|
Dokąd sięgają macki NWO?
|
|
Teorie spiskowe okazują się prawdą dopiero wtedy - gdy na wszelki ratunek jest za późno.
Właśnie po to są ukryte przed społeczeństwem, by nie było przygotowane na zagrożenia.
Od kilkunastu lat staramy się rozpoznać prawdziwą władzę nad światem i tylko ogólnie możemy ją zidentyfikować - po owocach jej działania.
Kilka lat temu major Zygmunt Bauman występował jako europejski "autorytet kulturowy" w Polsce i nawet - ze swoimi bełkotliwymi wywodami stał się gwiazdą platformowego Kongresu Kultury we Wrocławiu.
Patrioci zarzucili mu bandycką przeszłość. Ale ja skupiłem się na treści jego wypowiedzi i zauważyłem, że to bełkot prymitywa, który zgodnie z panującą zasadą wprowadza do swojego słownictwa pseudonaukową nowomowę, by w ten sposób insynuować jakieś głębsze treści własnych wypowiedzi.
Jednak dla mnie jest to tylko bełkot człowieka mocno zdeformowanego umysłowo.
Pod rządami nowej władzy w Polsce, Zygmunt Bauman nie miał już nic tu do szukania i...
i pojawił się kilka dni temu na religijnym spotkaniu w Asyżu - gdzie znowu pełnił rolę "autorytetu intelektualnego".
Czy Kościół Katolicki jest aż tak wątły intelektualnie, że musi sięgać po ludzi pokroju Baumana?
Proponuję spojrzeć na to z innej perspektywy.
Bauman to przygłup, który potrzebny jest rządzącym tym światem dla siania zamętu.
Przez lata lansował teorie, że "Europie potrzebni są przybysze z Azji"!
Co to miało wspólnego z filozofią i etyką, które - rzekomo są przedmiotem badań Baumana?
To była tylko propaganda - na zlecenie prawdziwych mocodawców, którzy dziś nakazali papieżowi Franciszkowi przyjąć dawnego majora UB na papieskich salonach, by tam głosił swoje teorie.
Po co to robią?
Po to by pogłębiać mit naukowca - Baumana, aby ten w odpowiedniej chwili działał na ich korzyść.
Przede mną nikt nie próbował się zastanowić nad treścią jego wypowiedzi przyjmując za pewnik, że w bełkotliwym mistycyzmie jego wypowiedzi - są jakieś głębsze treści.
Ja jednak miałem do czynienia z całą masą jemu podobnych, więc doskonale rozpoznaję ułomną manipulację tego osobnika.
Ale, na przykładzie religijnego spotkania w Asyżu, Polacy powinni zrozumieć, że prawdziwa władza nad światem rządzi również Kościołem Katolickim.
Czy rządzi również PiSem?
Gdyby PiS działał naprawdę dla dobra Polski to w pierwszym rzędzie robiłby wszystko dla odrodzenia polskiej szkoły filozofii i przywrócenia narodowych autorytetów!
Co zrobił w tym kierunku przez ostatni rok? NIC!
Za to cały czas finansuje antypolskie prowokacje po to, by za chwilę z nimi "walczyć" i w ten sposób zająć Społeczeństwo Polskie grą pozorowaną i nie zrobić NICZEGO istotnego dla Kraju.
|
|
27 październik 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czekiści w natarciu
lipiec 14, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
styczeń 6, 2003
|
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
|
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obniżyć, czyli podwyższyć
maj 14, 2005
Stanisław Michalkiewicz
|
Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sąsiadach” i „Strachu”
lipiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Uczcie się obcych kultur
grudzień 20, 2006
Artur Łoboda
|
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Czy po 12 latach mamy sprawiedliwy ład społeczny ?
(znawca 2)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Czy to koniec obecnego systemu finansowego?
styczeń 7, 2009
Dariusz Kosiur
|
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości
kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Wniosek
maj 4, 2004
|
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
|
Czy doczekamy się Polskiego kongresmena w USA?
luty 28, 2009
Gregory Akko
|
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
|
PRL-BIS wprowadził zapis do Konstytucji RP zezwalający
na zadłuzanie kraju do poziomu 3/5 wartości PKB
styczeń 15, 2006
AdamP
|
Agentura wygrała 28 lat
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
"Kwestia polskiego honoru" (w Ottawie)
kwiecień 11, 2005
Aleksander Maciej Jablonski
|
|
|