|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
więcej -> |
|
Fiasko Podbojów Pól Ropy Naftowej
|
|

Z punktu widzenia ochrony środowiska i w ogóle dobra rasy ludzkiej, zdobywanie paliwa nie powinno odbywać się za pomocą ani rabunku ani konkurencji w użyciu tych samych płodów rolniczych, jednocześnie na pokarm i na paliwo. Obecnie wobec trudności w zaopatrzeniu rynku światowego w płynne paliwo, zagraża, zwłaszcza w krajach o wysokich subsydiach rolniczych, konkurencja w używaniu, na przykład kukurydzy lub ryżu, do produkcji etanolu jako dodatek do benzyny.
Ilość hektarów ziemi uprawnej jest ograniczona w USA a z powodu subwencji rolniczych i polityki rządu, coraz więcej areału ziemi rolniczej, przeznaczone jest na produkcję etanolu zamiast żywności. Niestety sam motyw zysku, przy zniekształcaniu kosztów za pomocą subsydiów dla rolnictwa, doprowadza do rosnącej konkurencji, właśnie w stosowaniu kukurydzy z jednej strony do tradycyjnej produkcji żywności, a z drugiej jako surowca do produkcji etanolu. Subsydia zniekształcają sprawę kosztów i zysków rolników, z których wielu przepowiada kryzys w z powodu spadku podaży żywności na rynku światowym, włącznie z terenem USA.
Podstawowo najlepszym wyjściem byłoby usprawnienie przetwarzania celulozy na płynne paliwo i nie stosowanie jadalnych płodów rolniczych w tym celu. Jeżeli miano by stosować jadalne płody rolnictwa w celu produkcji paliwa, to najlepiej do tego celu nadaje się trzcina cukrowa, której wielkie plantacje kiedyś istniały na terenie, na przykład stanu Louisiana, w USA.
Obecnie Brazylia zaspokaja w 80% etanolem z trzciny cukrowej, swoje zapotrzebowanie na płynne paliwo. Cukry proste występują w trzcinie cukrowej i dlatego trzcina cukrowa ma pięciokrotnie wyższą wydajność w uzyskiwaniu etanolu niż ma kukurydza. Rolnicza produkcja żywności, powinna mieć pierwszeństwo przed paliwem i nie powinno być konkurencji między produkcją paliwa i żywności z tego samego surowca ze względów humanitarnych i dla dobra pokoju na świecie.
Historia obecnego kryzysu w podaży paliwa zaczęła się polityką Waszyngtonu, gdzie uważa się, że bezpieczeństwo USA wymaga wojskowej kontroli zamorskich pól ropy naftowej. Z tego powodu pierwszy prezydent Bush zaatakował Irak w latach 1990-1991, a jego syn, drugi prezydent Bush napadł na Irak w 2003 roku. Globalny koszt pacyfikacji Iraku dla USA oceniany jest na trzy do pięciu tysięcy miliardów dolarów.
Ciekawe czy następny prezydent, który obejmie władzę w styczniu 2009 roku będzie uważał, że siły zbrojne USA, są ostateczną gwarancją kontroli dostaw paliwa i dobrobytu Stanów Zjednoczonych. Nic dziwnego, że wobec katastrofalnego wzrostu kosztów interwencji militarnych, pojawiają się artykuły w prasie, nawołujące do zmian w polityce energetycznej USA.
Od 1945 roku sprawa „bezpieczeństwa państwowego” USA jest blisko powiązana ze sprawą „bezpieczeństwa energetycznego,” kiedy prezydent F. D. Roosevelt zobowiązał się bronić bezpieczeństwa dynastii saudyjskiej, w zamian za dostęp do paliwa Arabii Saudyjskiej. W 1980 roku potwierdził to prezydent Jimmy Carter, kiedy zapowiedział, że dostawy paliwa z Zatoki Perskiej do USA, będą chronione przez amerykańskie siły zbrojne. Następni prezydenci siły te wzmacniali oraz dodali do Zatoki Perskiej region Morza Kaspijskiego jak też Afrykę.
W rezultacie wojsko USA objęło „ochronę” rurociągów, rafinerii i przeładunków paliwa na Bliskim Wchodzie i innych częściach świata, tak, że wydatki wojskowe USA na samo „bezpieczeństwo” Zatoki Perskiej, dochodzą obecnie blisko do 140 miliardów dolarów rocznie. Mimo 160,000 żołnierzy USA i jeszcze większej ilości „prywatnych ochraniarzy,” w Iraku nadal szerzy się chaos i akty sabotażu, tak, że duża część produkcji paliwa sprzedawana jest na czarnym rynku. Podobnie dzieje się w Nigerii.
Wojska USA musiały być usunięte z Arabii Saudyjskiej, ponieważ powodowały tam wielki wzrost „anty-amerykanizmu” i Alkaidy, która od dawna nawołuje, żeby muzułmanie wypędzali Amerykanów i Brytyjczyków, ze wszystkich państw islamu. Tymczasem, podczas gdy dokumenty ministerstwa paliwa w Bagdadzie, było chronione przez okupacyjne wojska USA, szkoły, szpitale, muzea i domy prywatne były rabowane bezkarnie. Przekonało to Irakijczyków, że rząd prezydenta Bush’a głównie interesuje się paliwem i bezpieczeństwem Izraela, a nie wprowadzaniem demokracji, tak w Iraku jak i w zachodniej Afryce.
Wydatki USA na wojsko rosną coraz bardziej i coraz większe straty w ludziach ponosi wojsko amerykańskie. Amerykanie coraz częściej pytają czy taki stan rzeczy opłaca się? Czy uzyskano „bezpieczne dostawy paliwa,” podczas gdy USA importuje dwie trzecie swojej konsumpcji z terenów zagrożonych konfliktami na Bliskim Wschodzie, Azji Centralnej i Afryce?
Coraz bardziej szerzy się pogląd w USA ze państwo to powinno zaopatrywać się w energię z własnych zasobów energetycznych. Ropa naftowa i gaz ziemny długo jeszcze będą odgrywać ważną rolę, ale mieszanie w tę sprawę operacji i podbojów wojskowych, dziś już nie opłaca się. Historyczna rola ropy naftowej, jako głównego ?ródła paliwa, powoli dobiega końca. Mimo tego obecny wzrost cen tego paliwa, stał się podstawą bezprecedensowego bogactwa Rosji, w całej historii państwa rosyjskiego.
WWW.pogonowski.com
|
|
18 czerwiec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 12
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
|
Cheney kagan bek i prezydent
październik 30, 2006
Wojciech Wlazlinski
|
Civitas dei
październik 5, 2007
...
|
Ulepić człowieka
listopad 12, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Nick Berg - egzekucja
czerwiec 13, 2004
czytelnik
|
paranoja
wrzesień 30, 2005
|
Drugi rozbiór Polski
wrzesień 22, 2002
|
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
|
Prawo łaski
styczeń 20, 2006
Andrzej Grabowski
|
Ciekawy film o " wojakach" w Iraku
styczeń 19, 2007
marduk
|
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
|
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
|
Czytajcie dzisiejsza G.W. i Rzepe!
marzec 24, 2006
Marek Głogoczowski
|
Brukselska hołota nagle coś dojrzała
maj 22, 2008
PAP
|
Krwawa Pascha
październik 5, 2007
Izrael Szamir
|
Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
|
Kontrola energii na świecie „kością niezgody”
czerwiec 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świat Katiuszy w Izraelu i Piekło w Libanie
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rada luzuje politykę
lipiec 29, 2004
|
więcej -> |
|