|
Kariera za mistyfikację epidemii w Bergamo (2)
|
|
(...) Tymczasem, premier włoski mianuje nowego komisarza ds. Covid’a-19. Staje się nim generał Francesco Paolo Figliuolo, co wydaje się być zgodnym z postępującą militaryzacją, przewidzianą w raporcie ujawnionym kilka miesięcy temu w Kanadzie.
https://www.ansa.it/sito/notizie/politica/2021/03/01/draghi-nomina-il-generale-figliuolo-nuovo-commissario-covid_fd10c515-225e-4620-a484-89b48979f47f.html
I co się okazuje? Że sławne ciężarówki wojskowe z trumnami z Bergamo (marzec 2020) pochodziły z kwatery dowodzonej przez generała Figliuolo. Co za przypadek!
https://www.bergamonews.it/2021/03/02/figliuolo-commissario-per-lemergenza-dal-suo-comando-i-camion-con-le-bare-a-bergamo/424268/
Posłuchajmy, co o trumnach z Bergamo opowiada dr. Antonietta Gatti, żona znanego także w Polsce, dr. Stefano Montanari:
«Byliśmy w domu (podczas lockdown’u)… zaczęliśmy zadawać sobie pewne pytania. Na przykład, pokazali nam (w telewizji) pomieszczenie pełne trumien… po czym w pewnym momencie zauważyłam, że już to pomieszczenie kiedyś widziałam. A był to stary reportaż o rozbitkach na Lampedusie. Ja mówię: kurczę, musieli się pomylić, dziennikarz się pomylił… Potem pokazują mnóstwo trumien na wojskowych ciężarówkach. I wtedy zadzwoniłam do Bergamo, gdzie znałam osobę z zakładu pogrzebowego, i zapytałam: – “Przepraszam, ale czy to wszystko jest prawdą? – A ta osoba odpowiedziała: – “Czy wierzysz w to, co mówią ci w telewizji?”. Od tego momentu wyłączyłem telewizor i nigdy go więcej nie włączyłam. Ta osoba mi mówi (nastepnie): – “Tak, faktycznie, postawili kilka trumien przed cmentarzem, ale grabarze byli zbyt zajęci, więc zostawili je na zewnątrz… Kiedy po trzech dniach, te trzy trumny pozostając na zewnątrz, zaczęły śmierdzieć, nie zgodziliśmy się ich zabrać, bo z punktu widzenia higienicznego to nie jest w porządku, więc wezwali wojsko, które je umieściło (na ciężarówkach), ale to były dwie trumny, które znajdowały się na dnie ciężarówki…». (...)
https://babylonianempire.wordpress.com/2021/03/05/najnowsze-szalenstwo-globalnego-lewactwa-nadciagaja-lockdowny-klimatyczne/
|
|
14 czerwiec 2021
|
|
Baltazar
|
|
|
|
CIA zleca seryjnie morderstwa w Polsce, ale dopiero po Okrągłym Stole...
sierpień 31, 2007
tłumacz
|
Cytat dnia :
"przejrzysty offset"
grudzień 4, 2002
Jabłoko
|
"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
|
Letter from Ralph Nader to President George W. Bush
lipiec 22, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
|
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
|
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
|
Refleksje szczęściarza
marzec 24, 2008
Marek Ka
|
Szeptucha z Podlasia
czerwiec 8, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Zaproszenie do Mackiewicza
luty 2, 2004
Andrzej Kumor
|
Czy to prawda...?
czerwiec 20, 2004
Piotr Mączyński
|
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
|
Robotnicy amerykańscy najwydajniejsi na świecie
wrzesień 2, 2003
|
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
|
Dlatego muszą płacić ...
październik 20, 2004
|
Zagadka
maj 18, 2005
Bez komentarza
|
Karykatury w "Rzeczpospolitej"
luty 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
IV Rzeczpospolita kontra Balcerowicz
marzec 24, 2006
Artur Łoboda
|
SLD przy ołtarzu
maj 23, 2003
Andrzej Kumor
|
|
|