|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
więcej -> |
|
Uczciwość pod prąd
|
|

Szanowni Państwo
Każdy z nas żyje w realnym otoczeniu materialnym - uzależniony od cyrkulacji sceny politycznej.
Moja praca - oraz praca moich współpracowników - realizujących zamówienia multimedialne - jest jeszcze bardziej zależna od tego - kto rządzi w Polsce, w Krakowie.
Nadstawiając ciała - tak jak większość ludzi w tej profesji, moglibyśmy sobie zagwarantować intratne zamówienia i luksus lekkiej pracy.
Chociaż w przeszłości - niczym dzieciaki, zakochaliśmy się w idei Solidarności - jako drogi do wolności i pomyślności Polski, to nigdy nie byliśmy moralnymi dziwkami. Takimi - jakich wiele ustawiło się w drodze do potencjalnego koryta - wspierając różne ugrupowania polityczne.
Za kilka tygodni - ci - którzy postawili na PiS zaczną zbierać dywidendy - za udzielone w czasie kampanii poparcie.
Znamy niektórych z tych ludzi, znamy przeszłość lokalnych polityków PiS. Nie postawilibyśmy na nich złamanego szeląga. Wielu z nich - jako członkowie AWS- hołoty zajmowało się tylko własnymi - partykularnymi interesami.
Z tego względu - mimo głoszonych przez PiS idei - pod którymi sami byśmy się podpisali, przestrzegaliśmy przed tą partią.
Życie nie jest jednak bajką w której są tylko czarne i białe charaktery.
Życie jest jak poker, w którym jedynym zakończeniem jest wygrana, lub przegrana.
Dlatego musimy umieć licytować, by wygrać partię.
Przede wszystkim jednak - nie możemy zdradzać swoich prawdziwych atutów.
W dniu wczorajszym Lech Kaczyński dał kolejny sygnał..... może niezbyt jednoznaczny, ale zmuszający do myślenia.
Powiedział bowiem, że nie chce Balcerowicza dalej w NBP.
Zakładając jego uczciwe - w tym momencie intencje - nie wiem, czy zdaje sobie sprawę z rangi tych słów.
Już widzę przygotowania światowego kapitału do wycofania kapitału spekulacyjnego, a być może ataku ekonomicznego na Polskę, który w wypadku nieumiejętnej riposty uczyni z nas nędzarzy.
Ale jaki mamy wybór?
Pozwolić - by światowy kapitał usadowił - na nasze pośmiewisko - błazna - ośmieszającego zarówno Kaszubów jak też Polaków?
W "Niemcach" Leona Kruczkowskiego jest scena, w której "przyzwoity żołnierz niemiecki" - ojciec rodziny, częstuje jabłkiem dziecko żydowskie, by za chwilę je zabić.
Zanim światowy kapitał dobije Polskę, rzuci na przynętę jakieś smakołyki aby uwiarygodnić swoja agenturę - trzon Platformy Obywatelskiej.
(Proszę zwrócić uwagę, że oni nigdy nie protestują, kiedy podaje się ich prawdziwych mocodawców.)
No cóż... musimy się pogodzić z mniejszym złem.
Nie spodziewam się by PiS był zbawieniem dla Polski.
Ale może nie będzie aż tak bardzo antypolski - jak wszystkie kolejne ekipy.
Dlatego najprawdopodobniej oddam w wyborach głos na Kaczyńskiego...
A jeżeli również PiS zdradzi, pozostaje tylko wielkie ogólnopolskie powstanie, które w pierwszym rzędzie zmiecie całą "klasę polityczną".
Coraz więcej Rodaków rozumie, że nie ma innej alternatywy.
|
|
19 październik 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Amerykanska "strategia zapobiegania zagrożeniom" przez prowokowanie wojen?
marzec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
|
Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
|
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Surowce Ziemi to nasze wspólne dobro
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Nie oglądajcie się
marzec 13, 2003
zaprasza.net
|
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Komunikat z posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Demokracja jest wtedy, gdy wznosisz okrzyki pro-rządowe
listopad 2, 2004
PAP
|
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Judeofaszyzm: 1000 świeżych trupów, których nie było, czyli nieFakty TVN o niewojnie w Libanie
sierpień 13, 2006
LŚ
|
Na Teheran!
maj 9, 2006
Marek Czarkowski
|
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
|
Usłużny prokurator
luty 21, 2003
WŁODZIMIERZ KNAP http://www..dziennik.krakow.pl
|
Jaką możecie dać mi gwarancję...
listopad 23, 2004
opolskoma
|
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do Społeczeństwa
czerwiec 10, 2006
Leszek Skonka
|
Posprzątać po obecnych politykach
grudzień 3, 2006
Artur Łoboda
|
Żydzi nie są narodem wybranym
maj 14, 2008
|
Czytane między wierszami
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
|
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
|
więcej -> |
|