|
Chore pomysły z Pałacem Stalina.
|
|
Stojący w miejscu dawnego getta żydowskiego "Pałac Kultury i Nauki", który pierwotnie nazywał się imieniem Stalina, stał się przedmiotem głupich pomysłów o wyburzeniu obiektu.
Cel takich działań - do tego propagowanych przez pisowskiego Ministra Kultury jest jeden.
Chcą przekazać teren deweloperom, bo dostali obietnicę łapówki!
Czy jesteśmy aż tak bogaci, by burzyć potężny obiekt?
Najpierw należałoby zacząć od audytu przydatności tego budynku.
Potem stworzyć koncepcje jego racjonalnego wykorzystania.
I na koniec zmienić przeznaczenie budynku i jego zewnętrzny wygląd. Na przykład usuwając elementy upodabniające do sowieckich budowli.
Jak będziemy bogaczami - to będziemy mogli dowolnie burzyć budynki.
Dziś żyjemy na kredyt. A ewentualne wyburzenie dodatkowo obciąży bardzo wysokimi kosztami przyszłe pokolenia Polaków.
|
|
16 listopad 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pałac to wierzchołek góry lodowej.
Najistotniejsze są jego podziemia. Tam jurysdykcja obecnych "administratorów" RP się kończy.
Więc cały ten bełkot, zanim się zacznie, się kończy.
Na ulicy Czackiego - w Warszawie, też są budowle z lat 50 - tych.
I tam też były próby ich przejęcia i też o ich fiasku zadecydował status podziemi.
Podobnie wygląda status np. Wrocławia, choć ten z innego zaboru i jego długotrwałej genezy. |
|
2017-11-16
Magellan
|
 |
|
|
Slyszalem niektore komentarze o wyburzeniu Palacu Kultury. Moje odpowiedzi byly:
"zaproscie Izraelski Mossad, oni maja doswiadczenie z trzema budynkami 911. Z Palacem Kultury poradza sobie raz dwa, zwaszcza ze ich siostra HGW jest przy wladzy, to i pomoze.
I wszyscy na tym skorzystaja, Mossad, deweloperzy, HGW, oprocz Polski, ale to nie jest istotne gdy ich media (GW, TVN) zamienia to w kolejny sukces"...Polski |
|
2017-11-17
TellTheTruth
|
 |
|
|
TellTheTruth przeceniasz Mossad.
To była wewnętrzna - amerykańska robota - wiadomej grupy interesów.
Idąc dalej wedle pomysłów tych PSYCHOPATÓW od zburzenia PKiN, powinno się zrezygnować z Ziem zachodnich.
Bo to przecież to Stalin wygnał Polaków ze wschodu na zachód.
Ja odczuwam tu przekręt tysiąclecia - w który wmieszani są politycy PiS.
|
|
2017-11-17
Artur Łoboda
|
 |
|
|
No wreszcie, trzeba nam zrozumieć, że kwik PO i KOD, a i innych ich pobratymców, to komunikowanie, że idzie dużo gorsze.
Kwik, zaś nie może wyartykułować prawdy, bowiem strukturom syndykalnym prawdy powiedzieć nie wolno, to jest cena przynależności, ale ich metajęzykiem, oni się ostrzegają.
Ale oni wiedzą, że to co jest wdrażane obecnie jest skrajnie złe.
Oni wszyscy się przestraszyli, że Trump wygrał wybory, a to oznacza, że stery w USA przejęli reprezentanci nurtu na tyle konfrontacyjnego, że lewacka "stabilna pływalność w konsumpcji skutków zwłoki we wdrażaniu NWO" się kończy.
I zaczyna się szybka ścieżka.
I tak, według mnie, należy to odbierać.
Powtarzam. PiS jest większym złem niż PO, chociaż wydawało się, że większego szamba od PO być nie może.
ps Jak słucham tego Glińskiego to Omilanowska wydaje się dziecinną igraszką.
A to tylko, raptem 2 lata. |
|
2017-11-17
Magellan
|
 |
|
|
nie dotykac nie wyburzac relikt historii. ciezkich i trudnych lat
JAK STAL NIECH STOI ...RELIKWIA JAK REDUTA ORDONA .. NIETYKALNY SWIADEK TRUDNYCH LAT ..CO JAKIES GLUPIE JANKESOWSKIE WIEZOWCE ..SWIATYNIE MAMONY I CHCIWOSCI ... CHCIWOSC TO NIENAWISC ..BANKI I KORPORACJE TO SWIATYNIE CHCIWOSCI I NIENAWISCI .NIE KOCHAM RADZIECKOSCI ...BURZYC TO BANDEROWSKICH ZWYRODNIALCOW POZOSTALOSCI..A PALAC TZW. W HISTORIE NAM WROSL ...OSTAWIC GO NIECH SE STOI JAK STAL
NASTEPNE STO LAT .. RECE PRECZ O PALACA ... DOVELOPERY GO HOME ... ALBOO LEPIEJ OD RAZU DO PIEKLA EXPRESOVO I
BEZPOSREDNIO ... WYMAZAC DEVELOPEROW Z OBLICZA ZIEMI TEJ ZIEMI ..AMEN ..
ZETWU |
|
2017-11-23
wues
|
|
|
|
Niewygodne prawdy
grudzień 21, 2008
Marek Jastrząb
|
Co z unia ?
październik 28, 2005
przesłała Elżbieta
|
Hipokryzja Niekończącej się Propagandy Terroru Bush’a
maj 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
|
Rebelianci Marka Jurka
maj 1, 2007
Bogusław
|
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
|
Unia Europejska dba o polskie dzieci
listopad 28, 2008
PAP
|
Czy stać nas na publiczne szpitale?
styczeń 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zmarnowany czas Krakowa
marzec 17, 2004
zaprasza.net
|
Tolerancja z pejczem w dłoni
czerwiec 24, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Polonia - List do Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 29, 2008
przyjaciel
|
W R Ó G
grudzień 2, 2006
Dariusz Kosiur
|
Zreformować system karny!
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Trzy ludobójstwa
lipiec 11, 2003
prof. Ryszard Szawłowski
|
Z pamietnika..
sierpień 21, 2007
TŁUMOCZ
|
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
|
Na wschdniej granicy będzie niemiecki żołnierz nas pilnował!
marzec 29, 2003
Jędrzej Bielecki z Brukseli
|
Bóg Honor Ojczyzna Linux
listopad 11, 2002
|
Three Zoological Allegpries of Philo’s of Alexandria “Allegories of (Hebrew) Law”
czerwiec 6, 2005
Marek Głogoczowski
|
|
|