|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
więcej -> |
|
Podaj dalej, możesz powstrzymać III wojnę światową.
|
|
Oczywiscie ze wielki polski cybernetyk J.Kossecki ma racje iz caly podzial na lewice i prawice jest wadliwy od strony cybernetycznej. Oto zdanie Fijalkowskiego w tej sprawie:
Prof. Wlodzimierz Fijalkowski: Widze, ze od r. 1989 cenzuruje sie katolików, potrzeby gospodarcze rodzin.
W kapitalizmie, od r. 1989, nie ma wolnych mediów, wiec nie ma gdzie wyrazac obywatelskie ozywienie.
W kapitalizmie narzucano ludziom sztuczny jezyk, wypacza sie sens lewicowej równosci, której sa poswiecone encykliki Jana Pawla II. Kapitalizm nawet Jana Pawla II cenzuruje. W kapitalizmie ludziom wprost zabroniono, po r. 1989, usprawniac system gospodarczy. Ukradziono slowa.
Ludnosc nigdy nie byla za aborcja, a wobec tego antyaborcyjnosc jest domena lewicowa, a nie jak chce prasa prawicowa - jakiejs wymyslonej prawicy. Ludnosc jest z natury prospoleczna, lewicowa, jest przeciwna klasowosci. Prawicowa prasa kanalizuje od r. 1989 informacje, zeby lewice oderwac od tego, o co jak lud walczylismy pospolu tyle lat. Jezeli nieprawdziwa jest wersja prawicy o niewydolnosci centralizmu w wytwarzaniu postepu w technologiach i w zwyklej produkcji, to prasa prawicowa, nie tylko komunisci, wprowadzila w kompletny blad lud, masy i nalezy media oddac spoleczenstwu. Czy ja mialem jakies mozliwosci wystepowania w telewizji po r. 1989, chocby w sprawach psychologicznych?
Skadze, mnie wyparl Ekspert, jak za czasów stalinowskich.
Widze od r. 1989, ze kapitalizm ma wiele wspólnego z hitleryzmem, rasizmem, cenzura, sekciarstwem, ksenofobia, ciemnogrodztwem, nienawiscia. Niestety taki los zgotowali katolikom biskupi, którzy chwalili zawlaszczenie mediów po r. 1989. O tym, ze kapitalizm eksterminuje prawde widzimy od r. 1989, cala transformacja jest wymierzona w ludnosc polska, dlatego bez cenzury tego planu nie daloby sie wykonac. Od r. 1989 kapitalizm narzuca narodowi jezyk i eksterminuje dyskusje. Zainstalowana po r. 1989 cenzure trzeba ujawniac.
|
|
15 marzec 2003
|
|
Miroslaw Zabierowski
|
|
|
|
Uniżenie
marzec 22, 2008
www.krakow.pl
|
Czterdzieści i cztery
styczeń 11, 2007
Jarosław Tomasiewicz
|
Samobójczy atak bombowy podczas biegu maratońskiego
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina
czerwiec 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
|
List Otwarty Zrzeszenia Artystycznego "ZA" Do Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
sierpień 16, 2004
|
Żądza władzy
czerwiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
|
Ziarno w popiele
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
|
Wizy do Kanady
styczeń 6, 2006
Wojciech Gryc
|
An "Early Version" of Jan Thomas Gross' FEAR?
październik 27, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
|
Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
maj 15, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
|
Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
|
Czy Państwo musi być bezradne wobec koszmarnych cen mieszkań?
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Post-Amerykański Świat, Czyli Zmierzch USA
maj 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
|
Polska - ukraiński akt pojednania
maj 8, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Izrael: Iran zastąpił Irak
wrzesień 23, 2004
PAP
|
więcej -> |
|