ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Dyktatura proletariatu" w Trzeciej RP 
20 grudzień 2016      Artur Łoboda
Zbiorowa zbrodnia wobec Narodu Polskiego! 
3 czerwiec 2020     
Jak przestępcy z UM Krakowa gwałcą obowiązujące Prawo? 
29 maj 2023     
Oczyścić Kraków z poststalinowskich bandytów 
20 listopad 2023     
Małopolska i Podkarpacie nie muszą nosić maseczek :) 
16 październik 2020     
Siostra Pogarda 
11 grudzień 2013      Artur Łoboda
Expose Kopacz - ten żałosny spektakl trwa dalej 
2 październik 2014      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński KAMIENNE PODUSZKI - część pierwsza 
22 maj 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Dla kogo Trzecia RP jest ojczyzną? 
24 czerwiec 2011      Artur Łoboda
Na pohybel durniom 
21 luty 2017     
Handmade by Zbigniew Ziobro 
14 październik 2016      Artur Łoboda
Rosja szuka wsparcia w Chinach przeciw USA 
4 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
A Secret Report by Jan Karski 
14 czerwiec 2012      Theodore J. O'Keefe
Dominacja świata przez USA słabnie  
30 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Chrześcijański Kongres Polityczny 
1 październik 2015      Biuro Prasowe Prawicy Rzeczypospolitej
Zadłużenie Zmusza USA do Zmiany Strategii 
6 styczeń 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Odwojować kulturę - Małgorzata Todd 
24 sierpień 2019      Alina
JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA? 
6 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Co autor miał na myśli? 
4 styczeń 2015      Artur Łoboda
Wojna Satanistów z Cywilizacją 
14 marzec 2024      Artur Łoboda

 
 

Wolność słowa po niemiecku, czyli jak Interia kasuje linki

Jest na Interii wpis "Tomasz Sekielski o pedofilii w polskim Kościele. Premiera filmu w maju". https://film.interia.pl/wiadomosci/news-tomasz-sekielski-o-pedofilii-w-polskim-kosciele-premiera-fil,nId,2787996
Można dodawać o dziwo komentarze. No to chcę dodać. Piszę:

>Koniecznie trzeba zbadać Panie Sekielski, czy księża pedofile to ci sami co donosili na współbraci w wierze . Niestety trzeba sobie poszukać na stronie pewnego profesora-fizyka atomowego, bo interiowy automat usuwa linki ze stroną profesora. Szukajcie a znajdziecie sensacyjne informacje: "Agentura w Kościele – zwycięstwo Kiszczaka i... Macierewicza." Wówczas materiał będzie pełniejszy. Dobrze byłoby też porównać czy ci księża zostali implementowani do seminariów przez Lunę Brystygierową jako księża patrioci, z usuniętymi końcówkami. No i zbadać, dla porównania, czy przed II wś czy w kościele polskim były jakieś przypadki pedofilii, czy pedalstwa.<

Natychmiast po wpisaniu linku pojawił się taki komunikat:
Link http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24666&Itemid=46 jest niedozwolony, więc został usunięty z treści Twojego komentarza! Sprawdź, które linki możesz dodać w komentarzu.

Kiedy dokończyłam wpis, już bez linku, w formie j.w. komentarz się nie pojawił, zamiast niego zobaczyłam: "Komentarz został usunięty ze względów regulaminowych."

Ciekawe, czym prof. Dakowski naraził się automatowi Interii, że każdy link do jego strony jest automatycznie kasowany?


17 styczeń 2019

Alina 

  

Komentarze

 

Oni mają wpisane IP komputerów, z których wpisy automatycznie kasują.
Już dawno to sprawdziłem.
Szkoda się więc wysilać.

2019-01-17
Artur Łoboda

 

Link http://zaprasza.net/a.php?article_id=34829 jest niedozwolony, więc został usunięty z treści Twojego komentarza! Sprawdź, które linki możesz dodać w komentarzu.

Czytaj więcej na https://film.interia.pl/wiadomosci/news-tomasz-sekielski-o-pedofilii-w-polskim-kosciele-premiera-fil,nId,2787996#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

2019-01-17
Alina

 

Dlatego od 17 lat współtworzę drugi obieg i namawiam do zjednoczenia wysiłku wszystkich ludzi myślących.

2019-01-18
Artur Łoboda

 

Jakie to ciekawostki można poznać dzięki komentarzom:
Rafał P, katecheta, działacz PO, pedofil:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/dzialacz-po-przyznal-sie-do-molestowanie-15-latka/3j0n270#slajd-2

2019-01-18
Alina

 

Alino,
a sprawdź jeszcze: jak to wygląda z rzekomo "prawicowymi" witrynami?
Czy dopuszczą taki link?

2019-01-18
Artur Łoboda

 

Na takich witrynach trzeba się logować, a ja tego unikam jak mogę. Interia do tej pory pokazywała wpisy natychmiast, bez logowania. Wpis bez brzydkich słów, nazwisk i linków wchodzi tam bez problemu. Widocznie samo słowo "dakowski" i "zaprasza.net" zostały wpisane do zbioru słów zakazanych, jak żyd, i inne zapewne brzydsze. Dzięki temu nikt nie musi pilnować komentarzy, automat sam kasuje.

2019-01-18
Alina

 

Sprawdziłam właśnie teraz (godz. 22.52, niedziela 20.01.2019) czy pod tekstem o Sekielskim są jeszcze komentarze, czy ktoś sie dopisał?
No i kicha. Nie ma żadnych komentarzy, ani nawet info, ze jakieś były, albo, że komentowanie zostało wyłączone, jak pod wszystkimi nowymi artykułami.
Jest tylko komunikat, jak pod tekstem Grafika z nożem i twarzą Kaczyńskiego. Prezydent Warszawy reaguje

>Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone
Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-grafika-z-nozem-i-twarza-kaczynskiego-prezydent-warszawy-rea,nId,2793281#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome<

Jak Interia może sie przeciwstawiać nienawistnym komentarzom, skoro żadnych, nawet tych nawistnych nie wpuszcza? Skąd Interia wie, że będą same nienawistne komentarze? To wyłączenie możliwości komentowania przypomina jako żywo wyłączenie telefonów w stanie wojennym. Interia nadaje jednostronnie całkiem jak Jaruzel w czasie "Teleranka" 13.12.1981 roku. A że data podobna? No cóż ....

Mam nadzieję, że nie stanie się jeszcze gorsze wyłączenie - telefonów, prądu, a w miastach np. ciepła i prądu.
Niestety wykluczyć tego nie można, jak i zamknięcia stacji benzynowych.
To są kasandryczne wizje, ale przecież nikt mi nie powie, że niemożliwe, skoro jest już możliwe zamykanie ust internautom, to kto zabroni niemieckim firmom energetycznym wyłączyć prąd na rozkaz jakiejś ichniejszej Adolfiny, albo telefony, że o telewizjach nie wspomnę?
Czy ktoś wie czy wojsko i rząd mają jakieś rozwiązania awaryjne? Ja przyznam się nie mam pojęcia jak się ludzie obronią przed takimi zdarzeniami.
Kiedy rząd uzbroi Polaków w celu samoobrony?

2019-01-20
Alina

 

Przy okazji sprawdziłam, że linki do https://www.ekspedyt.org też jest przez Interię niedopuszczony. Tu można się domyślać, że przez przydomek "święty"

2019-01-20
Alina

  

Archiwum

To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA

marzec 30, 2003
Sikorski - wodzu prowad? na Waszyngton!
luty 28, 2008
marduk
Ballada Wałbrzyska
luty 19, 2003
Ach te media. Fantazja u nich, że hej!
lipiec 30, 2004
PAP
Program "Polska 2005" (III)
marzec 9, 2005
jeswiat
Wielkie kościoły
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bidulek
wrzesień 30, 2004
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
Reguła symbiozy
kwiecień 21, 2005
Witold Filipowicz
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Giertych
sierpień 19, 2004
ddd
Półgłówek sili się na wynurzenia
listopad 30, 2008
TVP info
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
Jaką możecie dać mi gwarancję...
listopad 23, 2004
opolskoma
Nowa sztuka: „Dogadywania, czyli mowa trawa”
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media