ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
więcej ->

 
 

Izrael, USA i Pakistan






 
Tłem stosunków Izraela i Pakistanu jest fakt, że Pakistan jest jedynym krajem islamskim, który ma broń nuklearną, podczas gdy Izrael za wszelką cenę broni swego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie. W tej sytuacji spotkanie w hotelu w Paryżu prezydenta Pervez'a Musharraf'a z ministrem obrony Izraela Ehud'em Barak'iem jest sensacją zwłaszcza, że Barak chwalił rolę Pakistanu w wojnie przeciwko terroryzmowi, według polecenia zaciekłego syjonisty senatora Joseph'a Lieberman'a. Lieberman dawniej należał do partii demokratycznej, ale teraz popiera kandydaturę na prezydenta neokonserwatystę-syjonistę, senatora John'a McCain'a.
 
Lieberman broni niemoralnego Talmudu który uczy jak wykorzystywał nie-Żydów. Liberman spotkał dowódcę wojsk Pakistanu, generała Pervez'a Kiani i dyrektora planowania strategicznego generała Khalid'a Ahmad'a Kidwai'a. W dniu 9go stycznia 2008 , Lieberman pochwalił obydwu generałów za obronę dostępu do broni nuklearnej Pakistanu, której szczegóły mu przekazano z czego on na pewno skorzysta, żeby informacje te przekazał do Izraela. Pakistan jest zagrożony eliminacją jego broni nuklearnych, pod pretekstem zabezpieczenia tej broni przed terrorystami.
 
Rozgłośnia BBC uważa za rzecz absurdalną wizję przejęcia broni nuklearnych Pakistanu przez terrorystów. Broń ta według BBC jest równie dobrze zabezpieczona jak w USA i w Rosji. Natomiast autorzy Adrian Levy i Catherine Scott-Clark w ich książce "Deception, the United States and the Global Nuklear Weapons Conspiracy" opisują bliską współpracę Indii i Izraela w planowaniu wspólnego ich ataku na pakistański arsenał nuklearny w ramach "zagrożenia Osirak." Nazwa Osirak tyczy się elektrowni nuklearnej w Iraku, zniszczonej przez bomby Izraela i jest ostrzeżeniem dla Pakistanu, który jakoby mógł przekazał broń nuklearną do Iranu. Tak więc spotkania Musharraf'a z Barakiem niby miało uspokoił obawy Izraela.
 
Prawdziwym tłem rozgrywki geopolitycznej, według obserwatora z Moskwy jest formowanie się strategicznej osi USA-Indie przeciwko osi Chiny-Iran, na czym ?le wychodzi Pakistan, zwaśniony z Indiami, mimo tego, że odgrywa ważną rolę w pacyfikacji Afganistanu. USA faworyzuje Indie w układach nuklearnych, co jest gro?ne dla Pakistanu.
 
W zeszłym tygodniu Pakistan wystrzelił z wyrzutni na torach kolejowych pocisk balistyczny Shaheen-1, który ma zasięg 700 km. Hindusi twierdzą, że pocisk ten jest wersją taktycznego pocisku chińskiego M9 o paliwie stałym. Miesiąc temu Pakistan wystrzelił "cruise missile" Babur o paliwie płynnym i zasięgu 700 km. Naturalnie pociski Pakistanu są wycelowane w Indie, które z kolei mają broń nuklearną od Izraela. W tej sytuacji istnieje traktat zapobiegawczy między Indiami i Pakistanem, mający na celu uniknięcie przypadkowej wymiany salw nuklearnych przez te dwa państwa.
 
W tej sytuacji Pakistan może starał się o pomoc Rosji wobec Chin, zwłaszcza wobec zabiegów USA w Uzbekistanie. Natomiast Waszyngton obawia się wzrostu wpływów Rosji w Afganistanie i w Pakistanie, w skutek zbliżenia USA z Indiami, które to zbliżenie ma na celu osłabienie wpływów Rosji w Azji Południowej.
 
USA i Indie zacieśniają współpracę w manewrach morskich oraz w transakcjach bronią. Indie zakupiły za miliard dolarów sześć samolotów z USA i pertraktują o dodatkowy kontrakt na dwa miliardy dolarów, za osiem większych samolotów firmy Boeing, do walki z łodziami podwodnymi. Jest to część 30 miliardów przeznaczonych w budżecie wojskowym Indii na lata 2007-2012. Bush stara się szybko doprowadził do sfinalizowania nuklearnej kooperacji USA-Indie. Jest to wielka zmiana od czasów Zimnej Wojny, kiedy Indie miały bliską współpracę ze Związkiem Sowieckim a Indie przewodziły niezależnemu blokowi państw.
 
Strategiczne zbliżenie USA z Indiami nie musi był katastrofą dla Pakistanu i spełnieniem marzeń Izraela, żeby pozbawił Pakistan broni nuklearnej, ale z tego powodu prawdopodobnie powstanie nowy układ strategiczny między Rosją, Chinami i Pakistanem. W czasie niebezpiecznych zmian w sytuacji strategicznej Pakistanu, Musharraf stara się zapewnił Izrael, za pomocą kontaktu z ministrem obrony Izraela, Ehud'em Barak'iem, że Pakistan nie zagraża bezpieczeństwu Izraela ani nie ma zamiaru popierał inne państwo muzułmańskie przeciwko Izraelowi.
 
USA napiera na interwencje silnych oddziałów amerykańskich w Pakistanu oraz wzmocnienie wywiadu USA na tym terenie. Nacjonaliści w Pakistanie nie zgadzają się i polityka osi USA-Indie irytuje Pakistańczyków. Po (9/11) napaści na Nowy Jork, USA korzystało z pomocy Pakistanu. W zamian za tę pomoc, Pakistan cierpi destabilizację polityczną i otrzymuje niespełnione obietnice, a nawet negatywną prasę w USA, ponieważ teraz wydaje się był strategicznie mniej ważny niż Indie, w oczach Waszyngtonu oraz handlu USA.

WWW.pogonowski
1 luty 2008

Iwo Cyprian Pogobnowski 

  

Archiwum

Konfiskowanie prywatnych komputerów
styczeń 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Ghandi i Churchill
maj 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
celulit i bilbord (nie cellulit i billboard)
maj 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tylko Narodowe Panstwo Polskie
kwiecień 14, 2003
przeslala Elzbieta
Historyk niemiecki za zniesieniem zakazu rozprowadzania "Mein Kampf"
lipiec 25, 2007
BIBULA
Czy Polacy znowu dadza sie oszukac ?
kwiecień 20, 2005
Nasz Dziennik
W oczekiwaniu na nowe
październik 8, 2005
Kazimierz Murasiewicz
Rosja przeciwko zmianie reżymu w Teheranie
wrzesień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
Sprytne kukulki i medialnie porazone sikorki
kwiecień 4, 2007
Marek
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
Piotr Bein: zydoskosc Walesy jest nieistotna
marzec 15, 2008
Piotr Bein
Śpiewak śpiewa fałszem
styczeń 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Antykomunistów wklad do likwidacji Ekonomicznie Niepodleglej Polski
luty 2, 2006
Marek Głogoczowski
Dwóch przyjaciół podzieli się wygraną w Totolotka
wrzesień 23, 2004
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...
maj 26, 2007
tłumacz
Po 5 lat za dwie kradzieże
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Manipulowanie Konstytucją
styczeń 10, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media