ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
więcej ->

 
 

„Islamizacja Bałkanów” a Konkurencja USA z Rosją


Organizacja Islamskich Państw (OIC) istnieje od blisko 40 lat i dopiero teraz USA wyznaczyło po raz pierwszy posła na zjazd OIC, kolegę Bush’a, Pakistańczyka nazwiskiem Sada Cumber, który jest finansistą zamieszkałym w Teksasie. Doradza on Arabom, producentom paliwa, jak lokować ich kapitały. USA gra kartą islamską w Kosowie przeciwko Rosji i Serbii. Trudności Bush’a w tej sprawie omawiał minister spraw zagranicznych Rosji, Sergiej Lawrow i zauważył, że wiele państw islamskich nie uznaje Kosowa, jako niepodległe państwo, ponieważ szerzenie separatyzmu destabilizuje świat oraz ani OIC ani NATO, nie powinny solidaryzować się z podziałem Serbii.

Lawrow natomiast udał się po raz drugi na zjazd OIC, tym razem w Dakarze w Senegalu, 13 marca 2008 roku, w ramach programu Putina „budowania mostów do Islamu.” Pupin stara się puścić w niepamięć zbrodnie rosyjskie w Czeczenii, która została pacyfikowana przez Czeczeńców zwerbowanych przez Moskwę. Sukces Putina polega na tym, że teraz jest on dobrze widziany w dialogu cywilizacyjnym między muzułmanami i „chrześcijańskim światem.”

Lawrow podkreślił w Dakarze, że sytuacja muzułmanów w Europie zachodniej przyczynia się do „islamofobii” oraz powiedział, że celem Rosji jest dobre współżycie i tolerancja między religiami. W tym celu Rosja chce stworzyć „Radę Mediatorów Religijnych” przy ONZ, dla rozwiązywania konfliktów religijno-politycznych na podstawie prawa międzynarodowego i poszanowaniu roli Narodów Zjednoczonych. Trudno jest USA atakować takie stanowisko, podczas gdy Rosja występuje też jako „część świata islamu.”

Rosja popiera „prawa ludzkie Palestyńczyków” i na całym Bliskim Wschodzie ma dobrą opinię jako oponent osi USA-Izrael wobec tej sprawie, zwłaszcza wobec kryzysu humanitarnego na Gazie, który to kryzys jest powodowany przez Izrael z przyzwoleniem Waszyngtonu po fiasku konferencji pokojowej Żydów z Arabami w Annapolis w listopadzie 2007. Dotychczasowe wyłączanie Hamasu jako pełnoprawnego członka pertraktacji, czyni nonsensownym cały „proces pokojowy” w Palestynie.

Rosja potępia mur getta Szalona, popiera żądania Syrii zwrotu Wzgórz Golan, jak też potępia budowę nielegalnych osiedli na okupowanych ziemiach arabskich, gdzie osiedliło się 400,000 Żydów. Moskwa jest przeciwna blokowaniu od świata arabskich terenów Palestyny przez Izrael i Rosja utrzymuje kontakt z przywódcami Hamasu, takimi jak Khaled Meszal w Damaszku, przeciwko czemu, Izrael nie może oponować.

Naturalnie w sprawie katastrofy spowodowanej przez USA w Iraku i krytyki prześladowania Arabów palestyńskich przez Izrael, w celu zmuszania Palestyńczyków do opuszczenia ich miejsc zamieszkania, Moskwa zauważa, że na drogach Iraku żaden konwój nie może przejechać wywoływania bez eksplozji min, do tego stopnia, że USA posługuje się bombardowaniem z powietrza przez B-1B strategiczne bombowce dróg w Iraku, żeby detonować miny przydrożne. USA nie jest w stanie upilnować granic Iraku a pacyfikacja mobilizuje ruch oporu muzułmanów.

Mimo tego, że Rosja głównie korzysta z wysokich cen paliwa, propaganda rosyjska oskarża USA o rabunek ropy naftowej Iraku, w celu wielkich zysków dzięki, obecnym cenom paliwa oraz o strategię narzucenia kontroli politycznej i wojskowej przez USA państwom na Bliskim Wschodzie. Dlatego według Moskwy „USA nie chce stabilizacji Iraku i podtrzymuje niekończący się konflikt.” Moskwa szerzy opinię, że Bush może niespodziewanie zacząć atak na Iran, jak do tego nawołuje Izrael, w celu okaleczenia gospodarki i armii Iranu, tak żeby na długo osłabić pozycję geopolityczną Teheranu.

Rosja proponuje, z poparciem Arabów i mimo sprzeciwu Izraela, międzynarodową konferencję w Moskwie na temat Bliskiego Wschodu z udziałem USA, UE, ONZ i Rosji. Waszyngton ma trudności publicznie sprzeciwiać się takiej pokojowej inicjatywie, gdy w rzeczywistości okupacja i pacyfikacja powoduje stałe pogłębianie się konfliktu między Szyitami i Sunnitami nie tylko w Iraku, ale też na całym Bliskim Wschodzie, zwłaszcza nad Zatoką Perską. Tymczasem Rosja gra kartą tolerancji religijnej i cywilizacyjnej.

Moskwa oskarża USA i UE o zniesławianie islamu jako religii, która jakoby powoduje terroryzm na całym świecie. Zanany Żyd rosyjski, Jewgeny Primakow „orientalista” i były premier, dwa tata temu napisał, że fundamentalizm religijny islamu jest konstruktywny w życiu muzułmanów, ale że radykalny fundamentalizm niestety chce szerzyć się siłą. Putin wspomniał też „katolicki- jezuicki ekstremizm i krucjaty.”

Obecnie „zyskiem z pokoju i przyja?ni” Rosji ze światem muzułmańskim jest na przykład kontrakt na budowę 520 km. linii kolejowej w Arabii Saudyjskiej, wartości 800 milionów dolarów, oraz pertraktacje sprzedaży temuż państwu z miliard dolarów czołgów T-90, których części zamienne są pewniejsze niż z USA, zdominowanego przez lobby Izraela.

Rosja udało się sprzedać, z tego samego względu, system obrony powietrznej Egiptowi, mimo dużej kontroli amerykańskiej nad Kairem. Moskwa podpisała kontrakt na budowę kilku elektrowni nuklearnych w Egipcie, jak też trenowanie ich obsługi oraz dostawy rosyjskiego paliwa nuklearnego. Widać, że Egipt też reaguje na wpływy lobby Izraela w Waszyngtonie i dla tego stawia opór gdy USA napiera żeby kontrolować cały program nuklearny Egiptu i proponuje budowę pierwszej elektrowni nuklearnej w Egipcie za dwa miliardy dolarów.

Putin powiedział w Moskwie prezydentowi Egiptu Hojni Mubarak’owi, że oba ich państwa powinny wspólnie działać, jako bezstronni rozjemcy, w konflikcie Żydów z Arabami w Palestynie, oraz że istnieje porozumienie Rosji z Egiptem w sprawie popierania zgody między Hamas i Fatah, w celu stworzenia niepodległego państwa Palestyńczyków, któremu są przeciwni ekstremiści w Izraelu.

Rosja chce powrotu do Iraku rosyjskiej firmy naftowej LUKoil, która podpisała kontrakt z Saddamem Husseinem w 1997 roku, żeby eksploatować największe złoża ropy naftowej w Iraku Qutna-2 o. O to samo ubiega się firma Chevron z USA. Rosyjska firma Strojtransgaz obecnie przygotowuje odbudowę rurociągu Kirkut-Baniyas z Iraku do portu Banijas w Syrii. Rosja nawołuje do zgody między Irakijczykami celu stworzenia tam „prosperującej demokracji.”

Sprawa tak Kosowa jak i „islamizacji Bałwanów” pokazała, w jakim stopniu USA straciły wpływy, na rzecz Rosji, w świecie islamu. Ciekawe czy Sada Comber, finansista, Pakistańczyk urodzony w Karaczi, a zamieszkały w Teksasie, wysłany jako pierwszy poseł USA na zjazd Organizacji Islamskich Państw (OIC), która istnieje od blisko 40 lat, potrafi poprawić polityczne i kulturalne stosunki między USA i światem islamu, mimo szkodliwej dla tych stosunków „islamizacji Bałwanów” kosztem Serbii.

WWW.pogonowski.com
30 marzec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA?
sierpień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ku rozwadze - zdrajcy
czerwiec 14, 2008
Artur Łoboda
Co mamy dalej robic ?
marzec 31, 2005
Henryk Wesolowski
ZOMO-owskie tradycje SDPL
czerwiec 15, 2004
Piotr Lisiewicz - Gazeta Polska
O obronę kawałka Rzeczplitej jakim jest ZAPRASZ.NET
grudzień 2, 2006
luzak
Trzeci obieg w Państwie Konfidentów
listopad 25, 2007
Wiesław Sokołowski
Największa w Historii Zasłona Dymna
maj 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
"Stały fragnent gry..."
luty 10, 2004
Artur Łoboda
Bankowcy mają wątpliwości...
sierpień 5, 2002
B. Tomaszkiewicz, A. Morawiecka - Puls Biznesu
Na śmierć i życie
listopad 11, 2004
Włodzimierz Knap
Historyczna Perspektywa Chrześcijan i Muzułmanów
kwiecień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Izraelskie czołgi wróciły do Strefy Gazy
sierpień 8, 2002
PAP
Czy to był zamach i komu służył ?
grudzień 5, 2003
PAP
SOBCZAK i SZPAK - Protest
czerwiec 6, 2004
angora.pl
Czy powinien powstać informacyjny serwis rządowy?
grudzień 9, 2006
b.p.
Polacy - jak wy to robicie ?
maj 27, 2003
przesłala Elżbieta
Przygotowania do wizyty GWB obnażają politykę Polski, Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie
luty 21, 2007
kopista
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media