ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czy to początek cybernetycznego powstania?  
23 styczeń 2012      Artur Łoboda
Cud nad urną też we Francji 
8 maj 2017     
Dekowidyzacja Polski po zakończonej wojnie 
16 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Slavic and East European Journal  
14 lipiec 2010      przysłał ICP
Tusk wali białego konia 
18 styczeń 2019      Alina
Bezprawie Trzeciej RP (2) 
7 marzec 2019      Artur Łoboda
PiS jak socjalizm 
8 maj 2016      Artur Łoboda
Znaczenie Kodeksu Norymberskiego: Powszechne prawo do świadomej zgody na interwencje medyczne 
7 kwiecień 2021     
Marian Kowalski - przemówienie Anty KOD, 23.01.2016 r.  
24 styczeń 2016     
Zaczynam naukę wirusologii  
2 marzec 2021     
Expose Kopacz - ten żałosny spektakl trwa dalej 
2 październik 2014      Artur Łoboda
Odwracanie uwagi od uwagi 
12 październik 2016     
Kto jeszcze dziś pamięta Carla Bedermana 
9 marzec 2017      Artur Łoboda
Sędziowski program informatyczny 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Jakim sposobem ten Portal stał się nudny?  
14 maj 2021     
Sędzia pokoju przeciwko Draghiemu: numery wideo mogą przestraszyć premiera 
18 listopad 2021      Pietro Di Martino
Wpływ ekspozycji na pola elektromagnetyczne na system obrony przeciwutleniającej 
14 maj 2021     
Czy Policjanci będą karani za "pandemię"?  
31 lipiec 2020     
Które AGH "odcina się" od swojego pracownika?  
23 październik 2014      Artur Łoboda
Edukacja o niszczycielskiej polityce Niezależna pozaparlamentarna komisja ds. Badania koronowego udowadnia: Polityka powoduje największe szkody. 
17 listopad 2020     

 
 

Przesłanie arcybiskupa bp Carlo Marii Viganò do mieszkańców Triestu

 
DRODZY PRZYJACIELE, z wielkim niepokojem śledzę pokojowy protest, który dokerzy z Triestu rozpoczęli kilka dni temu, przeciwko bezprawnej zasadzie, która zobowiązuje wszystkich pracowników do uzyskania przepustki zdrowotnej, którą można uzyskać po poddaniu się szczepieniu eksperymentalnej surowicy genowej, lub poddawanie się testom co czterdzieści osiem godzin.


Zrozumieliście teraz, drodzy przyjaciele, że tak zwana szczepionka jest wciąż w fazie eksperymentalnej;
że długoterminowe skutki są nieznane;
od tygodni dochodzi do coraz większej liczby niepożądanych reakcji i zgonów, które Urząd Zdrowia – przy współudziale mediów – stara się ukryć, klasyfikując je jako nagłe zachorowania.
Wszyscy jesteśmy królikami doświadczalnymi, przedmiotem masowych eksperymentów narzucanych przez firmy farmaceutyczne swoim służącym w instytucjach.
Wiesz też, że szczepionka nie gwarantuje żadnej odporności, nie chroni przed zarażeniem lub chorobą.
I wiesz, że waciki mają również minimalną wiarygodność, ponieważ nie zostały zaprojektowane do użytku w celach diagnostycznych.

Jednak pracownik nie może pracować, nie może otrzymać wynagrodzenia, nie może skorzystać ze zwolnienia lekarskiego i macierzyńskiego, jeśli nie zgodzi się na poddanie się temu podłemu szantażowi, którym jesteś zmuszony zaszczepić się lub udowodnić, że nie zostałeś zarażony wirusem.
Żadne laboratorium – powtarzam: nikt – jeszcze nie wyizolowało, a jedynie zsekwencjonowało.

Wzywam każdego, aby udowodnił, że jest inaczej.

Naruszenie wolności naturalnych, praw obywatelskich i konstytucyjnych, prawa do wolności słowa i pokojowych demonstracji stało się instrumentem przymusu i szantażu ze strony władzy cywilnej, która już nie chroni zdrowia i dobra obywateli, ale pod pretekstem psychopandemicznym chce ich zniewolić.
Niewolnicy do kontrolowania, nadzorowania, śledzenia każdego ruchu, każdego zakupu, każdej transakcji, każdej czynności.
I nie zdziw się: wszystko, co robią w tych miesiącach – i co będą robić w ciągu najbliższych kilku miesięcy, jeśli nikt ich nie powstrzyma – zostało jasno określone.
Od wykorzystania stanu zagrożenia pandemicznego do narzucenia nowych form kontroli, po wykorzystanie stanu zagrożenia ekologicznego, aby uniemożliwić nam korzystanie z samochodu, kupowanie określonych produktów, korzystanie z energii elektrycznej lub gazu.

W swoich projektach chcą zniszczyć nasz świat, naszą kulturę, naszą religię, nasz sposób życia, pracy, wzajemnych relacji.

Musimy wedle nich stać się automatami bez krytycznego osądu, klientami ich międzynarodowych korporacji, słabo opłacanymi niewolnikami ich firm, bez praw, bez ochrony, bez zabezpieczenia społecznego i bez wolności.

Niektórzy z was – zwłaszcza ci, którzy niedawno przyłączyli się do tego protestu – pomyślą, że to, co wam powiem, to teorie spiskowe.

Niektórzy naiwnie sądzą, że ta pandemia – w której śmierć prawie w całości spowodowana była zakazem przestrzegania skutecznych protokołów – była tylko źle zarządzana przez niekompetentnych lub niedoświadczonych ludzi.
Ale tak nie jest.
Ci, którzy mówią o spadku liczby zarażonych i braku zielonych przepustek w krajach Europy Północnej, ignorują fakt, że za kilka miesięcy w Danii cyfrowy identyfikator, za pomocą którego każdy obywatel zostanie zarejestrowany z dowodem osobistym, paszportem, kodem podatkowym obowiązkowa, karta zdrowia, stan szczepień oraz konto bankowe.
A gdyby nie było zamknięcia i godziny policyjnej; jeśli maski nie stały się obowiązkowe, to tylko dlatego, że kraje te są już doskonale zglobalizowane, indoktrynowane ideologią Wielkiego Resetu, gotowe do włożenia podskórnego mikroczipa.
W Szwecji mikrochip jest już aktywny na zasadzie dobrowolności i służy do otwierania drzwi wejściowych lub uruchamiania samochodu.
W krajach Północy zakupy online, korzystanie z kurierów, płatności elektroniczne są już od jakiegoś czasu rzeczywistością.
Ale u nas nie:
do lutego zeszłego roku ci, którzy chcieli pizzę zamawiali ją poza domem, bez konieczności korzystania z aplikacji.

Dlatego we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii i ogólnie we wszystkich krajach o tradycji katolickiej – krajach, które niektórzy uważają za zacofane – trzeba było wykorzystać kryzys pandemiczny:
miał on służyć zmuszeniu nas do anulowania naszego sposobu życia – a ludzki sposób życia, na który składają się relacje międzyludzkie, pozdrowienia, uściski, rozmowy i wymiana myśli - zastąpienie go technologią, internetem rzeczy, bezosobową aplikacją, która rejestruje, co kupujemy, kiedy, gdzie, za jaką cenę i z jakim rodzajem płatności.
Chcą wiedzieć, co piszemy w mediach społecznościowych, co mówimy w domu z Alexą i Google, co lubimy czytać na Kindle, jakie filmy oglądamy na Netflixie i jakiej muzyki słuchamy na Spotify.
Wiedzą, dokąd jedziemy, ponieważ samochód, telefon komórkowy, zegarek, iPad, a nawet torba i ubrania mają połączenie z siecią.

Chcą znać twoje tętno, ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi i oczywiście ile i jakie szczepienia masz lub potrzebujesz.
Chcą również kontrolować twoje cykle reprodukcyjne, decydując, czy i kiedy możesz być płodna.
Wiedzą, ile zarabiasz, ile wydajesz, jak je wydajesz, z kim się spotykasz, jakimi pojazdami podróżujesz.
We Włoszech dzieje się to wolniej niż gdzie indziej.
Dzięki Bogu są ludzie tacy jak Ty i wielu innych obywateli, którzy zrozumieli, że szczepienie jest pretekstem do wciągnięcia Cię na stałą smycz, zmuszającą do robienia tego, czego nie chcesz - tylko dlatego, że inaczej nie możesz pracować, podróżować, jeść.
 
Nie obchodzi ich że łamią prawa.
Nie są zainteresowani odpowiedzialnością za łamanie Konstytucji, nie mówiąc już o prawie Bożym, nie boją się nikogo prócz swoich panów.
Klasa polityczna - cała obecna klasa polityczna, od większości (politycznej) po opozycję - jest całkowicie podporządkowana tyrańskiej władzy, która zarządza rządami, finansami, opieką zdrowotną, mediami, wielkimi firmami, siłami prawa i porządku, sądownictwem.

A hierarchia kościelna nie jest wyjątkiem, również podporządkowana jest Nowemu Porządkowi Świata.

Ten wasz protest, drodzy przyjaciele, jest o wiele ważniejszy, niż mogłoby się wydawać, bo demonstrujesz nie tylko przeciwko tchórzliwemu szantażowi, z którym musisz wybierać między pensją a użyciem przepustki; ale przeciwko całej ideologii, przeciwko bezimiennej tyranicznej potędze, która stara się definitywnie narzucić, a która cieszy się bezwarunkowym poparciem mediów i polityki.
Władza, której nikt nigdy nie wybrał i która właśnie z tego powodu nie uważa za konieczne ani przestrzeganie demokracji, ani głosu przedstawicieli ludu, ponieważ już ich kupiła i szantażuje.

Dziś rano przegnano cię z wejść do portu z strugami wody, gazem łzawiącym i pałkami.
To środki, za pomocą których, niespokojne rodziny i uczciwi pracownicy, którzy widzą zagrożenie dla swoich zarobków i wolności, są rozpraszani przez brutalnych przestępców.
Zostałeś oskarżony przez policjantów i karabinierów, którzy jako pierwsi doświadczyli absurdu "zielonej przepustki", ponieważ niektórzy z nich jej nie mają.
Mam nadzieję, że wasza spokojna i opanowana odpowiedź skłoni ich do zastanowienia się nad tym, co robią, o zdradzie Konstytucji, na którą przysięgali, o tyranach, którym są posłuszni.
 
Apeluję, abyście nie poddawali się przemocy, ale też nie dawali się zastraszyć władcom mianowanym przez banki i firmy farmaceutyczne, bo ich władza trwa tak długo, jak długo są tacy, którzy dają się przestraszyć, posłuszni, pochylają głowy i trwaj w milczeniu.
Jeśli każdy z was, stanowczo i spokojnie, będzie w stanie stawić opór temu nieznośnemu uciskowi, ta groteskowa farsa nieubłaganie upadnie, a wraz z nią statyści i pomocnicy, którzy ją wspierają.
Opór wobec władzy, która nadużywa swoich uprawnień wbrew celowi, dla którego została ustanowiona, jest nie tylko uzasadniony, ale wręcz musi zaistnieć tak; jak konieczna była walka z totalitaryzmem i z wszelkimi formami dyktatury.


I pamiętajcie, że wszyscy jesteście chrześcijanami, że wasi ojcowie i matki przekazali wam wiarę i wartości, które pozwoliły naszej ukochanej ojczyźnie stać się latarnią cywilizacji, kultury, sztuki, biznesu.

Ci, którzy walczyli, oddając życie za Włochy, broniąc ich suwerenności i niepodległości, spoglądają na was z nieba i oczekują równej dumy, równej odwagi, równego honoru.
Pamiętajcie swojego biskupa, prałata Antonio Santina, który przeciwstawił się faszystom, nazistom i komunistom.
Bronimy naszej tożsamości, naszej religii, naszych wartości, naszych dzieci, naszych bliskich, naszej pracy, naszego domu.

I błagam: nie poddawaj się prowokacjom tych, którzy szukają tylko pretekstu do przekształcenia tego narodu w reżim służebny masonerii, Grupy Bilderberg, Klubu Rzymskiego, Forum Trójstronnego, Światowego Forum Ekonomicznego, WHO i wszystkich tych spiskowców, bez imion i bez twarzy.

Waszą bronią, straszliwą i bardzo potężną bronią, musi być Różaniec Święty.
Wzywaj Najświętszą Dziewicę, módl się do Niej razem z bliskimi, dziećmi i braćmi; weźcie błogosławioną Koronę!
Wspólnie prosimy Maryję Matkę i Królową Monte Grisa i Madonnę della Salute - czczoną w Santa Maria Maggiore, aby pomogły naszym Włochom, aby je chronić, aby je wyzwolić.
Módlcie się z wiarą, a ona nieubłaganie pokona i zniszczy naszego przeciwnika.
 
Błogosławię was wszystkich, zapewniając o mojej modlitwie - prosząc i błagając o złożenie wszystkich nadziei w Najświętszej Pannie, naszej Pani, naszej Matce, Wspomożycielce chrześcijan.

Niech żyje Maria! Niech żyje Chrystus Król!

+ Arcybiskup Carlo Maria Viganò
 
Źródło:
https://www.corriereregioni.it/2021/10/18/messaggio-dellarcivescovo-mons-carlo-maria-vigano-al-popolo-di-trieste/
19 październik 2021

Carlo Maria Vigano 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czy amerykańska demokracja uchroni świat przed terroryzmem i wojnami?
styczeń 24, 2005
Gregory Akko
Ile wyniesie kampania wyborcza w USA. Czy wystarczy mld dolarów.
styczeń 28, 2008
Gregory Akko
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bezpiecznie byc generalem
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
Chirac skrytykował Polskę
luty 18, 2003
zaprasza.net
Są w Ojczy?nie ważne sprawy
grudzień 8, 2007
Dariusz Kosiur
2008.07.19. godzina 1200 serwis wiadomości
lipiec 19, 2008
tłumacz

marzec 26, 2003
RMF FM - zawiadomienie o przestępstwie stacji
marzec 18, 2007
Zdzisław Raczkowski
POLSKA - UNIA 21
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
"Zabójca ks.Popiełuszki pracuje w mediach" Kampania ograniczenia możliwosci publicznej wypowiedzi
październik 18, 2004
cywilizowany, odpolaczony
Siódma klasa
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
Skałka nie dla Miłosza (II)
grudzień 18, 2004
Wojciech Wła?liński
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
Reklamowi naciągacze
wrzesień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
POLSKA według PiS, czy według PO
marzec 10, 2007
Dariusz Kosiur
Tymiński: Bojkot Wyborczy
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
Odezwa
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
Rozpoczyna się nowy rok szkolny
wrzesień 1, 2002
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media