ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jak Zbigniew Ziobro chroni pedofili 
6 czerwiec 2020     
Nic specjalnego 
4 listopad 2011      Artur Łoboda
Wywyższenie krzyża 
6 marzec 2017      Paweł Ziółkowski
Prośba o pomoc w ujawnieniu mistyfikacji 
15 luty 2021     
Zakażona strzykawka 
14 lipiec 2021     
Kto będzie dziś walczył? 
30 grudzień 2020      Lech Makowiecki
Buszmeni demokracji czyli układ naczyń połączonych II 
27 czerwiec 2011      Witold Filipowicz
Wyspa na ulicy Ptasiej 
2 luty 2018     
Pora na monarchię? 
14 luty 2015      Artur Łoboda
Hitler teź ćpał... codziennie 
8 kwiecień 2013     
Śmiertelny wirusowy strach 
29 listopad 2020     
Jak zabijają "na kowida" 
2 luty 2021      Artur Łoboda
Uchwała Konferencji Ruchu Obywatelskiego na rzecz JOW 
4 sierpień 2015      Ruch JOW
Powikłania chirurgiczne po kowidzie 
1 maj 2021     
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część trzecia 
3 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Kto kontroluje FED ten kontroluje Świat 
19 grudzień 2013     
Zniewolone umysły (1) 
7 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Alfabet Polaka 
25 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Jaka partia - taki wzorzec moralny 
13 październik 2021     
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część ósma 
3 styczeń 2022      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Było tak - jak miało być

Przed obchodami stulecia odzyskania niepodległości widziałem wielkie zagrożenia dla tego święta i prawdopodobne prowokacje antypolskiej agentury.
Wolałem jednak milczeć - by nie podpowiedzieć wrogich Polsce działań.

Prezydent Andrzej Duda wyszedł z twarzą i z pewnością - choć częściowo ochronił Marsz Niepodległości przed prowokacjami.
Na pewno wiele osób wypisze peany na temat obchodów tego święta - więc jak zwykle - pójdę jeden krok na przód.

Kolejne spokojne obchody Święta Niepodległości są niepodważalnym dowodem, że w latach 2010-2014 prowadzone były akcje dywersyjne - służące skompromitowaniu patriotyzmu.
Ponieważ robili to przedstawiciele ówczesnej władzy - to dopuścili się działań wybitnie haniebnych.
To nie może pozostać bez kary!

Najwyższa pora więc, by wdrożyć śledztwo dla znalezienia inspiratorów prowokacji z minionych obchodów Święta Niepodległości.
12 listopad 2018

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Chyba to nie tak ....
Bo gdyby PAD chciał uratować marsz, mógł nadać mu rangę imprezy państwowej natychmiast po bezprawnym odwołaniu Marszu Niepodległości przez HGW. Objąć Marsz Niepodległości szczególną prezydencką opieką przez przyjęcie zaproszenia organizatorów i osobiste przyłączenie się wraz z całym rządem (pomimo innych obowiązków i planów. Tymczasem ogłosił zupełnie inny marsz - biało-czerwony, o którym dziennikarze pitolili w tej Kurskiej TVP jak poturbowani robiąc z zażenowania głupie miny.
PR-owcy z PiS nie czują bluesa, mogli nałapać i PiS-owi i Dudzie mnóstwo punktów poparcia, a dali plamę na całe 100-lecia.
Dudzie współczuję, bo miał od wczesnego rana wielce pracowity dzień, a to wieńce, a to odsłonięcie kolejnego pomnika L. Kaczyńskiego (ale było na pl. Piłsudskiego gorąco - okrzyków "Zdrajca" nie dało się zaorkiestrować), a to medale pośmiertne i przedśmiertne, a to msza w świątyni Opatrzności Bożej. Nie zazdroszczę fuchy. A jeszcze przejmuje się co o nim napiszę taka przepompownia medialnych ścieków jak TVN-24.
Pan prezydent Duda powinien wystąpić do sądu o ukaranie HGW za popełnienie przestępstwa przekroczenia uprawnień przy odwołaniu MN, oraz zdelegalizować TVN za propagowanie faszyzmu, przez wyemitowanie reportażu z "urodzin Hitlera".
Tymczasem Prezydent Andrzej Duda boi się jakiejś telewizji, albo jakieś żydowskiej gazety. Jak mucha .... Pewnie dlatego jego przemówienia przypominają bzykanie, zamiast ryku lwa. Nawet jeśli krzyczy to tak, jakby się naoglądał samego Adolfa ...

JEST JEDEN, NAJWAŻNIEJSZY ASPEKT MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI, o którym nikt nie mówi, a nie wierzę, żeby telewizyjni komentatorzy tego nie zauważyli:

DZIĘKI MARSZOWI MOGLIŚMY SIĘ POLICZYĆ - KTO IDZIE Z POLSKĄ, JEJ SYMBOLAMI I CAŁĄ POLSKA KULTURĄ, a kto jest temu przeciwny. Kto jest Polakiem, kto Antypolakiem. Kto prezentuje POLSKĄ CYWILIZACJĘ, A KTO OBCĄ.
Podział jest doskonale widoczny, jak nigdy dotąd.

2018-11-12
Alina

 

Polskie uroczystości odzyskania niepodległości zostały objęte szczególną bo niebiańską opieką.
Bo czyż nie jest cudem piękna pogoda 11.11? Nie lało, nie wiało, nie padał śnieg, na południu było nawet ciepło i słonecznie?

Taki sam cud pogodowy wystąpił po 2.04.2005 roku w czasie żałoby tuż po śmierci Jana Pawła II, kiedy to tysiące Polaków spontanicznie pojechało na uroczystości pogrzebowe w Watykanie.

2018-11-12
Alina

 

"Pan prezydent Duda powinien wystąpić do sądu o ukaranie HGW za popełnienie przestępstwa przekroczenia uprawnień"

A do jakiego "sądu" miałby wystąpić?
Przecież wymiar bezprawia zawłaszczyło neostalinowskie BYDŁO!

2018-11-13
Artur Łoboda

 

Do najbliższego sądu wg "właściwości" oczywiście.
Sprawę przekazać do monitorowania dziennikarzom z programu "Alarm", którzy będą na bieżąco informować o działaniach sądu.
Jeśli HGW nie zostanie osądzona i ukarana zgodnie z kk, prezydent może wystąpić z natychmiastową reformą sądownictwa, bo widać, że instytucja nie działa, a przestępcy robią co chcą za nic mając majestat Państwa, prawa, prezydenta. To jest świetna okazja do zmian w sądownictwie.

2018-11-13
Alina

 

Wybrałam poniższe komentarze uczestników marszu ze strony: https://pl-vision.com/detail/podsumowanie-marszu-niepodległości-2018-k-bosak-d-kita-m-rola-m-jelonek-t-kalinowski-aHB8HDdYbfE.html

Cudowny marsz. Byłam z całą rodziną, dzieci zachwycone. Dziękuję organizatorom i ludziom, którzy byli na marszu za wspaniałą atmosferę!
MESS MEG

My po raz pierwszy byliśmy na Marszu Niepodległości. Jak długi był marsz? BARDZO DŁUUUUUUUGI. :-) My z rodziną to sprawdziliśmy. Na początku o 15.00 dołączyliśmy do Marszu "prezydenckiego" w sumie nie wiedząc gdzie jest granica początkowo, (zostaliśmy puszczeni z barierek przez wojsko na wysokości Smyka, bo wcześniej trudno nam było się przedostać na rondo na Marszałkowskiej),potem żona chciała wszystko mieć na zdjęciach, ja na filmach, więc potem przez nikogo nie zatrzymywani poszliśmy do przodu daleko przed czoło marszu, robiąc zdjęcia wszystkim jednostkom wojskowym (i sobie z nimi razem). O 16.10 doszedł do nas i szybko zakończył się Marsz "prezydencki", potem poszliśmy aż do zejścia na błonie z czubem Marszu Niepodległości, około 16.55, zrobiliśmy film z góry jak czoło marszu idzie na błonie pod mostem i postanowiliśmy wrócić przez most do centrum do metra (na piechotę zamiast metrem ze stadionu, to była najlepsza decyzja tego wieczoru). A więc wracaliśmy pod prąd marszu, czyli widzieliśmy dokładnie cały marsz. około 18.20 doszliśmy do centrum, a tam dopiero szła końcówka marszu. Początek już prawie 2 godziny temu zszedł na błonie. Ta powrotna droga to było coś pięknego, cały czas morze biało-czerwonych flag, (sami też mieliśmy dużą flagę oczywiście). Widzieliśmy praktycznie wszystkie grupy i organizacje, wszystkie banery i hasła, kombatantów, gości z zagranicy, na motorach, inwalidów, dzieci, starszych, kibiców itd.. Przez większość czasu marsz szedł tak gęsto, że trudno było przejść przy barierkach mostu, a więc ludzi było bardzo bardzo dużo. Te 250 tys. to chyba liczba dużo zaniżona, chyba tylko dzięki rzetelnej i obiektywnej kamerze z helikoptera mając obraz z góry na całość można było to policzyć. Ale z tego co wiem, nie było takiej kamery. Dziękujemy za Marsz Niepodległości.
INNY 777

A ja z satysfakcją słyszałam: Hanka, szmato co ty na to. Panowie MW - winszuję, byłam widziałam - jestem strasznie zmęczona ale bardzo szczęśliwa. Oczywiście, ze pojawienie się i przemówienie Prezydenta na Marszu jest dla nas zaszczytem. To głowa naszego państwa i Majestat Rzeczypospolitej. Bezcześcić to Go możemy potem - na razie z szacunkiem i kwita.
BOZENNAK123

Panowie, to było niesamowite przeżycie, serce się raduje, że Polacy w trudnej sytuacji potrafią stanąć na wysokości zadania. Z całą stanowczością trzeba stwierdzić ,że Polacy to wspaniały, najbardziej uduchowiony Naród na świecie.
GNIEWKO RYBAK

Mistrzostwo świata, że się ten Marsz Niepodległości udał mimo ciężkiego "bombardowania" i ze wszystkich niemal stron i PiS owskiego szantażu ! Brawo ! Polak jednak potrafi. Pilnujcie Marszu na przyszłość jak niepodległości.
GRZEGORZ SZEWCZYK

Tylko ugrupowania narodowe uratują Polskę, pamiętajmy o tym gdy minie podniosła atmosfera. Pamiętajmy przy wyborach.
ALEX BOOR

Wielki szacunek za to co zrobiliśmy razem jako Narodowcy. Wielkie brawa za połączenie sił. Jak tak będziemy pracować dla Polski to będzie wielkie narodowe państwo! Czołem wielkie Polsce!
TIME4ENDURO

Tegoroczne obchody udowadniają że lewacka, antypolska nagonka jest szczekaniem, które trzeba gnębić i krytykować na bieżąco. Widząc Polaków w bardzo rożnym wieku a szczególnie młodych ludzi oddanych i rozumiejących sprawy, jestem spokojny o zdrowy polski patriotyzm. Nie ten fanatyczny a oparty na poszanowaniu tradycji, historii i poczuciu wspólnoty. Teraz tylko nie dać wrócić do władzy tym prozachodnim pachołom. Tusk zaczyna sobie pomalutku szarżować a PiS zachowuje się bardzo słabo. Brakuje mądrego, myślącego nowocześnie ale oddanego krajowi przywódcy.
MIKO

Narodowcy, macie teraz wielką szansę na wykorzystanie tej fali cudownych, patriotycznych emocji i przekuć je w walkę z obłudnikami i sprzedawcami Naszej ojczyzny. Czołem Wielkiej Polsce.
ELŻBIETA KORONKIEWICZ
=============================

Wpisy potwierdzają to, co usłyszałam dziś na warszawskiej ulicy od uczestnika marszu: najgłośniejsze i najmniej kulturalne były hasła: "Hanka, ty szmato, co ty na to" i "je*ać TVN".

Wzywani hasłami SAMI SOBIE NA TE HASŁA ZAPRACOWALI, całkiem słusznie im się należą, a potem - wypad z Polski, w mojej ojczyźnie nie ma miejsca dla HGW, ani dla TVN-u.

2018-11-14
Alina

  

Archiwum

Krakowska antypromocja w Brukseli
luty 6, 2005
zaprasza.net
Canada: opposing Zionist wars
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
Psycho
październik 7, 2005
PAP
TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005" ? komentarz 1
lipiec 18, 2005
J.Ś.
Sport - szlachetna rywalizacja?
lipiec 18, 2006
MirNal
Adam Hoffman (1918-2001)
czerwiec 11, 2003
Artur Łoboda
HISTORIA W IMADLE POSTĘPU
grudzień 15, 2004
DARIUSZ RATAJCZAK
Aktor Dustin Hoffman: Bush manipuluje faktami dotyczącymi 9/11
grudzień 4, 2006
bibula.com
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
Brazylia Uniezależnia się od Ropy Naftowej
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
Wyrok zależny od pełnionej funkcji
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Podchody twórców wirusów
czerwiec 5, 2004
Obywatel parias
czerwiec 4, 2005
Witold Filipowicz
al-Kubaysi: Proces polityczny korzystny dla Al-Kaidy
sierpień 10, 2007
przysłał marduk
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media