ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Opodatkować nieboszczyków ! 
19 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
CDC wiedziało, że szczepionki przeciwko Covid-19 zabiły 163 dzieci i raniły 57 622 dzieci, ale mimo to uwzględniły śmiercionośne zastrzyki w harmonogramie szczepień dzieci 
27 listopad 2023     
Jak przestępcy z UM Krakowa gwałcą obowiązujące Prawo? 
29 maj 2023     
"Unsere Mütter, unsere Väter" 
25 marzec 2013      Berlin
COVID-19 to oszustwo, mówi dr Andrew Kaufman 
13 luty 2022      Kevin Hughes
Aforyzmy 13 Zygmunt Jan Prusiński 
23 sierpień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
MILIONY wcześniej zwolenników szczepień są teraz dogmatycznie SKEPTYCZNIE nastawione do przyjęcia kolejnej szczepionki, a to wszystko dzięki śmiertelnym zastrzykom mRNA CLOT SHOTS 
23 sierpień 2024      SD Wells
Defenestracja wrocławska 
      wikipedia.org
"Nowoczesny Patriotyzm" wedle Komorowskiego 
27 grudzień 2012      Artur Łoboda
Jak wygrać wojnę o własny umysł 
24 październik 2014      www.polskawalczaca.com
"Jak nie wyląduję, to mnie zabije"  
15 lipiec 2010      tłumacz
Gubernator Tennessee chce, by do jego stanu przybyli nieszczepieni gliniarze, oferuje pokrycie kosztów przeprowadzki 
22 listopad 2021      Pierre Boralevi
Belgia musi znieść „wszystkie środki dotyczące COVID-19” w ciągu 30 dni, zgodnie z regulaminem sądu w Brukseli 
4 kwiecień 2021     
Komentarz po śmierci Wajdy 
10 październik 2016      Artur Łoboda
Oczyścić sądy - protest pod Sądem Najwyższym 
7 wrzesień 2016     
Zygmunt Jan Prusiński Wiersze z książki "Kobieta i rosa" 
19 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Rozliczenie z przeszłością 
20 maj 2011      Artur Łoboda
We Włoszech w większości domów mają klimatyzatory 
31 marzec 2020      Artur Łoboda
Zrozumieć stalinizm 
9 maj 2019     
Musk mówi, że druga dawka wzmacniacza mRNA go zmiażdżyła. W tym czasie debata na temat szczepionek rośnie na całym świecie 
25 styczeń 2023     

 
 

"Fenomen Tymińskiego"


Pseudonaukowcy i presstytutki reżymowych mediów - często używają określenia "fenomen Tymińskiego" - dla zdyskredytowania kolejnych osób - usiłujących przerwać partiokratyczny model władzy.

Najmłodszej młodzieży wyjaśnię, że Stanisław Tymiński zgłosił swoją kandydaturę w wyborach prezydenckich w 1990 r.
Przedstawiany był jako „kandydat znikąd”, a nowa władza Trzeciej RP - przeprowadziła przeciwko niemu działania operacyjne.

Między innymi UOP i Krzysztof Kozłowski (ówczesny minister spraw wewnętrznych w rządzie Mazowieckiego) oskarżyli go o to, że ma związek z Libią (krajem wiązanym wówczas z terroryzmem) oraz z Kolumbią (gdzie silne były wpływy handlarzy narkotyków).
Już wtedy reżymowa Telewizja Polska podała, że stosuje on przemoc wobec żony, a Gazeta Wyborcza opublikowała opinię psychologa Andrzeja Samsona, że Tymiński jest chory psychicznie.
Dodać należy, że Andrzej Samson został później prawomocnie skazany - za pedofilię i przez kilka lat gnił w więzieniu.
Takie to "autorytety" atakowały Tymińskiego, który przedstawiał się jako "jedyny człowiek spoza układu” .
Dziś wiemy, że to mogła być prawda. A na pewno "w układzie" funkcjonowali jego konkurencji.
Szósty zmysł Społeczeństwa Polskiego spowodował, że pokonał Tadeusza Mazowieckiego i Włodzimierza Cimoszewicza i w drugiej turze Wyborów - wystąpił przeciwko Lechowi Wałęsie (pseudonim Bolek).

Na początku ostatniej kampanii wyborczej - łżemedia próbowały ośmieszyć Kukiza - określając go - jako współczesne wcielenie Tymińskiego.

Byłem w Toronto - wiele słyszałem tam o Tymińskim i nie mam na jego temat żadnego zdania. Ani pozytywnego, ani negatywnego.
Jednak oddane na niego głosy 3,6. milionów Polaków - były przejawem instynktu samozachowawczego, bo wszyscy główni konkurenci zapowiadali zniszczenie Polski.
3 czerwiec 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Skazani przez rząd na bankructwo. Zamojszczyzna w UE
kwiecień 10, 2003
przeslala Elzbieta
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
"Czarne owce" w szeregach przedstawicieli Polonii
październik 23, 2003
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
„Artystom wolno masy robić na szaro”
maj 17, 2008
Dariusz Kosiur
Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
Esbek Marek Komorowski, czyli próba inwigilacji od środka
styczeń 22, 2006
Marek Olżyński
"Rajwach"
marzec 23, 2003
Artur Łoboda
Czas tłumaczenia (się)
listopad 14, 2005
Marek Olżyński
Według Gronkiewicz-Waltz "program Kołodki to kontynuacja"
lipiec 16, 2002
PAP
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie "Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Takich sobie oszustów wybraliśmy
listopad 27, 2003
Artur Łoboda
Fragmenty skarg ofiar stalinowskich (1)
wrzesień 9, 2004
"Sukces" mierzony zbrodnią
listopad 3, 2003
Piotr Mączyński
Były pracownik Optimusa przed prokuratorem. Protest Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych
lipiec 7, 2002
PAP
Mamianie Poloni. Spotkanie Millera z przedstawicielami Polonii USA
luty 7, 2003
zaprasza.net
Topless
luty 3, 2009
PAP
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media