ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Śródmieście Warszawy w czerwonej strefie! 
3 październik 2020      Alina
EDWARD DUSZA, DZIENNIKARZ EMIGRACYJNY, WIELOLETNIM KONFIDENTEM SB ? 
20 styczeń 2018      Mateusz Głogowski
Zygmunt Jan Prusiński RÓŻOWE SCHODY - część druga 
13 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Nie będziesz miał innego wirusa przede mną  
23 kwiecień 2021      Artur Łoboda
23 seniorów zmarło po pierwszej dawce szczepionki.  
16 styczeń 2021      RMF
Co to jest promieniowanie o częstotliwości radiowej (RF)? 
20 czerwiec 2022      American Cancer Society
Kaleka ekonomia 
11 sierpień 2016      Artur Łoboda
Antoni Macierewicz 
13 listopad 2015      Artur Łoboda
Dowody na związek między chorobą koronawirusową-19 a narażeniem na promieniowanie o częstotliwości radiowej z komunikacji bezprzewodowej, w tym 5G 
4 styczeń 2022     
Rasizm w Polsce 
4 styczeń 2017     
Ruskie pierogi w gębie długodystansowca posła 
24 marzec 2009      Zygmunt Jan Prusiński
Profilowanie bezrobotnych  
12 kwiecień 2014      www.polskawalczaca.com
Soros i Komorowski - dwaj przyjaciele 
15 październik 2014      Artur Łoboda
Sprawiedliwy wśród bankierów świata 
28 kwiecień 2020     
Lekarze z Nowej Zelandii wzywają do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie zabójstwa - w sprawie zgonów spowodowanych szczepionką Covid-19 
29 lipiec 2022      Ethan Huff
Debata 
15 wrzesień 2010      Goska
Miliard dolarów na modernizację broni jądrowej 
23 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Sami swoi 2013 
17 sierpień 2013      Artur Łoboda
Orlando Terrorist Attack - Masakra w Orlando - Max Kolonko Tells It Like It Is  
16 czerwiec 2016      MaxTVNews
Do myślących Polaków 
8 maj 2015      Artur Łoboda

 
 

Polska zniszczona mentalnie, lojalnie, duchowo...


Zygmunt Jan Prusiński


POLSKA ZNISZCZONA MENTALNIE, LOJALNIE, DUCHOWO...

Co Jaruzelski zawdzięcza Wałęsie

Krzysztof Kowalczyk
historia

"Lech Wałęsa niedawno sugerował, że jeśli Jaruzelski żebrał pomocy wojskowej u Sowietów, to należałoby rozważyć postawienie go przed Trybunałem Stanu. Tymczasem Jaruzel powinien już dawno stanąć przed Trybunałem Stanu, a w najlepszym dla niego razie powinien teraz siedzieć od lat w więzieniu i dziękować narodowi polskiemu, że nie został rozstrzelany jak Ceausescu.
Wałęsa jest jednym z tych, którzy najbardziej się przyczynili do tego, że tak się nie stało, a dzisiejsze słowa o Trybunale Stanu brzmią szczególnie obłudnie w ustach kogoś, komu twórcy stanu wojennego zawdzięczają nie tylko wolność, ale i wysokie emerytury, które można było utrącić już na początku lat 90.

Warto przypomnieć, że gdy w grudniu 1992 r. Sejm przyjął ustawę odbierającą tzw. emerytury mundurowe funkcjonariuszom PRL stosującym represje, prezydent Lech Wałęsa zawetował ją, a weta nie zdołano odrzucić".


- A ja mam wciąż to nurtujące pytanie: Dlaczego "biologiczna" jego matka nie rozpoznała w nim syna, po powrocie z Syberii ?
Chodzi o Jaruzelskiego.

A co do Bolka, no to proszę, jak go unikatowo rozebrali politycznie, by słuchał swoich pracodawców (sam prezydent III RP)!

Zygmunt Jan Prusiński
21 Grudnia 2009 r.


NIEWINNY FILANTROP... GENERAŁ JARUZELSKI


Zygmunt Jan Prusiński

SATYRYCZNIE - POLITYCZNIE

Motto: 29 lat temu był inny 13 Grudnia...

Powiedziałeś bez żadnej fuszerki:
"że gdybyś był oficerem sowieckim,
poszedłbyś z czołgami na Polskę".

I nikt za te słowa ukarać cię nie może,
bo w demokracji każdy może gadać -
nawet i takie bzdury w mundurze polskim !

Nie masz honoru - prędzej skundlenie;
wabisz starcze motyle za miastem,
pola uprawne z makami suszą się...

Gdyby to ode mnie zależało - poety,
dawno byś był w ciężkim Obozie Pracy,
rzetelnie byś się wyspowiadał z grzechów.

A tak to satyrycznie i politycznie
niewinnie układasz bohaterski czyn,
podobny do wyglądu stracha w sadzie !


MOZAIKA NA PAPIERZE I BIAŁY GOŁĄB

Szeleści w szarym kącie spowiedzi.,
tam czarny pająk dba o terytorium -
choć trudno okiem ludzkim zajrzeć.

Wojna jest cicha - mucha pobrzęczy,
owinie ją swoją nicią szybki rzemieśnik -
gdzieś ktoś wypowiedział wojnę ludowi.

Tamten Grudzień był srogi w twarzach,
żołnierze bronili sekretarzy ubeckich -
wśliznął się smród tchórza i zdrajcy,
nietoperze w tę noc nie wyszli na zewnątrz.

Niby mozaika w zeszycie i gołąbek mały,
symbol na biało-czerwonej fladze -
a czarny humor doskwierał w domach,
komuniści do historii poszli na przełaj !


MROŹNIE Z WYSCHNIĘTYM DUCHEM

Chełpią się komuniści
tamtą kartą wojenną
wobec ludzi bezbronnych
udają wariatów.

A ludzie jak to ludzie -
zapominają...

Tylko krzyże o ofiarach
pamiętają.

Zygmunt Jan Prusiński
12 Grudnia 2009 - Ustka


_____*****_____


Żydowscy Polacy

Znana jest historia polskiego Żydostwa, mówi się o niej, pisze, i co ciekawym jest, lub bardzo dobrze albo bardzo źle, złotego środka w tym wypadku nie wynaleziono.

Co spowodowało tak masowy ich napływ po II Wojnie Światowej do kraju, już jako funkcjonariuszy UBP, czy oficerów Armii Polskiej ?

Otóż częściowo zawinili temu polscy komuniści. Przedwojenna Partia Komunistyczna Polski, jak twierdzono później, skutkiem niemieckiej prowokacji, została wykluczona z II Międzynarodówki, organizacji zrzeszającej pod skrzydłami KPZR komunistyczne partie Europy. Rodzimi komuniści byli też obiektem stałej nagonki organizowanej przez II Departament MON, czyli mówiąc krótko, kontrwywiad i policję polityczną.

W tym samym czasie, gdy swego chowu marksiści zmuszeni byli zejść do głębokiej konspiracji lub zażywali wywczasów w Berezie Kartuskiej, ich żydowscy koledzy cieszyli się stosunkową swobodą i nietykalnością. Spowodowane to było polityką rządu polskiego popierającą akcję wysiedlania Żydów z Polski, a tym samym wspierania wszystkimi dostępnymi środkami akcję emigracji do Ziemi Obiecanej - Palestyny. Liczono że komuniści Żydowscy opuszczą i tak Polskę i jeżeli będą problemem to dla rządu w Tel Avivie. Szkolono nawet oficerów żydowskich dla przyszłych sił zbrojnych niepodległego Izraela, na specjalnych kursach organizowanych przez MON.

Jeszcze przed wybuchem II Wojny Światowej komuniści żydowscy rozpoczęli exodus do ZSRR, gdyż nic tam im w odróżnieniu od polskich komunistów nie groziło, a wiedząc dokładnie o losach ich pobratymców w Niemczech pod rządami Hitlera, de facto uciekali przed komorami gazowymi.

Mimo, że uważali się i byli uważani za Polaków, nie kwapili się do Armii organizowanej przez generała Andersa, więc pozostali w ZSRR, gdy Armia ta przez Iran przeszła na Zachód.

Było to na rękę Stalinowi, podjudzanemu przez Wandę Wasilewską, o której mówią, że właziła mu pod pierzynę, który snuł plany przyszłej Europy pod patronatem ZSRR. Polska oczywiście była najważniejszą częścią powojennej łamigłówki. Liczył się od początku Wujek Soso, z tym że musiał być utworzony rząd pseudo-polski składający się o ile to możliwe z ludzi którzy z grubsza biorąc mogliby uchodzić za polskich komunistów.
Tych niestety brakowało. Część nich oddała ducha w Gułagach, a ci co zostali niezbyt byli Związkowi Zdradzieckiemu, jak po cichu mawiali, przychylni.

Było za to w bród komunistów pochodzenia żydowskiego, tych którzy uciekli z Polski i tych urodzonych na terenach byłego Zaboru Rosyjskiego i którzy mogli, od biedy, za Polaków uchodzić. I tak się zaczęło. Żydowski krawiec z kresowego miasteczka zostawał kapitanem UB, szewc z ulicy Nalewki majorem. Posłano ich na przyspieszony kurs polskiego i rosyjskiego, a tych którzy mówili tylko w Idisz wysłano na Syberię, aby nie przeszkadzali.
Nadano im polskie imiona i nazwiska, wymyślono bajeczki o przodkach wywiezionych na Sybir (ex. Konstanty Rokossowski - Marszałek Polski) (oraz Wojciech Jaruzelski, ktorego ponoć nie rozpoznawala jako swojego zaginionego syna pani Jaruzelska seniorka - przyp. mój) i tak zostało aż do momentu gdy w Rosji tuż przed śmiercią Stalina zdano sobie sprawę, że towarzysze żydowskiego pochodzenia bardziej szkodzą idei komunizmu niż jej pomagają. Podawano tu przykład Lavrientija Berii, kata Ukrainy i paru innych.

Dokonano czystki, która dosięgła i tych w Polsce. Tu oddać należy sprawiedliwość tow. "Wiesławowi" Gomułce, który nie tylko ochronił chłopów polskich przed kolektywizacją, ale w czasie swej wizyty w ZSRR, z której, notabene, nie był pewien czy wróci, kategorycznie zapowiedział Chruszczowowi, że Polska, a szczególnie polski chłop, komunizmu z rąk żydowskich za nic w świecie nie zaakceptuje.

I to był początek końca. W ZSRR również, aczkolwiek u nas aparatczycy żydowskiego pochodzenia, zamiast stanąć przed plutonem egzekucyjnym jak w Rosji, stanęli w kolejce przed ambasadą USA w oczekiwaniu na wizy emigracyjne. Żyją tam do dziś, mają się dobrze i krzyczą wielkim głosem o krzywdzie, jaka ich spotkała z naszych rąk i zwrocie tego co nigdy przez Polaków nie zostało im zabrane.

Cheers
Colas Bregnon
Kworum
sicfatatulere@yahookropka kropkaco.uk


_____*****_____


Imię: Jan
Nazwisko: Bondyra
E-mail: janekbondi@tlen.pl
Wiek: 21 lat
Miasto: Lublin
Zawód: Student2010-02-01

Generał Towarzysz

Generał Jaruzelski ciągle jest generałem, dodatkowo jest byłym prezydentem, i przysługuje mu ochrona BORu. W centrum Warszawy stoi Pałac Kultury i Nauki, czyli dar Stalina dla mieszkańców PRLu, a premier kochany przez wszystkich polaków, swego czasu powiedział o historykach Instytutu Pamięci Narodowej, że zostaną bezlitośnie rozliczeni.

Czy film Grzegorza Brauna był jednostronny ? Oczywiście, że tak i taki powinien być, bo generał Jaruzelski, w istocie, jest postacią jednostronną. Od początku swojej dorosłości wspinał się po szczeblach kariery w komunistycznym marionetkowym państwie, niszcząc przy tym ludzi i samemu liżąc odpowiedni części ciała sowieckim przywódcom. Tak było i nikt, jakby się nie wysilał, jak by nie łgał i nie wymyślał interpretacji tego nie zmieni. Zaiste generał Jaruzelski jako pierwszy prezydent III RP jest w zasadzie realnym łącznikiem z jej prapoczątkami, a sięgają one do armii towarzysza Berlinga.

Tak, bo cały spór o Polską historię zaczyna się właśnie wtedy. Czy armia generała Berlinga powstała w 1943 roku niosła Polsce wolność ? Czy młody Jaruzelski idąc w zielonym mundurze do Zachodnich granic PRLu był Polski wyzwolicielem? Nie był i wszyscy, którzy torowali drogę armii czerwonej również nimi nie byli, bo Polska nie została wyzwolona i to właśnie generał Jaruzelski, który w istocie rzeczy może być traktowany tak samo jak Pałac Kultury, czyli jako dar Stalina dla narodu polskiego był i jest jej symbolicznym zniewoleniem. Trwającym mimo wszystkich zmian nadal.

Mógłby powiedzieć ktoś, że tyle lat minęło i należy dać spokój dziadkom. Mógłby powiedzieć, że spokój społeczny jest wartością i nie można do tego wracać przywracając stare podziały. Mógłby powiedzieć, że jest to stary spór niedotyczący współczesnego pokolenia. Jeżeli ktoś myśli, że współczesne i następne pokolenia zapomną o tym, co zrobił towarzysz generał i jemu podobni, to się myli.

Nic nikomu nie będzie darowane. Walka o wolność trwa. Dziś w TVP był jeden z jej epizodów.


Komentarze do wpisu » Generał Towarzysz

?
"Czy armia generała Berlinga powstała w 1943 roku niosła Polsce wolność ?"
Zależy od czego. Od Niemców na pewno.

"Czy młody Jaruzelski idąc w zielonym mundurze do Zachodnich granic PRLu był Polski wyzwolicielem ?"
Zależy co rozumieć przez granice zachodnie. W Świnoujściu czy Wrocławiu był zdobywcą, a nie wyzwolicielem. I nie Polski.
Panna Wodzianna


Po 20 latach pęka wreszcie ściana postawiona przez "Zaklinaczy głów"
Film świetnie zrealizowany, boleśnie prawdziwy.
Parę refleksji:

1. Polska niepodległość dopóty będzie fikcyjna dopóki do głosu nie dojdą ludzie o polskich sercach.
2. Prawda o przeszłości i teraźniejszości oraz przyszłości narodu powiedziana została w końcowej sekwencji filmu przez amerykańskiego ambasadora. Czasami naród plując na swoich prawdziwych bohaterów,(jakże trudno jest przywracać pamięci nazwiska Fieldorf, Pilecki, Łupaszko, Warszyc, Inka, itp.), a wynosząc na ołtarze zdrajców zasługuje na swój los.

3. Film doskonale pokazywał, jak zaklinano w głowach Polakom. Ludzie, którzy mordowali patriotów a zwykłych ludzi zastraszali, mówią, że przecież miliony żyły w PRL-u i było im dobrze, więc nie można oskarżać partii i jej ludzi.

4. W dyskusji wściekłość ataku "zaklinaczy głów" świadczy tylko na korzyść filmu.

5. Jakiś Pan przyczepił się do faktu szybkości awansowania W.Jaruzelskiego, że to było przesadzone. Ale, za chwilę jego kolega mówi: " W wojsku byli doradcy sowieccy". O jakie piękne przekłamanie manipulacyjne. W wojsku "polskim" nie było doradców wojskowych, w wojsku "polskim" dowódcami byli SOWIECI - i to jest prawda i fakt, nosili polskie mundury i dowodzili - co w filmie było jasno pokazane. Skala tego była bardzo wielka, praktyczne wszyscy wyżsi dowódcy byli sowietami, dopóki nie można było przekazać dowodzenia swoim lojalnym wychowankom, co też pięknie w filmie pokazano.

6. Po debacie mam jeszcze taką refleksję: istnieje u człowieka coś takiego jak "prawda fizjologiczna". I taką prawdę ujawnia twarz płk. Lecha Kowalskiego. O innych maskach, które nic nie ujawniają bądź prawdzie zaprzeczają nie będę mówił.
Maksimus


Od lat o Jaruzelskim mówię to samo:
Jest to zdrajca, kapuś i morderca.
Nareszcie usłyszałem to w polskiej TV. Mam nadzieję, że nie będzie to tylko incydent i za chwilę wrócimy do łgarstwa o jego patriotyzmie i bohaterstwie.
bojdol


Jaruzelski — sowiecki agent Smierszu zawsze wierny swoim mocodawcom z Kremla

Towarzysz Jaruzelski — czyli kolejny sowiecki agent na stołku I sekretarza podporządkowanej Kremlowi partii komunistycznej w Polsce — działał wyłącznie w interesie sowieckich genseków z moskiewskiego Kremla. Także i stan wojenny w PRL został przez tego agenta wprowadzony wyłącznie w interesie komunistów z Moskwy.


Służby specjalne w PRL-u niszczyły patriotyczne środowiska

Podlegające Jaruzelskiemu wszystkie tajne służby specjalne w PRL-u niszczyły bez pardonu patriotycznie nastawione środowiska w Polsce — broniąc interesów Moskwy tak, jak tow. Jaruzelski na rozkazy Kremla bronił „socjalistycznej niepodległości“ sowieckiej kolonii zwanej PRL. Służby specjalne oraz przeznaczona do ataku na Zachód jako mięso armatnie tzw. armia ludowa w PRL — podlegały tow. Jaruzelskiemu jako wszechwładnemu szefowi komunistycznej partii, premierowi i jednocześnie ministrowi obrony PRL, a także szefowi junty woskowej WRON. Dlaczego więc ci wszyscy polscy nadzorcy PRL-u z ramienia Moskwy zapominają o swoich bolszewicko-komunistycznych korzeniach oraz morderczych dokonaniach na rzecz własną oraz ich bandyckich mocodawców z Kremla.


Sowieccy generałowie w polskich mundurach

Bez akceptacji sowieckich władz nie zostawało się "polskim“ generałem wysokiego szczebla... Czyli, byli to sowieccy generałowie w polskich mundurach, działający na rzecz swoich panów z Moskwy. Postkomunistyczni celebryci lewackich, czy tylko liberalnych mediów — "zapominają" też i o tym, że obywatele sowieccy oraz stalinowscy agenci z zasady sprawowali najwyższe funkcje w pańswie zorganizowanym na rozkaz Stalina przez NKWD — a zwanym PRL.


Jaruzelski agentem sowieckiej Informacji Wojskowej

Tow. Jaruzelski był agentem sowieckiej Informacji Wojskowej. Stalinowskimi agentami byli też jego partyjni poprzednicy w rodzaju stalinowskiego agenta i bandyty tow. Bieruta, czy różni przewodniczący tzw. Rady Państwa PRL. Tak samo zresztą, jak wielu innych twórców tzw. Polskiej Partii Robotniczej — założonej na rozkaz Stalina przez sowieckie NKWD.


PRL tworzyło stalinowskie NKWD

Tow. Bolesław Bierut wszpólnie z tow. Gomułką, obaj będący obywatelami sowieckimi i agentami sowieckich wywiadów — nadzorowali mordowanie polskich patriotów przez sowieckich i rodzimych komunistów oraz sowietyzowali Polskę za pomocą morderców NKWD i armii sowieckiej. Bierut początkowo sprawował funkcję szefa komunistycznej władzy ustawodawczej, czyli tzw. Krajowej Rady Narodowej (KRN), a później prezydenta PRL. Innemu sowieckiemu obywatelowi, Konstantemu Rokossowskiemu, komuniści polscy z PZPR przyznali stopień marszałka LWP, by będąc sowieckim generałem — mógł on pełnić funkcję „polskiego” ministra obrony narodowej. Niewątpliwą Rokossowskiego zasługą było totalne podporządkowanie inwestycji krajowych w PRL sowieckim potrzebom zbrojeniowym, co doprowadziło nędzy oraz do załamania gospodarki w Polsce.


Jaruzelski był wiernym sługą swoich sowieckich mocodawców

Jaruzelski był agentem sowieckiej Informacji Wojskowej w tzw. Ludowym Wojsku Polskim (LWP) już od roku 1946. Informacja Wojskowa była tajną służbą kierowaną przez dowódców sowieckiego kontrwywiadu Smiersz oraz sowieckiej tajnej policji NKWD — ich zadaniem było mordowanie oraz wywózka do sowieckich obozów polskich patriotów. Jaruzelski pełnił później w sowieckiej kolonii zwanej PRL m.in funcje: posła na Sejm, ministra obrony jako generał armii ludowej PRL, przewodniczącego Rady Państwa (Rada Państwa była „zbiorowym” prezydentem w PRL), prezydenta czy I sekretarza Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR była następczynią sowieckiej partii zwanej PPR, której i twórcami byli m.in agent NKWD Bierut oraz Gomułka).

Jaruzelski zakończył on swoją komunistyczną karierę sowieckiego agenta jako prezydent PRL — już ponoć postkomunistycznej RP w latach 1989-1990.
*andy


Sowiecki agent działający w sowieckiej Informacji Wojskowej tzw. LWP — był agentem Smerszu

Od jej utworzenia, Informacja Wojskowa LWP w której działał nasz agent „Wolski” — czyli tow. Jaruzelski — bezpośrednio podlegała jednemu z największych sowieckich katów zarówno Polaków, jak i wielu innych narodów — płk. NKWD Iwanowi Sierowowi, ówczesnemu zastępcy ludowego komisarza spraw wewnętrznych ZSRR (NKWD ZSRR) oraz innym wysokim funkcjonariuszom stalinowskiej policji politycznej, w tym NKWD, NKGB i Smiersza.

Informacja Wojskowa LWP była odpowiedzialna m.in. za masowe mordy oraz represje polskich patriotów z podziemia antykomunistycznego, m.in. z AK oraz cywilnych Polaków.

* * *

Sierow — rozbijał polską konspirację niepodległościową, m.in. osobiście przesłuchiwał i torturował Leopolda Okulickiego, Komendanta Głównego AK od 3 października 1944 roku, który został osadzony w więzieniu na Łubiance).

Mianowany 6 marca 1945 doradcą NKWD przy Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego (MBP) osobiście, jako gen. Iwanow, przeprowadził 27 i 28 marca 1945 r. aresztowanie 16 przywódców Polski Podziemnej, postawionych następnie przed sądem w Moskwie (proces szesnastu). Kierował działaniami NKWD na ziemiach polskich i nadzorował masowe aresztowania byłych akowców. Wydatnie przyczynił się do rozbicia struktur AK i Polskiego Państwa Podziemnego.

Za porwanie polskich przywódców niepodległościowych Stalin odznaczył Sierowa tytułem Bohatera Związku Radzieckiego i awansował do stopnia generała-pułkownika.

Natomiast inny sowiecki agent NKWD, wyznaczony przez Stalina do pełnienia roli “prezydenta” Polski — Bolesław Bierut — nadał Sierowowi w kwietniu 1946 Krzyż Orderu Virtuti Militari IV klasy.
*andy


_____*****_____Zygmunt Jan Prusiński

POBIEGLI CHŁOPCY DO RÓŻ...

Skala twoich marzeń jest krótka,
choć swoje życie masz za sobą
przechodząc z jednej niewoli w drugą;
takie są reguły gry - okupantów...

Kiedyś zapytają się Pielgrzymi:
- Gdzie jest kraj o nazwie - Polska ?
Trudno będzie wskazać drogę,
bo i drogi nie będzie i drogowskazów.

Uczcie się tylko języka hebrajskiego -
przyda wam się lepiej aniżeli język ojców.
- I jako wieczni wędrowcy z plecakami,
szukajcie w kolorze żółtym niewinnych róż.

1.02.2010 - Ustka


To musicie pamiętać:

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy (...)
i nie przebaczaj zaiste nie w twojej mocy przebaczać
w imieniu tych których zdradzono o świcie". - Zbigniew Herbert"Ten, kto kocha swój naród chce dla niego prawdy i dobra
niezależnie od tego skąd ta prawda i to dobro pochodzi,
i występuje przeciwko fałszowi i złu niezależnie od tego,
jakie jest ich źródło." - O. Jacek Woroniecki


- Polska jest zniewolona, bo ZAKŁAMANA !!! -


Posłowie

Z teki autorskich aforyzmów Zygmunta Jana Prusińskiego:

Żaden sługa - zdrajca dla okupanta, nie jest autorytetem dla narodu !


_______________*******_______________
2 luty 2010

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Komentarze

 

Panie Zygmuncie - litości....
To nie jest tak zwany "portal społecznikowski" gdzie wrzuca się do jednego worka wszystko.
Bałagan, natłok informacji i powtarzanie w kółko - tych samych informacji to podstawowe narzędzia wrogów ludzkości dla zmęczenia społeczeństw. Proszę nie używać ich narzędzi.

2010-02-02
Artur Łoboda

  

Archiwum

Order Orła Białego
listopad 11, 2005
PAP
Zygmunto-Zuzanna
styczeń 6, 2006
zaprasza.net
Co dla jednych jest złe ....... dyskusja o więzieniach CIA w Polsce
styczeń 22, 2009
Artur Łoboda
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
Powiedz Unii - NIE
maj 25, 2003
przesłała Elżbieta
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
"Glasnost" globalizmu pod lupą w... Kijowie
czerwiec 21, 2004
Marek Głogoczowski
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one (3) (2007-09-26)
wrzesień 26, 2007
tłumacz
Ciemność
marzec 4, 2009
jobstalker
Do przyjaciół gówniarzy
marzec 19, 2007
S.I.W
Dramat szefowej fundacji
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
2008.02.27. serwis wiadomosci w 3 językach
luty 27, 2008
tłumacz
Reklama - między informacją a manipulacją
listopad 28, 2006
Izabela Janczak
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
Miliony dolarów na kontach b. prezydenta Peru
październik 3, 2004
Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Boeing za 30 groszy opuści zakłady lotnicze
październik 8, 2004
Zbigniew Krzysztyniak
Akt wojny
styczeń 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Bezrobotni pikietują kuluary Sejmu
grudzień 19, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media