ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Soros podjudza do wojny 
24 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Na piętach Austrii i Niemiec blokujących nieszczepionych przywódca UE wzywa do wyrzucenia kodeksu norymberskiego na rzecz przymusowego szczepienia wszystkich dysydentów 
8 grudzień 2021      Julian Conradson
Dyktatura ciemniaków - bis (1) 
1 wrzesień 2010      Artur Łoboda
„Złote Serca” A Nie „Złote Żniwa” 
15 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Najlepszy elektorat Platformy Obywatelskiej 
25 maj 2014     
O polskiej myśli filozoficznej - tej prawdziwej i zakłamanej 
24 lipiec 2014      Artur Łoboda
Wymuszone leki wszystkich obywateli 
25 marzec 2023     
A Rząd - jak zwykle - nieprzygotowany 
24 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Kowidyzm gorszy niż nazizm 
3 styczeń 2022     
Bezprawie nadzwyczajnej kasty 
4 luty 2020     
Honorowy Prezydent 
4 sierpień 2016      Artur Łoboda
Polityczni gówniarze! 
20 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Czy dowiedzenie, że nie ma żadnego covid-19 jest trudne? 
14 sierpień 2020     
Koledzy pseudopatriotów zawitali do Izraela 
13 marzec 2022      Artur Łoboda
Szanghaj wpada w piekło, gdy blokada COVID wywołuje stan wojenny, aresztowania i samobójstwa 
17 kwiecień 2022      Ethan Huff
Bolszewizm plus 
15 styczeń 2022     
Bezprawie Trzeciej RP (2) 
7 marzec 2019      Artur Łoboda
Wyciągnijmy z tego korzyści 
24 styczeń 2016      Artur Łoboda
Oni pierwsi winni stanąć przed Sądem 
3 wrzesień 2020     
Globalne oszustwo klimatyczne 
8 grudzień 2019     

 
 

Prezydent nie jest już w szkole.
Prezydent wie i już!

Jeżeli zapytamy pilnego absolwenta podstawówki: kto odkrył Amerykę - to bez zająknięcia powie, że to był Kolumb.(1)

Gdy zapytamy kto "wstrzymał słońce - ruszył ziemię" - to powie, że twórcą teorii heliocentrycznej był Mikołaj Kopernik.

Gdy zapytamy: kto odkrył żarówkę - to powie Edison.

Pierwsze samoloty skonstruowali bracia Wright, a Maria Curie Skłodowska odkryła pierwiastki promieniotwórcze Rad i Polon.
I tak dalej.


Kiedy jednak Prezydenta RP - Andrzeja Dudę zapytamy:

dlaczego podpisuje zbrodnicze Ustawy kowidowe i dlaczego rzuca groźby bezprawne wobec obywateli walczących o swoje prawa - przed zbrodniczym rządem kowidowców, a dla uzasadnienia pytania wystąpimy o podanie:

"kto na świecie odkrył kowida"? - bo jest to tylko zbrodnicza mistyfikacja - to wtedy Prezydent RP odpowie, że to pytanie nie dotyczy informacji publicznej i nie będzie na nie odpowiadać.

Dokładnie brzmi to tak:

Szanowny Panie,
 
odnosząc się do Pana korespondencji z dnia 26 stycznia br. uprzejmie informujemy, że charakter żądanych informacji nie mieści się w definicji informacji publicznej w świetle ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej. Zgodnie z utrwalonym orzecznictwem, na gruncie dostępu do informacji publicznej, informacja taka musi dotyczyć faktów. Faktem jest zaś czynność organu wykonującego zadania publiczne podjęta w zakresie wykonywania takiego zadania oraz związana bezpośrednio z funkcjonowaniem i trybem działania organu, który jest adresatem wniosku (zob. też wyrok WSA w Krakowie z dnia 31 października 2012 r., sygn. akt II SA/Kr 1192/12, CBOSA). W świetle powyższego nie ma waloru informacji publicznej wiedza funkcjonariusza publicznego. Nie jest bowiem publiczną informacja istniejąca tylko w pamięci przedstawiciela władzy publicznej, która nie została utrwalona w jakiejkolwiek formie (wyrok NSA z dnia 14 września 2012 r. I OSK 1177/12, wyrok WSA w Lublinie z dnia 21 grudnia 2015 r., II SAB/Lu 173/15, wyrok WSA w Szczecinie z dnia 29 października 2015 r., II SAB/Sz 114/15, CBOSA).

 Z poważaniem,

Biuro Prasowe
Kancelarii Prezydenta RP


Podejrzewam, że Prezydent wolałby - by "odpowiednie służby" zajęły się tym kowidem i wtedy "wyśpiewa" "Kto go odkrył"?
 
Ad.1 W Wypadku każdego odkrycia są wątpliwości: czy ktoś wcześniej tego nie dokonał. Dlatego przywołuję tylko kanon edukacyjny.


Prezydent nie jest w szkole.
Prezydent wie i już!
30 marzec 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Prof. Hałat nazywa ich huntą, bo tylko hunta rządzi krajem średniej wielkości na gębę, bez rejestrowania poszczególnych decyzji. Dokładnie tak samo zarządzał III Rzeszą Hitler, kiedy chciał ukryć szczególnie zbrodnicze polecenia. A rezultaty mają identyczne. Coraz bardziej ta ich demo - kracja staje się zwykłą tyranią. Już Sejm nie jest potrzebny, ot, Moraver wydaje ukaz i "wykonać!"

A Sejmowi to nie przeszkadza. Nawet rozbiory były zatwierdzane przez Sejm, bo pilnowali tego "praworządni" zaborcy! Ale parchy tak się tu rozbestwiły, że pomijają te drobne szczegóły. Już nie muszą pozorować rządów prawa.

2021-03-30
hens

  

Archiwum

Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
Czy Hezbollah ma szanse zwycięstwa?
sierpień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zniewolony umysł
grudzień 29, 2003
Artur Łoboda
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
luty 19, 2007
tłumacz
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
Gosiewski o korupcji przy naborze na aplikacje
luty 19, 2006
PAP
"Irakische banditen"
maj 20, 2004
PAP
Wiadomość grubymi nićmi szyta
kwiecień 27, 2003
"Honoris gratia" bez kszty honoru
styczeń 12, 2006
Artur Łoboda
Młodzi
lipiec 18, 2003
przesłała Elżbieta
38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
Odbudowa owszem ale nie w Faludży
lipiec 2, 2006
Dahr Jamail
PO kładzie łapę na OFE
sierpień 27, 2008
interia.pl
Nowa tradycja - kolejna milenijka?
grudzień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przestępca, umożliwiający przestępcom decydować o naszym życiu
sierpień 18, 2004
Kilka uwag o podatku liniowym
luty 2, 2007
Dariusz Kosiur
Tajne w Polsce statystyki dotyczące liczby wiezniow, a i w USA tez chyba nie nagłaśniane...
marzec 1, 2008
tłumacz
Wojsko można użyć bez stanu nadzwyczajnego
październik 22, 2004
Czy partie płacą podatek od darowizn?
kwiecień 20, 2006
PAP
Czy na poniższe pytania będą odpowiedzi?
luty 3, 2005
Dr Stefan Pagowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media