ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
więcej ->

 
 

Święto Miłosierdzia w Łagiewnikach 30 marzec 2008

Dr Eugeniusz Sendecki przyslal informacje o niewiarygodnym zachowaniu grupki bandytow , ktorzy podawali sie za pracownikow sluzby swiatynnej w czasie Swieta Milosierdzia w Lagiewnikach.
Przeczytajcie i ocencie sami.



"ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA w Łagiewnikach, Kraków 30 marca 2008


Kolejny epizod świadczący już nie tylko o milczeniu pasterzy wobec krzywdy wyrządzanej owcom w Polsce. Atak służby świątynnej w Łagiewnikach na przeciwników "traktatu lizbońskiego" podczas uroczystości ku czci Bożego Miłosierdzia.

30-go marca 2008, w niedzielę Miłosierdzia Bożego podczas uroczystości w Łagiewnikach nasi działacze narodowo-demokratyczni (Sławomir Zakrzewski, Jerzy Rachowski, Franciszek Pusiak, Tadeusz Wójcik, Elżbieta Maciaszek, Adam Maj) byli w tłumie pielgrzymów, żeby się modlić i zasygnalizować problem jakim jest tzw. "traktat lizboński". Zbierali tam podpisy pod wnioskiem obywatelskim za referendum. Mieli ze sobą wielki obraz Pana Jezusa Króla Polski i transparenty "ݎDAMY REFERENDUM - SUWERENNOŚĆ NARODU" oraz "GDY MILCZˇ PASTERZE KRZYCZˇ OWCE!". Przyłączyło się do nich sporo osób, które złożyły podpisy.
Funkcjonariusze straży świątynnej, wraz z policją państwową usiłowali wyrwać naszym kolegom transparenty i przeszkodzić w narodowo-demokratycznym porozumiewaniu się z innymi zgromadzonymi narodowości polskiej. Poturbowany przez jednego z ochroniarzy, bodajże najmłodszego został Adam Maj, który trzymał krucyfiks. Został przewrócony wraz z krzyżem, który został połamany... ów młody ochroniarz, wynajęty przez władze sanktuarium usiłował rozbić Adamowi Majowi głowę przez rzucenie nim o krawężnik. Zabrakło centymetrów, a nasz Adaś byłby zamordowany. Ów stosujący przemoc mężczyzna usiłował też wyrwać aparat fotograficzny Tadeuszowi Wójcikowi. Jednak część osób, które się z niedowierzaniem i paraliżującym przerażeniem przyglądały zajściu zareagowało wtedy. Prześladowcę usiłowano pochwycić, był goniony przez cały plac świątynny, jednak uciekł i się więcej nie pojawił. Bardzo cieszy, że ludzie zebrani tam, przed Świątynią Miłosierdzia Bożego zareagowali w takim duchu narodowo-demokratycznym.

Szczególnie gorliwie udzielał się w prześladowaniach inny brodaty rudy mężczyzna, podobno etatowy pracownik świątynny, powołujący się na sprzeciw i wyra?ny rozkaz biskupa miejsca (bp Jan Zając?) wobec naszej tam obecności (zgodnej i z prawem kanonicznym i państwowym!). Agresywnemu działaniu owego rudego przedstawiciela kleru, kierującego szykanami wobec Zakrzewskiego i reszty Kolegów skutecznie jednak przeciwstawiona została dzielna postawa naszych działaczy. Wsparta przez tłum, który się zaczął orientować, co się tu rozgrywa.


Było to w czasie, gdy Polaków pozbawiano kolejnej płaszczyzny suwerenności państwowej, w procesie niedemokratycznej, zmanipulowanej ratyfikacji tzw. "traktatu lizbońskiego", w niedzielę, którą Pan Jezus życzył sobie, w objawieniach Siostry Faustyny Kowalskiej poświęcić Jego Miłosierdziu. Ta sytuacja, wydarzona w Okresie Wielkanocnym, jakże podobna do szykanowania Apostołów po Zmartwychwstaniu Pana Jezusa przez rzymskie władze państwowe i żydowskie władze religijne budzi smutek i gorycz.


Należy tu zbadać - czemu taką agresją w pozaprawnych działaniach na rzecz "traktatu lizbońskiego" wykazała się strona kościelna?

Udział policjantów (w tym kilku po cywilnemu) ograniczył się do obserwowania naszej dzielnej grupki. Jednak - my nie poddajemy się.


Oto podaję numery telefonów do kol. Zakrzewskiego i Tadeusz Wójcika - jeśliby ktoś chciał zweryfikować podane przeze mnie informacje.

/-/
Eugeniusz Sendecki

Tel. 697297937

Tel. 606359022."
31 marzec 2008

przesłała Elżbieta Gawlas 

  

Archiwum

Polonia Pięciu Kontynentów
maj 8, 2005
zaprasza.net
Bestialstwo XXI wieku
Porywacze dzieci

kwiecień 29, 2003
Artur Łoboda
Spotkanie autorskie z Markiem Głogoczowskim
wrzesień 20, 2007
zaprasza.net
Światowe protesty przeciwko atakowi żydowskich terrorystów na Gazę - wideo z różnych części świata
styczeń 11, 2009
hgw
Nie stać nas
październik 20, 2003
Angora
Czy poza UE nie ma zbawienia
marzec 31, 2003
ks. Czesław Bartnik
Pamięć o generale Sikorskim i IV Rzeczypospolita
listopad 13, 2007
Dorota
Nowy Prezes NIKu
maj 26, 2007
kazikop
Wiarus znaleziony w sieci
marzec 1, 2006
Szukacz
Puste kieszenie Polaków. Jeszcze większa pustka w głowach ekonomistów
luty 18, 2003
zaprasza.net
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
Ich poprzednicy trafili w "nagrodę" do Berezy Katuskiej
lipiec 14, 2008
Newsweek
Ku?nia kłamstwa
luty 13, 2004
Adrian Dudkiewicz
Nie mają wartości - których należałoby bronić...
grudzień 7, 2008
Artur Łoboda
Bron geofizyczna
luty 9, 2005
Polan
Pierwsze potwierdzone nazwiska na Cracow Screen Festival
styczeń 31, 2008
Czarne chmury nad Iranem – geopolityczna mapa świata na początku 2006
styczeń 21, 2006
Gracjan Cimek -
Poprawność polityczna.
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda (2001)
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media