|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
więcej -> |
|
Polonia Śpi??
|
|
Polonia Śpi???
2006-11-02
„A naród Śpi” tytuł książki, taki sam tytuł miał mój artykuł gdzie wskazywałem
na godzenie się z bezprawiem, zakłamaniem. Pisałem o kraju, lecz czy podobny symptom
nie wykazuje Polonia.
Na łamach UPSAL przeczytałem, że Kongres Amerykanistki zwrócił się do IPN o listę
konfidentów, przysłowiem mówi lepiej pó?niej niż wcale.
Dlaczego tak sądzę? Odpowiedz jest prosta, już w 2003-07-14 pisałem do prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej Pana Edwarda Moskala o bezprawiu w Polsce.
Rezultat mizerny, żaden. Potem na przełomie 2004/05 pisałem w artykule wręcz „Apel”.
Zwracałem się żeby Polonia polityczna kierowała oskarżenie przeciwko swoim prześladowcom czytaj Zbrodniarzom Komunistycznym, również wnosząc roszczenie odszkodowawcze. Nie miałem na myśli, że Polonia ma się tym wzbogacić, ponieważ również dobrze może przeznaczyć ewentualne odszkodowania na cele charytatywne. Bez echa.
Wielokrotnie wskazywałem w artykułach o konfidentach wśród Polonii. Po niektórych artykułach otrzymywałem delikatnie mówiąc uwagi.
Obywatele Polski często z zdziwieniem dowiaduje się, że Wałęsa jest zapraszany. Książka
pt. Magdalenka jest dostępna, i nikt nie bierze pod uwagę, że Magdalenka to zdrada, wspieranie lewej nogi, spisek przeciwko rządowi Jana Olszewskiego. Polonio pobudka.
W kraju czytamy: Rezolucja 6 Rady Polonii Świata
w sprawie przepisów dot. wydawania paszportów Polakom zamieszkałym poza granicami kraju
Prezydium Rady Polonii Świata zebrane na posiedzeniu w Warszawie w dniach 13-14 listopada 2003r. wzywa władze Rzeczypospolitej Polskiej itd. Przewodniczący Rady Polonii Świata mec. Les Kuczyński , panie mecenasie już to pisałem i powtarzam, konstytucja RP, KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
z dnia 2 kwietnia 1997 r. Art. 34. 1. Obywatelstwo polskie nabywa się przez urodzenie z rodziców będących obywatelami polskimi. Inne przypadki nabycia obywatelstwa polskiego określa ustawa. 2- Obywatel polski nie może utracić obywatelstwa polskiego, chyba że sam się go zrzeknie.
Tak, więc dlaczego dzieci Polskich emigrantów nie posiadają Polskiego obywatelstwa. Już w 1921r były takie gwarancje- 17 marca 1921 r. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej
Art.88. Obywatelstwo polskie nabywa się:
a) przez urodzenie z rodziców, mających obywatelstwo polskie. Czy zna pan Konwencja o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności. Protokół nr 4 Strasburg, 16 września 1963 Artykuł 2 – Prawo do swobodnego poruszania się
1 Każdy, kto przebywa legalnie na terytorium Państwa, ma prawo do swobodnego poruszania się i do swobodnego wyboru miejsca zamieszkania na tym terytorium.
2 Każdy może swobodnie opuścić jakikolwiek kraj, włączając w to swój własny.
Artykuł 3 – Zakaz wydalania obywateli
1 Nikt nie może być wydalony z terytorium Państwa, którego jest obywatelem, ani indywidualnie, ani w ramach wydalenia zbiorowego.
Nikt nie może być pozbawiony prawa wstępu na terytorium Państwa, którego jest obywatelem
To prawo trzeba przestrzegać i wymagać przestrzegania. To nie radykalizm, lecz logika mówi jednoznacznie, do Trybunału z łamaniem praw człowieka. O jakie paszporty upominają się Polacy za granicą. Z kim wy dyskutujecie o swoich podstawowych prawach. W 2003r prezydentem był syn pułkownika NKWD, pilny uczeni Sowieckiej szkoły, z nim chcieliście to załatwić.
Premierem aparatczyk PZPR, te grono zawsze działało na szkodę Polonii. Gorzkie, lecz prawdziwe. A może liczycie na Wałęsę za czasów, którego rozsyłano listy gonicie za
panem puł. Kuklińskim w 1996r tzw. III RP. Kochana Polonio czy stawiacie na właściwego konia. Pytanie potoczne, lecz realistyczne. W tzw. trzeciej RP polskojęzyczne media zadają pytanie jakże bezczelne, czy Polonia powinna mieć wpływ na sprawy wewnętrzne kraju. Poniżali wasz i poniżają. Pozwolę sobie wrócić do Zbrodniarzy PRLu. Cytuję : KAPITAN SB SKAZANY http://www.wolyniec.host.sk/ Z inicjatywy Tadeusza Wołyńca, opozycjonisty i działacza podziemnej Solidarności, w Koszalinie toczy się kilka procesów sądowych przeciwko funcjonariuszom SB. Tak to sukces lecz połowiczny, czy temu przestępcy odebrano lukratywną emeryturę. Oto przykład artykuł Słodkie życie wyrzuconych z WSI Piątek, 27 pa?dziernika (06:34) Inkasują średnio miesięcznie od 2,8 do 3,5 tys. zł na rękę, niektórzy nawet 5 tys. To naprawdę mają krzywdę, ponieważ niektóre rodziny mają takie środki na roczne utrzymanie. Czy można liczyć na PiS. Tu przypomnę, że z wyrafinowania politycznego popierałem tą partię. Bo nie daj boże, co pozostały by z kraju gdyby spiskowcy w PO przejęła władzę z komuchami, w bardzo krótkim czasie by czekał wóz „Drzymały” polskie społeczeństwo. PiS otworzył szafę Lesiaka bo został zaatakowany. Już do prezydenta Elekta Lecha Kaczyńskiego pisałem o komisji zbrodni komunistycznej, konieczności współpracy z Polonią i organizacjami pozarządowymi. Minął rok i cisza. A co z lustracją czy to nie pozycja raka, małymi kroczkami do tyłu.Czytamy: PiS studzi lustracyjny zapał -- Napisał Wojciech Wybranowski Wednesday, 13 September 2006 Ustawa dekomunizacyjna przygotowana przez senatora Piotra Andrzejewskiego (PiS) może w ogóle nie trafić do laski marszałkowskiej. Tak, więc i dekomunizacja to też papierowa. Działają wtedy gdy czują strach, i trzeba ich przycisnąć do muru wtedy otworzy się nie tylko szafa Lesiaka.
W kraju są stowarzyszenia, fundacje, dobrze się trzymają wspierane przez budżet, jaszcze lepiej przez sponsorów delikatnie mówiąc zagranicznych. W wspomnianej książce „A Narów Śpi” jest opisana szeroko Targowica XXI wieku. Natomiast jest inna grupa ludzie którzy chcą się bronić przed bezprawiem, bronić kraju. Powstają komitety, Stowarzyszenia, i upadają. Tym ludziom pozostała tylko godność. Żadnego wsparcia, żadnej współpracy z Polonią polityczną. Nikt nie oczekuje żeby za przykładem Generał Haller który przybył do Warszawy 21 kwietnia 1919 r. na czele armii Polonijnej ratować Ojczyznę. Wystarczy konkretna współpraca, wsparcie, nikt nie potrzebuje daniny życia.
Piszę ten artykuł i wiem, że podniesie się większy lub mniejszy krzyk krytyki. Krzyk samousprawiedliwienia. No cóż nie jestem poprawny politycznie. Wasalstwo i bezprawne roszczenie prowadzą do powstania w środku Europy Judeo-Germanii.
Pytam się Polonusów czy powiecie wnukom, że tu była Polska.
Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl
|
|
5 listopad 2006
|
|
Bogusław
|
|
|
|
Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
|
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
|
Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
|
Izrael Spuscizną Stalina?
sierpień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zachować rozsądek
grudzień 2, 2003
Artur Łoboda
|
PRL-jednak państwo Polaków
październik 13, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Pracowity jak mrówka, haruję niczym wół
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
|
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
|
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
|
Martwi Milczą – Śmierć Miłoszewicia
marzec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Germar Rudolf-listy z wiezienia
listopad 20, 2007
marduk
|
http://www.krakow.pl/miasto/lokacja/
październik 4, 2004
|
Skandal profanacji zmarlych w Afganistanie przez Niemcow.
październik 27, 2006
gosc
|
Prawdziwy powod ataku na Iran
lipiec 14, 2008
...
|
Dwie Kluczowe Nominacje w USA
luty 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
|
Poszukiwany - porwany (Bioferm cz.1)
styczeń 13, 2006
zn
|
POLISH-AMERICAN PUBLIC RELATIONS COMMITTEE
luty 11, 2003
|
więcej -> |
|