ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Na piętach Austrii i Niemiec blokujących nieszczepionych przywódca UE wzywa do wyrzucenia kodeksu norymberskiego na rzecz przymusowego szczepienia wszystkich dysydentów 
8 grudzień 2021      Julian Conradson
I ja mam w to uwierzyć? 
14 maj 2017     
Zmarł Kazimierz Świtoń 
4 grudzień 2014     
Jak złoto może dać zarobić? 
27 listopad 2019     
Krakowiak i Krakusi 
6 grudzień 2012      Artur Łoboda
Własne dokumenty firmy Pfizer dowodzą, że WIEDZIELI, że ich szczepionki przeciw kowid nie są „bezpieczne i skuteczne”… i wiedzieli, że nanocząsteczki mRNA krążą w organizmie 
14 marzec 2022      Lance D Johnson
Chiny zwiększają udział swojej waluty na rynku światowym 
21 kwiecień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
A wójta się nie bójta 
12 marzec 2018      Wojciech Młynarski
"Polska" - czyj projekt? 
9 październik 2020     
Wyniki wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2015 
11 maj 2015     
Brak wzrostu liczby koronawirusa Dwa tygodnie po zniesieniu mandatu dotyczącego maski w Teksasie 
26 marzec 2021     
Oczyścić Kraków z poststalinowskich bandytów 
20 listopad 2023     
Św. Jan Paweł II i Ojczyzna 
14 październik 2018      Paweł Ziółkowski
Bezprawie prokuratorów 
7 listopad 2014      Artur Łoboda
"Plan Balcerowicza" - bis 
12 styczeń 2021      Artur Łoboda
Wiersze z książki SŁOWA I SNY 
19 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Jest dziewczyna na łąkach, czeka na wiersz 
25 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Iluzjonizm i Socjotechnika 
20 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Ja szpieg 
30 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Culture made in PO 
21 styczeń 2013     

 
 

Kto nacisnął przycisk wielkiego resetu?

 
Czym jest ten „Wielki Reset”, o którym teraz słyszymy?
Krótko mówiąc, Wielki Reset odnosi się do globalnego programu monitorowania i kontrolowania świata za pomocą cyfrowego nadzoru.

Jak wyjaśnił dziennikarz James Corbett w swoim raporcie Corbetta z 16 października 2020 r. poniżej,
1 Wielki Reset to nowa „umowa społeczna”, która wiąże z nią każdą osobę za pomocą elektronicznego identyfikatora powiązanego z kontem bankowym i dokumentacją medyczną oraz identyfikator kredytu, który będzie dyktował każdy aspekt Twojego życia.
Chodzi o „pozbycie się kapitalizmu” i wolnej przedsiębiorczości oraz zastąpienie ich tak zwanym „zrównoważonym rozwojem” i „kapitalizmem interesariuszy” - terminami, które przeczy ich nikczemnym, antyludzkim zamiarom.

Jak zauważono w książce „Technokracja: trudna droga do porządku świata”:
2 „… Zrównoważony Rozwój to Technokracja…
Ruch Zrównoważonego Rozwoju podjął staranne kroki, aby ukryć swoją prawdziwą tożsamość, strategię i cel, ale kiedy zasłona zostanie podniesiona, nigdy nie zobaczysz tego w żaden inny sposób.
Gdy jej strategia zostanie zdemaskowana, wszystkie wątpliwości zaczną mieć sens ”.
Wielki plan


W swoim poście na blogu „Wielki reset dla opornych” Tessa Lena podsumowuje cel wezwania do globalnego „resetu”:

3. „Matematycznym powodem Wielkiego Resetowania jest to, że dzięki technologii planeta stała się mała, a model ekonomiczny nieskończonej ekspansji upadł - ale oczywiście superbogaci chcą pozostać super zamożni, więc potrzebują cudu, kolejnego "bubble plus" chirurgicznie precyzyjny system zarządzania tym, co postrzegają jako „ograniczone zasoby”.

W związku z tym desperacko chcą bańki, która zapewniłaby nowy wzrost z powietrza - dosłownie - jednocześnie starając się zacisnąć pasa chłopów (poddanych), wysiłek, który zaczyna się od `` modyfikacji zachowania '', czyli przywrócenia zachodniego chłopów poczucia uprawnienia do życia na wysokim poziomie standardy i wolności (patrz okropny „przywilej”).

Psychologicznym powodem Wielkiego Resetowania jest strach przed utratą kontroli nad własnością, planetą.
Przypuszczam, że jeśli posiadasz miliardy i operujesz bilionami, twoje postrzeganie rzeczywistości staje się dziwne, a wszystko na dole wygląda jak mrowisko, które istnieje dla ciebie.
Tylko mrówki (ludzie) i liczby, twoje atuty.


Zatem praktycznym celem Wielkiego Resetowania jest fundamentalna restrukturyzacja światowej gospodarki i stosunków geopolitycznych w oparciu o dwa założenia:
Po pierwsze, każdy element natury i każda forma życia jest częścią globalnej inwentaryzacji (zarządzanej przez rzekomo dobroczynne państwo, które z kolei jest własnością kilku nagle dobroczynnych bogatych ludzi, za pośrednictwem technologii).

Po drugie, wszystkie inwentaryzacje muszą być ściśle rozliczane: muszą być zarejestrowane w centralnej bazie danych, być czytelne przez skaner i łatwe do zidentyfikowania oraz być zarządzane przez sztuczną inteligencję przy użyciu najnowszej „nauki”.

Celem jest policzenie, a następnie efektywne zarządzanie i kontrolowanie wszystkich zasobów, w tym ludzi, na niespotykaną dotąd skalę, z bezprecedensową cyfrową… precyzją - wszystko podczas gdy mistrzowie pobłażają sobie, ciesząc się ogromnymi połaciami konserwatywnej natury, wolnymi od niepotrzebnych suwerennych chłopów i ich nieprzewidywalności . ”


Globalne realokacje aktywów nie przyniosą korzyści „ludziom”


Te nowe globalne „aktywa” można również przekształcić w zupełnie nowe instrumenty finansowe, którymi można następnie handlować.
Przykład tego podała dr Vandana Shiva w wywiadzie z nią.

W nim wyjaśniła, w jaki sposób Indie zmierzają w kierunku naturalnego rolnictwa z zerowym budżetem - zupełnie nowej koncepcji rolnictwa, w której rolnicy muszą handlować stopą węgla w swojej glebie na rynku globalnym, jeśli chcą zarobić na życie.
Nie dostaną żadnych pieniędzy za uprawy, które faktycznie uprawiają.

Nie ma ani jednego obszaru życia, który zostałby pominięty w tym planie Wielkiego Resetu.
Planowana reforma wpłynie na wszystko, od rządu, energii i finansów po żywność, lekarstwa, nieruchomości, policję, a nawet ogólnie na sposób, w jaki współdziałamy z innymi ludźmi.

Ochrona prywatności jest oczywiście główną przeszkodą w tym planie, dlatego dokłada się wszelkich starań, aby ludzie poluzowali swoje poglądy na temat prawa do prywatności.
W USA na przeszkodzie stoi również Konstytucja, dlatego wzmagają się wysiłki na rzecz jej podważenia, obejścia, zignorowania lub unieważnienia.

„Podsumowując, pożądanym efektem końcowym jest gigantyczny, pozbawiony radości, wysoce kontrolowany globalny nośnik wszystkiego i wszystkich, w których prywatność jest niezwykle kosztowna, sprzeciw jest nie do pomyślenia, a duchowe poddanie się jest obowiązkowe.

To jak rzeczywistość lecznicza 24/7, z wyjątkiem tego, że leki są zarówno chemiczne, jak i cyfrowe, i zgłaszają cię z powrotem do statku-matki, który może następnie ukarać cię za złe zachowanie, powiedzmy, blokując dostęp do niektórych miejsc lub umieszczając trzymać swoje cyfrowe konto bankowe - być może bez żadnej interwencji człowieka ”- pisze Lena


Kapitalizm interesariuszy


Artykuł Winter Oak z 5 października 2020 r. dotyczył „technokratycznej faszystowskiej wizji” profesora Klausa Schwaba, założyciela i prezesa Światowego Forum Ekonomicznego, który napisał książkę o czwartej rewolucji przemysłowej.
Schwab ogłosił w czerwcu 2020 r. Inicjatywę Wielkiego Resetowania Światowego Forum Ekonomicznego, która obejmuje pozbawianie wszystkich ludzi ich prywatnych aktywów.


Oprócz tego, że jest zagorzałym technokratą, Schwab ma również silne skłonności do transhumanizmu i mówił o bliskiej przyszłości, w której ludzie łączą się z maszynami i w której organy ścigania będą mogły czytać w naszych myślach.


Winter Oak - brytyjska organizacja non-profit zajmująca się sprawiedliwością społeczną - zwraca uwagę, że Schwab i jego globalistyczni wspólnicy wykorzystują pandemię COVID-19 do ominięcia demokratycznej odpowiedzialności, pokonania opozycji, przyspieszenia ich programu i narzucenia go reszcie ludzkości."
Ostatecznie Wielki Reset zaowocuje dwoma poziomami lub społeczęństwa: elitą technokratyczną, która ma całą władzę i rządzi wszystkimi zasobami, oraz resztą ludzkości, która nie ma władzy, aktywów i nie ma nic do powiedzenia.


To nie jest teoria spiskowa.
Plan jest jawny.
Jak zauważył magazyn Time, 7 „Pandemia COVID-19 stworzyła wyjątkową okazję do zastanowienia się, jakiej przyszłości chcemy?”.
To samo oświadczenie zostało wygłoszone przez wielu polityków i organizacje na całym świecie w ostatnich miesiącach.


Książka Schwaba, 8,9 „COVID-19: The Great Reset” również zachęca liderów branży i decydentów do „dobrego wykorzystania pandemii” i „nie dopuszczenia do zmarnowania kryzysu”.
Nawiasem mówiąc, właściciel magazynu Time i założyciel Salesforce, Mark Benioff, jest także członkiem zarządu World Economic Forum10, więc wyraźnie zna plan resetowania.

Problem polega na tym, że chociaż plan jest sprzedawany jako sposób na ostateczne uczynienie życia sprawiedliwym i sprawiedliwym dla wszystkich ludzi, wymagane wyrzeczenia nie dotyczą technokratów zarządzających systemem.
Ostatecznie Wielki Reset zaowocuje dwoma poziomami lub ludźmi: elitą technokratyczną, która ma całą władzę i rządzi wszystkimi zasobami, i resztą ludzkości, która nie ma władzy, aktywów i nie ma nic do powiedzenia.


Chociaż technokracja nie jest systemem politycznym, ale ekonomicznym, w praktyce przypomina faszyzm.
Oczywiście żaden z nich nie jest sprzedawany pod sztandarem faszyzmu.
Zamiast tego używają terminów finansowych, takich jak „kapitalizm interesariuszy”, opisany przez magazyn Forbes11 jako „pojęcie, że firma koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb wszystkich swoich interesariuszy: klientów, pracowników, partnerów, społeczności i społeczeństwa jako całości”.


W tym samym artykule Forbes zwraca uwagę, że ta strategia została już wypróbowana i zawiodła.
Nie udało się, ponieważ wyważanie sprzecznych roszczeń interesariuszy było prawie niemożliwe i doprowadziło jedynie do masowego zamieszania i niewielkich zysków.
Niepowodzenie tej strategii skłoniło duże firmy do skupienia się zamiast tego na maksymalizacji wartości dla akcjonariuszy.

Teraz, w czasie, gdy wielki biznes jest atakowany za „z determinacją wpychanie pieniędzy do swoich akcjonariuszy i kadry kierowniczej kosztem klientów, pracowników, środowiska i społeczeństwa jako całości”, odpowiedź brzmi: powrót do kapitalizmu interesariuszy.
Ale jeśli wcześniej nie działało, dlaczego myślimy, że zadziała teraz?

 
Świetny plan resetowania dla wielkiego żarcia


Artykuł 12 z 9 listopada 2020 r. w The Defender, nowej platformie medialnej organizacji Children’s Health Defense, również wskazuje na problemy związane z planem Wielkiego Resetowania dla przemysłu spożywczego Światowego Forum Ekonomicznego:

„Architekci planu twierdzą, że zmniejszy on niedobór żywności, głód i choroby, a nawet złagodzi zmiany klimatyczne.
Jednak bliższe przyjrzenie się korporacjom i think tankom, z którymi WEF współpracuje, aby zapoczątkować tę globalną transformację, sugeruje, że prawdziwym motywem jest ściślejsza kontrola korporacji nad systemem żywnościowym za pomocą rozwiązań technologicznych ”.

Oprócz przemysłu spożywczego do partnerów13 należą giganci eksploracji danych, telekomunikacja, producenci broni, finanse, firmy farmaceutyczne i przemysł biotechnologiczny.

Globalne przejęcie jest w toku Patrząc na tę listę, nie powinno dziwić, że Światowe Forum Ekonomiczne podkreśla, że ​​przyszłość żywności i zdrowia publicznego zależy od organizmów zmodyfikowanych genetycznie (GMO), białka hodowanego w laboratorium, leków i chemikaliów przemysłowych.
Forum EAT i wzrost imperializmu żywnościowego

Aby kontynuować przejęcie fałszywej żywności, Światowe Forum Ekonomiczne nawiązało współpracę z Forum EAT, które ustali polityczny program globalnej produkcji żywności.
EAT Forum zostało współzałożone przez Wellcome Trust, które z kolei powstało przy wsparciu finansowym GlaxoSmithKline.

Obecnie EAT współpracuje z prawie 40 samorządami miejskimi w Afryce, Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii i utrzymuje bliskie relacje z firmami produkującymi imitacje mięsa, takimi jak Impossible Foods, współfinansowanym przez Google, Jeffa Bezosa i Billa Gatesa14.

Jak zauważył The Defender, ostatecznym celem jest „zastąpienie zdrowej, pożywnej żywności - genetycznie zmodyfikowanymi produktami laboratoryjnymi”.
W tym celu EAT współpracuje z Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) w celu ustanowienia globalnych wytycznych żywieniowych i inicjatyw zrównoważonego rozwoju.
Opracowana przez EAT „Planetarna dieta zdrowotna” (15) to dieta, która ma zastąpić wszystkie inne.

Federic Leroy, profesor nauk o żywności i biotechnologii na Uniwersytecie w Brukseli, powiedział The Defender: (16)
„Dieta ma na celu w niektórych przypadkach zmniejszenie spożycia mięsa i nabiału w populacji globalnej nawet o 90% i zastąpienie go produktami laboratoryjnymi, zbożami i olejem”.

Dr Vandana Shiva podniosła ostrą krytykę proponowanej diety, mówiąc, że „w ogóle nie chodzi o odżywianie.
Chodzi o wielki biznes i przejęcie systemu żywnościowego przez korporację ”.
17 Obrońca dodaje: (18)
„Zgodnie z własnymi raportami EAT, duże zmiany, jakie organizacja i jej partnerzy korporacyjni chcą wprowadzić w systemie żywnościowym, są„ mało prawdopodobne, aby odniosły sukces, jeśli pozostawiono je w gestii jednostki ”, a zmiany, jakie chcą narzucić na społeczne nawyki żywieniowe i żywność „wymagają przeformułowania na poziomie systemowym za pomocą twardych interwencji politycznych, które obejmują przepisy prawne, środki fiskalne, dotacje i kary, rekonfigurację handlu oraz inne środki gospodarcze i strukturalne”.

Ale Shiva powiedziała, że to niewłaściwe podejście, ponieważ „cała nauka” pokazuje, że dieta powinna koncentrować się na regionalnej i geograficznej różnorodności biologicznej.
Wyjaśniła, że ​​„jednolita światowa dieta EAT będzie produkowana przy użyciu zachodniej technologii i rolniczych środków chemicznych.
Narzucanie tego suwerennym narodom przez międzynarodowy lobbing jest tym, co nazywam imperializmem żywnościowym. ””


Przyszłość żywności i opieki zdrowotnej


Możesz poczuć, dokąd zmierza przyszłość żywności, analizując strategiczną mapę wywiadowczą Światowego Forum Ekonomicznego (19).

Jak widać, to odgórne podejście wiąże produkcję żywności z wieloma sektorami, w tym biotechnologią i przemysłem chemicznym, sztuczną inteligencją, internetem rzeczy i gospodarką cyfrową.

Więcej informacji na temat strategicznego planu wywiadowczego Schwaba i Światowego Forum Ekonomicznego można znaleźć w artykule Covert Geopolitic, 20 „Breaking Down the Global Elite’s Great Reset Master Plan”.

Jeśli cokolwiek z tego budzi Twoje obawy, prawdopodobnie nie spodoba ci się również to, co Światowe Forum Ekonomiczne Zdrowia przygotowuje do reformy opieki zdrowotnej.

Jak podano na ich stronie internetowej: (21)
„Nasz obecny kapitałochłonny, skoncentrowany na szpitalu model jest niezrównoważony i nieskuteczny.
Platforma kształtowania przyszłości zdrowia i opieki zdrowotnej wykorzystuje oparty na danych system świadczenia i wirtualną opiekę medyczną, zintegrowane z całym ciągiem opieki, od precyzyjnej profilaktyki do spersonalizowanej opieki… ”

Światowe Forum Ekonomiczne w tej transformacji służby zdrowia wspierają najwięksi korporacyjni przestępcy w historii współczesnego świata, w tym Bill Gates, AstraZeneca, 22 Bayer, 23 Johnson & Johnson, 24 Merck, 25 Pfizer, 26 Novartis27 i wielu innych .(28)
Firmy te były wielokrotnie uznawane za winne wszelkiego rodzaju przestępstw, za które zapłaciły dziesiątki miliardów dolarów grzywien.
Są również obciążeni konfliktami interesów w prawie każdym przedsięwzięciu, w które są zaangażowani.
A teraz mamy wierzyć, że te firmy odłożą na bok swoje zachęty do zysku i naprawią cały system?


Buduj lepiej


Jak zauważono w artykule z 21 lipca 2020 r. na Światowym Forum Ekonomicznym (29), dewastacja gospodarcza spowodowana zamknięciami w wyniku pandemii COVID-19 „może hamować światowy dobrobyt dla przyszłych pokoleń”.
Odpowiedzią jest opracowanie środków stymulacyjnych, takich jak rozwój infrastruktury, które pozwolą krajom na postęp.

Ale w tym czasie różne kraje są zachęcane do upewnienia się, że system gospodarczy jest „odbudowany lepiej”.
Nie popełnij błędu, ten chwytliwy slogan jest nieodłączną częścią planu Wielkiego Resetu i nie można go od niego oddzielić, bez względu na to, jak altruistycznie może to brzmieć.
Jak donosi Fox News: (30)

„Radykalny ruch zwany Wielkim Resetem, przyjęty przez niektórych amerykańskich Demokratów, stanowi poważne zagrożenie dla wolności i wolnego rynku w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie…
Wielki Reset jest prawdopodobnie największym zagrożeniem dla kapitalizmu i praw jednostki od czasu upadku Związku Radzieckiego …

Zniszczyłby obecny system kapitalistyczny i zastąpiłaby go postępowymi i nowoczesnymi systemami socjalistycznymi, ze szczególnym naciskiem na politykę ekosocjalistyczną…
Idee polityczne proponowane przez zwolenników „Wielkiego Resetowania” obejmują zapewniane przez rząd programy dochodu podstawowego, powszechną opiekę zdrowotną, masową podwyżki podatków i zielony nowy ład…

Na przykład podczas wydarzenia kampanii 9 lipca Biden powiedział, że musimy zakończyć `` erę kapitalizmu akcjonariuszy '', główną część propozycji Wielkiego Resetowania, która zmieniłaby sposób oceny firm, podnosząc przyczyny sprawiedliwości społecznej i obawy związane ze zmianami klimatu prawa własności …

Plan „Build Back Better” pochodzi prosto z poradnika Wielkiego Resetowania…
Jeszcze 13 lipca Światowe Forum Ekonomiczne promowało „budowanie z powrotem lepiej” poprzez programy „zielonej” infrastruktury w ramach Wielkiego resetowania… ”

Częścią „lepszego budowania z powrotem” jest przestawienie systemu finansowego na całkowicie cyfrowy system walutowy, który z kolei jest częścią systemu kontroli społecznej, ponieważ można go łatwo wykorzystać do zachęcania do pożądanych zachowań i zniechęcania do niepożądanych.

Artykuł 31 na stronie Rezerwy Federalnej z 13 sierpnia 2020 r. omawia przypuszczalne korzyści z cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC).
Wśród ekspertów panuje ogólna zgoda, że ​​większość głównych krajów wdroży CBDC w ciągu najbliższych dwóch do czterech lat.

Wiele niedoinformowanych osób uważa, że ​​te nowe CBDC będą bardzo podobne do istniejących kryptowalut, takich jak Bitcoin, ale byliby w błędzie.
Bitcoin jest zdecentralizowany i racjonalną strategią rezygnacji z istniejącego systemu kontrolowanego przez bank centralny, podczas gdy te CBDC będą scentralizowane i całkowicie kontrolowane przez banki centralne i będą miały inteligentne kontrakty, które pozwolą bankom nadzorować i kontrolować twoje życie.


Przewodnik po Great Reset Psyops


Jest rzeczą oczywistą, że osiągnięcie tego rodzaju radykalnej transformacji każdej części społeczeństwa wiąże się z wyzwaniami.
Nikt o zdrowych zmysłach nie zgodziłby się na to, gdyby był świadomy szczegółów całego planu.
Aby to wprowadzić, musieli użyć manipulacji psychologicznej, a strach jest najskuteczniejszym narzędziem, jakie istnieje.

Jak wyjaśnił psychiatra dr Peter Breggin, istnieje cała szkoła badań nad zdrowiem publicznym, która koncentruje się na identyfikowaniu najskuteczniejszych sposobów zastraszania ludzi, aby zaakceptowali pożądane środki w zakresie zdrowia publicznego.

Dodając zamieszanie i niepewność do tej mieszanki, możesz doprowadzić jednostkę ze strachu do lęku - stanu zamętu, w którym nie może już logicznie myśleć - i w tym stanie łatwiej jest nią manipulować.
Poniższa grafika ilustruje centralną rolę podżegania do strachu w pomyślnym wdrożeniu Wielkiego Resetowania.

 
Inżynieria społeczna jest centralnym elementem reguły technokratycznej


Kończąc, należy pamiętać, że technokracja jest z natury społeczeństwem technologicznym opartym na inżynierii społecznej.
Strach to tylko jedno narzędzie manipulacji.
Nacisk na „naukę” jest inny.
Za każdym razem, gdy ktoś się sprzeciwia, jest po prostu oskarżany o bycie „antynauką”, a każda nauka, która koliduje ze status quo, jest określana jako „nauka obalona”.

Jedyną nauką, która ma znaczenie, jest to, co technokraci uznają za prawdę, bez względu na to, ile jest przeciwko temu dowodów.
Widzieliśmy to z pierwszej ręki podczas tej pandemii, kiedy Big Tech ocenzurowało i zakazało wszystkiego sprzecznego z opiniami Światowej Organizacji Zdrowia, która jest kolejnym trybem w technokratycznej machinie.

Jeśli pozwolimy na kontynuowanie tej cenzury, efekt końcowy będzie druzgocący.
Po prostu musimy nadal dążyć do przejrzystości i prawdy.
Musimy nalegać na wolność medyczną, wolność osobistą i prawo do prywatności.

W szczególności walka, której nie potrafimy uniknąć, to walka z obowiązkowymi szczepieniami na COVID-19.
Jeśli nie zajmiemy stanowczego sprzeciwu i nie będziemy walczyć o prawo do dokonywania własnego wyboru, medyczna tyrania, która po tym nastąpi, nie będzie miała końca.
Jak wspomniano w artykule Covert Geopolitics: (32)

„Jak można się domyślić,„ najważniejszą kotwicą powrotu do zdrowia ”jest szczepienie przeciwko COVID-19…
Oznacza to, że bez szczepionki świat nie będzie w stanie powrócić do żadnego poczucia normalności, szczególnie w zakresie otwartej interakcji z twój kolega…

Możesz faktycznie uczestniczyć w globalnych wysiłkach, aby sparaliżować zdolność kabały przestępczej zorganizowanej grupy Deep State do ludobójstwa, jednocześnie ciesząc się wolnością opieki zdrowotnej, bojkotując na dobre Big Pharma. ”

Uwagi

1 Corbett Report October 16, 2020
2, 20, 32 Geopolitics August 29, 2020
3, 4 Tessa.substack.com October 28, 2020
5, 6 Winter Oak October 5, 2020
7 Time Magazine The Great Reset
8 COVID-19: The Great Reset
9 Steven Guiness September 3, 2020
10, 12, 14, 16, 17, 18 The Defender November 9, 2020
11 Forbes January 5, 2020
13, 28 Weforum.org Partners
15 Eatforum.com The Planetary Health Diet
19 World Economic Forum Strategic Intelligence Map, Future of Food
21 Weforum.org Shaping the Future and Health of Healthcare
22 Nordic Life Sciences October 14, 2014
23 Newspunch March 20, 2019
24 CBS News August 27, 2019
25 ABC.net.au August 20, 2005
26 Lawyers and Settlements Pfizer found guilty of Medicaid fraud
27 Medical Xpress July 2, 2020
29 World Economic Forum July 21, 2020
30 Fox News July 23, 2020
31 Federal Reserve August 13, 2020

Featured image: Copyright World Economic Forum (www.weforum.org) swiss-image.ch/Photo by Remy Steinegger/CC BY-SA 2.0
 
The original source of this article is Joseph MercolaCopyright © Dr. Joseph Mercola, Joseph Mercola, 2020

https://www.globalresearch.ca/who-pressed-great-reset-button/5730169
 
26 listopad 2020

Joseph Mercola 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
Zespół chorych budynków - wielkie zagrożenia naszego środowiska.
czerwiec 10, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Ceniony prawdómowny i sprawiedliwy Żyd amerykański a sprawa Iranu
listopad 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Lichwa w majestacie prawa
sierpień 14, 2002
PAP
Takich mamy kretynów w Kościele
wrzesień 11, 2007
PAP
Równi i równiejsi w rolnictwie
lipiec 2, 2002
PAP
Reklamowi naciągacze
wrzesień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Walka dwóch skorpionów?
styczeń 29, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy neokonserwatyzm jest... konserwatyzmem? [głos w ankiecie „Frondy”] Remigiusz Okraska
styczeń 30, 2007
Remigiusz Okraska
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Aristotelian deciphering of YHWH’s "logos"
marzec 27, 2006
Marek Glogoczowski, Ph.D.
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Moja Polsko
luty 4, 2003
Prowodyrzy
październik 16, 2005
Artur Łoboda
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
Co nieco o liberalizmie
grudzień 13, 2008
Dariusz Kosiur
Zamglona przejrzystość władzy
wrzesień 6, 2005
Witold Filipowicz
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media