ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
więcej ->

 
 

Wałęsa przez przypadek ujawnił donosy "Bolka"

Czyści swoją stronę internetową
wtorek 12 czerwca 2007 22:31

Wałęsa przez przypadek ujawnił donosy "Bolka"
Lech Wałęsa przez przypadek umieścił na swojej stronie internetowej esbeckie akta z donosami agenta o ps. Bolek. Wałęsa opublikował je razem z setkami innych dokumentów, które bezpieka zrobiła na jego temat. Przypadkowe pokazanie donosów "Bolka" nie było Wałęsie na rękę, bo zaraz wycofał je ze strony. Jak tłumaczył, "akta były niekompletne".

Z esbeckich akt wynika, że tajny współpracownik "Bolek" był w latach 70. jednym ze spiskowców działających w Stoczni Gdańskiej, a pó?niej jednym z tamtejszych związkowców. Przeciwnicy Wałęsy zarzucają mu, że to on był właśnie "Bolkiem". Były prezydent stanowczo temu zaprzecza. Jedno jest pewne - "Bolek" istniał, a z tego, co pokazał Wałęsa na swojej stronie, wynika, że "Bolek" był aktywnym agentem w stoczni. Oto jeden z donosów, który umieścił Wałęsa na stronie i który po chwili z tej strony zniknął:

"W sobotę przy wychodzeniu z szatni podeszła do mnie grupka ludzi w tym: ślusarz Opola, który zarzucał mi tchórzostwo i brak oddania się ludziom, którzy mnie wybrali do rady. Pytał się dlaczego nie zbieramy na wieńce dla poległych. Ja odpowiedziałem, że powiem przewodniczącemu rady, a zresztą możecie sprawdzić sami" - pisał w 1971 roku "Bolek" (pisownia oryginalna). Chodziło o radę pracowniczą w Stoczni Gdańskiej, która chciała uczcić kwiatami rocznicę masakry stoczniowców z 1970 roku.

Dalej można było przeczytać, że "Bolek" dowiedział się od Lenarciaka, że rada "już zbiera pieniądze i że puszczono w obieg ankietę co do miejsc złożenia wieńcy".

"Na 12 wniosków, 9 było za złożeniem ich przy drugiej bramie stoczni w miejscu poległym, pozostałe 3 za dołączeniem się do większości. O godz. 14.30 w dniu 27 zwołał zebranie Lenarciak chcąc zmienić powyższe decyzje jednak nie dało się tego zrobić. Lenarciak zaproponował wybranie komitetu do organizacji powyższych zamierzeń, sam jednak wycofał swą kandydaturę" - donosił "Bolek".

Pisał też o nastrojach wśród załogi. "Najbardziej agresywny w ostatnim czasie jest Jagielski Henryk i Jasiński Jan. Największy udział bierze jednak Jagielski, który to wysuwa kompetencje rzucenia czerwonej flagi pod trybunę i sprawy żałoby itp."

Dalej można przeczytać "zadania" dla "Bolka": "W dalszym ciągu ustalać nastroje i zamiary stoczniowców dot. obiektów święta 1-szy Maja". Ale to jeszcze nie koniec zaleceń dla agenta: "W żadnym wypadku nie wyrazić zgody - zostać Przewodniczącym Wybranego Komitetu Organizacyjnego, a być członkiem i w miarę możliwości paraliżować ich agresywne zamiary".

Na końcu notatki sporządzonej przez kapitana W. Rapczyńskiego znalazła się informacja o miejscu i czasie spotkania. "Spotkanie odbyło się w hotelu na spotkaniu tw. pojawił się punktualnie".

Kapitan Rapczyński zaleca odbyć rozmowy "profilaktyczno-ostrzegawcze" z osobami, na które donosił "Bolek", czyli z Henrykiem Jagielskim, Janem Jasińskim i Józefem Szylerem.

Lech Wałęsa twierdzi, że szybko usunięty z internetu donos "Bolka" pojawi się jeszcze na stronie. Tłumaczył, że musiał go zdjąć, ponieważ był niekompletny.

Michał Pietrzak, Bartłomiej Bajerski

http://www.dziennik.pl/polityka/article36256/Walesa_przez_przypadek_ujawnil_donosy_Bolka.html

18 czerwiec 2008

Michał Pietrzak, Bartłomiej Bajerski 

  

Archiwum

Lipcowa deflacja wyniosła 0,5%
sierpień 19, 2002
PAP
The Progress (the Creep) of Cancer named USA
listopad 14, 2008
Marek Głogoczowski
Lewandowski stanie przed sądem za prywatyzację
sierpień 28, 2002
PAP
Czyja wojna?
marzec 23, 2003
Kumor
Nowy Porządek Strategiczny na Rynku Paliwa
listopad 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Krytyka
wrzesień 29, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Skazywał niewinnych
marzec 6, 2006
PAP
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
Amerykanska "strategia zapobiegania zagrożeniom" przez prowokowanie wojen?
marzec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Porządkowanie Krakowa
luty 18, 2006
Artur Łoboda
Po wyborach
czerwiec 23, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Michał Nowicki -O Katyniu inaczej.
styczeń 28, 2008
Michał Nowicki
tytulik
listopad 5, 2006
ja
Polityczna niepoprawność
kwiecień 16, 2008
Marek Jastrząb
Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
luty 9, 2003
PAP
NATO-wski radar bez prądu :-)
październik 7, 2006
marduk
Masoneria (1)
listopad 24, 2003
"jasiek z toronto"
(NFI) Jupiter świeci brudnym światłem
lipiec 30, 2002
PAP
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media