ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
więcej ->

 
 

Prywatyzacja pacyfikacji Iraku i nadużycia


W ciągu ostatnich siedmiu lat pacyfikacja Iraku była w coraz większym stopniu dokonywana przez najemnych prywatnych ludzi. Według Biura Budżetu Kongresu ponad sto miliardów dolarów było wydane przez Pentagon na kontrakty z prywatnymi firmami ochroniarskimi. Obecnie jest 180,000 pracowników tych firm w Iraku, obok 146,000 żołnierzy USA. Ta prywatna armia działa w ukryciu przed publicznością i media nie podają, jakich misji podejmuje się i jakie ponosi straty w walce z ruchem oporu w Iraku.



W miarę jak następują małe obniżki wojsk okupacyjnych, wydatki skarbu USA na prywatnych ochraniarzy rosną. W ciągu siedmiu lat globalnej wojny rządu Bush'a, Pentagon jest uwikłany w dwie duże operacje wojenne oraz zakulisowe operacje przeciwko Iranowi jako jakoby zagrażającemu istnieniu Izraela, jak też wiele pomniejszych konfliktów.



W roku budżetowym 2006 usługi wojenne prywatnych firm kosztowały ponad 151 miliardów dolarów. Wojna jest bardzo zyskowna dla tych firm. Niektórzy nazywają te prywatne firmy Kompleksem Wojskowo-Przemysłowym No. 2, który obecnie jest tak dalece wprowadzony w działalność Pentagonu, że USA nie może prowadzić działań wojennych bez udziału firm prywatnych, które nawet mają kontrakty na księgowość i wypłaty pieniędzy skarbowych dla firm prywatnych, zarabiających na wojnie miliardy dolarów.



Już w styczniu 1961 prezydent Dwight Dawid Eisenhower ostrzegał Amerykanów przed wielkim wzrostem powiązań wojska z przemysłem zbrojeniowym i tym samym manipulacji polityką USA. Rosnące wpływy wojskowo-przemysłowego kompleksu motywowanego kolosalnymi zyskami, Eisenhower uważał za bardzo szkodliwe dla dobra Amerykanów.



Profesor Steve Schronem z George Washington University, Wydział Prawa powiedział, że to co się dzieje w prywatyzacji wojny przez Pentagon, byłoby zupełnie niemożliwe w normalnych transakcjach handlowych. Miliardy są wypłacane za usługi nie sprecyzowane w kontraktach, a nawet za usługi zmyślone tylko i w ogóle niespełnione. Nadużycia te odbywają się zupełnie bezkarnie.



Senator Robert Byrd powiedział: „Jesteśmy uzależnieni od firm motywowanych zyskiem nawet w koszarowaniu i żywieniu wojska, jak również od nieskończonej ilości usług ochroniarskich. Kontrakty te dają wolną rękę każdej takiej firmie do stałego powiększania zysków." Co widać na każdym kroku według Fridy Barrington z New America Fundation.



Dzieje się tak mimo tego, że w czasie jego pierwszej kampanii wyborczej George W. Bush powiedział, że Jezus Chrystus jest jego „ulubionym filozofem politycznym." Tymczasem Bush postępuje według zasady, że „korporacje zawsze mają rację" w tak w interesach jak i w umowach z rządem, a szczególnie z Pentagonem, jak to widać w wielo-miliardowych bardzo lukratywnych kontraktach nawet dotyczących planów akcji bojowych i księgowości z nimi związanych.



Na przykład Agencja Obrony Przeciwrakietowej ma 20% wojskowych i 80% kontraktowych cywilów, którzy nie podlegają regulacjom praw federalnych, zabraniających konflikt w interesach osobistych i służbowych. Koszt pracy zakontraktowanych cywilów był wyższy o 26% niż koszt na godzinę pracy urzędników państwowych. Natomiast żołd w wojsku równa się podstawowo minimalnym płacom dozwalanym prawnie podczas gdy cywilny kolega-najemnik zarabia ponad sto tysięcy rocznie i zupełnie nie jest opodatkowany.



Niektórzy najemnicy cywilni zarabiają ponad milion dolarów rocznie, podczas gdy pensja dowódcy sił okupacyjnych w Iraku wynosiła 180,000 dolarów rocznie. Natomiast opublikowano dowody, że niektóre firmy w Iraku zatrudniają Filipińczyków, którym zabierają paszporty i dają do podpisania kontrakty pisane po arabsku, żeby ich nieludzko wyzyskiwać. W rezultacie Nepal i Filipiny zabraniają swoim obywatelom pracować w Iraku.



W praktyce istniejące ustawy nie prześladują nadużyć, oszustw i wyzysku cudzoziemców przez prywatne korporacje w Iraku, podczas gdy prezydent Bush, chwali się, że USA ma najbardziej silną i profesjonalną maszynę wojenną na świecie. Od 2001 roku maszyna ta kosztowała skarb USA blisko pięć tysięcy miliardów dolarów włącznie z operacjami w Iraku, Afganistanie i innych krajach na świecie.



Według Fridy Barrigan z „New America Foundation's Arms Security Initiative" USA dostaje w spadku po rządzie Bush'a Pentagon, niesprawny uzależniony od firm najemnych ochraniarzy, którzy starają się coraz więcej zarabiać, wszystko jedno, kto będzie w Białym Domu po kadencji Bush'a. USA wydaje więcej na zbrojenia, niż wszystkie inne państwa na świecie razem wzięte.

WWW.pogonowski.com
16 wrzesień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Żydowscy bandyci na ulicach Krakowa
marzec 16, 2007
nadesłał marduk
Unia Europejska zjednoczona... cudem?
sierpień 19, 2004
Notatka z 3 maja 2005
maj 23, 2005
Eugeniusz Sendecki
Gubernator Arnold Schwarzenegger legalizuje perwersję seksualną
listopad 2, 2007
Dorota
Izrael planuje atak nuklearny na Iran
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
Kraków: działacze NOP aresztowani za działalność antyizraelską
styczeń 9, 2007
nop
Tusk uczniak Sachsa, Liptona i Balcerowicza
październik 23, 2007
marduk
SYSTEM PODATKOWY Polska potrzebuje naprawy cz.4.
październik 16, 2007
Dariusz Kosiur
Wielki deprawator George Soros (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
Krzysztof Warecki - www.naszdziennik.pl
Co się stało z AIDS?
grudzień 26, 2006
2012
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak kradli tak kradną dalej. 90 tys. zł dla 4 osób
kwiecień 1, 2003
PAP
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (2)

100 000 UŚMIERCONYCH IRAKIJCZYKÓW I BIN LADEN

grudzień 20, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Dyskusja o lichwie
styczeń 27, 2006
Dowody bandyckiego napadu Żyda, obywatela Izraela, usunięte z Internetu?
styczeń 16, 2009
tłumacz
sejm
czerwiec 8, 2005
aaa
Aparat szantażu i przekręty medialne
marzec 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Niemcy o faux pas minister Fotygi
lipiec 7, 2006
PAP
Kurdowie a Stronnictwo Wojny w Osi USA-Israel
wrzesień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media