|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
więcej -> |
|
Janowski żąda głosowania w sprawie Stoen-u
|
|
Gabriel Janowski (LPR) domagał się, aby na obecnym posiedzeniu odbyło się głosowanie dotyczące prywatyzacji Stoen-u. Marszałek Sejmu Marek Borowski zapowiedział, że odbędzie się ono po otrzymaniu wszystkich potrzebnych informacji.
"Ta sprawa nie była przez Izbę rozpatrywana, budzi to naszą obawę, że po prostu chodzi o oddalenie tej sprawy, aby rząd mógł w tym czasie tę firmę sprzedać. W związku z tym zwracam się do Wysokiej Izby, aby sprawa projektu uchwały dotyczącej sprzedaży Stoenu-u i grupy G-8 została umieszczona w porządku posiedzenia, które się rozpoczęło" - powiedział we wtorek w Sejmie Janowski.
Marszałek Borowski tłumaczył, że "nie doszło do głosowania ponieważ zgłoszono uwagę o braku pełnej informacji dotyczącej wpływu tej transakcji na bezpieczeństwo państwa".
"Stwierdzono, że dopóki komisja ds. służb specjalnych nie wypowie się definitywnie w tej sprawie, głosowanie nie powinno być przeprowadzane" - dodał marszałek.
Borowski powiedział, że przewodniczący komisji ds. służb specjalnych zwrócił się o to, aby wstrzymać się jeszcze z głosowaniem nad tym punktem, do momentu, aż komplet informacji zostanie komisji przekazany. "Jeszcze na te informacje oczekujemy" - mówił.
Zwracając się do Janowskiego Borowski powiedział: "co, do pańskich obaw, że w między czasie podjęta zostanie decyzja o sprzedaży, to są to obawy niezasadne".
Z kolei Antoni Macierewicz (koło Katolicko-Narodowe) zwrócił się do marszałka, aby na rozpoczętym posiedzeniu Sejm wysłuchał informacji przewodniczącego KRRiT o - jak się wyraził - "konsekwencjach jakie zostaną, mam nadzieję, że zostaną, wyciągnięte wobec Telewizji Publicznej w związku z wyemitowaniem przez 1 program TV - zrealizowanego z ewidentnym naruszeniem prawa - filmu pt. 'Imperium Ojca Rydzyka'".
"Mieliśmy do czynienia z przestępstwem popełnionym przez Telewizję Publiczną i z rozpoczęciem wielkiej kampanii nagonki" - uważa Macierewicz. Jego zdaniem, "wydaje się, że Wysoka Izba musi tę sprawę rozpoznać i wydać stosowną decyzję potępiającą takie praktyki".
Marszałek Borowski odpowiedział, że wnioski w tej sprawie zostały skierowane do komisji kultury i tam powinny być rozpatrzone. |
|
3 grudzień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Gdyby nie Balcerowicz
październik 13, 2005
|
Winne lampki na balu
styczeń 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tu jest odpowiedz dla kogo pracuje Balcerowicz
marzec 14, 2006
Przedruk
|
Testament rotmistrza Pileckiego
maj 7, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Olej opałowo-napędowy
czerwiec 16, 2005
Mirosław Naleziński
|
25 lat minelo
grudzień 19, 2006
przeslala Elzbieta
|
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
|
To Twoja kolejna "lektura obowiązkowa"
grudzień 31, 2006
mil.
|
Planowane Zbrodnie na Polakach na Wołyniu i w Halicji w Latach 1939-1946
maj 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rocznica
grudzień 15, 2006
przeslala Elzbieta
|
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
|
Smutek po katakli?mie
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
|
Palestyński labirynt
grudzień 25, 2006
Ignacio Ramonet
|
Window on Eurasia: Russian Anti-Semites Play Up Links Between Georgia and Israel
sierpień 29, 2008
Paul Goble
|
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
|
Niewolnictwo w historii USA
marzec 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polak potrafi
sierpień 15, 2003
Stanisław Krajski
|
GUS: Tak dobrze nie było od 9 lat
styczeń 30, 2007
Interia.pl
|
Stanisław Krajski o masonach
Bronisław Wildstein masonem?
grudzień 4, 2006
prawy pl
|
więcej -> |
|