|
Prawda o holokauście
|
|
Zanim przejdę do głównego wątku artykułu pozwolę sobie na bardzo skrótowe przedstawienie społeczności Żydów w przeszłości.
Zrozumienie zależności w tym środowisku jest niezmiernie ważne dla obiektywnego spojrzenia na współczesne wydarzenia.
Jak wiadomo Żydów dzieli się na:
aszkenazyjskich,
sefardyjskich
i rozproszonych między powyższymi mizrachijczyków.
Mizrachijczycy są najpewniej potomkami starożytnych Judejczyków.
Podobnie duże związki z starożytnymi Hebajczykami mają Sefardyjczycy, chociaż obie te grupy są mocno powiązane z Arabami.
Natomiast Aszkenazi nie maję nic wspólnego ze starożytnym ludem Bliskiego Wschodu.
To właśnie wobec Aszkenazi należy używać słowa "Żyd" i to w najbardziej pejoratywnym znaczeniu.
Są oni bowiem potomkami ludów związku chazarskiego, które pod konie VIII wieku przyjęły judaizm jako swoja religię.
Dopiero w pierwszym tysiącleciu pojawiło się słowo "Żyd".
W średniowieczu - we Francji mówiono na nich Juif co wymawia się mniej więcej "żiif".
Warto w tym momencie przedstawić korzenie Aszkenazi.
Prócz tureckich Chazarów wywodzą się z takich ludów jak: Alanowie, Goci, Bułgarzy, Madziarowie, Pieczyngowie, Rusowie, Oguzowie i inni.
Te korzenie tłumaczą: dlaczego wśród współczesnych "Żydów" są blondyni.
Wszystko byłoby w porządku - gdyby pozostali w miejscach swojego zamieszkania.
Jednak biblijna zapowiedź "ziemi obiecanej" pognała ich w różne zakątki świata.
Nie znając mowy krajów do których przybyli - stali się zakładnikami pośrednictwa religijnych przywódców między Żydami, a lokalnymi społecznościami.
Na przykładzie współczesnych nam środowisk muzułmańskich w Europie - doskonale widzimy terror religijnych przywódców nad tą społecznością.
I dokładnie tak samo było w wypadku skupisk żydowskich w Europie.
Pierwszorzędnym celem rabinów było niedopuszczenie do asymilacji Żydów, bo w takim wypadku tracili podległych im "podatników", którzy łożyli pieniądze na władzę rabinacką.
Z tego względu dosłownie terroryzowali społeczność żydowską - posuwając się nawet do zbrodni.
Drugą częścią terroru rabinackiego było poniżanie nie żydów - jako podludzi i straszenie nimi.
Ponieważ zawsze zdarzą się się jakieś konflikty na styku społeczeństw - to rabini wyolbrzymiali do granic absurdu takie zjawiska.
Dlatego mamy takie przypadki, że "pogromem" nazwali fakt potargania w nocy wywieszonych prześcieradeł na żydowskim Kazimierzu.
Nie było świadków tego zajścia i nie ma dowodów, że zrobili to chrześcijanie, ale księgach żydowskich jest to "pogrom".
Nie wykluczam, że narwane nastolatki mogli to zrobić. Zresztą mamy wiele dowodów mniejszej - lub większej złośliwości młodzieży w Krakowie.
Jednak między głupim żartem, a pogromem - jest ogromna przepaść.
Ale jest to przepaść dla Nas. Lecz nie dla Żydów.
Dla nich nie ma różnicy pomiędzy sprawcą a ofiarą, o ile oboje są nie żydami.
Dlatego nie widzą niczego złego w tym, że chazarscy Żydzi wymordowali w czasie rewolucji bolszewickiej i i późniejszego stalinizmu kilkanaście milionów nie żydów (!), w tym kilkaset tysięcy Polaków.
Zanim został zamordowany pierwszy Żyd - w ramach hitlerowskiego "ostatecznego rozwiązania", żydowscy komuniści mieli już na sumieniu wiele milionów ludzi.
Również syjoniści mieli na swoim koncie mordy ludności arabskiej. I należy wyraźnie podkreślić, że syjoniści dokonywali na całym świecie zamachów na Żydów - by strachem przed gojami zmusić ich do przyjazdu - do Izraela.
Robią to do dnia dzisiejszego dokonując różnorakich prowokacji na całym świecie.
Ogrom zbrodni żydowskich szowinistów jest rak porażający, że i sto książek nie wypełniłoby tematu.
Ale trzeba w spokoju prezentować przestępczą działalność tej anty-cywilizacyjnej grupy.
Bardzo trudne będzie to w wypadku wyjaśnienia zjawisk z czasu wojny.
Nic bowiem nie było wtedy czarno-białe. A świat nie wie, że aż do wybuchu Powstania w Getcie funkcjonowała bardzo duża grupa Żydów współpracująca z Niemcami, która współuczestniczyła w eksterminacji własnej nacji, ale też w mordach na Polakach.
Jedyną obroną przed żydowskimi oszczercami jest "atak" publicystyczny - przedstawiający niepodważalne dowody z żydowskiego współudziału w niemieckich mordach na Polakach i Żydach.
Dlaczego CAŁY Rząd PiS milczy na ten temat?
Dlaczego oddają pole żydowskim oszczercom?
Pewną odpowiedzią jest hańba ekshumacji w Jedwabnem i milczenie w tej sprawie - mimo wielokrotnych wezwań Polaków do wznowienia śledztwa w Jedwabnem.
Rząd PiS pospieszył się w uznaniu Jerozolimy za stolicę Izraela.
Za co teraz dostaje od syjonistów "nagrodę".
A ja zadam retoryczne pytanie: co by się stało - gdyby generał Anders nie przyjął do Polskich Sił Zbrojnych w ZSRR - Żydów?
Część odpowiedzi znam.
Nie byłoby gwiazd Dawida na polskim cmentarzu pod Monte Casino.
Ale też - nie byłoby zapewne Państwa Izrael.
Tylko, czy tamci Żydzi zamiast w Palestynie na Arabów - nie polowaliby tu na Polaków w ramach NKWD i UB?
Foto: wielki głód na Ukrainie. Jedna z największych zbrodni żydowskich w historii świata.
|
|
7 luty 2018
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Nie rzucim ziemi skad nasz ród"
lipiec 10, 2006
Tatiana ZALESKA
|
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Próba rozmycia odpowiedzialnosci -
czyli "doradcy prywatyzacji"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
|
Zmarł prof. Tadeusz Płużański
sierpień 20, 2002
PAP
|
Stacja Kraków - wioska
sierpień 25, 2004
www.krakow.pl
|
Zlikwidować polska armię, zlikwidować Państwo Polskie
październik 27, 2006
PAP
|
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
|
Nick Berg - egzekucja
czerwiec 13, 2004
czytelnik
|
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
|
Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata
grudzień 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POBIEGLIŚMY W MGŁĘ BEZ TOASTÓW
czerwiec 17, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
100 lat - nowy wiek emerytalny!
lipiec 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
|
Serwis wiadomości w 2 językach o wydarzeniach na terenie byłego ZSRR
marzec 8, 2008
tłumacz
|
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
|
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
|
Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
|
Piąta Kolumna organizuje kolejną imprezę "dialogu" polsko-żydowskiego
maj 16, 2007
bibula
|
Nikczemny atak na Zofię Kossak - dr Aliny Całej
luty 17, 2007
tatar-Zenon Jaszczuk
|
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|