ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
więcej ->

 
 

Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha

Prezydent Bush wskazał prezydenta RP, Aleksandra Kwaśniewskiego, jako jednego z "zatroskanych przywódców światowych", którzy podzielają jego pogląd w sprawie reżimu Saddama Husajna w Iraku.

W sobotnim przemówieniu radiowym Bush, dziękując goszczącemu w USA premierowi Włoch, Silvio Berlusconiemu, za poparcie swej twardej linii wobec Bagdadu, powiedział:

Włoski premier dołączył do innych zatroskanych przywódców światowych, którzy wezwali świat do działania, jak premier Wielkiej Brytanii, Blair, hiszpański premier Aznar i polski prezydent Kwaśniewski. Liderzy ci doszli do tego samego wniosku co ja, że Saddam Husajn sam zgromadził dowody przeciwko sobie.

Prezydent USA powtórzył swoje zarzuty przeciw Husajnowi sformułowane w czwartek na forum Zgromadzenia Ogólnego NZ, przypominając, że iracki dyktator "pogwałcił 16 rezolucji" Rady Bezpieczeństwa ONZ, w tym zabraniającą Irakowi posiadania broni masowego rażenia.

Przytoczył przy tym opinię byłego szefa komisji inspekcyjnej ONZ, Richarda Butlera, że Irak w ciągu roku może zbudować broń atomową, jeśli wejdzie w posiadanie odpowiedniej ilości materiałów rozszczepialnych.

Waszyngton zamierza wnieść do Rady Bezpieczeństwa projekt rezolucji domagającej się od Iraku wpuszczenia inspektorów ONZ ds.broni masowego rażenia i zapewnienia im bezwarunkowego wglądu w swoje arsenały po gro?bą użycia siły.

Bush dał do zrozumienia, że jeśli nie uzyskają mandatu ONZ, USA gotowe są do samodzielnej akcji zbrojnej przeciw Bagdadowi. Dwa mocarstwa europejskie i członkowie NATO: Francja i Niemcy nie kryją niechęci do amerykańskich planów.
15 wrzesień 2002

PAP 

  

Archiwum

Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Reguła symbiozy
kwiecień 21, 2005
Witold Filipowicz
Gospodarka Watykanu w Oczach "Wall Street"
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
Hezbollah wkracza na scenę
lipiec 20, 2006
Alberto Cruz
PROTEST
maj 29, 2003
przesłała Elżbieta
"Największa na świecie kolacja wigilijna"
grudzień 24, 2004
zaprasza.net
Kara wczesniejszej smierci
grudzień 8, 2005
przesłała Elzbieta
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Dowcipy socjalistów
styczeń 22, 2004
Amerykanie zbombardowali iracki szpital
listopad 9, 2004
PAP
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
Rozrywka jak na Titanicu- USA tonie :)
sierpień 11, 2007
marduk
Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
WITAM w OSTENISRAEL!
listopad 25, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Jelfa - wysokie odszkodowania? - minister wprowadza w błąd.
listopad 21, 2006
Adam Sandauer
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
Nie na darmo wybili nam 80% inteligencji
luty 21, 2008
Piotr Bein
NIE !!! Dla bazy F-16 w Poznaniu !
listopad 6, 2006
Stowarzyszenie Ekologiczne Marlewo
Hitler nauczył się nienawiści do Polaków w Berlinie?
sierpień 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media