ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Patrzcie co jecie i co pijecie 
23 listopad 2021     
Honorowa, niepisana umowa Polaków w sprawie patriotycznej publicystyki 
21 październik 2014      Artur Łoboda
"Prezydent wstrząśnięty kradzieżą" 
18 grudzień 2009      Artur Łoboda
Piękne słowa i obrazy; Wigilia to inaczej, Oczekiwanie 
24 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Jak MORDUJĄ pod respiratorami? 
23 marzec 2021     
5G — wielki aktywator czy bezpieczna technologia przewodowa? Wybór należy do nas. 
12 listopad 2021     
Oświęcimski marsz, o którym usłyszała cała Polska 
1 luty 2019      eMisjaTv
Promieniowanie bezprzewodowe z urządzeń mobilnych powodujące PRAWDZIWĄ SZKODĘ dla ludzi 
17 kwiecień 2022      Mary Villareal
Terroryzm gangsterski w Polsce 
25 marzec 2016      GadowskiTV
List do Warszawiaków 
14 lipiec 2013      Artur Łoboda
Milczenie jest zlotem 
20 październik 2010      Goska
Za co mi wstyd? 
26 marzec 2011      Artur Łoboda
Wojna przeciw Polsce 
15 listopad 2017      Artur Łoboda
Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje słów - Jan Paweł II. 
12 kwiecień 2010      Gregory Akko
Jak BBC Fabrykowala "Nienawisc" 
11 styczeń 2019      TellTheTruth
Od ogółu do szczegółu 
29 październik 2016      Artur Łoboda
Mała Ina 
13 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Expose Kopacz - ten żałosny spektakl trwa dalej 
2 październik 2014      Artur Łoboda
Przełomowe pozwy zbiorowe dodatkowo ujawniają zdumiewającą korupcję we wprowadzaniu szczepionek na COVID 
28 maj 2023      Joseph Mercola
Czym dla Bogdana Zdrojewskiego jest sztuka?  
19 listopad 2013      Artur Łoboda

 
 

Oskarżenie karne wobec Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego

Artur Łoboda
Kraków 22 października  2020  roku

 

Rafał Babiński
Prokurator Okręgowy w Krakowie



Zawiadomienie o popełnieniu szeregu przestępstw przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego


Na podstawie Art. 270. § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

oraz artykułu

Art. 271. § 1. Funkcjonariusz publiczny lub inna osoba uprawniona do wystawienia dokumentu, która poświadcza w nim nieprawdę co do okoliczności mającej znaczenie prawne,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


Oskarżam Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego o używanie fałszywych testów do badania na obecność wirusa SARS CoV-2 w celu utrwalenia dyktatury i pozbawienia Obywateli podstawowych praw publicznych.


Na podstawie Art. 118a. § 1 K, "Kto, biorąc udział w masowym zamachu lub choćby w jednym z powtarzających się zamachów skierowanych przeciwko grupie ludności podjętych w celu wykonania lub wsparcia polityki państwa lub organizacji:
§ 2. Kto, biorąc udział w masowym zamachu lub choćby w jednym z powtarzających się zamachów skierowanych przeciwko grupie ludności podjętych w celu wykonania lub wsparcia polityki państwa lub organizacji:
2) pozbawia osobę wolności na czas przekraczający 7 dni lub ze szczególnym udręczeniem,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności."

Oskarżam Adama Niedzielskiego o zmuszenie do samouwięzienia Obywateli pod BEZPRAWNĄ groźbą  finansową wysokiej "kary"  za nieprzebywanie na "kwarantannie" z powodu FIKCYJNEJ choroby "covid-19".
Oskarżam też o zbrodnicze pozbawienie wolności ludzi po 70 roku życia - poprzez BEZPRAWNY nakaz pozostania w mieszkaniach - w celu ograniczenia odporności biologicznej Ich organizmów, a tym samym narażenia na wszelkie infekcje!

Uzasadnienie


Żadne laboratorium naukowe na świecie nie wydzieliło do tej pory czystego wzorca wirusa  SARS CoV-2 !

Nikomu nie udało się uzyskać "złotego standardu" - jako to określa się w środowisku naukowym,  który - jako jedyny wiarygodny może być podstawą badań i podstawą do tworzenia testów na obecność SARS CoV-2.
Więc NIKT NA ŚWIECIE NIE STWORZYŁ PRAWDZIWEGO TESTU na SARS CoV-2!

Nikt też nie sfotografował tego rzekomego wirusa!

Wszystko - co jest pokazywane w mediach to modele komputerowe.
Pół roku temu pokazano rzekome zdjęcie wirusa SARS CoV-2, ale naukowcy od razu wykryli, że to są ludzkie egzosomy!
 
Każdy producent zajmujący  się biznesem farmaceutycznym stworzył swoją wersję kodu RNA, który wykorzystuje do produkcji bardzo drogich pseudotestów na SARS CoV-2.
Dlatego opowiadane są w mediach brednie o "mutacji" tego wirusa i rzekomych  "odmianach" w różnych krajach.

Załączam broszurę Światowej Organizacji Zdrowia w której podane są składy rzekomych "testów" PCR na SARS CoV-2.
Każdy z producentów podaje inny skład - bo szuka swojego własnego - UROJONEGO wirusa.
Załączam jednocześnie skany rzekomych "certyfikatów" na stosowane przez Ministerstwo Zdrowia "testów" na rzekomy Covid-19.
Są to "certyfikaty", które wystawili sobie sami ich producenci, a najstarszy 9 lat przed pojawianiem się tego - rzekomego wirusa.

Dołączam wydruk emaili w których zwracam się do Ministra Zdrowia, lekarzy wirusologów, Dyrekcji Szpitali, a nawet dziennikarki o umożliwienie mi pracy wolontariackiej na oddziale - gdzie rzekomo jest leczony mityczny "covid-19".
Chcę udowodnić w ten sposób, że to jest mistyfikacja.


Dołączam jednocześnie najważniejszy dokument.
Jest to tłumaczenie deklaracji niemieckiego Prawnika Reinera Fuellmicha - członka ACU (Außerparlamentarischer Corona Untersuchungsausschuss ) - Pozaparlamentarnej Komisji ds. Badania koronawirusa , który zapowiada zbiorowy pozew przeciwko producentom testów i politykom.

Jest to tekst doskonale zredagowany, a zawarte w nim dowody przedkładam do oskarżenia przeciwko Adamowi Niedzielskiemu.

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że niedługo setki tysięcy skarżących wygra sprawę sądową z producentami pseudotestów i politykami narzucającymi ich stosowanie.
A wtedy potoczy się lawina po  całym świecie.
Przypominam jednocześnie, że zgodnie z Kodeksem norymberskim "NIKT nie może się tłumaczyć, że wykonywał tylko rozkazy".
Ta banda przestępców - która rządzi dziś w Polsce - zostanie kiedyś pokonana.
Jest to tak oczywiste - jak upadek hitlerowskich Niemiec, które panowały kiedyś nad znaczną częścią świata.
I kiedy Naród będzie rozliczać sprawców kowidowego zamachu stanu - to pamiętać będzie również o Prokuratorach którzy tą zbrodnię osłaniali.

Dzisiaj Polska przypomina Niemcy z 1934 roku.
I dokładnie TAK SAMO prokuratura wspiera i chroni tworzący się NAZIZM pisowski!

Sparaliżowanie Służby zdrowia - w wyniku prowadzonej wojny covidowej przeciwko Narodowi Polskiemu i pozostawienie bez opieki zdrowotnej ludzi cierpiących na wszelakie choroby - poza urojonym covid-19 to temat na odrębne oskarżenie karne.

Załączniki:

1. Email wysłany mi z Ministerstwa Zdrowia 8 lipca 2020 roku z odpowiedzią na moje wezwanie o podanie certyfikatów na stosowane testy SARS CoV-2.

2. Dwadzieścia skanów rzekomych "certyfikatów" przesłanych mi z w powyższym emailu.
Jeden z nich wysłany został  dwukrotnie.  

3.Broszura WHO wyliczająca pseudotesty na SARS CoV-2.

4. Zapytanie do Ministra Zdrowia w Trybie Prawa prasowego o podanie: które laboratorium na świecie wydzieliło czysty wzorzec wirusa SARS CoV-2?
Na pytanie nie otrzymałem odpowiedzi.

5. 5 emaili wysłanych do Ministra Zdrowia, szpitali i lekarzy z moją deklaracją pracy wolontariackiej przy chorych na rzekomy "covid-19".

6. Tłumaczenie zapowiedzi  prawnika  Reinera Fuellmicha  - złożenia pozwów przeciwko wszystkim winnym psychozy "pandemii" z tytułem "Zbrodnie przeciwko ludzkości".


7. Email z 28 sierpnia br do Mateusza Morawieckiego - w którym wzywam do bezzwłocznego zaprzestania WOJNY wirusowej przeciwko Narodowi Polskiemu.


PS
Po analizie prawnej doszedłem do wniosku, że immunitet poselski nie chroni Mateusza Morawieckiego przed odpowiedzialnością za zbrodnie popełnione w trakcie pracy na stanowisku Premiera.
Możemy więc nawet dziś złożyć przeciwko niemu subsydiarny akt oskarżenia.
Niedzielskiego nie chroni żaden immunitet.
26 październik 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Jak dolar stał się słabą walutą?
wrzesień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak Przedłuża się Okupację Iraku na Korzyść Izraela?
listopad 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
POLSKA - UNIA 7
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Pytanie, które powinien sobie zadać każdy Polak
styczeń 9, 2007
Artur Łoboda
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...
maj 26, 2007
tłumacz
Poszkodowani pacjenci a pakt stabilizacyjny
luty 5, 2006
Adam Sandauer, przewodniczący Stowarzyszenia
"Światem rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 12, 2008
Artur Łoboda
Kurwica
listopad 3, 2005
Artur Łoboda
Koniec amerykańskiego snu
maj 27, 2006
Robert Fisk
Warszawa 13.05.2005
maj 17, 2005
Alina
Wiersze to jak ptaki, wyfruwają z moich rąk
wrzesień 12, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Polska potrzebuje nowych przywódców
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Dziś w Telewizji pokazali...
lipiec 12, 2003
Alina
Dobra wiadomość
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Reguła symbiozy
kwiecień 21, 2005
Witold Filipowicz
Nowy prezydent Czeczenii, zdrajca walki o niepodległość
kwiecień 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
Do przyjaciół moskali
kwiecień 15, 2007
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media