|
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
Konzentrationslager Fuehrer |
|
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
Nazwisko Horban na mapie świata |
|
|
|
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
|
|
David Icke w LondonReal TV |
|
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
Cała prawda o ataku z 11 września |
|
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
|
|
Historia kontroli bankowej w USA |
|
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
Młodzież izraelska w Polsce |
|
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
The Corbett Report |
|
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
1984 |
|
Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
|
|
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
|
|
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
|
więcej -> |
|
Czyżby Początek Buntu w Ameryce?
|
|

Napad na Irak ciągnący się od blisko pięciu lat jest zupełnie nieuzasadniony z punktu widzenia interesów ludności USA. Na dodatek do szykan związanych z niby światową wojną przeciwko terrorowi, obecnie wyłania się zupełnie realna możliwość dokonania ataku na Iran przez rząd Bush’a. Atak taki byłby nieobliczalny w skutkach zważywszy, że 25% paliwa na rynku światowym pochodzi z Zatoki Perskiej. Na Internecie pojawia się coraz więcej krytycznych wypowiedzi i protestów przeciwko dominacji USA przez lobby Izraela.
Płaszczenie się kongresu w Waszyngtonie przed lobby Izraela jest hańbą, według Charley Reese, dziennikarza amerykańskiego. Pisze on 17go listopada, 2007 (AntiWar,com), że Amerykanie są zdradzani przez ich własnych polityków i teraz jest najwyższy czas potraktować tych wybieralnych przedstawicieli z należytą pogardą przy urnach wyborczych i przestać głosować na nich.
Arabowie i muzułmanie, z wyjątkiem Alkaidy, wcale nie są wrogami Amerykanów. Natomiast pro-izraelska polityka zagraniczna USA i inwazja dwu krajów muzułmańskich, Iraku i Afganistanu powoduje nienawiść przeciwko Stanom Zjednoczonym. Natomiast cała propaganda przeciwko Arabom w Ameryce pochodzi od lobby Izraela i od radykałów Żydów, rządzących w Izraelu.
Dzięki szczodrości tchórzów w kongresie w Waszyngtonie i łamania przez nich konstytucji USA Izrael stał się bogatym państwem i potęgą nuklearną na światową skalę, według Rees’a. Faktycznie Izrael nie potrzebuje pomocy podatników USA. Najwyższy czas, żeby USA przestało „tańczyć w takt muzyki Izraela,” i Żydów, którzy mają podwójną lojalność. Teraz trzeba kierować się interesami Ameryki a nie Izraela.
Palestyńczycy są ofiarami, a nie powodem konfliktu. Izraelczycy zatruwają im życie w celu zmuszenia Arabów do opuszczenia ich rodzinnej ziemi. Tymczasem rokowania pokojowe służą jako zasłona dymna, która ciągnie się od lat, gdy w rzeczywistości rząd Izraela nie chce dopuścić do istnienia państwa arabskiego w Palestynie.
Radykalni Żydzi chcieliby stworzyć mniejsze lub większe osiedla arabskie za drutami, kontrolowane przez Izrael, który nie chce dopuścić do powrotu setek tysięcy Palestyńczyków wypędzonych z ich domów, gospodarstw i przedsiębiorstw. Wszystkie te własności Arabów Izrael cynicznie przejął jak „mienie opuszczone.”
Charley Reese pisze, że strategiczne interesy USA są po stronie Arabów na BliskimWschodzie a Izrael jest strategicznym i ekonomicznym obciążeniem. Pismo Chrystian Scence Monitor ocenia, że rozmaitym sposobami, począwszy od rocznego haraczu ze skarbu USA, Żydzi amerykańscy przekazali do Izraela, od początku istnienia tego państwa, około 1500 miliardów dolarów. Tak więc, bez tej pomocy i stałego stosowania weta w Radzie Bezpieczeństwa ONZ przez USA na korzyść Izraela, Izrael nie byłby być tak wielką potęgą i musiałby szukać porozumienia z Arabami.
W rezultacie prania ich mózgów, Amerykanie myślą, że Arabowie, a zwłaszcza Palestyńczycy nie chcą pokoju. Jest to wielkie kłamstwo. Żydzi przeprowadzili wielkie czystki etniczne przeciwko Arabom w latach 1948 i w 1967 i wypędzili setki tysięcy Palestyńczyków. Przez 40 lat Izraelczycy nie chcą oddać zagrabionych ziem Palestyńczykom i Syryjczykom, na których to ziemiach pobudowali nielegalne osiedla, wbrew prawu międzynarodowemu.
Wojna w Iraku i w Afganistanie oraz dzisiejsza pacyfikacja tych krajów szkodzą interesom Ameryki, która uczyniła bogate państwo z Izraela, który nie potrzebuje pomocy USA. Czas żeby skończyć uległość Waszyngtonu wobec lobby Izraela działającego z „podwójną lojalnością” i bronić Interesów Amerykanów, nawołuje Charles Reese w swoich artykułach i wypowiedziach.
Podobnie czyni Ralph Nader, były kandydat na prezydenta USA, który nawołuje do usunięcia od władzy prezydenta George’a Bush’a i wiceprezydenta Dick’a Chenney’a na podstawie artykułu drugiego, sekcji czwartej konstytucji USA z powodu fałszowania raportów wywiadu, żeby mogli oni uzasadnić napad na Irak.
Obecnie Nader nawołuje do usunięcia od władzy Bush’a i Cheney’a, jako jedyny sposób, żeby oni zgodnie z presją lobby Izraela, nie dokonali ataku na Iran, czego otwarcie domaga się Cheney. Prezydent Bill Clinton był postawiony przed sąd senatu w celu usunięcia go od władzy za kłamstwa dotyczące jego przygód seksualnych z domniemaną agentką Mossadu, podczas gdy kłamstwa Bush’a i Cheney’a pogwałciły prawa międzynarodowe i USA oraz doprowadziły do zbrodniczej wojny i okupacji Iraku czym w pełni zasługują na postawienie ich przed sądem senatu w ramach t. zw. „impeachment.”
Tak jak w wypadku Iraku w 1998 roku, tak obecnie w sprawie Iranu, Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej ONZ stwierdziła i zaświadczyła, że ani jedno ani drugie z tych państw nie miały i nie mają broni nuklearnej. Mimo tego obecnie grozi światu atak USA na Iran.
Czyżby takie wypowiedzi jak Carley’a Reese’a i nawoływania Ralph’a Nader’a do postawienia przed sąd senatu Bush’a i Cheney’a, w celu usunięcia ich od władzy, były początkiem buntu w Ameryce, przeciwko dominacji lobby Izraela i radykalnych Żydów?
www.pogonowski.com |
19 listopad 2007
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Nastała grobowa cisza
październik 22, 2007
Artur Łoboda
|
Fundacja Batorego odrzuciła...
wrzesień 28, 2005
Witold Filipowicz
|
Reakcja Europy to skandal !
lipiec 14, 2006
J.S.
|
Prezydent Lech Kaczyński z misją ratunkową w Gruzji - koniecznie z liczną delegacją PiS!
kwiecień 22, 2008
tłumacz
|
"Zła gospodarka wynika ze złej prywatyzacji"
marzec 25, 2004
PAP
|
Nauczyciela wycieczka do Kanady
marzec 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
|
Zanim Rywin przyszedł do Michnika
styczeń 13, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
|
Przyszlosc Polski w bezpartyjnych kandydatach na wszystkie
szczeble wladzy
listopad 14, 2006
Bezpartyjny
|
Świnki morskie w amerykańskich mundurach?
wrzesień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Puste kieszenie Polaków.
Jeszcze większa pustka w głowach ekonomistów
luty 18, 2003
zaprasza.net
|
Fura, skóra i komóra .... czyli ..... jeszcze niedawna nadzieja durnych Polaków
czerwiec 19, 2008
SE
|
Czas usunąć się w cień?
listopad 3, 2007
Marek Olżyński
|
CASA runęła na ziemię
styczeń 24, 2008
Marek Olżyński
|
"Niepodległość" uznana
marzec 7, 2008
jednodniówka narodowa
|
Ustępstwa Iranu i USA
wrzesień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak uratowaliśmy Europę
sierpień 16, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Paszporty elektroniczne
grudzień 21, 2006
Goska
|
Nowe zasady, które zobowiązują to „cywilizacja według Kaczyńskich”.
wrzesień 3, 2007
Gregory Akko
|
Prokuratura bada operacje giełdowe NFI Jupiter
sierpień 1, 2002
PAP
|
więcej -> |
|