ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
więcej ->

 
 

Policjanci izraelscy użyli dziecka jako żywej tarczy




Grupa izraelskich rabinów ujawniła wyjątkowo bestialski czyn izraelskiej policji: funkcjonariusze przywiązali z przodu swego samochodu terenowego jako żywą tarczę palestyńskiego chłopca, aby stanowił ochronę przed kamieniami, którymi obrzucali ich demonstranci.

Rabin Arik Aszerman, który próbował bronić palestyńskiego nastolatka, został natychmiast aresztowany i również użyty jako żywa tarcza. Okrucieństwo, do którego posuwa się izraelska policja, potępiła grupa "Rabini w walce o prawa człowieka" w ogłoszonym w czwartek komunikacie.

13-letni Palestyńczyk Muhamad Baduan, pochwycony we wtorek przez policjantów we wsi Bido koło Ramalli, gdzie często dochodzi do demonstracji przeciwko budowie izraelskiego "muru obronnego", został przywiązany do kraty osłaniającej reflektory policyjnego jeepa.

"To bardzo smutne i przygnębiające, że my, Izraelczycy, robimy dziś takie rzeczy" - powiedział Aszerman, stojący na czele organizacji rabinów, walczącej o poszanowanie praw człowieka.

Po interwencji duchownych, departament kontroli wewnętrznej w izraelskim Ministerstwie Spraw Wewnętrznych ogłosił wszczęcie dochodzenia służbowego wobec policjantów za przekroczenie uprawnień
25 kwiecień 2004

PAP 

  

Archiwum

Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
PoDUPAdłe organy
lipiec 16, 2005
Mirnal
Miller "wykolegował" Piwnik i odsunął rozpoczęcie procesu w sprawie FOOZ
czerwiec 28, 2002
PAP
Monitoring materiałów wyborczych w TVP
listopad 5, 2006
PAP
Nowa Książka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Fałszowaniem Historii Polski
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Spostponowany rencista-rekordzista
luty 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polityka zniszczenia polkich rybaków
maj 4, 2005
baba
Zniewag ciąg dalszy !
Nowa prawda o patriotyzmie europejskim

kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Co zostało z polskiego przemysłu
lipiec 22, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Otwarcie wystawy "Zbrodnie w majestacie prawa 1944-1956"
luty 3, 2006
Moja Polsko
luty 4, 2003
Zachrapał się na śmierć
sierpień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nie nam rozpacz
maj 7, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
Dlaczego media podtrzymują zawiść?
styczeń 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Milcząca pracownia od prezydenta
październik 8, 2004
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
Jak łatwo poniektórymi manipulować czyli o minach Giertycha
październik 31, 2007
Artur Łoboda
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media