|
Chore pomysły z Pałacem Stalina.
|
|
Stojący w miejscu dawnego getta żydowskiego "Pałac Kultury i Nauki", który pierwotnie nazywał się imieniem Stalina, stał się przedmiotem głupich pomysłów o wyburzeniu obiektu.
Cel takich działań - do tego propagowanych przez pisowskiego Ministra Kultury jest jeden.
Chcą przekazać teren deweloperom, bo dostali obietnicę łapówki!
Czy jesteśmy aż tak bogaci, by burzyć potężny obiekt?
Najpierw należałoby zacząć od audytu przydatności tego budynku.
Potem stworzyć koncepcje jego racjonalnego wykorzystania.
I na koniec zmienić przeznaczenie budynku i jego zewnętrzny wygląd. Na przykład usuwając elementy upodabniające do sowieckich budowli.
Jak będziemy bogaczami - to będziemy mogli dowolnie burzyć budynki.
Dziś żyjemy na kredyt. A ewentualne wyburzenie dodatkowo obciąży bardzo wysokimi kosztami przyszłe pokolenia Polaków.
|
|
16 listopad 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pałac to wierzchołek góry lodowej.
Najistotniejsze są jego podziemia. Tam jurysdykcja obecnych "administratorów" RP się kończy.
Więc cały ten bełkot, zanim się zacznie, się kończy.
Na ulicy Czackiego - w Warszawie, też są budowle z lat 50 - tych.
I tam też były próby ich przejęcia i też o ich fiasku zadecydował status podziemi.
Podobnie wygląda status np. Wrocławia, choć ten z innego zaboru i jego długotrwałej genezy. |
|
2017-11-16
Magellan
|
 |
|
|
Slyszalem niektore komentarze o wyburzeniu Palacu Kultury. Moje odpowiedzi byly:
"zaproscie Izraelski Mossad, oni maja doswiadczenie z trzema budynkami 911. Z Palacem Kultury poradza sobie raz dwa, zwaszcza ze ich siostra HGW jest przy wladzy, to i pomoze.
I wszyscy na tym skorzystaja, Mossad, deweloperzy, HGW, oprocz Polski, ale to nie jest istotne gdy ich media (GW, TVN) zamienia to w kolejny sukces"...Polski |
|
2017-11-17
TellTheTruth
|
 |
|
|
TellTheTruth przeceniasz Mossad.
To była wewnętrzna - amerykańska robota - wiadomej grupy interesów.
Idąc dalej wedle pomysłów tych PSYCHOPATÓW od zburzenia PKiN, powinno się zrezygnować z Ziem zachodnich.
Bo to przecież to Stalin wygnał Polaków ze wschodu na zachód.
Ja odczuwam tu przekręt tysiąclecia - w który wmieszani są politycy PiS.
|
|
2017-11-17
Artur Łoboda
|
 |
|
|
No wreszcie, trzeba nam zrozumieć, że kwik PO i KOD, a i innych ich pobratymców, to komunikowanie, że idzie dużo gorsze.
Kwik, zaś nie może wyartykułować prawdy, bowiem strukturom syndykalnym prawdy powiedzieć nie wolno, to jest cena przynależności, ale ich metajęzykiem, oni się ostrzegają.
Ale oni wiedzą, że to co jest wdrażane obecnie jest skrajnie złe.
Oni wszyscy się przestraszyli, że Trump wygrał wybory, a to oznacza, że stery w USA przejęli reprezentanci nurtu na tyle konfrontacyjnego, że lewacka "stabilna pływalność w konsumpcji skutków zwłoki we wdrażaniu NWO" się kończy.
I zaczyna się szybka ścieżka.
I tak, według mnie, należy to odbierać.
Powtarzam. PiS jest większym złem niż PO, chociaż wydawało się, że większego szamba od PO być nie może.
ps Jak słucham tego Glińskiego to Omilanowska wydaje się dziecinną igraszką.
A to tylko, raptem 2 lata. |
|
2017-11-17
Magellan
|
 |
|
|
nie dotykac nie wyburzac relikt historii. ciezkich i trudnych lat
JAK STAL NIECH STOI ...RELIKWIA JAK REDUTA ORDONA .. NIETYKALNY SWIADEK TRUDNYCH LAT ..CO JAKIES GLUPIE JANKESOWSKIE WIEZOWCE ..SWIATYNIE MAMONY I CHCIWOSCI ... CHCIWOSC TO NIENAWISC ..BANKI I KORPORACJE TO SWIATYNIE CHCIWOSCI I NIENAWISCI .NIE KOCHAM RADZIECKOSCI ...BURZYC TO BANDEROWSKICH ZWYRODNIALCOW POZOSTALOSCI..A PALAC TZW. W HISTORIE NAM WROSL ...OSTAWIC GO NIECH SE STOI JAK STAL
NASTEPNE STO LAT .. RECE PRECZ O PALACA ... DOVELOPERY GO HOME ... ALBOO LEPIEJ OD RAZU DO PIEKLA EXPRESOVO I
BEZPOSREDNIO ... WYMAZAC DEVELOPEROW Z OBLICZA ZIEMI TEJ ZIEMI ..AMEN ..
ZETWU |
|
2017-11-23
wues
|
|
|
|
Kiepscy
grudzień 4, 2003
|
Eine grose geszeft
kwiecień 9, 2003
IAR
|
Public Relations – kształcenie ogłupiałego motłochu
luty 26, 2006
zbigniew jankowski
|
„Islamizacja Bałkanów” a Konkurencja USA z Rosją
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
|
Terror „911” w USA: fakty dziwniejsze niż fikcja
październik 13, 2004
Marek Głogoczowski
|
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
|
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
|
Kościół zachowuje się roztropnie?
maj 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Znawca dziewiąty
sierpień 19, 2002
IAR
|
Niebo
sierpień 20, 2003
Andrzej Kumor
|
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Jak nie kijem to pałą. Pomysł kolejnego podatku dla turystów
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
|
Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA
kwiecień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
|
Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
|
"Wojna przeciwko terrorowi" ?le idzie w Afganistanie
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Superprzetarg dla rządu
luty 6, 2003
Piotr Śmiłowicz http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Nepotyzm w Małopolskiej Chorej Kasie
styczeń 23, 2003
Piotr Mączynski
|
Na czyje zamówienie
listopad 28, 2008
Artur Łoboda
|
|
|