ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
więcej ->

 
 

Nazistowskie wzorce wciąż żywe


Za kilkanaście dni w Polsce ruszy pierwsza infolinia, na którą będzie można przekazywać informacje o żyjących zbrodniarzach wojennych i kolaborantach. Informator może liczyć na dziesięć tysięcy euro.

Akcję organizuje amerykańskie Centrum Szymona Wiesenthala - informuje "Życie Warszawy".

"Chcemy zachęcić ludzi do przekazywania nam informacji. To już ostatnia szansa na odnalezienie żyjących jeszcze zbrodniarzy i osób, które uczestniczyły w morderstwach na Żydach" - mówi dziennikowi Efraim Zuroff, szef biura Centrum Wiesenthala w Izraelu.

Akcję rozpoczęto w Polsce już kilka miesięcy temu, jednak z powodu kłopotów technicznych dopiero teraz uda się uruchomić infolinię i rozpocząć kampanię w mediach. "Z krajów Europy Środkowej i Wschodniej dostaliśmy już prawie 300 informacji. Z Polski, mimo że nie zaczęliśmy oficjalnie kampanii, także jest już kilka zgłoszeń" - tłumaczy Zuroff.

Według "Życia Warszawy", pomocny w weryfikowaniu wskazówek jest Instytut Pamięci Narodowej. "Bardzo cenimy sobie współpracę z Centrum. Poinformowałem ich jednak, że polskie prawo uniemożliwia nam płacenie świadkom za zeznania w sprawie zbrodni nazistowskich i ich uczestników" - wyjaśnia Witold Kulesza, szef pionu śledczego IPN. Dodaje, że część świadków taką zapłatą mogłaby się poczuć dotknięta.

"Nie chcemy płacić za same zeznania. Wiemy, że w tej części Europy to delikatna kwestia. Nagrodę będziemy wypłacać, gdy zbrodniarz, o którym dostaliśmy informacje, zostanie skazany" - uspokaja Zuroff.

W innych krajach akcja zaczęła przynosić pierwsze sukcesy. "Rozpoczęły się już procesy, np. na Litwie przeciwko 30 osobom" - mówi Zuroff. Dziesięciu tysięcy euro jednak jeszcze nikomu nie wypłacono, żaden z procesów się nie zakończył - czytamy na łamach "Życia Warszawy".
(PAP)

Znane wzorce

Dokładnie takimi samymi metodami posługiwali się naziści.
Zarówno polscy jak też żydowscy kolaboranci byli najgorszym plugastwem II wojny światowej. W innych - okupowanych krajach było jeszcze gorzej.
Osądzenie winnych to nasz obowiązek wobec ofiar barbarzyńskiej "cywilizacji zachodnioeuropejskiej", do której przyznawali się naziści.

Kiedy jednak odwołuje się do tak niskich pobudek to samemu upodabnia się do zbrodniarzy.
Powyższy pomysł przyniesie więcej szkód niż pożytku.
Tym bardziej teraz, kiedy państwo Izrael postępuje w sposób bardzo podobny do hitlerowskich Niemiec.
W końcu zarówno Niemcom, jak też Izraelczykom chodzi tylko o "przestrzeń życiową".
Jedni i drudzy dokonali eksterminacji sąsiedniego Narodu.

"Z jakim się zadajesz, takim się stajesz" - mówi polskie przysłowie.
(Artur Łoboda)

P.S. O żydowskich zbrodniarzach wojennych autorzy projektu nie wspominają.
3 czerwiec 2004

 

  

Archiwum

Minister sprawiedliwości ?
styczeń 25, 2009
Raynold
List do zdrajcow Polski
czerwiec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Oszustwa niemieckie i fałszowanie pieniędzy
styczeń 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Putin żąda od Polski wyjaśnień
sierpień 1, 2005
(RMF/PAP)
Rewanż Chin?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Oszczędzanie wedle filozofii Kwaśniewskiego
listopad 15, 2003
IAR
2009.02.26. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 26, 2009
tłumacz
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
Ameryka pod rządami fundamentalistów protestanckich?
listopad 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Austria I Unia Europejska
maj 21, 2003
przesłala Elżbieta
Trybunał Narodowy
sierpień 27, 2003
"Nasza Polska"
Prawda i fałsz w wyborach w USA w 2008 roku
marzec 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy tarcza nas uszczęśliwi?
marzec 11, 2008
Gregory Akko
Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku
luty 3, 2003
PAP
Window on Eurasia: Russian Anti-Semites Play Up Links Between Georgia and Israel
sierpień 29, 2008
Paul Goble
Łowicz - honorowe obywatelstwo Bolesława Bieruta i Michała Roli-Żymierskiego.
styczeń 6, 2008
mwk
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
Frasyniuk w służbie gen. Kiszczaka
wrzesień 13, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media