|
Zbrodnia zaniedbania
|
|
Gdyby Polska chociaż zbliżyła się do Państwa Prawa to cały pisowski nieRząd winien stanąć przed sądem za zbrodnicze lekceważenie zdrowia Polaków i całkowity brak przygotowań do nadchodzącej epidemii.
W tej chwili brakuje w szpitalach prawie wszystkiego!
A przecież obecna sytuacja to przedsionek - przedsionka do prawdziwej epidemii.
Ci pisowscy GÓWNIARZE mają jednak czelność głosić że "Rząd zdał egzamin". Zupełnie jak za czasów Goebbelsa - kłamstwo sto razy powtarzane.
Ale opozycja też winna być osądzona.(Choćby moralnie.)
W czasie gdy już wiadomo było co Nas czeka?, jedynym celem działania polityków była WALKA o OBROK, a więc powrót do władzy który daje możliwość OKRADANIA POLAKÓW za pośrednictwem spółek Skarbu Państwa i wysokopłatnych stanowisk państwowych.
Najlepszym dowodem jest przykład walki o propagandę w postaci przeznaczenia 2. miliardów złotych na PROSTACKĄ - pisowską Telewizję.
A przecież wiadomo było, że te pieniądze będą potrzebne na ratowanie ludzkiego życia.
Nawet tak banalnie prostych przedmiotów - jak maseczki na twarz i ubrania ochronne dla lekarzy nie zabezpieczyły te rządowe PROSTAKI !!!!!!!!
Kiedy w kolejnej propagandowej hucpie Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki zapowiadają, że "Rząd przygotowuje nowy Plan Marshala dla gospodarki" to głośno krzyczę na te zapowiedzi:
PRZESTAŃCIE ZDEGENEROWANE PROSTAKI OKŁAMYWAĆ POLAKÓW !!!!!!!!!
A niby kto miałby przygotować taki plan gdy w pisowskim Rządzie są same PROSTAKI, potrafiące tylko kłamać rano i wieczorem!
Ani jednej rzeczy ten pisowski nieRząd nie wykonał poprawnie, bo zamiast korzystać z inteligencji i wiedzy Polaków sięga tylko po swoich KOLESI po to by się nachapali póki jeszcze można!
Od miesięcy obserwuję dwoje ludzi tworzących firmę rachunkową. Przez bandyckie - bezprawne nakazy nieRządu z PiS, muszą pracować nawet w niedzielę w nocy!
Mamy rzekomo stan zagrożenia. Większość firm nie działa a BANDYCI z Ministerstwa Finansów - pod groźbą kar dalej wymagają sprawozdawczości tak - jakby wszystko było normalne!
Komu wy rządowe PROSTAKI mydlicie oczy?
|
|
18 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czym Sarah Palin zagraża Polsce?
wrzesień 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
|
O nosie i tabakierce, czyli o pomocy wszechstronnej
marzec 31, 2008
Marek Jastrząb
|
Przygotowania do wizyty GWB obnażają politykę Polski, Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie
luty 21, 2007
kopista
|
Modlitwa o deszcz
maj 7, 2007
Marek Olżyński
|
Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
|
Degeneracja ustroju demokratycznego
marzec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kryterium wyboru kandydatów do samorządów
październik 12, 2006
przesłała Elżbieta
|
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bolesław Konstanty Gebert ps. “Ataman” donosi z USA do Moskwy
luty 20, 2006
GUG
|
Powrót do ?ródeł
listopad 11, 2003
|
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
|
Czy Następny Akt Międzynarodowego Terroru Wnet Nastąpi?
luty 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bezrobocie na wsi wzrośnie
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Tryptyk
luty 16, 2009
...
|
TEZY
do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005".
styczeń 6, 2003
Jakub Mariawicz
|
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Moga wracac !
maj 27, 2003
Henryk Przemyski, Nasz Dziennik, 2002-07-20
|
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|