ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zmarł Profesor Jerzy Wyrozumski  
4 listopad 2018     
Radioaktywny Euro 
20 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Rzeczywiści Polakożercy 
31 styczeń 2013      Artur Łoboda
Elektryki do pierwszego pożaru 
30 styczeń 2022      Artur Łoboda
Tą wojnę przeciwko Ludzkości przygotowywano od dziesięcioleci  
10 styczeń 2022     
W OGRODZIE NORWIDA 
      Zygmunt Jan Prusiński
Covid: zderzenie analfabetyzmu historycznego i naukowego  
7 styczeń 2022      Kevin Ryan
Aforyzmy 15 Zygmunt Jan Prusiński 
2 wrzesień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Książka Jarosława Kaczyńskiego - Porozumienie przeciw monowładzy. Z dziejów PC 
20 lipiec 2016      Marcin Dybowski
POpijar 
28 luty 2012      Artur Łoboda
Gra o wysoką stawkę 
4 styczeń 2017     
Co szykuje Obama względem Phenianu? 
2 styczeń 2015      Artur Łoboda
POETA W SZCZEGÓLNY SPOSÓB DZIĘKUJE - część pierwsza - Wiktor Czarniecki  
2 kwiecień 2014      www.trwanie.com
Działalność portalu 
19 październik 2015      Artur Łoboda
Szok: Własne dokumenty firmy Pfizer przyznają, że szczepionki z mRNA covid spowodują masową depopulację 
14 czerwiec 2022      Ethan Huff
FACTS ON COPERNICUS INCONVENIENT TO NEO-NAZI PROPAGANDA  
12 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
W strzykawkach to PiS ma spore doświadczenie  
2 czerwiec 2020     
Wspólny interes Polaków 
30 październik 2012      Artur Łoboda
Facebook, Konfederacja, Kazachstan, cenzura i samoobrona 
6 styczeń 2022      Leszek Śmieszek
Po co Boni spotkał się z Zuckerbergiem? 
23 maj 2013      Artur Łoboda

 
 

Było tak - jak miało być

Przed obchodami stulecia odzyskania niepodległości widziałem wielkie zagrożenia dla tego święta i prawdopodobne prowokacje antypolskiej agentury.
Wolałem jednak milczeć - by nie podpowiedzieć wrogich Polsce działań.

Prezydent Andrzej Duda wyszedł z twarzą i z pewnością - choć częściowo ochronił Marsz Niepodległości przed prowokacjami.
Na pewno wiele osób wypisze peany na temat obchodów tego święta - więc jak zwykle - pójdę jeden krok na przód.

Kolejne spokojne obchody Święta Niepodległości są niepodważalnym dowodem, że w latach 2010-2014 prowadzone były akcje dywersyjne - służące skompromitowaniu patriotyzmu.
Ponieważ robili to przedstawiciele ówczesnej władzy - to dopuścili się działań wybitnie haniebnych.
To nie może pozostać bez kary!

Najwyższa pora więc, by wdrożyć śledztwo dla znalezienia inspiratorów prowokacji z minionych obchodów Święta Niepodległości.
12 listopad 2018

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Chyba to nie tak ....
Bo gdyby PAD chciał uratować marsz, mógł nadać mu rangę imprezy państwowej natychmiast po bezprawnym odwołaniu Marszu Niepodległości przez HGW. Objąć Marsz Niepodległości szczególną prezydencką opieką przez przyjęcie zaproszenia organizatorów i osobiste przyłączenie się wraz z całym rządem (pomimo innych obowiązków i planów. Tymczasem ogłosił zupełnie inny marsz - biało-czerwony, o którym dziennikarze pitolili w tej Kurskiej TVP jak poturbowani robiąc z zażenowania głupie miny.
PR-owcy z PiS nie czują bluesa, mogli nałapać i PiS-owi i Dudzie mnóstwo punktów poparcia, a dali plamę na całe 100-lecia.
Dudzie współczuję, bo miał od wczesnego rana wielce pracowity dzień, a to wieńce, a to odsłonięcie kolejnego pomnika L. Kaczyńskiego (ale było na pl. Piłsudskiego gorąco - okrzyków "Zdrajca" nie dało się zaorkiestrować), a to medale pośmiertne i przedśmiertne, a to msza w świątyni Opatrzności Bożej. Nie zazdroszczę fuchy. A jeszcze przejmuje się co o nim napiszę taka przepompownia medialnych ścieków jak TVN-24.
Pan prezydent Duda powinien wystąpić do sądu o ukaranie HGW za popełnienie przestępstwa przekroczenia uprawnień przy odwołaniu MN, oraz zdelegalizować TVN za propagowanie faszyzmu, przez wyemitowanie reportażu z "urodzin Hitlera".
Tymczasem Prezydent Andrzej Duda boi się jakiejś telewizji, albo jakieś żydowskiej gazety. Jak mucha .... Pewnie dlatego jego przemówienia przypominają bzykanie, zamiast ryku lwa. Nawet jeśli krzyczy to tak, jakby się naoglądał samego Adolfa ...

JEST JEDEN, NAJWAŻNIEJSZY ASPEKT MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI, o którym nikt nie mówi, a nie wierzę, żeby telewizyjni komentatorzy tego nie zauważyli:

DZIĘKI MARSZOWI MOGLIŚMY SIĘ POLICZYĆ - KTO IDZIE Z POLSKĄ, JEJ SYMBOLAMI I CAŁĄ POLSKA KULTURĄ, a kto jest temu przeciwny. Kto jest Polakiem, kto Antypolakiem. Kto prezentuje POLSKĄ CYWILIZACJĘ, A KTO OBCĄ.
Podział jest doskonale widoczny, jak nigdy dotąd.

2018-11-12
Alina

 

Polskie uroczystości odzyskania niepodległości zostały objęte szczególną bo niebiańską opieką.
Bo czyż nie jest cudem piękna pogoda 11.11? Nie lało, nie wiało, nie padał śnieg, na południu było nawet ciepło i słonecznie?

Taki sam cud pogodowy wystąpił po 2.04.2005 roku w czasie żałoby tuż po śmierci Jana Pawła II, kiedy to tysiące Polaków spontanicznie pojechało na uroczystości pogrzebowe w Watykanie.

2018-11-12
Alina

 

"Pan prezydent Duda powinien wystąpić do sądu o ukaranie HGW za popełnienie przestępstwa przekroczenia uprawnień"

A do jakiego "sądu" miałby wystąpić?
Przecież wymiar bezprawia zawłaszczyło neostalinowskie BYDŁO!

2018-11-13
Artur Łoboda

 

Do najbliższego sądu wg "właściwości" oczywiście.
Sprawę przekazać do monitorowania dziennikarzom z programu "Alarm", którzy będą na bieżąco informować o działaniach sądu.
Jeśli HGW nie zostanie osądzona i ukarana zgodnie z kk, prezydent może wystąpić z natychmiastową reformą sądownictwa, bo widać, że instytucja nie działa, a przestępcy robią co chcą za nic mając majestat Państwa, prawa, prezydenta. To jest świetna okazja do zmian w sądownictwie.

2018-11-13
Alina

 

Wybrałam poniższe komentarze uczestników marszu ze strony: https://pl-vision.com/detail/podsumowanie-marszu-niepodległości-2018-k-bosak-d-kita-m-rola-m-jelonek-t-kalinowski-aHB8HDdYbfE.html

Cudowny marsz. Byłam z całą rodziną, dzieci zachwycone. Dziękuję organizatorom i ludziom, którzy byli na marszu za wspaniałą atmosferę!
MESS MEG

My po raz pierwszy byliśmy na Marszu Niepodległości. Jak długi był marsz? BARDZO DŁUUUUUUUGI. :-) My z rodziną to sprawdziliśmy. Na początku o 15.00 dołączyliśmy do Marszu "prezydenckiego" w sumie nie wiedząc gdzie jest granica początkowo, (zostaliśmy puszczeni z barierek przez wojsko na wysokości Smyka, bo wcześniej trudno nam było się przedostać na rondo na Marszałkowskiej),potem żona chciała wszystko mieć na zdjęciach, ja na filmach, więc potem przez nikogo nie zatrzymywani poszliśmy do przodu daleko przed czoło marszu, robiąc zdjęcia wszystkim jednostkom wojskowym (i sobie z nimi razem). O 16.10 doszedł do nas i szybko zakończył się Marsz "prezydencki", potem poszliśmy aż do zejścia na błonie z czubem Marszu Niepodległości, około 16.55, zrobiliśmy film z góry jak czoło marszu idzie na błonie pod mostem i postanowiliśmy wrócić przez most do centrum do metra (na piechotę zamiast metrem ze stadionu, to była najlepsza decyzja tego wieczoru). A więc wracaliśmy pod prąd marszu, czyli widzieliśmy dokładnie cały marsz. około 18.20 doszliśmy do centrum, a tam dopiero szła końcówka marszu. Początek już prawie 2 godziny temu zszedł na błonie. Ta powrotna droga to było coś pięknego, cały czas morze biało-czerwonych flag, (sami też mieliśmy dużą flagę oczywiście). Widzieliśmy praktycznie wszystkie grupy i organizacje, wszystkie banery i hasła, kombatantów, gości z zagranicy, na motorach, inwalidów, dzieci, starszych, kibiców itd.. Przez większość czasu marsz szedł tak gęsto, że trudno było przejść przy barierkach mostu, a więc ludzi było bardzo bardzo dużo. Te 250 tys. to chyba liczba dużo zaniżona, chyba tylko dzięki rzetelnej i obiektywnej kamerze z helikoptera mając obraz z góry na całość można było to policzyć. Ale z tego co wiem, nie było takiej kamery. Dziękujemy za Marsz Niepodległości.
INNY 777

A ja z satysfakcją słyszałam: Hanka, szmato co ty na to. Panowie MW - winszuję, byłam widziałam - jestem strasznie zmęczona ale bardzo szczęśliwa. Oczywiście, ze pojawienie się i przemówienie Prezydenta na Marszu jest dla nas zaszczytem. To głowa naszego państwa i Majestat Rzeczypospolitej. Bezcześcić to Go możemy potem - na razie z szacunkiem i kwita.
BOZENNAK123

Panowie, to było niesamowite przeżycie, serce się raduje, że Polacy w trudnej sytuacji potrafią stanąć na wysokości zadania. Z całą stanowczością trzeba stwierdzić ,że Polacy to wspaniały, najbardziej uduchowiony Naród na świecie.
GNIEWKO RYBAK

Mistrzostwo świata, że się ten Marsz Niepodległości udał mimo ciężkiego "bombardowania" i ze wszystkich niemal stron i PiS owskiego szantażu ! Brawo ! Polak jednak potrafi. Pilnujcie Marszu na przyszłość jak niepodległości.
GRZEGORZ SZEWCZYK

Tylko ugrupowania narodowe uratują Polskę, pamiętajmy o tym gdy minie podniosła atmosfera. Pamiętajmy przy wyborach.
ALEX BOOR

Wielki szacunek za to co zrobiliśmy razem jako Narodowcy. Wielkie brawa za połączenie sił. Jak tak będziemy pracować dla Polski to będzie wielkie narodowe państwo! Czołem wielkie Polsce!
TIME4ENDURO

Tegoroczne obchody udowadniają że lewacka, antypolska nagonka jest szczekaniem, które trzeba gnębić i krytykować na bieżąco. Widząc Polaków w bardzo rożnym wieku a szczególnie młodych ludzi oddanych i rozumiejących sprawy, jestem spokojny o zdrowy polski patriotyzm. Nie ten fanatyczny a oparty na poszanowaniu tradycji, historii i poczuciu wspólnoty. Teraz tylko nie dać wrócić do władzy tym prozachodnim pachołom. Tusk zaczyna sobie pomalutku szarżować a PiS zachowuje się bardzo słabo. Brakuje mądrego, myślącego nowocześnie ale oddanego krajowi przywódcy.
MIKO

Narodowcy, macie teraz wielką szansę na wykorzystanie tej fali cudownych, patriotycznych emocji i przekuć je w walkę z obłudnikami i sprzedawcami Naszej ojczyzny. Czołem Wielkiej Polsce.
ELŻBIETA KORONKIEWICZ
=============================

Wpisy potwierdzają to, co usłyszałam dziś na warszawskiej ulicy od uczestnika marszu: najgłośniejsze i najmniej kulturalne były hasła: "Hanka, ty szmato, co ty na to" i "je*ać TVN".

Wzywani hasłami SAMI SOBIE NA TE HASŁA ZAPRACOWALI, całkiem słusznie im się należą, a potem - wypad z Polski, w mojej ojczyźnie nie ma miejsca dla HGW, ani dla TVN-u.

2018-11-14
Alina

  

Archiwum

Kapitalizm tuż po socjalizmie. Obdarci z wszystkiego
styczeń 29, 2008
Marek Olżyński
Ustawa a dziennikarze
styczeń 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Po drugiej stronie wolności
lipiec 16, 2007
Marek Olżyński
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
Administracja narodowa a UE
kwiecień 30, 2003
przeslala Elzbieta
Spieprzać dziady, czyli kolejny "prezydent wszystkich Polaków"
listopad 9, 2006
INTERIA.PL/RMF/PAP
Prawo łaski
styczeń 20, 2006
Andrzej Grabowski
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
Wezwanie do tępienia przestępczych struktur i mechanizmów działania Państwa Polskiego.
marzec 1, 2007
tłumacz
Leszek Miller zachwycony polską gospodarką
grudzień 23, 2003
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
John McCain - Wojowniczy Kandydat na Prezydenta USA
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Albanizacja Polski
maj 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Poprawa sytuacji Alkaidy spowodowana fiaskiem w Iraku i Afganistanie
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
Polska znowu na pierwszy ogień?
sierpień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Greenspan: kryzys to moja wina
październik 25, 2008
Dziennik
Klęska Ameryki
kwiecień 4, 2003
Andrzej Kumor
Je?d?cy globalizacji
styczeń 16, 2005
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media