ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

TRUDNO NIE BYĆ ZA TYM – wiersz – WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
3 lipiec 2018      www.trwanie.com
Polin - Europejska wersja Palestyny, czyli jeden krok od Apartheidu. 
2 luty 2020      TellTheTruth
Dlaczego bankierzy jeszcze nie atakują PiS? 
23 grudzień 2015      Artur Łoboda
Niech się wszystko przyśni co nie było 
23 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Pozew zbiorowy przeciwko twórcom i dystrybutorom filmowego paszkwilu "Unsere Muetter, unsere Vaeter"  
4 lipiec 2013      Sławomir Hałaczkiewicz
Kościoły chrześcijańskie, które opowiadają się za masowym zabijaniem palestyńskich cywilów przez Izrael, służą SZATANOWI, a nie Chrystusowi 
27 wrzesień 2024     
Kto wysyłał w Polsce Żydów do obozów zagłady? 
2 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Polska bez króla... 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Maybachy dla Ukrainy 
26 sierpień 2024     
Kolejna Skarga do WSA w sprawie braku odpowiedzi Ministra Zdrowia 
13 kwiecień 2021     
Bill do więzienia!
Przemówienie Sary Cunial z 14 maja 2020 roku.
 
8 luty 2021      BaldTV
Badanie: szczepionki przeciwko Covid-19 powiązane ze szczepionkami przeciw grypie zwiększają ryzyko zakrzepów mózgowych i udaru mózgu 
18 listopad 2023     
Oczyścić sądy - protest pod Sądem Najwyższym 
7 wrzesień 2016     
DOŚĆ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH! 
1 marzec 2020     
Zależne media 
18 styczeń 2018     
Dawid Jakubowski - Prawdziwa historia POLOWANIA NA CZERWONY PAŹDZIERNIK 
8 maj 2009      Dawid Jakubowski
Wiesław Sokołowski KU WOLNEJ NIEPODLEGŁEJ część pierwsza 
20 kwiecień 2017      www.trwanie.com
Swołocz 
30 lipiec 2019      Artur Łoboda
Folwark zwierzęcy 2012 
24 luty 2012      Artur Łoboda
„Kwiaty Galilei” Izraela Szamira dostępne w języku polskim 
22 maj 2010      Marek Głogoczowski

 
 

Dlaczego coraz więcej kobiet szuka mężczyzn przez internet?

Świat serwisów randkowych online stał się nadzwyczaj popularny i coraz więcej singielek szuka mężczyzny przez internet aniżeli to miało miejsce w przeszłości. Czy randkowanie online wyprze znane nam do tej pory randki i czy to oznacza, że w przyszłości na randki będziemy umawiać się tylko za pomocą portali internetowych? Nie wiadomo, ale z pewnością znajdzie się grupa ludzi, dla których tak będzie. Jest kilka powód dlaczego znajdą się kobiety, które będą to praktykować.

Pierwszym powodem jest łatwość z jaką można odnaleźć konkretnego mężczyznę przy użyciu portalu randkowego online. Poszukiwanie mężczyzny spełniającego kryteria danej kobiety w realu może być bardzo trudne, a w pewnym momencie nawet frustrujące. Takie serwisy często mają również rankingi popularności i zaawansowane wyszukiwarki więc kobietom jest łatwiej zobaczyć to co mogą dostać, a przez to dokonać wyboru.

Często przyjemnie jest spojrzeć na innych ludzi online wiedząc, że nie wiedzą oni o tym, że na nich patrzymy. Samotne kobiety mogą znaleźć mężczyzne i wysłać mu wiadomość za pomocą platformy oferującej internetowe randki. Mogą także spojrzeć na różne zdjęcia i filmy video na których znajduje się kandydat do randki. Kobiety mogą także zamieszczać swoje zdjęcia i filmiki.

Każda kobiety, która używa tego typu serwisów powinna wiedzieć na co się pisze i wiedzieć, że jest ryzyko iż podczas potencjalnej randki osoba, z którą się umówiła nie koniecznie musi być tą osobą za którą się podaje. Takie rzeczy się niestety zdarzają i jest to wada serwisów online.

Istnieją także portale, za pośrednictwem których możemy wybrać się na tzw. speed dating, a więc szybkie randki, gdzie będziemy mieli okazję randkowania na żywo z kilkunastoma osobami w jeden wieczór. Jest to stosunkowo nowa forma rozrywki w Polsce, ale zyskuje ona na popularności. Inicjatorem tego typu imprez w Polsce jest RandkujPolsko, które na razie działa w dużych polskich miastach. Szybkie randki to na pewno ciekawa alternatywa dla standardowych randek i randek online. Na stronie www.RandkujPolsko.pl można znaleźć szczegółowe zasady tej imprezy.

Wracając do randek online ich cechą jest na pewno to że możemy przez długi okres czasu rozmawiać z daną osobą nie angażując się w głębsze relacje, bo te mogą wystąpić dopiero po spotkaniu na żywo. Niemniej jednak minus spowodowany ryzykiem spotkania się nie z tą osobą z którą myślimy, daje do myślenia i powinniśmy się spotkać w jakimś miejscu, w którym będzie sporo innych ludzi itd. Przynajmniej za pierwszym razem.
17 luty 2013

Anna Kowalska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Robotnicy amerykańscy najwydajniejsi na świecie
wrzesień 2, 2003
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
Re: “Świadectwo Polakòw Anno Domini 2005 dla potomnych”.
sierpień 29, 2005
Aleksander Jantar
Nowy prezydent Czeczenii, zdrajca walki o niepodległość
kwiecień 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wniosek o odwołanie prezesa NBP bezprawny
sierpień 29, 2002
PAP
Byli szefowie Agencji Rynku Rolnego wśród oskarżonych o wyłudzenie zboża
czerwiec 28, 2002
PAP
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
"Pralnie pieniedzy"
październik 24, 2005
Goska
POLSKA potrzebuje pilnie poważnej naprawy!
wrzesień 13, 2007
Dariusz Kosiur
Książka pod choinkę
grudzień 25, 2006
o
Gwrancje USA to czek bez pokrycia?
wrzesień 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI
grudzień 30, 2005
przesłał Krzysztof Cierpisz
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
Mniejsze zło
luty 15, 2008
Artur Łoboda
Oszukańcze gwiazdki
lipiec 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jak globalisci zredukuja zasoby ludzkie
sierpień 10, 2007
kruzoe2
Petycja namaszczona talmudem
sierpień 25, 2006
bibula.com/xah
Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
Uczciwość nie popłaca
czerwiec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komentarz na komentarz
luty 4, 2005
Gregory Akko
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media