ci co zostali niezbyt byli Związkowi Zdradzieckiemu, jak po cichu mawiali, przychylni.

Było za to w bród komunistów pochodzenia żydowskiego, tych którzy uciekli z Polski i tych urodzonych na terenach byłego Zaboru Rosyjskiego i którzy mogli, od biedy, za Polaków uchodzić. I tak się zaczęło. Żydowski krawiec z kresowego miasteczka zostawał kapitanem UB, szewc z ulicy Nalewki majorem. Posłano ich na przyspieszony kurs polskiego i rosyjskiego, a tych którzy mówili tylko w Idisz wysłano na Syberię, aby nie przeszkadzali.
Nadano im polskie imiona i nazwiska, wymyślono bajeczki o przodkach wywiezionych na Sybir (ex. Konstanty Rokossowski - Marszałek Polski) (oraz Wojciech Jaruzelski, ktorego ponoć nie rozpoznawala jako swojego zaginionego syna pani Jaruzelska seniorka - przyp. mój) i tak zostało aż do momentu gdy w Rosji tuż przed śmiercią Stalina zdano sobie sprawę, że towarzysze żydowskiego pochodzenia bardziej szkodzą idei komunizmu niż jej pomagają. Podawano tu przykład Lavrientija Berii, kata Ukrainy i paru innych.

Dokonano czystki, która dosięgła i tych w Polsce. Tu oddać należy sprawiedliwość tow. "Wiesławowi" Gomułce, który nie tylko ochronił chłopów polskich przed kolektywizacją, ale w czasie swej wizyty w ZSRR, z której, notabene, nie był pewien czy wróci, kategorycznie zapowiedział Chruszczowowi, że Polska, a szczególnie polski chłop, komunizmu z rąk żydowskich za nic w świecie nie zaakceptuje.

I to był początek końca. W ZSRR również, aczkolwiek u nas aparatczycy żydowskiego pochodzenia, zamiast stanąć przed plutonem egzekucyjnym jak w Rosji, stanęli w kolejce przed ambasadą USA w oczekiwaniu na wizy emigracyjne. Żyją tam do dziś, mają się dobrze i krzyczą wielkim głosem o krzywdzie, jaka ich spotkała z naszych rąk i zwrocie tego co nigdy przez Polaków nie zostało im zabrane.

Cheers
Colas Bregnon
Kworum
sicfatatulere@yahookropka kropkaco.uk


_____*****_____


Imię: Jan
Nazwisko: Bondyra
E-mail: janekbondi@tlen.pl
Wiek: 21 lat
Miasto: Lublin
Zawód: Student2010-02-01

Generał Towarzysz

Generał Jaruzelski ciągle jest generałem, dodatkowo jest byłym prezydentem, i przysługuje mu ochrona BORu. W centrum Warszawy stoi Pałac Kultury i Nauki, czyli dar Stalina dla mieszkańców PRLu, a premier kochany przez wszystkich polaków, swego czasu powiedział o historykach Instytutu Pamięci Narodowej, że zostaną bezlitośnie rozliczeni.

Czy film Grzegorza Brauna był jednostronny ? Oczywiście, że tak i taki powinien być, bo generał Jaruzelski, w istocie, jest postacią jednostronną. Od początku swojej dorosłości wspinał się po szczeblach kariery w komunistycznym marionetkowym państwie, niszcząc przy tym ludzi i samemu liżąc odpowiedni części ciała sowieckim przywódcom. Tak było i nikt, jakby się nie wysilał, jak by nie łgał i nie wymyślał interpretacji tego nie zmieni. Zaiste generał Jaruzelski jako pierwszy prezydent III RP jest w zasadzie realnym łącznikiem z jej prapoczątkami, a sięgają one do armii towarzysza Berlinga.

Tak, bo cały spór o Polską historię zaczyna się właśnie wtedy. Czy armia generała Berlinga powstała w 1943 roku niosła Polsce wolność ? Czy młody Jaruzelski idąc w zielonym mundurze do Zachodnich granic PRLu był Polski wyzwolicielem? Nie był i wszyscy, którzy torowali drogę armii czerwonej również nimi nie byli, bo Polska nie została wyzwolona i to właśnie generał Jaruzelski, który w istocie rzeczy może być traktowany tak samo jak Pałac Kultury, czyli jako dar Stalina dla narodu polskiego był i jest jej symbolicznym zniewoleniem. Trwającym mimo wszystkich zmian nadal.

Mógłby powiedzieć ktoś, że tyle lat minęło i należy dać spokój dziadkom. Mógłby powiedzieć, że spokój społeczny jest wartością i nie można do tego wracać przywracając stare podziały. Mógłby powiedzieć, że jest to stary spór niedotyczący współczesnego pokolenia. Jeżeli ktoś myśli, że współczesne i następne pokolenia zapomną o tym, co zrobił towarzysz generał i jemu podobni, to się myli.

Nic nikomu nie będzie darowane. Walka o wolność trwa. Dziś w TVP był jeden z jej epizodów.


Komentarze do wpisu » Generał Towarzysz

?
"Czy armia generała Berlinga powstała w 1943 roku niosła Polsce wolność ?"
Zależy od czego. Od Niemców na pewno.

"Czy młody Jaruzelski idąc w zielonym mundurze do Zachodnich granic PRLu był Polski wyzwolicielem ?"
Zależy co rozumieć przez granice zachodnie. W Świnoujściu czy Wrocławiu był zdobywcą, a nie wyzwolicielem. I nie Polski.
Panna Wodzianna


Po 20 latach pęka wreszcie ściana postawiona przez "Zaklinaczy głów"
Film świetnie zrealizowany, boleśnie prawdziwy.
Parę refleksji:

1. Polska niepodległość dopóty będzie fikcyjna dopóki do głosu nie dojdą ludzie o polskich sercach.
2. Prawda o przeszłości i teraźniejszości oraz przyszłości narodu powiedziana została w końcowej sekwencji filmu przez amerykańskiego ambasadora. Czasami naród plując na swoich prawdziwych bohaterów,(jakże trudno jest przywracać pamięci nazwiska Fieldorf, Pilecki, Łupaszko, Warszyc, Inka, itp.), a wynosząc na ołtarze zdrajców zasługuje na swój los.

3. Film doskonale pokazywał, jak zaklinano w głowach Polakom. Ludzie, którzy mordowali patriotów a zwykłych ludzi zastraszali, mówią, że przecież miliony żyły w PRL-u i było im dobrze, więc nie można oskarżać partii i jej ludzi.

4. W dyskusji wściekłość ataku "zaklinaczy głów" świadczy tylko na korzyść filmu.

5. Jakiś Pan przyczepił się do faktu szybkości awansowania W.Jaruzelskiego, że to było przesadzone. Ale, za chwilę jego kolega mówi: " W wojsku byli doradcy sowieccy". O jakie piękne przekłamanie manipulacyjne. W wojsku "polskim" nie było doradców wojskowych, w wojsku "polskim" dowódcami byli SOWIECI - i to jest prawda i fakt, nosili polskie mundury i dowodzili - co w filmie było jasno pokazane. Skala tego była bardzo wielka, praktyczne wszyscy wyżsi dowódcy byli sowietami, dopóki nie można było przekazać dowodzenia swoim lojalnym wychowankom, co też pięknie w filmie pokazano.

6. Po debacie mam jeszcze taką refleksję: istnieje u człowieka coś takiego jak "prawda fizjologiczna". I taką prawdę ujawnia twarz płk. Lecha Kowalskiego. O innych maskach, które nic nie ujawniają bądź prawdzie zaprzeczają nie będę mówił.
Maksimus


Od lat o Jaruzelskim mówię to samo:
Jest to zdrajca, kapuś i morderca.
Nareszcie usłyszałem to w polskiej TV. Mam nadzieję, że nie będzie to tylko incydent i za chwilę wrócimy do łgarstwa o jego patriotyzmie i bohaterstwie.
bojdol


Jaruzelski — sowiecki agent Smierszu zawsze wierny swoim mocodawcom z Kremla

Towarzysz Jaruzelski — czyli kolejny sowiecki agent na stołku I sekretarza podporządkowanej Kremlowi partii komunistycznej w Polsce — działał wyłącznie w interesie sowieckich genseków z moskiewskiego Kremla. Także i stan wojenny w PRL został przez tego agenta wprowadzony wyłącznie w interesie komunistów z Moskwy.


Służby specjalne w PRL-u niszczyły patriotyczne środowiska

Podlegające Jaruzelskiemu wszystkie tajne służby specjalne w PRL-u niszczyły bez pardonu patriotycznie nastawione środowiska w Polsce — broniąc interesów Moskwy tak, jak tow. Jaruzelski na rozkazy Kremla bronił „socjalistycznej niepodległości“ sowieckiej kolonii zwanej PRL. Służby specjalne oraz przeznaczona do ataku na Zachód jako mięso armatnie tzw. armia ludowa w PRL — podlegały tow. Jaruzelskiemu jako wszechwładnemu szefowi komunistycznej partii, premierowi i jednocześnie ministrowi obrony PRL, a także szefowi junty woskowej WRON. Dlaczego więc ci wszyscy polscy nadzorcy PRL-u z ramienia Moskwy zapominają o swoich bolszewicko-komunistycznych korzeniach oraz morderczych dokonaniach na rzecz własną oraz ich bandyckich mocodawców z Kremla.


Sowieccy generałowie w polskich mundurach

Bez akceptacji sowieckich władz nie zostawało się "polskim“ generałem wysokiego szczebla... Czyli, byli to sowieccy generałowie w polskich mundurach, działający na rzecz swoich panów z Moskwy. Postkomunistyczni celebryci lewackich, czy tylko liberalnych mediów — "zapominają" też i o tym, że obywatele sowieccy oraz stalinowscy agenci z zasady sprawowali najwyższe funkcje w pańswie zorganizowanym na rozkaz Stalina przez NKWD — a zwanym PRL.


Jaruzelski agentem sowieckiej Informacji Wojskowej

Tow. Jaruzelski był agentem sowieckiej Informacji Wojskowej. Stalinowskimi agentami byli też jego partyjni poprzednicy w rodzaju stalinowskiego agenta i bandyty tow. Bieruta, czy różni przewodniczący tzw. Rady Państwa PRL. Tak samo zresztą, jak wielu innych twórców tzw. Polskiej Partii Robotniczej — założonej na rozkaz Stalina przez sowieckie NKWD.


PRL tworzyło stalinowskie NKWD

Tow. Bolesław Bierut wszpólnie z tow. Gomułką, obaj będący obywatelami sowieckimi i agentami sowieckich wywiadów — nadzorowali mordowanie polskich patriotów przez sowieckich i rodzimych komunistów oraz sowietyzowali Polskę za pomocą morderców NKWD i armii sowieckiej. Bierut początkowo sprawował funkcję szefa komunistycznej władzy ustawodawczej, czyli tzw. Krajowej Rady Narodowej (KRN), a później prezydenta PRL. Innemu sowieckiemu obywatelowi, Konstantemu Rokossowskiemu, komuniści polscy z PZPR przyznali stopień marszałka LWP, by będąc sowieckim generałem — mógł on pełnić funkcję „polskiego” ministra obrony narodowej. Niewątpliwą Rokossowskiego zasługą było totalne podporządkowanie inwestycji krajowych w PRL sowieckim potrzebom zbrojeniowym, co doprowadziło nędzy oraz do załamania gospodarki w Polsce.


Jaruzelski był wiernym sługą swoich sowieckich mocodawców

Jaruzelski był agentem sowieckiej Informacji Wojskowej w tzw. Ludowym Wojsku Polskim (LWP) już od roku 1946. Informacja Wojskowa była tajną służbą kierowaną przez dowódców sowieckiego kontrwywiadu Smiersz oraz sowieckiej tajnej policji NKWD — ich zadaniem było mordowanie oraz wywózka do sowieckich obozów polskich patriotów. Jaruzelski pełnił później w sowieckiej kolonii zwanej PRL m.in funcje: posła na Sejm, ministra obrony jako generał armii ludowej PRL, przewodniczącego Rady Państwa (Rada Państwa była „zbiorowym” prezydentem w PRL), prezydenta czy I sekretarza Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR była następczynią sowieckiej partii zwanej PPR, której i twórcami byli m.in agent NKWD Bierut oraz Gomułka).

Jaruzelski zakończył on swoją komunistyczną karierę sowieckiego agenta jako prezydent PRL — już ponoć postkomunistycznej RP w latach 1989-1990.
*andy


Sowiecki agent działający w sowieckiej Informacji Wojskowej tzw. LWP — był agentem Smerszu

Od jej utworzenia, Informacja Wojskowa LWP w której działał nasz agent „Wolski” — czyli tow. Jaruzelski — bezpośrednio podlegała jednemu z największych sowieckich katów zarówno Polaków, jak i wielu innych narodów — płk. NKWD Iwanowi Sierowowi, ówczesnemu zastępcy ludowego komisarza spraw wewnętrznych ZSRR (NKWD ZSRR) oraz innym wysokim funkcjonariuszom stalinowskiej policji politycznej, w tym NKWD, NKGB i Smiersza.

Informacja Wojskowa LWP była odpowiedzialna m.in. za masowe mordy oraz represje polskich patriotów z podziemia antykomunistycznego, m.in. z AK oraz cywilnych Polaków.

* * *

Sierow — rozbijał polską konspirację niepodległościową, m.in. osobiście przesłuchiwał i torturował Leopolda Okulickiego, Komendanta Głównego AK od 3 października 1944 roku, który został osadzony w więzieniu na Łubiance).

Mianowany 6 marca 1945 doradcą NKWD przy Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego (MBP) osobiście, jako gen. Iwanow, przeprowadził 27 i 28 marca 1945 r. aresztowanie 16 przywódców Polski Podziemnej, postawionych następnie przed sądem w Moskwie (proces szesnastu). Kierował działaniami NKWD na ziemiach polskich i nadzorował masowe aresztowania byłych akowców. Wydatnie przyczynił się do rozbicia struktur AK i Polskiego Państwa Podziemnego.

Za porwanie polskich przywódców niepodległościowych Stalin odznaczył Sierowa tytułem Bohatera Związku Radzieckiego i awansował do stopnia generała-pułkownika.

Natomiast inny sowiecki agent NKWD, wyznaczony przez Stalina do pełnienia roli “prezydenta” Polski — Bolesław Bierut — nadał Sierowowi w kwietniu 1946 Krzyż Orderu Virtuti Militari IV klasy.
*andy


_____*****_____Zygmunt Jan Prusiński

POBIEGLI CHŁOPCY DO RÓŻ...

Skala twoich marzeń jest krótka,
choć swoje życie masz za sobą
przechodząc z jednej niewoli w drugą;
takie są reguły gry - okupantów...

Kiedyś zapytają się Pielgrzymi:
- Gdzie jest kraj o nazwie - Polska ?
Trudno będzie wskazać drogę,
bo i drogi nie będzie i drogowskazów.

Uczcie się tylko języka hebrajskiego -
przyda wam się lepiej aniżeli język ojców.
- I jako wieczni wędrowcy z plecakami,
szukajcie w kolorze żółtym niewinnych róż.

1.02.2010 - Ustka


To musicie pamiętać:

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy (...)
i nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocy przebaczać
w imieniu tych których zdradzono o świcie". - Zbigniew Herbert"Ten, kto kocha swój naród chce dla niego prawdy i dobra
niezależnie od tego skąd ta prawda i to dobro pochodzi,
i występuje przeciwko fałszowi i złu niezależnie od tego,
jakie jest ich źródło." - O. Jacek Woroniecki


- Polska jest zniewolona, bo ZAKŁAMANA !!! -


Posłowie

Z teki autorskich aforyzmów Zygmunta Jana Prusińskiego:

Żaden sługa - zdrajca dla okupanta, nie jest autorytetem dla narodu !


_______________*******_______________
2 luty 2010

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Komentarze

 

Panie Zygmuncie - litości....
To nie jest tak zwany "portal społecznikowski" gdzie wrzuca się do jednego worka wszystko.
Bałagan, natłok informacji i powtarzanie w kółko - tych samych informacji to podstawowe narzędzia wrogów ludzkości dla zmęczenia społeczeństw. Proszę nie używać ich narzędzi.

2010-02-02
Artur Łoboda

  

Archiwum

Psy szkolone w Polsce
padziernik 5, 2006
MARDUK
Już ponad 30 tys. Niemców żąda zwrotu mienia pozostawionego w Polsce
padziernik 27, 2003
Wprost
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
"uruchomiana" jest rezerwa polityczna w postaci PiS
listopad 6, 2006
www.pnlp.org.pl
Szejk z Przemyśla, czyli cicho sza idą „rzeszowiacy”
maj 5, 2006
Marek Olżyński
Niemcy krytykują niskie podatki w Europie Wschodniej
kwiecień 11, 2004
PAP
Kto zniszczył WTC i zabił dzieci w Osetii?
wrzesień 4, 2004
Jan P. Karolak
Jeśli Państwo pozwolą...
listopad 4, 2005
Artur Łoboda
Dowody wg kosmopolitów
listopad 16, 2007
adam śmiech
Czego nie widzą daltoniści
kwiecień 17, 2008
Artur Łoboda
Odkryto tajne konta byłych szefów PZU
kwiecień 6, 2007
PAP
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Towarzysz kombatant
grudzień 29, 2008
Marek Jastrząb
Ziemianie
sierpień 21, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
"Motyw zysku na polu bitwy w kolebce cywilizacji"
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Greenspan
styczeń 16, 2003
ANDRZEJ LUBOWSKI
Stracone lata, stracone złudzenia
listopad 11, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Cenzor, cenzura, moderator, kretyn…
maj 31, 2006
zaprasza.net
Cisza informacyjna w sprawie lokalizacji amerykańskich rakiet na polskim terytorium
kwiecień 21, 2007
pnlp
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2012 Polskie Niezależne Media