ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
więcej ->

 
 

Jaka ma być ta Prawica RP

Jaka ma być ta Prawica RP

W końcu zebrałem się w sobie, zaparzyłem małą filiżankę mocnej dobrej kawy i zasiadłem przed komputerem. Postanowiłem przebrnąć przez labirynt słów zawartych w blogach, postach na forum i komentarzach - aby zapoznać się bardzo szczegółowo z programem nowego tworu jakim ma być Prawica RP wg Koordynatora (Prawicy RP) Pana Jakuba Kachniarza vel „Prawicowiec”. Na dzień dzisiejszy tj. 03 czerwca 2007 roku pod tytułem „Zakładamy Prawicę RP” na forum prawica.net znajduję:

• objaśnienie czym ma być nowa partia,
• zaproszenie do wypisania deklaracji,
• fragment statutu,
• fragment deklaracji ideowej,
• linki do dokumentów Prawicy RP,
• linki dodatkowe.

Znajduję też aktualną listę członków, na której figuruje 125 osób. Większość ukryta pod pseudonimem.

Każdy kto spełnia wymogi § 7 statutu:

Członkiem Prawicy RP może zostać każdy pełnoletni internauta, który nie był członkiem PZPR, ZSL ani SD oraz nie jest ani nie był członkiem KPP. Nie zapraszamy też byłych pracowników służb specjalnych PRL lub ZSRR ani ich agentów.

może zostać kandydatem, o czym zawiadamia nas treść § 8

Kandydatem na członka Prawicy RP zostaje każda osoba spełniająca wymogi §7, która zarejestruje się na portalu prawica.net i zgłosi chęć wstąpienia do Prawicy RP w formie komentarza do artykułu „Zakładamy Prawicę RP (partię wirtualną)” (na przykład „zgłaszam się na członka Prawicy RP”), link http://prawica.net/node/6035.

Już wiemy co i jak. Teraz postaram się przybliżyć (sobie) ideę powołania „Prawicy RP” (partii wirtualnej). Doskonale rozumiem funkcjonowanie Internetu, możliwości komunikowania się za jego pośrednictwem i życia w sieci. Stajemy się przez to bardzo „mobilni”, a może poprawniej byłoby – internalni? Trzeba byłoby zapytać profesora: hm, Miodek zdaje się wypadł z gry, no to profesora Bralczyka, póki jeszcze na niego nie mają kwitów.

Sam kiedyś brałem udział w podobnej misji, spotkania w jednym miejscu redaktorów i dziennikarzy parających się publikacjami i prowadzeniem serwisów prasowych na portalach i serwisach internetowych. Tak powstało pojęcie: „prasa internetowa”. Powstał też prawny obowiązek złożenia w sądzie wniosku o wpis do rejestru czasopism witryn, serwisów, portali i wortali, jako czasopisma internetowe.

Jak trudna była to sztuka (ale nie niemożliwa do wykonania) wiedzą to osoby, które na tamten czas (2005 rok) podjęły się tej pracy. Wiem i ja.

W jednym z moich artykułów napisałem: że głównym motorem wszystkich działań zmierzających do zawiązania „czego tam” jest przemożna chęć objęcia władzy. Napisałem, że liczba 100 osób, które aprobują poglądy głoszone przez pomysłodawcę, pozwala na zwołanie walnego zgromadzenia i wyłonienie zarządu krajowego.
Pan Jakub Kachniarz zdaje sobie doskonale sprawę z tego faktu, gdzieś na forum pisze: „Jeśli Prawica RP) nie przejdzie z do realu, to nic nie zdziałamy...”

Z samej idei wynika też co nieco.

Szukając porównań z partiami polskiej centroprawicy możemy powiedzieć, że jesteśmy bardziej konserwatywni niż LPR, bardziej liberalni niż PO i bardziej antykomunistyczni niż PiS ? i dlatego właśnie określamy się jako prawica. Poniżej przedstawiamy swą deklarację dotyczącą spraw politycznych. „bardziej antykomunistycznie niż PiS”.


Przyznam, że trafia do mnie ta deklaracja, z której wynika w prostej linii prawda; iż PiS w zasadzie toleruje (w jakiejś części) komunizm i socjalizm. Przyglądając się tym ludziom podejrzenie o niejasność polityczną PiS pryska jak bańka mydlana. Wszystko staje się jasne. Nawet metody, sprawdzone w poprzednim systemie totalitaryzmu, dziś się sprawdzają!

Zatem po prawej stronie szykuje się nam (o ile uda się dzieło zwieńczyć sukcesem) całkiem nowy garnitur, w który wpasowuje się zdeklarowana grupa osób o zdeklarowanych poglądach, jak sami się określają - prawicowych.

Jednak kiedy studiuję „deklarację polityczną „Prawicy RP”” dochodzę do przekonania, że jest ona tak samo realna jak wszystkie dotąd głoszone społeczeństwu. W trybie przypuszczającym podane są chciejstwa zależne od warunku. Jakiego?

Stopniowanie w ograniczaniu kompetencji rządu. Jak to wygląda w obecnych warunkach doskonale wiemy z autopsji. Administracja rozrośnięta do niebotycznych rozmiarów z tendencjami dalszego tycia. Jest wynik podobnych do tej rzucanych, jak słowa na wiatr, deklaracji. Każde z dotychczasowych ugrupowań biorących udział w wyścigu szczurów po najwyższą władzę w kraju za poparcie i dobrą robotę w terenie wywiązuje się zapłatą: stołkami, stanowiskami i funkcjami. Pytanie retoryczne: Kto za to płaci?

W punkcie 5 deklaracji politycznej czytamy:

Poniesienie jakości działania policji, prokuratury i sądownictwa oraz zwiększenie wydatków w tych dziedzinach. Przywrócenie kary głównej, wzmocnienie działań przeciwko przestępczości zorganizowanej i surowsze traktowanie przestępstw, także tzw. drobnych. Poszerzenie prawnego pojęcia obrony koniecznej.

Jednakże już na samym starcie zauważam falstart. Nie znajduję wyjaśnienia na czym owo podniesienie działań w/w instytucji wymiaru sprawiedliwości miałoby polegać?

Szanowni członkowie wirtualnej partii, mającej chrapkę na przejście z wirtualu do realu, państwo (każde) funkcjonuje w oparciu o mechanizmy systemowe gwarantujące bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne. Jak dotąd tymi mechanizmami poruszają niezwykle sprawnie wyszkolone do tej roli odpowiednie służby, począwszy od tych, które uczą posługiwać, się w miarę sprawnie, nożem i widelcem nowych prostaczków, którym po garbach naiwniaków udało (lub uda się następnym razem) się dostać na salony. Uczą stosownego dystyngowanego zachowania podczas przyjęcia zagranicznych gości i takiegoż udając się z rewizytą w zagraniczną podróż na tamtejsze salony. Uczą dyplomacji, grzeczności i etykiety.

Stąd też tyle wyspecjalizowanych do tych celów, nie pomnę już o innych celach innych służb, służb, które mają odpowiednio wykształconą wiedzę tajemną co do stosownego zachowania się tu i tam...

Kiedy czytam o kolejnych inicjatywach i osobach, które już deklarują, że są gotowi objąć ster państwa zimny pot czoło mi zalewa, a po kręgosłupie przechodzą zimne dreszcze. Bo oto znów stajemy w obliczu nieporadności kolejnych speców od naprawy państwa, których trzeba uczyć od podstaw (bo grunt to podstawa) tego wszystkiego o czym wspomniałem kilka linijek wcześniej. Uczyć za nasze, poddanych, pieniądze. Ile jeszcze tych pieniędzy pójdzie na marne? Przykład opatentowanych słów: nie chcem ale muszem... jest tego najlepszym dowodem, a i obecnie coś jest na rzeczy: czy można zgwałcić prostytutkę... itd.

Tu i ówdzie na P.N czytam o idei JOW. Czytam i już współczuję pomysłodawcom Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, albowiem w naszej szerokości politycznej położonej na osi Paryż – Moskwa, nigdy do takiego demokratycznego luksusu nie dojdzie. Gdyż, największym biznesem, lokatą politycznego kapitału, są partie, partyjki i ugrupowania, które wpierw wystawiają na listach wyborczych do gry swoich pupili, a potem kupczą stanowiskami, tytułami, urzędami.

Zatem panie i panowie zajmujący na Prawicy. Net głos w sprawie na temat tworzenia nowej partii politycznej powinniście jasno i wyra?nie sprecyzować swoje zamiary. To co wyczytałem w deklaracjach to, moim zdaniem- mały pikuś. To, jednym słowem, kolejny najzwyklejszy populizm.
W tych deklaracjach, które są pokojowo nastawiane, na przykład do obecnej władzy sądowniczej, nie znajduję słowa na temat jak mają zamiar rozprawić się z szafami Lesiaka i innymi. Słowa nie ma nt. chęci choćby wyekspediowania na biegun północny wszystkich komuchów w tym tych, którzy znale?li miejsce u braci Kaczyńskich.

Zatrwożyłem się tym bardzo, bo oto kolejni kolesie chcą mnie (za innych głosu nie zabieram) wpuścić w kanał! A tego już za wiele. Studiując te deklaracje ciśnienie dolne tak mi podskoczyło, że aż się przestraszyłem. Czy mają mnie za idiotę? Dla pewności spojrzałem w lustro, oprócz wyra?nych oznak podenerwowania niczego niepokojącego nie zauważyłem. Zatem, na kretyna - jak zdaje się wydawać pomysłodawcom od nowych partii - nie wyglądam, więc postanowiłem im to powiedzieć wprost. I tak powstał, jak najbardziej dyskusyjny, artykuł.



www.platformakociewie.pl
4 czerwiec 2007

Marek Olżyński 

  

Archiwum

Skurwiona Samoobrona czy tylko Aneta Krawczyk?
grudzień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
We?my piły we własne ręce
grudzień 11, 2005
Mirosław Naleziński
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 12
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
Złoto a wpędzanie Iranu w ślepy zaułek przez USA i Izrael
kwiecień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak to się robi przewałki w Krakowie
luty 28, 2008
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kurdupel zholiutu CHLUBA UJOTU???
czerwiec 10, 2008
Trzaskalski Loco z Pernambuco
Film o 11/09/2001 dostępny w "Biedronce"
wrzesień 17, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
Polska to dziwny kraj
sierpień 26, 2003
ABCnet
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Komisja Finansów udzieliła absolutorium dla rządu za 2001 r.
lipiec 23, 2002
PAP
Włochy - spór o toaletę
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zasady domina
czerwiec 26, 2002
PAP
Ilu Amerykanów zginęło w Iraku?
maj 4, 2007
sz. martys
Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
Obcokrajowcy popełniają samobójstwa w aresztach deportacyjnych!
grudzień 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media