|
Czy to sygnał do rewolucji?
|
|
Sygnałem do wybuchu Powstania Listopadowego miało być podpalenie browaru na Solcu.
W Egipcie iskrą zapalną było samopodpalenie człowieka - który z wskutek antyspołecznej polityki tego państwa pozostał bez środków do życia.
W Polsce miliony ludzi żyje w nędzy. Wiele bez jakichkolwiek środków do życia.
Ale rozpasany motłoch polityczny zaciąga kolejne kredyty- by w pierwszym rzędzie opłacać bandę darmozjadów - niszczących Państwo Polskie i utrudnających nam życie.
Jak chcecie zobaczyć posdtaci tego MOTŁOCHU to odwiedźcie stronę http://www.premier.gov.pl, oraz strony wszystkich ministerstw.
"Dziś przed południem w okolicach kancelarii premiera w Warszawie podpalił się mężczyzna. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przy 49-letnim mieszkańcu Warszawy znaleziono list zaadresowany do Donalda Tuska.
Jak poinformował rzecznik BOR Dariusz Aleksandrowicz, do próby samobójczej doszło około godz. 11.20. - Mężczyźnie udzielili pomocy funkcjonariusze BOR. Ogień ugasili kocami, wezwali policję i pogotowie - dodał.
Jak dowiedziała się INTERIA.PL, policjantów zawiadomiła kobieta, która była świadkiem zdarzenia.
- Z jej zgłoszenia wynikało, że w pobliżu Al. Ujazdowskich, przy parku, jest mężczyzna, który potrzebuje pomocy. Na miejsce pojechała policja i pogotowie ratunkowe. 49-letni mieszkaniec Warszawy trafił do szpitala - powiedział Maciej Karczyński, rzecznik komendanta stołecznego policji.
Nie wiadomo na razie jakie były motywy postępowania mężczyzny. - Mogę powiedzieć jedynie, że w tej chwili wyjaśniamy wszystkie okoliczności tej sprawy - dodał Karczyński.
W pobliżu przed ambasadą kanadyjską trwały ćwiczenia straży pożarnej, więc strażacy przyjechali na miejsce w ciągu kilku minut. Mężczyzna ma dość poważne poparzenia - m.in. nóg i podbrzusza. W pobliżu znaleziono opakowania po rozpuszczalniku, którym miał się oblać.
Premier Donald Tusk, powiedział dziennikarzom w Bolegorzynie (woj. zachodniopomorskie), że słyszał o tym zdarzeniu. Zapowiedział, że dziś przerwie objazd po kraju i wieczorem wróci do Warszawy."
IAR/PAP
|
|
23 wrzesień 2011
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
2008.06.12. godz 1200 Serwis wiadomości
czerwiec 12, 2008
tłumacz
|
"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"
marzec 25, 2007
|
Medialny katafalk
styczeń 31, 2006
Marek Olżyński
|
Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
|
Murzyńscy raperzy będą "walczyli z antysemityzmem"
listopad 14, 2006
bibula
|
Półgłówek sili się na wynurzenia
listopad 30, 2008
TVP info
|
Osaczony człowiek woła o ocalenie
styczeń 8, 2006
|
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
|
Posłowie sami chcą badać sprawę "łapówki Rywina"
styczeń 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Krótka przypowieść o Sacrum
listopad 15, 2007
rodman
|
Co Miller udowodnił?
luty 6, 2003
zaprasza.net
|
Nagroda dla "zasluzonej Polonii"
grudzień 29, 2006
Grazyna
|
Władyslaw Bartoszewski
październik 19, 2007
Goska
|
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
|
Czym może pomóc Polak przebywający na emigracji ?
maj 9, 2005
Augustyn z USA
|
Tusk uczniak Sachsa, Liptona i Balcerowicza
październik 23, 2007
marduk
|
tytulik
listopad 5, 2006
ja
|
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
|
Euro
sierpień 27, 2003
Maciej Winnicki
|
W strefie Gazy straszne obrazy. Utwór na palestyńską rodzinę, Norwega lekarza i "Miśka" pielęgniarza
styczeń 21, 2009
orwell.blog.pl
|
|
|