ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Będzie dokończenie ekshumacji w Jedwabnem? "W pewnym sensie to krok przeciwko zmarłemu Lechowi Kaczyńskiemu" 
2 luty 2018     
W sprawie roszczeń żydowskich 
15 styczeń 2018     
Polityka historyczna Rządu PiS 
7 maj 2016      Artur Łoboda
Półgłówki 
7 styczeń 2022     
Foliarstwo 
5 lipiec 2021     
Religijni Żydzi wiedzą - z czym mamy do czynienia 
13 listopad 2020     
Cicha noc 
24 grudzień 2018     
PiS ułatwia ŚMIECIOM szkalowanie polski 
3 lipiec 2017      Alina
Zmarł Stanisław Kania 
3 marzec 2020     
Nic nowego w kulturze 
31 październik 2016      Artur Łoboda
17 pytań Anny Walentynowicz do Lecha Wałęsy 
30 sierpień 2010      Rebel
Singer, Schultz i tło historyczne Żydów-Arendarzy w Rzeczypospolitej  
23 lipiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Kto się boi - niech idzie do domu 
20 maj 2015      Artur Łoboda
Co się nosi teraz w Warszawie? - Żydów się nosi!  
29 styczeń 2019      Alina
Wyrok Sądu w sprawie masek na twarz 
12 wrzesień 2021     
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część ósma 
8 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Niezależność audytowców 
5 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Co dalej z nowelizacją ustawy o IPN? 
26 luty 2018     
Brak wzrostu liczby koronawirusa Dwa tygodnie po zniesieniu mandatu dotyczącego maski w Teksasie 
26 marzec 2021     
Fundamentalizm szczepionkowy - metafory wojny w odpowiedzi na Covid-19, polityka szczepień i zdrowie publiczne, część 1 
11 wrzesień 2020      Nate Doromal

 
 

Było tak - jak miało być

Przed obchodami stulecia odzyskania niepodległości widziałem wielkie zagrożenia dla tego święta i prawdopodobne prowokacje antypolskiej agentury.
Wolałem jednak milczeć - by nie podpowiedzieć wrogich Polsce działań.

Prezydent Andrzej Duda wyszedł z twarzą i z pewnością - choć częściowo ochronił Marsz Niepodległości przed prowokacjami.
Na pewno wiele osób wypisze peany na temat obchodów tego święta - więc jak zwykle - pójdę jeden krok na przód.

Kolejne spokojne obchody Święta Niepodległości są niepodważalnym dowodem, że w latach 2010-2014 prowadzone były akcje dywersyjne - służące skompromitowaniu patriotyzmu.
Ponieważ robili to przedstawiciele ówczesnej władzy - to dopuścili się działań wybitnie haniebnych.
To nie może pozostać bez kary!

Najwyższa pora więc, by wdrożyć śledztwo dla znalezienia inspiratorów prowokacji z minionych obchodów Święta Niepodległości.
12 listopad 2018

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Chyba to nie tak ....
Bo gdyby PAD chciał uratować marsz, mógł nadać mu rangę imprezy państwowej natychmiast po bezprawnym odwołaniu Marszu Niepodległości przez HGW. Objąć Marsz Niepodległości szczególną prezydencką opieką przez przyjęcie zaproszenia organizatorów i osobiste przyłączenie się wraz z całym rządem (pomimo innych obowiązków i planów. Tymczasem ogłosił zupełnie inny marsz - biało-czerwony, o którym dziennikarze pitolili w tej Kurskiej TVP jak poturbowani robiąc z zażenowania głupie miny.
PR-owcy z PiS nie czują bluesa, mogli nałapać i PiS-owi i Dudzie mnóstwo punktów poparcia, a dali plamę na całe 100-lecia.
Dudzie współczuję, bo miał od wczesnego rana wielce pracowity dzień, a to wieńce, a to odsłonięcie kolejnego pomnika L. Kaczyńskiego (ale było na pl. Piłsudskiego gorąco - okrzyków "Zdrajca" nie dało się zaorkiestrować), a to medale pośmiertne i przedśmiertne, a to msza w świątyni Opatrzności Bożej. Nie zazdroszczę fuchy. A jeszcze przejmuje się co o nim napiszę taka przepompownia medialnych ścieków jak TVN-24.
Pan prezydent Duda powinien wystąpić do sądu o ukaranie HGW za popełnienie przestępstwa przekroczenia uprawnień przy odwołaniu MN, oraz zdelegalizować TVN za propagowanie faszyzmu, przez wyemitowanie reportażu z "urodzin Hitlera".
Tymczasem Prezydent Andrzej Duda boi się jakiejś telewizji, albo jakieś żydowskiej gazety. Jak mucha .... Pewnie dlatego jego przemówienia przypominają bzykanie, zamiast ryku lwa. Nawet jeśli krzyczy to tak, jakby się naoglądał samego Adolfa ...

JEST JEDEN, NAJWAŻNIEJSZY ASPEKT MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI, o którym nikt nie mówi, a nie wierzę, żeby telewizyjni komentatorzy tego nie zauważyli:

DZIĘKI MARSZOWI MOGLIŚMY SIĘ POLICZYĆ - KTO IDZIE Z POLSKĄ, JEJ SYMBOLAMI I CAŁĄ POLSKA KULTURĄ, a kto jest temu przeciwny. Kto jest Polakiem, kto Antypolakiem. Kto prezentuje POLSKĄ CYWILIZACJĘ, A KTO OBCĄ.
Podział jest doskonale widoczny, jak nigdy dotąd.

2018-11-12
Alina

 

Polskie uroczystości odzyskania niepodległości zostały objęte szczególną bo niebiańską opieką.
Bo czyż nie jest cudem piękna pogoda 11.11? Nie lało, nie wiało, nie padał śnieg, na południu było nawet ciepło i słonecznie?

Taki sam cud pogodowy wystąpił po 2.04.2005 roku w czasie żałoby tuż po śmierci Jana Pawła II, kiedy to tysiące Polaków spontanicznie pojechało na uroczystości pogrzebowe w Watykanie.

2018-11-12
Alina

 

"Pan prezydent Duda powinien wystąpić do sądu o ukaranie HGW za popełnienie przestępstwa przekroczenia uprawnień"

A do jakiego "sądu" miałby wystąpić?
Przecież wymiar bezprawia zawłaszczyło neostalinowskie BYDŁO!

2018-11-13
Artur Łoboda

 

Do najbliższego sądu wg "właściwości" oczywiście.
Sprawę przekazać do monitorowania dziennikarzom z programu "Alarm", którzy będą na bieżąco informować o działaniach sądu.
Jeśli HGW nie zostanie osądzona i ukarana zgodnie z kk, prezydent może wystąpić z natychmiastową reformą sądownictwa, bo widać, że instytucja nie działa, a przestępcy robią co chcą za nic mając majestat Państwa, prawa, prezydenta. To jest świetna okazja do zmian w sądownictwie.

2018-11-13
Alina

 

Wybrałam poniższe komentarze uczestników marszu ze strony: https://pl-vision.com/detail/podsumowanie-marszu-niepodległości-2018-k-bosak-d-kita-m-rola-m-jelonek-t-kalinowski-aHB8HDdYbfE.html

Cudowny marsz. Byłam z całą rodziną, dzieci zachwycone. Dziękuję organizatorom i ludziom, którzy byli na marszu za wspaniałą atmosferę!
MESS MEG

My po raz pierwszy byliśmy na Marszu Niepodległości. Jak długi był marsz? BARDZO DŁUUUUUUUGI. :-) My z rodziną to sprawdziliśmy. Na początku o 15.00 dołączyliśmy do Marszu "prezydenckiego" w sumie nie wiedząc gdzie jest granica początkowo, (zostaliśmy puszczeni z barierek przez wojsko na wysokości Smyka, bo wcześniej trudno nam było się przedostać na rondo na Marszałkowskiej),potem żona chciała wszystko mieć na zdjęciach, ja na filmach, więc potem przez nikogo nie zatrzymywani poszliśmy do przodu daleko przed czoło marszu, robiąc zdjęcia wszystkim jednostkom wojskowym (i sobie z nimi razem). O 16.10 doszedł do nas i szybko zakończył się Marsz "prezydencki", potem poszliśmy aż do zejścia na błonie z czubem Marszu Niepodległości, około 16.55, zrobiliśmy film z góry jak czoło marszu idzie na błonie pod mostem i postanowiliśmy wrócić przez most do centrum do metra (na piechotę zamiast metrem ze stadionu, to była najlepsza decyzja tego wieczoru). A więc wracaliśmy pod prąd marszu, czyli widzieliśmy dokładnie cały marsz. około 18.20 doszliśmy do centrum, a tam dopiero szła końcówka marszu. Początek już prawie 2 godziny temu zszedł na błonie. Ta powrotna droga to było coś pięknego, cały czas morze biało-czerwonych flag, (sami też mieliśmy dużą flagę oczywiście). Widzieliśmy praktycznie wszystkie grupy i organizacje, wszystkie banery i hasła, kombatantów, gości z zagranicy, na motorach, inwalidów, dzieci, starszych, kibiców itd.. Przez większość czasu marsz szedł tak gęsto, że trudno było przejść przy barierkach mostu, a więc ludzi było bardzo bardzo dużo. Te 250 tys. to chyba liczba dużo zaniżona, chyba tylko dzięki rzetelnej i obiektywnej kamerze z helikoptera mając obraz z góry na całość można było to policzyć. Ale z tego co wiem, nie było takiej kamery. Dziękujemy za Marsz Niepodległości.
INNY 777

A ja z satysfakcją słyszałam: Hanka, szmato co ty na to. Panowie MW - winszuję, byłam widziałam - jestem strasznie zmęczona ale bardzo szczęśliwa. Oczywiście, ze pojawienie się i przemówienie Prezydenta na Marszu jest dla nas zaszczytem. To głowa naszego państwa i Majestat Rzeczypospolitej. Bezcześcić to Go możemy potem - na razie z szacunkiem i kwita.
BOZENNAK123

Panowie, to było niesamowite przeżycie, serce się raduje, że Polacy w trudnej sytuacji potrafią stanąć na wysokości zadania. Z całą stanowczością trzeba stwierdzić ,że Polacy to wspaniały, najbardziej uduchowiony Naród na świecie.
GNIEWKO RYBAK

Mistrzostwo świata, że się ten Marsz Niepodległości udał mimo ciężkiego "bombardowania" i ze wszystkich niemal stron i PiS owskiego szantażu ! Brawo ! Polak jednak potrafi. Pilnujcie Marszu na przyszłość jak niepodległości.
GRZEGORZ SZEWCZYK

Tylko ugrupowania narodowe uratują Polskę, pamiętajmy o tym gdy minie podniosła atmosfera. Pamiętajmy przy wyborach.
ALEX BOOR

Wielki szacunek za to co zrobiliśmy razem jako Narodowcy. Wielkie brawa za połączenie sił. Jak tak będziemy pracować dla Polski to będzie wielkie narodowe państwo! Czołem wielkie Polsce!
TIME4ENDURO

Tegoroczne obchody udowadniają że lewacka, antypolska nagonka jest szczekaniem, które trzeba gnębić i krytykować na bieżąco. Widząc Polaków w bardzo rożnym wieku a szczególnie młodych ludzi oddanych i rozumiejących sprawy, jestem spokojny o zdrowy polski patriotyzm. Nie ten fanatyczny a oparty na poszanowaniu tradycji, historii i poczuciu wspólnoty. Teraz tylko nie dać wrócić do władzy tym prozachodnim pachołom. Tusk zaczyna sobie pomalutku szarżować a PiS zachowuje się bardzo słabo. Brakuje mądrego, myślącego nowocześnie ale oddanego krajowi przywódcy.
MIKO

Narodowcy, macie teraz wielką szansę na wykorzystanie tej fali cudownych, patriotycznych emocji i przekuć je w walkę z obłudnikami i sprzedawcami Naszej ojczyzny. Czołem Wielkiej Polsce.
ELŻBIETA KORONKIEWICZ
=============================

Wpisy potwierdzają to, co usłyszałam dziś na warszawskiej ulicy od uczestnika marszu: najgłośniejsze i najmniej kulturalne były hasła: "Hanka, ty szmato, co ty na to" i "je*ać TVN".

Wzywani hasłami SAMI SOBIE NA TE HASŁA ZAPRACOWALI, całkiem słusznie im się należą, a potem - wypad z Polski, w mojej ojczyźnie nie ma miejsca dla HGW, ani dla TVN-u.

2018-11-14
Alina

  

Archiwum

Ujawniać dane podejrzanych i przestępców!
wrzesień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Nie pokój wam przynoszę ale miecz". Egzemlipikacja 1
marzec 5, 2004
Ala
Dziewczyna? Do ilu lat?
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jak kali.... to ?le, jak Kalego..........
lipiec 16, 2002
PAP
Areszty bez wyroku
styczeń 6, 2008
Marek Olżyński
Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
"Wiosenny" XVII memoriał Jana Strzelczyka w Pięciu Stawach
kwiecień 21, 2005
Opracował Marek Głogoczowski
Poprawność polityczna.
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda (2001)
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
"Przestańmy myśleć tylko o sobie"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / L'Express - 2002.11.7
Studenci prawa oszustami i co dalej z Ojczyzną?
styczeń 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Demokracja według W.M.
grudzień 17, 2007
W.M.
Afganistan jako bagno, w którym topią się siły USA, NATO i Polski
październik 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Młodzi politycy uczcili rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka Poniedziałek, 14 maja
maj 14, 2007
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
"Kolonie Tortur Putina" i Tortury w USA i w Polsce.
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gregory Akko
wrzesień 5, 2005
Krzysztof Sarnecki
Rekordowy Picasso
grudzień 1, 2004
Mirosław Naleziński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media