ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Slavic and East European Journal  
14 lipiec 2010      przysłał ICP
Omijają mnie wielkim łukiem 
20 styczeń 2020      Artur Łoboda
Antypolski szowinizm zgodny z "poprawnością polityczną" 
17 lipiec 2014      Artur Łoboda
Czy nie chcą zabijać Palestyńczyków? 
20 styczeń 2020      Ruptly
Stan korozji Państwa Polskiego 
13 maj 2012      Artur Łoboda
Przybywa samobójców 
4 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Ach te ranki, ranki przy tobie 
3 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Głupoty własnej bronią jak niepodległości 
28 marzec 2021     
Zaproszenie Krzysztofa Mieszkowskiego do publicznej dyskusji na temat kultury 
30 listopad 2015      Artur Łoboda
Która "niezależna"  
18 styczeń 2017      Artur Łoboda
Zgodnie z orzecznictwem australijskiego sądu pracodawcy, którzy zlecili pracownikom wstrzykiwanie wirusa Covid-19, mogą zostać pociągnięci do ODPOWIEDZIALNOŚCI za obrażenia spowodowane szczepionką 
19 luty 2024      Ethan Huff
Źródła dwudziestowiecznej Kultury polskiej - 2. Okres PRLu. 
26 maj 2015      Artur Łoboda
Współczesne chamy 
16 lipiec 2020     
Grzegorz Braun w sejmie o programie Integracji Romów. Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych 
21 styczeń 2020      Alina
Druga fala cenzury.
Platforma internetowa YouTube, należąca do imperium Google, uruchamia nowe narzędzia, aby stłumić krytyczne opinie
 
1 październik 2020      Nicolas Riedl
Szarańcza, czyli opowieść o potwornej głupocie 
4 luty 2021     
Konwencja o prawach człowieka i biomedycynie 
1 lipiec 2021     
Czego NIKT nie chce widzieć w temacie aborcji 
6 październik 2016     
IPN + Post Scriptum do "13 cudu N(R)D" w Watykanie + Zombi 
26 czerwiec 2009      M. Głogoczowski + Easy_Rider
Swińska grypa w USA -oficjalne statystyki na 7 listopada 2009 
16 listopad 2009     

 
 

Banki centralne planują wprowadzenie implantów z mikroczipami CBDC, ostrzega czołowy ekonomista

Znany niemiecki ekonomista ujawnił, że banki centralne na całym świecie planują wprowadzić cyfrowe waluty banków centralnych (CBDC) w postaci mikroczipów wszczepionych pod skórę . 
Technologia ta umożliwi rządowi pełną kontrolę nad finansami osobistymi obywateli.

„Pan bankier centralny nauczył mnie, że CBDC wyglądają jak małe ziarnko ryżu, które chcą włożyć pod skórę” — powiedział Richard Werner  w wywiadzie dla podcastera Ivora Cumminsa. 
Werner jest znany z rozwijania powszechnie stosowanej obecnie bankowej praktyki luzowania ilościowego.
 
CBDC, w porównaniu do innych form waluty cyfrowej używanych obecnie, wymagają, aby osoby fizyczne otwierały konta bankowe bezpośrednio w bankach centralnych, takich jak Rezerwa Federalna, dając rządom kontrolę nad dostępem obywateli do pieniędzy.
 
„Musisz myśleć o CDBC jako o systemie kontroli [lub systemie zezwoleń], a nie o walucie” – powiedział Werner, dodając, że pieniądze ludzi „nie byłyby już naprawdę ich własnością”.
 
Werner uważa wszczepienia CBDC za „pogwałcenie ludzkiej godności”, zauważając, że sami bankierzy centralni wiedzą, że ta powszechna opinia wśród mas „jest przeszkodą”.
 
„Mówią, że jest problem z zaufaniem, ponieważ ludzie podejrzewają, że rządy i banki centralne po prostu próbują to wprowadzić, aby monitorować, kontrolować i ograniczać transakcje. 
Mają absolutną rację – powiedział Werner.

Cummins zauważył, że chociaż dla niektórych wszczepione CBDC może brzmieć jak teoria spiskowa, tysiące ludzi już zgodziło się na wszczepienie mikroczipów pod skórę, aby ułatwić transakcje finansowe i dostęp do wybranych obszarów. 
Pod koniec zeszłego roku pierwszy Brytyjczyk, któremu wszczepiono mikroczip karty bankowej, mógł dokonywać zakupów tylko jednym dotknięciem dłoni.
 
Tymczasem kilku chrześcijańskich komentatorów wskazało, że jeśli taka technologia stanie się wymogiem dostępu do towarów i usług, doprowadzi to do autorytaryzmu o biblijnej wielkości.
 

Banki centralne będą przekonywać ludzi do przyjęcia implantów z mikroczipami CBDC


 
Według Wernera, CBDC będą wprowadzane za pośrednictwem aplikacji na telefon w początkowej fazie.

 „Dlaczego jeszcze go nie wdrożono? 
Nie ma takiej potrzeby. 
Tę potrzebę trzeba stworzyć” – powiedział Werner.
 
Powiedział, że banki centralne prawdopodobnie zastosują podejście kija i marchewki, aby przekonać ludzi do przyjęcia CBDC pod skórę, zaczynając od wywołania kryzysów gospodarczych, które wywołają popyt na uniwersalny dochód podstawowy (UBI), program rządowy, w którym każdy dorosły obywatel regularnie otrzymuje określoną kwotę pieniędzy.
 
Banki centralne będą wtedy twierdzić, że „potrzebują implantu chipowego CBDC”, aby wydajnie obsługiwać UBI. 
Werner powiedział, że takie CBDC pozwolą na odmowę dostępu do towarów i usług zgodnie z wymogami rządowymi.
 
Werner uważa, że ​​pandemia koronawirusa z Wuhan (COVID-19), która dała pretekst do egzekwowania paszportów szczepionek, była jednym z kluczowych kroków w kierunku ostatecznego celu, jakim jest wprowadzenie wszczepionych CBDC.

Była zastępczyni sekretarza ds. mieszkaniowych w USA, Catherine Austin Fitts, zdawała się potwierdzać punkt widzenia Wernera, ponieważ wcześniej wspomniała, że ​​środki narzucone pod przykrywką COVID-19 położyły podwaliny pod globalną maszynę bankowości centralnej i technokratyczny „model regulacyjny i ekonomiczny, który pozwala daleko większą kontrolę centralną”.
 
Fitts powiedział, że nadzór cyfrowy i system kredytu społecznego umożliwią „indywidualne dostosowanie” lub wyłączenie „kredytu” kontrolowanego przez bank centralny.
 
 
 
 Źródło:
https://conspiracy.news/2023-07-18-central-banks-to-introduce-cbdc-microchip-implants.html
20 lipiec 2023

Kevin Hughes 

  

Komentarze

  

Archiwum

71 agentów SB podczas zjazdu "Solidarności" w 1981 r.
styczeń 22, 2003
Artur Łoboda / PAP
Gro?ne symptomy
luty 5, 2003
Artur Łoboda
"Times": papież obdarza miłością całą ludzkość
sierpień 20, 2002
PAP
Nie chorujmy!
kwiecień 23, 2003
katar
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
Wybaczcie nam Wołyń - piszą intelektualiści
luty 24, 2003
PAP
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
Pogarda - tryumf Jacka Kurskiego
wrzesień 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Oświecony "zdrowy" terror
maj 19, 2007
Remigiusz Okraska
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
Władza
październik 3, 2004
Ptaki Niezwyciężone
sierpień 16, 2004
Rozmawiał Paweł Kubiak
Ballada o rogach Szatana
wrzesień 14, 2006
Nebukadnezar
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
Prymas na Wielki Post: zwyciężać zło dobrem
luty 24, 2004
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
Geremek: Stocznia powinna być wyjątkiem
wrzesień 4, 2007
INTERIA.PL
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
Żyć i umrzeć w...szpitalu miejskim
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media