ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
więcej ->

 
 

Dyplomata Protestuje Przeciwko Torturom


Tony Blair dawno juz powiedzial ze Wielka Brytania moze odgrywac swiatowa role jedynie jako "partner" a raczej pomocnik USA. Faktycznie wielu Anglikow nazywa Blair'a "pudlem Busha,"
zwlaszcza odkad Bush zabronil mu mowic o konflikcie palestynskim, jako o zarzewiu swietej wojny z Islamem. Blair musial podporzdkowac polityke swego rzadu neokonserwatystom-syjonistom rzadzacym w USA. Tradycyjnie w Anglii tez nie brak zakulisowych doradcow zydowskich od ktorych roi sie w USA.

Ambasador brytyjski w Uzbekistanie, Craig Murray podal sie do dymisji, poniewaz twierdzi on ze USA i W. Brytania, razem stosuja tortury i izolacje aresztowanych an swiecie ludzi ("worldwide torture plot") za pomoca sluzb specjalnych takich panstw jak Uzbekistan, Egipt i Arabia Saudyjska w celu wymuszania. Murray powiedzial "Independent News" w niedziele, 20. lutego: "Niepewne informacje, wymuszone torturami w krajach gdzie tortury sa stosowane, moga byc uzywane przeciwko mieszkancom Wielkiej Brytanii." Murray przy dymisji z posady ambasadora otrzymal odprawe 315,000 funtow.

"Odrzucilismy polityke zagraniczna oparta na prawie miedzynarodowym.
Teraz jestesmy posluszni superpotedze [USA]. Ja mam zamiar przedstawic te sprawy wyborcom." Ma sie to stac wkrotce w czasie wyborow w Anglii, w okregu wyborczym, gdzie Murray kandyduje przeciwko Jack'owi Straw, obecnemu ministrowi spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii. On chce pokazac wyborcom "hipokryzje" brytyjska w "wojnie z terrorem." Mowi on o poslugiwaniu sie specjalnymi nieoznaczonymi samolotami ("extraordinary rendition") w dostarczaniu schwytanych ludzi do panstw, w ktorych poddawani sa oni torturom w celu wymuszania zeznan. Murray powiedzial:
"Jest coraz wiecej dowodow ze USA transportuje schwytanych ludzi po swiecie zeby byli oni poddani przesluchaniom wlacznie z torturami.
Widzialem to w Uzbekistanie, poniewaz tam bylem. Dzieje sie to rowniez w Egipcie i Arabii Saudyjskiej...
Dostawalismy informacje wymuszone torturami przez sluzby Uzbekistanu. Nalezy przestac tak czynic, zwlaszcza ze informacje tak otrzymane, sa bez wartosci. Zeznania otrzymane torurami sluza jako dowod dla USA i W. Brytanii w dochodzeniach i dlatego teraz twierdzi sie ze Uzbekistan pomaga nam w 'wojnie z terrorem..'"

Craig Murray, w wieku 46 lat, byl najmlodszym ambasadorem brytyjskim.
Zauwazyl on, ze Islam Karimow, szef partii uzbeckiej za czasow sowieckich, teraz nadal rzadzi metodami stalinowskimi i traktuje religijnych muzulmanow, jako potencjalnych wywrotowcow. Rozmawial on z Uzbekiem, ktorego dwoje dzieci bylo poddane torturom w jego obecnosci, az zgodzil sie podpisac zeznanie ze jego rodzina ma powiazania z Bin Ladenem. Uzbek plakal podczas gdy opowiadal jak podpisal falszywe zeznanie. Murray powiedzial: "Uzbekistan nie jest zadna demokracja," okolo 10,000 ludzi jest tam wiezionych jako wiezniowie polityczni i religijni. Uwaza on ze Amerykanie posylaja wielkie ilosci uzbrojenia do Uzbekistanu poniewaz jest to miejsce strategicznie wazne w Azji Srodkowej blisko pol naftowych.

Z powodu takich wypowiedzi w obronie praw czlowieka, Murray zostal uznany przez jego szefa jako "nie-patryjote." Powiedziano mu ze nadal beda uzywane informacje otrzymywane od sluzb Uzbekistanu. Na to Murray napisal w sprawozdaniu oficjanym ze takie postepowanie jest "ze wzgledow moralnych, prawnych jak i praktycznych zupelnie pomylone, poniewaz wykazuje ono nasza hipokryzje w sprawie skandalu w Abu Gharib w Bagdadzie i podwaza nasz autorytet moralny." Mimo raportu Murray'a wladze brytyjskie nadal posluguja sie informacjami, ktore otrzymuja one od wladz Uzbekistanu. Kiedy prasa opublikowala tresc sprawozdan Murray'a, wtedy ministerstwo spraw zagranicznych zdecydowalo ze nie moze on pozostac w Taszkencie.

Trevor Royle, redaktor dzialu dyplomatycznego opublikowal 20. lutego, w "Sunday Herald," artyluk pod tytulem "Nowy Front w 'wojnie z terrorem,'"w ktorym to artykule zadaje on pytanie: "Czy nominacja kontrowersyjnego dyplomaty, John'a Negroponte jako wszechmocnego dyrektora panstwowego wywiadu, oznacza ze USA zmienia taktyke i zamiast inwazji wojskiem bedzie uzywac potajemnych dzialan sluzb specjalnych ("dity triks").
Morderstwo bylego premiera Libanu nasuwa podejrzenia."

Dwa dni wczesniej "The Guardian" opublikowal artykul pod tytulem "Wszyscy Milcza" ("Nobody is talking"), w ktorym omawiane sa nowe publikacje, z ktorych wynika ze po ataku na wiezowce w Nowym Jorku i na Pentagon 11go wrzesnia 2001, wytworzyl sie taki nastroj w USA, w ktorym zaostrzono sposoby przesluchiwania cudzoziemcow, co doprowadzilo do stosowania tortur w Guantanamo, Iraku, Afganistanie i w innych krajach.
Autor artykulu, James Meek wykazuje w specjalnym sprawozdaniu ze kolonialne metody brytyjskie byly wyrafinowanym prototypem i daly precedent do legalizacji stosowania tortur przy przesluchaniach. Mark Danner opisal ten problem w artykule "Prawda o torturach" a prawnicy amerykanscy Karen Greenberg i Joshua Dartel w artykule pod tytulem "Dokumenty Tortur" (The Torture Papers"). W "New England Journal of Public Policy" Alfred McCoy pisal o torturach uzywanych przez "CIA w Wietnamie, Ameryce Centralnej i Iranie i... przestrzegal przeciw zwiazanej z torturami psychopatologii i szkodach jakie ponosi panstwo, ktore dopuszcza sie takich zbrodni."

W "The Guardian" James Meek podaje ohydne szczegoly tych zbrodni dokonywanych w wielu krajach swiata oraz metody tak zwane "sensory depravation" ("ograniczanie dzialania zmyslow") stosowane w celu podporzadkowywania osobowosci przesluchiwanego oraz oslabiania jego poczucia wlasnej tozsamosci. Autor ten wymienia amerykanskie "podstawy prawne" do bezkarnego stosowania tortur przez sluzby specjalne jak i definicje ,wedlug ktorych rozmaite metody zadawania bolu, nie sa zaliczane do kategorii tortur.

Ciekawe jest ze sluzby brytyjskie poddaly mniej ostrym torturom Kim'a Philby, podejrzewajac go o wspolprace ze Sowietami. Philby nie przyznal sie i wkrotce potym uciekl do Moskwy, gdzie mial range generala majora KGB. Pamietamy ze w 1943 roku Philby byl szefem bezpieczenstwa w Gibraltarze, w czasie skutecznego zamachu na zycie generala Sikorskiego 4go lipca tego roku, za pomoca utopienia go w uszkodzonym samolocie.

Stosowanie tortur jest zbrodnia.
Faktycznie zeznane fakty moga byc sprawdzane, natomiast otrzymywane w czasie tortur nazwiska, prowadza do bezwartosciowych z punktu widzenia wywiadu, masowych aresztow i tortur ludzi, ktoryz zupelnie nie maja poszukiwanych informacji. Tak sie stalo w Wietnamie wielu tysiacom niewiewinnych ludzi, ktorych nazwiska byly wymienione przez przesluchiwanych, nieraz z powodu osowistych zatargow, lub innych "prywatnych" wzgledow. Cierpienia i smierc dziesiatkow tysiecy ludzi okreslano w USA jako "uboczne szkody" ("colateral damage"). Stosowanie tortur nie pokonalo Wietkongu, nie zniszczylo oporu Palestynczykow i nie jest w stanie wygrac "wojny o serca i umysly."

Najwyrazniej tego zdania jest Craig Murray, dyplomata, ktory zrezygnowal ze stanowiska ambasadora brytyjskiego w Taszkencie i otwarcie protestuje przeciwko torturom.
21 luty 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Nowe podatki, które udają opłaty
luty 19, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Weterani Sierpnia 80
sierpień 30, 2003
Ojczyzna.pl
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
Talmud Jako Rodzaj Midrasz'u
luty 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Hassan Nasrallah nowy przywódca jak Naser?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zagrożenie Ludzkości w Epoce Nuklearnej
marzec 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Powstanie uratowalo UE
lipiec 18, 2004
przesłała Elżbieta
Koniec mitu amerykańskiej demokracji
luty 21, 2003
PAP
Alles Banditen
czerwiec 7, 2003
K J
Na głowach Naczelnych. Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
marzec 9, 2007
Mirosław Dakowski
Polskie obozy koncentracyjne jako te japońskie bomby atomowe
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński
Swiat unijnych iluzji (1)
kwiecień 2, 2003
Jerzy Robert Nowak
Public Relations – kształcenie ogłupiałego motłochu
luty 26, 2006
zbigniew jankowski
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Kto chce wojny?
marzec 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
4 miliony dolarów otwarcia w przyszłość
grudzień 11, 2005
"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"
marzec 25, 2007
Europejczyk
maj 12, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media