ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
więcej ->

 
 

Apel Zarządu USOPAŁ do Polaków w Ameryce Łacińskiej


Unia Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej
Unión de Sociedades y Organizaciones Polacas en America Latina
União das Sociedades e Organizações Polônicas em América Latina

P.O. Box 1717, Montevideo, Tel: (5982) 710 3712, Fax (5982) 711 19 03, Uruguay
usopal@netgate.com.uy

APEL ZARZˇDU USOPAŁ DO POLAKÓW W AMERYCE ŁACIŃSKIEJ


Kochani Rodacy,

list ten skierowany jest do Was niezależnie od tego czy jesteście członkami USOPAŁ, czy też nie, jego adresatami sa bowiem ci wszyscy , których serca czują po polsku, a umysły po polsku myślą..., nieważne że nierzadko już tylko w języku hiszpańskim, czy portugalskim..., ale i tak PO POLSKU!!! Do tych wszystkich, dla których los naszej wspólnej Ojczyzny i Matki Polski nie jest obojętny !!!


Polacy !
W Polsce z miesiąca na miesiąc, z tygodnia na tydzień postępują procesy, które ujawniają postkomunistyczny i aferalny charakter tzw. III Rzeczpospolitej. "Okrągły stół" z roku 1989 był bowiem niczym innym jak tylko paktem, w którym po raz kolejny oddano Polskę w arendę . Przy "okrągłym stole" usiedli bowiem nie Polacy, lecz obcy Polsce tak narodowo, jak i ideowo przedstawiciele tej samej formacji politycznej, która w wyniku sowieckiej okupacji zawłaszczyła nasz Kraj w roku 1945, czyli komuniści z PZPR i tzw. dysydenci wywodzący się z trockistowskiego KOR-u, którzy w latach 60-tych pokłócili się z towarzyszami z partii komunistycznej o kwestie ideologiczne i frakcyjne interesy...

W roku 1989 właśnie pod pozorem "okrągłego stołu" w Magdalence pogodziły się obie te komunistyczne frakcje...
Dogadały się znowu kosztem Polski i Narodu Polskiego, jak to zwykle w naszej historii bywało. Historia bowiem lubi się powtarzać, czego efekty widać doskonale po 16-tu latach , jakie minęły od tzw. transformacji ustrojowej " coraz większa nędza i bezrobocie , wyprzedaż i kradzież majątku narodowego, a na tej nędzy wprost niewiarygodny wzrost mafijnych struktur ksenokratycznej władzy w Polsce...Polski Naród nie jest gospodarzem we własnym domu..., gdyż został niewolnikiem we własnej Ojczy?nie !!!!

Tak dłużej być nie może i jeśli Polska ma istnieć na mapie jako niepodległe państwo..., jeśli istnieć ma i rozwijać się nasz Naród wydając nowe pokolenia to ten mafijny układ okragłostołowy musi ulec likwidacji, a winni zniszczenia państwa polskiego muszą zostać ukarani przez polskie i niezawisłe sądy !!! Do tego potrzebny jest w Polsce rząd narodowy i patriotyczny... Rząd, który reprezentować będzie żywotne interesy Narodu Polskiego, a nie , jak to ma miejsce obecnie, interesy obce.

Dzięki Bogu jesteśmy obecnie świadkami przegrupowywania się i rośnięcia w siłę politycznych formacji patriotycznych w naszej Ojczy?nie, takich jak: Liga Polskich Rodzin, Ruch Katolicko- Narodowy, Samoobrona, ONP-PL, Ruch Odbudowy Polski, czy wspaniała organizacja medialna jaką jest nieocenione Radio Maryja i Telewizja Trwam . Szanse na zwycięstwo opcji polskiej i patriotycznej w nadchodzących wyborach stają się więc coraz bardziej realne. Budzi to oczywiście strach we wszystkich mafijnych poskomunistycznych strukturach, członkowie których nie chcą oddać władzy zawłaszczonej prawowitemu suwerenowi, jakim w Polsce powinien być Naród Polski. Te przestępcze i wrogie Polsce siły nie wahają się przed użyciem haniebnych metod, aby tylko zachować stan posiadania i status quo. Jesteśmy właśnie świadkami oszczerczych ataków na Radio Maryja w Polsce, byliśmy świadkami ataku na Księdza Prałata Henryka Jankowskiego, kłamliwego paszkwilu w pewnej polskojęzycznej gadzinówce na Prezesa USOPAŁ, a w tej chwili mamy konflikt w Bunos Aires wokól "Głosu Polskiego", którego celem jest osłabienie pozycji Prezesa Kobylańskiego wśród argentyńskiej Polonii i uczynienie z owej polonijnej gazety propagandowej tuby postkomunistów z Warszawy...

Można powiedzieć, iż są to wszystko przedśmiertne konwulsje broniącej się bestii. Nie należy oczywiście ich lekceważyć, ale też nie wolno nam koncentrować się zbytnio na tych postępkach, tak niskich w swych pobudkach i metodach , gdyż byłoby to niepotrzebnym rozpraszaniem naszej energii, którą skierować powinniśmy na bardziej efektywną służbę Ojczy?nie i Narodowi, tak w Polsce, jak i tu na emigracji. Na tym przede wszystkim powinniśmy się skoncentrować jako Polacy.

My, Polacy żyjący na kontynencie południowoamerykańskim dysponujemy Unią Stowarzyszeń i Organizacji Polskich w Ameryce Łacińskiej - USOPAŁ , która założona przed dziesięciu laty jako federacja polskich organizacji , niejednokrotnie dała świadectwo swego patriotycznego, narodowego i polskiego charakteru, stojąc zawsze na straży polskich imponderabiliów katolickich i historycznych. Taka niezłomna postawa jej władz, oraz organizacji przynależnych do USOPAŁ , które nigdy nie uległy postkomunistycznym naciskom czy szantażom uczyniło z USOPAŁ strukturę silną, aktywną i liczącą się w świecie, głos której, brzmiący zawsze patriotycznie w naszych polskich sprawach, słuchany jest z uwaga.

Dzisiaj Polonia nie może pozostać obojętna wobec procesów politycznych i społecznych zachodzących w naszej Ojczy?nie. Jako Polacy mamy pełne prawo i obowiązek wypowiadać się w tych kwestiach, a przede wszystkim musimy starać się naszą patriotyczną postawą i takąż działalnością wywrzeć wpływ na rozwój wydarzeń w Polsce tak, aby potoczyły się one w kierunku pełnego odzyskania niepodległości politycznej i ekonomicznej przez nasz Kraj, co stać się może jedynie wtedy, kiedy po władzę sięgnie Naród i wyłoni dla Polski narodowy rząd... Niemożliwa będzie nasza presja na siły polityczne i społeczne w Polsce, jeśli nie wywrzemy jej w sposób zaplanowany i zorganizowany. Cel ten osiągnąć możemy opierając wszystkie nasze inicjatywy i działania o USOPAŁ, która dysponuje konieczną w tym celu strukturą organizacyjną oraz kanałami informacji i łączności na linii Polonia w Ameryce Łacińskiej - Polska, a przede wszystkim, jako prawdziwie polska organizacja, gwarantuje nam to ,iż nasze patriotyczne działania nie zostaną skierowane przeciwko nam i naszej Ojczy?nie, że nie zostaną wykorzystane dla celów partyjnych, czy prywatnych interesów, jak to nieraz już w naszej historii bywało.

Rok 2005 to rok wyborów parlamentarnych i prezydenckich w naszej Ojczy?nie i wyniki tychże zadecydują być może na całe następne pokolenia czy Polska stanie się z powrotem własnością Polaków, tak tych mieszkających w Kraju, jak i nas tutaj, na obczy?nie... Czy też pójdzie na zatracenie wraz z naszym Narodem sprowadzonym do roli plemienia wykonującego pracę najemniczą na ziemi, która kiedyś była jego własnością i pozostanie folwarkiem w rękach postkomunistycznych arendarzy...!!! I choć wielu nie będzie mogło oddać głosu w tych wyborach, gdyż ta właśnie komuna przed laty pozbawiła wielu z nas tego niezbywalnego prawa do decydowania o losach Ojczyzny , to jednak możemy wpłynąć znacząco na wyniki tychże wyborów , a w konsekwencji na przyszły kształt Polski...

Organizujmy więc w tym celu Polskie Lobby Polityczno-Gospodarcze w Ameryce Łacińskiej, w którym zjednoczą się polskie organizacje, działacze polonijni i firmy polonijne... Bracia Polacy !!!! Drzwi Waszej polskiej organizacji " Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich w Ameryce Łacińskiej - USOPAŁ są szeroko otwarte dla Was i dla realizacji każdej patriotycznej inicjatywy !!!

Jednoczmy się w strukturach USOPAŁ po to, abyśmy dobrze zorganizowani poszli do Polski jak SWÓJ , DO SWEGO, PO SWOJE !!!

4 marzec 2005

Prezes USOPAL, Jan Kobylański 

  

Archiwum

Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
SOLIDARNI Z ROSJˇ !
sierpień 21, 2008
marduk
"Prokuratorzy z Prokuratury Okręgowej w Łodzi, nie złamali prawa"
lipiec 16, 2002
PAP
"Wojna w Iraku zagraża losom ludzkości"
marzec 22, 2003
PAP
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
Syndrom zajączka i nied?wiedzia
maj 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
Gdzie są profesorowie z dawnych lat ?
listopad 14, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Dr Andrzej Leszek Szcześniak nie żyje
marzec 17, 2003
MR
Nowak-Jeziorański o Unii i Radiu Maryja
grudzień 2, 2002
Artur Łoboda
Oświadczenie RMS w związku ze smiercią Slobodana Miloąevića.
marzec 13, 2006
Radovan
Nie chorujmy!
kwiecień 23, 2003
katar
Noam Chomsky o zadłużeniu
styczeń 5, 2007
cgc@poprostu.pl
Niebezpieczna Wiedza
luty 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
I beda rzadzili zelaznym pretem w UE
styczeń 22, 2003
Elzbieta
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
Czy tarcza nas uszczęśliwi?
marzec 11, 2008
Gregory Akko
"PORZˇDNI LUDZIE ZACZYNAJˇ SIĘ BAĆ" oświadczył Miller
czerwiec 16, 2002
analityk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media