ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jeżeli Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie? 
25 sierpień 2014      Artur Łoboda
Rocznica 
31 sierpień 2010      Goska
ODEBRAĆ SŁOWO? cz. 1 – wiersze w czerni – WIESŁAW SOKOŁOWSKI  
25 listopad 2018      www.trwanie.com
"Zdrowotny" skutek silnego pola elektromagnetycznego 
17 listopad 2020     
Kolejne motywy napaści „Wolnego Świata” na Libię 
6 kwiecień 2011      Gasienica
Klęska Kapitalizmu: Kryzys 2008 roku i Upadek w Depresję 
27 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Chosztaplerzy 
22 grudzień 2011      Bogusław
Bez edukacji pozostaniemy niewolnikami 
29 październik 2012      Artur Łoboda
Jeśli nie PiS to kto? 
26 marzec 2020      Artur Łoboda
Listy do Ministranta - Część V 
7 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Casus Kolonii 
7 styczeń 2016      Artur Łoboda
Każdy jakiś jest 
3 wrzesień 2020     
Czym się sami zabijamy? 
2 czerwiec 2022     
Pora oprzytomnieć 
21 listopad 2018      Artur Łoboda
Nieszczęście Zełeńskiego 
24 listopad 2025     
Pozew całego Narodu 
20 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
"Słodki Żyd" 
18 grudzień 2012      Artur Łoboda
Zniewalanie „czekami bez pokrycia” 
11 luty 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część siódma  
6 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Na kogo głosować w najbliższych wyborach? 
25 styczeń 2010      Artur Łoboda

 
 

Jakim prezydentem byłby Zbigniew Stonoga?





Byłbym prezydentem Ludzi wykluczonych z życia przez jeden błąd ale i prezydentem ludzi wykluczanych z życia przez ich uczciwość.

Byłbym prezydentem miłości zapewne, miłości wyrażanej poprzez szacunek do Człowieka, a nade wszystko Człowieka słabego i nie mającego pomysłu na siebie.

Z całą też pewnością byłbym prezydentem pogardy, pogardy dla minionego systemu i ludzi instytucjonalnych, którzy bez legitymacji społecznej zawłaszczyli moją Ojczyznę.

Ciężkie czasy przyszłyby dla partii wywodzących się z czasów, w których udział w pochodzie 1 majowym decydował o karierze zawodowej i życiowej.

Myślę, że Pan Jarosław Kaczyński porównując moje, a Jego zacietrzewienie do komunizmu i postkomunistów jest potulnym kociakiem.

Moi bracia Polacy szybko i chętnie wróciliby do Polski ale w to miejsce w pośpiechu wyjeżdżaliby z niej millerowcy, palikociarze, chłopaki z boiska (tych trzech) i Adaś Michnik i inne Icki.

A jak miałbym to niby zrobić skoro uprawnienia Prezydenta R.P są jakie są?

Zawsze mówiłem, że każda administracja pada po pierwszych 1000 skarg. Nie byłoby w Polsce nominacji sędziowskich, prokuratorskich, adwokackich, radcowskich, generalskich do czasu usunięcia poprzez naciski ich własnych środowisk na usunięcie wszystkich szumowin z tych zawodów. Sędzia Piwnik stanęłaby przed Trybunałem Stanu za doprowadzenie do przedawnienia karalności sprawców afery FOZZ-gwarantuję. SLD-owska maszyneria musiałaby na skutek codziennych ataków prezydenta odpowiedzieć na każde pytania w sprawach ich afer i rozkradania majątku narodowego szczególnie majątku Śląska i tych Ludzi, którzy na co dzień ciężko pracują w naszych kopalniach i hutach.

Veto dotyczyłoby wszystkiego co antypolskie i amoralne, a żadnym kłopotem nie byłoby podporządkowanie sobie kolejnego rządu.

Wprowadzenie odpowiedzialności osobistej funkcjonariuszy publicznych za błędy w ich pracy oraz zniesienie jakichkolwiek immunitetów.


1.Zmiana prawa podatkowego z naciskiem na postępowania kontrolne do 3 miesięcy w pierwszej instancji.

2.Likwidacja bazy BIK i wyciągnięcie z niebytu społecznego Ludzi, którym się odebrało prawo do normalnego życia nie rzadko kierując ich w bezsilności na drogę przestępstwa.

3.Zmiana wieku emerytalnego dla kobiety i mężczyzny 55 lat- 75% uposażenia, 60 lat-85 procent uposażenia i 65 lat 100% uposażenia.

4.Likwidacja NFZ poprzez przypisanie naszych składek do subkont przychodni szpitali i szpitali specjalistycznych w rejonie naszego zamieszkania.

5.Zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych dla osób, które były członka PZPR oraz funkcjonariuszami publicznymi przed 01.01.1990 r.

6.Zrównanie emerytur esbeckich do emerytur każdego Polaka.

7.Zniesienie obowiązku opłacania składek ZUS.

8.Zmiana Ustawy Kodeks Karny poprzez podwyższenie kar dla sprawców przestępstw popełnianych w zorganizowanych grupach przestępczych oraz podwyższenie kary za przestępstwo pedofilii od 5 lat do kary dożywocia.

Ponadto w przypadkach potrzeby stosowania środków zapobiegawczych w postępowaniu karnym o ile przestępstwo nie godziło w seksualność ,zdrowie i życie zmienić ustawę poprzez obowiązek stosowania poręczenia majątkowego w wysokości co najmniej wartości wyrządzonej szkody.

9.Natychmiastowa likwidacja Straży Miejskiej, ITD, CBA, Kontrola Skarbowa, Służba Celna i przekazanie tych środków na rzecz odpowiednich nowo powołanych departamentów Policji.

Jak to wszystko zrobić? Normalnie! Samozaparciem i wielką legalną manifestacją poprzez udział w głosowaniu w roku 2015?

Myślicie, że miałbym z tym kłopot? Przeczołgałbym słodkich, kwasów, kolesi z boiska i górali ze wzgórz Golan. W Polsce byłaby Polska w której Człowiek Młody i Senior czuliby się jak we własny wreszcie domu.


CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
Odwiedź mnie na mojej STRONIE WWW:
http://sejmowewiezienie.pl/

Na FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga?fref=ts


http://wgospodarce.pl/opinie/17311-wprowadzenie-odpowiedzialnosci-urzednikow-likwidacja-nfz-zniesienie-obowiazku-zus-oto-program-nowego-kandydata-na-prezydenta-rp




-
27 listopad 2014

www.polskawalczaca.com 

  

Komentarze

  

Archiwum

Mossad Has Murdered 530 Iraqi Scientists, Academics
maj 15, 2006
Choinki - świąteczna kolorowanka
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
Okrucieństwo Izraela w Palestynie
lipiec 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czas literatury w zwierciadle zapomnienia
sierpień 24, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Poziom zaufania społecznego
kwiecień 26, 2004
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
Oburzające zachowanie
marzec 5, 2006
Artur Łoboda
Jak funkcjonują największe gangi (3)
Jansen pogrąża Eureko

luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
Podróż po starym lądzie (3)
maj 3, 2008
Artur Łoboda
Sfinks i orzeł w koronie
marzec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co kryje się za "polityką ochrony zdrowia"?
lipiec 8, 2004
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Czy przeproszą
sierpień 19, 2003
Tłum. Alex L.
Ideał Zachodu - panowanie nad światem niewolników
luty 9, 2006
Zbigniew Jankowski
Kupne studia
maj 11, 2006
cdsadca
kwiecień 17, 2005
caac
Prawa pacjenta - kierunek zmian Mylić się jest rzeczą ludzką, ale ukrywanie błędów jest okrucieństwem
kwiecień 18, 2005
Adam Sandauer
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
Golenie, choroba tropikalna, czy pospolity alkoholizm?
październik 12, 2007
Mysliciel
Samobójstwo z dzieckiem
lipiec 28, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media