|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
więcej -> |
|
Sterowanie Światem z Jerozolimy?
|
|
Rzad Izraela dziala wieloma sposobami w "walce o serca i umysly" liczacych sie ludzi na swiecie. Przykladem tej dzialalnosci jest stworzenie Centrum Strategicznego Dialogu ("The Strategic Dialogue Center") w okupowanej Jerozolimie w celu wygrania wojny swiatowej miedzy sjonizmem i islamem za pomoca amerykanskiej maszyny wojennej i srodkow ekonomicznych USA. Do rozpowszechniania propagandy sjonistycznej Centrum Strategicznego Dialogu rekrutuje osobistosci wplywowe o miedzynarodowym prestizu. Mihail Gorbaczow zostal zwerbowany jako jeden z zalozycieli tego nowego centrum, ktore obecnie jest kierowane przez bylych wysokich rzednikow izraelskiego wywiadu, Mossad, i izraelskiej policji Szin Bet. Wsrod dyrektorow rady zarzadu Centrum trategicznego Dialogu sa byli prezydenci Rosji, Poludniowej Afryki i Indonezji, byli premierzy Izraela, Szwecji i Wloch, byli szefowie wywiadu i policji oraz byli ambasadorowie USA i Izraela jak rowniez profesorowie nauk politycznych.
Publicysta Syed Shahabuddin opisal Centrum Strategicznego Dialogu na lamach "Angielskiej Gazety Muzulmanow Hinduskich" w New Delhi, w Indiach, w artykule pod tytulem: "Tworzenie Nowego Porzadku Swiata" ("A New World Order in the making"). Mottem angielsko-jezycznej gazety Muzulmanow Hinduskich w New Delhi, w Indiach, jest "Muslim Side of the Story" czyli "Muzulmanski Punkt Widzenia."
Richard Melson jest autorem, na ktorego powoluje sie Shahabuddin. Melson publikuje w "Cambridge Forecast Center" gdzie napisal ze Zydzi sa zawsze w czolowce czy to dawniej w "zwariowanej radykalnej lewicy" czy to teraz w "zwariowanej radykalnej prawicy." Dzis dziala przymierze sjonistow z trackistami nawroconymi na sjonizm.
Teraz oni sa znanymi jako neokonserwatysci, ktorzy stwarzaja dzis nowa i zastepcza orientacje polityczna, na przyklad, za pomoca Centrum Strategicznego Dialogu.
Melson pisze ze pierwsze spotkanie u szczytu Centrum Strategicznego Dialogu ("The Strategic Dialogue Center"), z 12-13 pazdziernika, 2003 w Jerozolimie ma sie powtarzac co roku i byc osrodkiem kierowania i kontroli polityki Stanow Zjednoczonych, zwlaszcza na Bliskim Wschodzie i ma za zadanie spowodowac zderzenie cywilizacji w formie wojny swiatowej miedzy USA i swiatem arabsko-islamskim.
Bezposrednim celem nowego centrum jest ukrywanie zbrodni izraelskich przeciw Arabom palestynskim, ukonczenie budowy "Muru Szarona," oraz stworzenie gett arabskich na terenie "wielkiego Izraela," zamiast niepodleglego panstwa Palestynczykow.
Tematami spotkania formulojacego propagande sjonistyczna rzadu Izraela byly: "Niemoralnosc anty-sjonizmu;" "Mozliwosc demokratyzacji islamu i usuniecia nienawisci wobec sjonizmu;" "Ruchy pacifistyczne ktore wzmacniaja zlo;" "Wlasciwa interpretacja wiadomosci z mediow;" i "Poszukiwanie prawdy czy tez hodowanie nienawisci? Perspektywa europejska."
Trzy glowne sesje "spotkania u szczytu" tworcow swiatowej propagandy sjonistycznej dotyczyly: 1. Kryzys moralnosci w polityce miedzynarodowej a naprawa za pomoca Izraela; 2. Zagrozenie Izraela zagrozeniem wolnego swiata; 3. Alternatywy sprawiedliwego i trwalego pokoju na Bliskim Wschodzie.
W "spotkaniu u szczytu" brali udzial czlonkowie rzadu izraelskiego: minister transportu Liberman, wice-premier Olmert, byly premier a obecnie minister finansow Netanyahu, minister do strategicznej kooperacji miedzy USA i Izraelem Landau,
i minister turystyki Elon. Rowniez brali udzial czolowi reprezentanci mediow izraelskich, uniwersytetow jak tez czolowi neokonserwatysci-sjonisci z USA, chrzescijanscy sjonisci, jak i przedstawiciele mniejszosci zydowskiej w USA, oraz przedstawiciele amerykanskich fundacji kontrolowanych przez Zydow, takich jak "Swiatowy Zwiazek Zydow," "Pomosty dla Pokoju," "Amerykanie za Bezpiecznym Izraelem," itd.
Deklaracja jerozolimska pierwszego spotkania u szczytu Centrum Strategicznego Dialogu ("The Strategic Dialogue Center"), z 12-13 pazdziernika, 2003 stwierdza ze "wyjatkowe polozenie geograficzne Izraela na skrzyzowaniu wplywow [Wschodu i Zachodu] jak i izraelskie doswiadczenia duchowe, predysponuja panstwo izraelskie do okreslenia zlotego srodka miedzy tradycja a nowoczesnoscia, religia a nauka, autorytetem a demokracja" i proponuje Jerozolime "niepodzielna stolice Izraela" jako "Osrodek Jednosci Swiata" ("Center of World Unity"). Jednoczesnie, deklaracja ta nie tylko oskarza wiekszosc panstw islamskich o dazenie do zniszczenia Izraela, ale tez twierdzi ze istnienie zachodniej cywilizacji jest uzaleznione od istnienia Izraela.
Deklaracja jerozolimska zaleca "oswobodzenie" Arabow w Judei, Samarii i Gazie z pod kontroli maszyny politycznej "Swietej Wojny," zmiane rezimow w panstwach islamskich, reedukacja dzieci muzulmanskich w duchu akceptacji Izraela oraz uznanie Organizacji Wyzwolenia Palestyny jako organizacji terrorystycznej, jak tez nawoluje rozciagniecie granic Izraela na cale terytorium biblijnego Izraela [ktory by sprawowal wladze nad terrytorium Egiptu na polnoc od Kairu, poprzez polwysep Synaju, polnocna Arabie Saudyjska, nad cala Jordania, calym Kuwejtem, nad Irakiem po doline Eufratu, nad Turcja po jezioro Wan, nad wyspa Cypr, Syria i Libanem].
Deklaracja jerozolimska precyzuje polityczne, wojskowe i prasowo-medialne zasady "wojny z terrorem" oraz podporzadkowanie tej wojnie programow uniwersytckich.
Od dawna teoretycy polityczni uznawali, ze USA uzywalo Izraela w systemie obrony swych intetresow na Bliskim Wschodzie i arabskich polach naftowych. Dzisiaj wyglada na to ze Izrael uzywa USA z jego srodkami wladzy, sily i wplywow nietylko dla odbudowy biblijnego Izraela, ale tez dla izraelskiej wladzy nad swiatem i jego zasobami. Role dzis sie odwrocily i dawna marionetka stala sie dzis mistrzem. Wedlug amerykanskiego powiedzwenia psi ogon nabral sily, zeby merdac calym psem. Tak wiec USA stalo sie popychadlem Izraela, wedlug Shahabuddin'a.
Nowy porzadek swiata ma sie wylonic z dzialalnosci takich ludzi, jak Bernard Lewis, Richard Perle, Douglas Feith, Noah Fidman, Ben Wattenburg, James Woolsey, Robert Baer, Elliot Cohen [sluchaczy Leona Strauss'a wykladow o zasadach polityki zagranicznej], wedlug ktorych "wojna z terrorem" jest wojna przeciw calemu islamowi, w co wierzy prezydent Bush, wedlug Shahabuddin'a. Autor ten uwaza ze jest ironia losu ze Zydzi, ktorzy prosperowali wsrod muzulmanow, zwlaszcza w Bagdadzie i Andaluzji (w Hiszpanii), podczas gdy byli oni wypedzani z panstw europejskich, teraz stali sie prowokatorami konfliktu miedzy islamem i chrzscijanstwem, miedzy swiatem islamu i zachodem. Shahabuddin uwaza ze wiekszosc ludzi w Ameryce i w Europie jest przeciwna eksterminacji Palestynczykow jak tez jest preciwna ambicji sjonistow, zeby rzadzili swiatem. Niestety Shahabuddin nie wie, ze wiekszosc Amerykanow ma tak skutecznie wyprane mozgi, ze samo przedstawienie tego rodzaju problemow jest ogolnie przyjmowane w USA, jako objaw antysemityzmu i manii przesladowczej.
Iwo Cyprian Pogonowski
przesłał Krzysztof Cierpisz
|
|
31 grudzień 2004
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Państwa bandyckie i ich pokojowe wojny
lipiec 18, 2006
LŚ
|
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
|
Zniszczone gniazda
czerwiec 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Demokracja jest wtedy, gdy wznosisz okrzyki pro-rządowe
listopad 2, 2004
PAP
|
Rozpoczął się proces Germara Rudolfa z okarżenia o "negowanie Holokaustu"
listopad 16, 2006
bibula
|
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
|
Krytyka
wrzesień 29, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
|
Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
|
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
|
Izraelski rabin za rozstrzeliwaniem buntowników
lipiec 18, 2002
PAP
|
Nowe zasady, które zobowiązują to „cywilizacja według Kaczyńskich”.
wrzesień 3, 2007
Gregory Akko
|
fff
sierpień 6, 2005
ff
|
Pokrętne prawo w sejmie, czy pokrętny marszałek sejmu?
kwiecień 24, 2003
PAP
|
Wy, co nie umiecie wyżyć za 360 zł!!!
luty 20, 2003
Piotr Ikonowicz
|
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Podsumowanie tematu logowania
grudzień 4, 2007
Artur Łoboda
|
HEROINA à la Newsweek – moda marynarzy i artystów
styczeń 24, 2007
Zbigniew Jankowski
|
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
czerwiec 29, 2007
. bez podpisu
|
więcej -> |
|