ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
więcej ->

 
 

"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN

W dniu dzisiejszym ( 25 sierpnia 2003 r.), grupa członków i sympatyków Konfederacji Polski Niepodległej Obóz Patriotyczny rozpoczęła w godzinach rannych okupację Sądu Rejonowego w Starachowicach. Na czele grupy znajduje się przewodniczący Rady Politycznej KPN-OP Adam Słomka.
Około godz. 9:30 do okupujących spontanicznie dołączyła grupa uczestników Marszu na Warszawę zorganizowanego przez Ruch Obrony Bezrobotnych.
Celem protestu jest obrona systemu polskiego wymiaru sprawiedliwości, który w tzw. Aferze starachowickiej (afera dotyczy prominentnych członków władz regionalnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w tym posłów wybranych z listy KKW „SLD-UP Jagiełły oraz Długosza) wykazuje bezprecedensową bezradność w ściganiu aferzystów związanych z patią Leszka Millera.
Afera starachowicka jest potwierdzeniem, iż ujawniona wcześniej Afera Rywina jest wyłącznie wierzchołkiem góry lodowej. Obie sprawy wskazują ponadto na zupełne obumarcie w SLD zasad, którymi powinni kierować się działacze polityczni, np. honor, dobro wspólne, itd.
Konfederacja oraz wspierający naszą organizację członkowie Ruchu Obrony Bezrobotnych domagają się, m.in.:

1/ jawnego procesu mafii starachowickiej i SLD-owskich władz;
2/ przeniesienia sprawy do Sądu działającego poza województwem świętokrzyskim;
3/ zmiany Sędziego prowadzącego sprawę;
4/ prawa do udziału obywateli i mediów podczas rozpraw;
5/ zdecydowanego podjęcia sprawy tzw. „Afery starachowickiej i jasnej deklaracji ze strony prezesa Sądu Rejonowego szybkiego zakończenia ww. sprawy odpowiednimi sankcjami karnymi.

RECZNIK PRASOWY KPN-OP
Paweł CZYŻ
tel. 0 608 656 444

KONTAKT Z OKUPUJˇCYMI: Adam Słomka 0 601 64 60 80

25 sierpień 2003

Paweł Czyż 

  

Archiwum

Lekarstwa wedlug recepty starotestamentowego belzebuba
wrzesień 3, 2007
Maruch
Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie” – Adam Mickiewicz.
grudzień 10, 2008
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
Czy mamy dziś do czynienia z rozbiorem Polski?
Czy to jest zdrada narodowa?

kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Wiadomość która szybko zniknęła z czołówek...
październik 14, 2003
tylko kopista...
Prymas na Wielki Post: zwyciężać zło dobrem
luty 24, 2004
Amerykańskie opinie o Czesławie Miłoszu
sierpień 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
"W koło Macieju"
październik 6, 2006
przesłala Elżbieta
DZIEŃ OJCA I LIZAK NA PATYKU !
maj 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sprawa Oddziałów Egzekucyjnych, Likwidacji Ludzi i Stosowania Tortur Przez Służby USA
grudzień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel Prezydenta Miasta Krakowa do mieszkańców
listopad 12, 2006
System wielobiegunowy
maj 22, 2005
przeslala Elzbieta
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
Zapomniane wartości kultury słowiańskiej
styczeń 24, 2004
przesłała Elżbieta
Goebels Roku 2005
listopad 5, 2005
zaprasza.net
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
Wszystkie nasze myśli urojone
luty 7, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media