ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
więcej ->

 
 

Młodzieży-ratujcie się II

Moze i pisze glupoty,jak to zauwazyl jeden z komentatorow,nie mniej uwazam,ze innej drogi nie ma!
Ten stalinowski jurasik park trzeba rozliczyc.Nikt inny tego nie uczyni,oprocz mlodziezy,ktora ma rozeznanie w odruznianiu dobra od zla.Papala,czy Ziobro zaczeli dobrze,lecz bez efektow.Moge podejrzewac ze to byla gra.
Papala przyplacil to zyciem,a Ziobro moze osiagnac wszystko,gdyz Kaczynscy sa przegrani.W przypadku wygrania wyborow przez naiwnego Ziobre,Kaczynscy beda rzadzic zza
plecow,co jest ewidentne w przypadkach innych prezydentow.
Obojetnie kto wygra,my rzadzimy.Zeby do tego nie dopuscic,nalezy wygrac wybory i zaczac czystke!Koniecznoscia jest wyeleminowanie wszystkich zdrajcow,ale przody,trzeba oczyscic prokuratury z tych glupawych decydentow o losach ludzi,nie wspominajac juz o sprawiedliwosci.Oni za czesto sie myla,co jest opisane na wielu witrynach,wiec duren nie moze piastowac odpowiedzialnej funkcji.Gdyby to zalezalo odemnie,to minister sprawiedliwosci bylby niezalezny i powstala by
specjalna komorka do zwalczania przestepczosci i glupoty w organach scigania.Badzmy szczerzy i nie dajmy sie wplatywac
w historyczne wasnie,ktore sluza jedynie do manipulacji.
Zyjmy dzisiejszym dniem,eleminujac wszelkie zlo ktore sie nagromadzilo dzisiaj,bo jutro beda nowe problemy.Osobiscie nie zaglosowalbym na Ziobre,ale tez nie podwazal bym jego autorytetu,gdyz to moze byc wartosciowy czlowiek.Polska mlodziez nie jest glupia,ale brak jej jest organizatora.
Do tej pory,to zdrajcy organizowali nam wszelkie ruchy,byc moze,ze zobaczymy tym razem POLSKA MYSL,ktora pozwoli Polakom zyc w zgodzie z prawda,logika i sprawiedliwie.
Gdybym nie wierzyl w to o czym pisze,nie zawracal bym Wam glowy.Mlodziezy do dziela,bo to Wy musicie byc sedziami tych wszelkich gadow,ktore atakuja ziemian.Radziecki zolnierz musial isc w pierod,bo w przypadku zatrzymania NKWDski kat,strzelal mu w plecy!Do dzisiaj strzelaja ONI,ale juz pudluja i to trzeba wykorzystac.
PS.Prosze sie zastanowic nad sytuacja,dla ktorej poswiecono Ziobre.Kaczynski jako szef,mial prawo zarzadac tych dokumentow od podwladnego.Ziobro nie mogl odmowic,wiec czy to jest logicznym,ze tylko Ziobro poniosl konsekwencje?W co gra pis tym zolednym waletem-Ziobro?
27 lipiec 2008

mik 

  

Archiwum

Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
Kilka uwag na temat Piłsudskiego
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
Dla kogo robil Schnepf?
maj 26, 2006
Tomasz Sommer
Sanhedryn
sierpień 16, 2003
Andrzej Kumor
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Poland's Pre-WWII Activities Helped to Sow the Seeds of Defeat of Germany in the Global War
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
W dniu ataku na Irak spotykamy sie o 17.00 w dziesiatkach miast Polski, by zademonstrowac swoj protest przeciwko tej wojnie
marzec 20, 2003
Podróż po starym lądzie (2)
maj 1, 2008
Artur Łoboda
PKNORLEN (PKN): 6 milionów odprawy
sierpień 14, 2004
PAP
Dlaczego tylko w Polsce rządzeni są mądrzejsi od rządzących?
maj 3, 2005
Obserwator Pesymista
Już ponad 30 tys. Niemców żąda zwrotu mienia pozostawionego w Polsce
październik 27, 2003
Wprost
Wczoraj Moskwa dziś Bruksela
kwiecień 17, 2003
PAP
11 września - najohydniejszy spisek w historii państwa
październik 8, 2007
Zbigniew Jankowski
Ziarno w popiele
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
Bohaterowie
styczeń 19, 2009
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media