|
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
W obronie Naszej wolności |
|
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
davidicke.pl |
|
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
Planet Lockdown |
|
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
www.globalresearch.ca |
|
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
Iwo Cyprian Pogonowski |
|
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
|
|
Covid to operacja wojskowa |
|
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
|
|
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
|
|
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
więcej -> |
|
(...)
|
|
Maciej Giertych z LPR oburzył wielu eurodeputowanych, składając w Parlamencie Europejskim hołd generałowi Franco.
- Hiszpańska lewica, chociaż doszła do władzy demokratycznie, zachowywała się podobnie jak w bolszewickiej Rosji. Główny atak skierowany był przeciwko Kościołowi. Prawie 7 tysięcy duchownych zostało zamordowanych. Bezczeszczono kościoły, strzelano do przydrożnych krzyży i figur świętych - powiedział eurodeputowany Giertych podczas debaty w PE zorganizowanej w 70. rocznicę zamachu generała Franco w Hiszpanii.
- Dzięki prawicy hiszpańskiej, dzięki armii hiszpańskiej i jej przywódcom, a w szczególności dzięki generałowi Francisco Franco, zamach komunistyczny na katolicką Hiszpanię został udaremniony - kontynuował Giertych.
Polski poseł wyraził hołd - jak się wyraził - "broniącym tradycyjnych wartości postaciom, takim jak Franco, Salazar, czy De Valera". - Brak nam dziś takich mężów stanu - dodał.
Wypowied? Giertycha oburzyła szefa frakcji europejskich socjalistów. - Te wypowiedzi to jest powrót ducha Franco - powiedział Martin Schulz. Dodał, że dla takich "faszystowskich" wypowiedzi nie powinno mieć miejsca w Parlamencie Europejskim.
Także szef chadecji Hans-Gert Poettering skrytykował wypowiedzi Giertycha. - Sam jestem katolikiem - powiedział. - Ale dyktatorzy, którzy wspierają reżimy totalitarne, czy chodzi o faszyzm, komunizm czy nazizm, nie mogą wspierać naszych ideałów - powiedział Poettering.
- Cieszę się, że także Europejska Partia Ludowa nie chce mieć nić wspólnego z takimi faszystowskimi i niedemokratycznymi ruchami - tak Schulz skomentował na konferencji prasowej wypowied? Poetteringa.
Europoseł Jan Olbrycht z należącej do chadecji PO powiedział, że było mu wstyd słuchając Giertycha, "że z Polski wychodzi głos poparcia dla dyktatury Franco". - Oczywiście nie możemy zapomnieć o niszczących dla Kościoła działaniach w Hiszpanii, ale dla katolika nie do zaakceptowania jest żaden system, który niszczy godność człowieka - wskazał.
Natomiast polska komisarz Danuta Huebner, która w Strasburgu z ramienia Komisji Europejskiej przysłuchiwała się debacie, dopytywana przez zagranicznych dziennikarzy powiedziała, że wypowied? Giertycha miała charakter prywatny i nie należy utożsamiać jej ze stanowiskiem Polski.
Podczas debaty europoseł Bronisław Geremek powiedział, że 70 lat temu Franco wprowadził w Hiszpanii dyktaturę, gwałcąc zasady wolności, demokracji, państwa prawa. - Hiszpania, która powinna być jednym z krajów założycielskich Unii Europejskiej, na półwiecze została odseparowana od Europy, wbrew woli jej narodu - powiedział Geremek.
Podkreślił, że Hiszpania sama "w duchu porozumienia, dialogu i pokoju" zamknęła ten dramatyczny rozdział swojej historii. - Trzeba złożyć hołd mądrości narodu hiszpańskiego - zakończył Geremek.
Marcin Libicki (PiS), który słuchał debaty, powiedział, że "całkowicie merytorycznie zgadza się z wypowiedziami Giertycha".
- Zastanawiam się tylko, czy był sens wypowiadać je w miejscu, gdzie wiadomo, jakie wywołają reakcje - dodał. Wskazał, że słowa Giertycha wywołały "buczenie po lewej stronie sali PE, a tylko sporadyczne oklaski po prawej".
Oburzenia nie ukrywał Marek Siwiec (SLD), szef delegacji polskich socjalistów w PE.
- Faszysta Franco został potępiony przez historię, Hiszpanię i Europę. Jeśli dziś ktoś nawiązuje do jego chwalebnej historii, to mnie to dziwi, ale i martwi, że niebawem odniesie się też do chwalebnej historii Adolfa Hitlera, bo to już niedaleka droga - powiedział Siwiec.
Podczas debaty Giertycha poparł natomiast przedstawiciel francuskiego Frontu Narodowego Bruno Gollnisch, krytykując reakcję Schulza.
Francisco Franco y Bahamonde (1892-1975) był przywódcą rebelii wojskowej przeciwko rządom lewicowym. W wojnie domowej w Hiszpanii, jaka wybuchła w wyniku rebelii zginęły w latach 1936- 1939 setki tysięcy ludzi. Dzięki pomocy militarnej faszystowskich Niemiec i Włoch Franco obalił rządy republikańskie. W czasie II wojny światowej zachował neutralność Hiszpanii, opierając się naciskom Adolfa Hitlera, co uważa się za jego wielką zasługę. Po wojnie przez blisko 40 lat sprawował rządy represyjne.
Antonio de Oliveira Salazar (1889-1970), od 1932 roku premier Portugalii, wprowadził tzw. Nowe Państwo o charakterze faszystowskim. 25 kwietnia 1974 roku wojskowa "rewolucja go?dzików" obaliła dyktaturę salazarowską, otwierając drogę do demokracji i kładąc kres 13-letnim wojnom kolonialnym prowadzonym przez Portugalię.
Eamon De Valera (1882-1975), irlandzki bojownik o niepodległość, kierował w okresie wojny domowej 1922-23 opozycją domagającą się suwerenności i jedności Irlandii. Dążył do politycznego i gospodarczego uniezależnienia Irlandii od Wielkiej Brytanii.
(PAP)
|
4 lipiec 2006
|
|
|
|
|
Korupcja
wrzesień 2, 2003
|
Tym razem nie udało się przywłaszczenie kamienic
wrzesień 10, 2002
Artur Łoboda
|
Syn Świętej Jadwigi Śląskiej
maj 26, 2005
Adam Maksymowicz
|
Polskojęzyczny wymiar bezprawia
maj 25, 2004
PAP
|
Trąd wolnej mowy
sierpień 8, 2003
Andrzej Kumor
|
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
|
Działalność osi USA-Izrael Przeciwko "Irańskiej Giełdzie Paliwa?"
luty 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zmarł Aleksander Sołzenicyn...
sierpień 6, 2008
tłumacz
|
Dla Premiera trawniki ważniejsze od ludzi...
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
|
Ekonomiczni gansterzy nie próżnują
październik 22, 2003
PAP
|
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
|
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
|
Polska potępiona
maj 26, 2004
PAP
|
Sztandary i proporczyki, przemowy i procesyje ...
sierpień 7, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
Wyzysk proletariatu w Szwajcarii i w Polsce
wrzesień 6, 2005
Mirnal
|
Procedures - sequel of 'Medallions'
wrzesień 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Balcerowicz wciąż niebezpieczny
czerwiec 30, 2004
|
Pewnego razu, Gomułka ...
luty 20, 2004
El
|
Takich sobie oszustów wybraliśmy
listopad 27, 2003
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|