|
Czy na Haiti zadziałał HARP
|
|
Światowa pomoc dla Haiti to jeden wielki skandal!
Wczoraj szlag mnie trefił gdy przeczytałem, że największy polski kurdupel przeznaczył 50 tysięcy dolarów na pomoc dla tej wyspy.
Szok!
Bo na długopisy dla swojego zasranego Urzędu wydaje rocznie więcej niż dla ludzi cierpiących w wyniku trzęsienia.
Jest nam ciężko. Ale istnieją granice przyzwoitości.
Lecz inną informację chcę w tym momencie przekazać.
Całe życie szokuje mnie - dlaczego miliony ludzi nie widzą tego - co dla mnie jest oczywiste?!
I w wypadku tej tragedii powtarza się pewien schemat którego dziwnym trafem nie widzi żaden z utytułowanych geologów i żadna hojnie finansowana instytucja na świecie.
Od - co najmniej lat dziewięćdziesiątych zauważam, że po każdym większym trzęsieniu ziemi - wciągu kilku dni następuje kolejne - ale z drugiej strony półkuli ziemskiej. Niezbyt dokładnie z drugiej....
Gdyby przeprowadzić linię prostą między ogniskami trzęsienia ziemi to zawsze omijają jądro Ziemi niczym cięciwa.
Albo takie są zasady ruchów geofizycznych bo drugi koniec skorupy tektonicznej obija się o kolejną - czego dziwnym trafem nie zauważył żaden geolog, albo mamy do czynienia z działaniem celowym - jakaś wiązka mocy zostaje skierowana z kosmosu na Ziemię i przechodzi na drugą stronę.
Tylko że te trzęsienia nie pokrywają się z układem tektonicznym Ziemi.
Po trzęsieniu na Haiti nastąpiło kolejne na Papui - Nowej Gwinei.
Proponuję sprawdzić na globusie - gdzie to jest.
Jak również sprawdzić historię wszystkich trzęsień Ziemi z ostatnich kilkunastu lat.
Osobiście uważam że człowiek nie uzyskał władzy nad taką mocą która pozwoliłaby wywołać trzęsienia tej wielkości.
Ale moja wiedza fizyczna jest sprzed kilkudziesięciu lat.
Dlatego podaję powyższe informację.
Warto dogłębnie przeanalizować wszystkie wtórne trzęsienia ziemi z drugiej strony planety i skojarzyć z ustawieniem satelit wojskowych w momencie pierwszego trzęsienia.
Ale to robota dla specjalistów dysponujących odpowiednimi danymi.
Tylko - czy znajdzie się wśród nich jeden uczciwy?
|
|
15 styczeń 2010
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
_________________Moja krótka opinia:
Drogi Panie Arturze !
Dlaczego prezydencik przekazał tylko aż tylko tyle, z kraju gdzie - podobno tysiące telewizorów, pralek, lodówek a ile żelazek... podobno jesteśmy najlepsi w Europie...
No i dlatego że jesteśmy najlepsi, no to i w tym tragicznym wydarzeniu Haiti otrzymało (aż !) 50 tysięcy dolarów.
Przecież reszta pieniędzy musi być chroniona dla stojących w kolejce oszustów, którzy nie takie rzeczy wyprawiają.
A naród tradycyjnie pozbiera w styczniu zbieraninę z datków do puszek.
I tak na okrągło ten Blues jest grany.
Bo to Polska... najbogatszy kraj na wschodzie... w UE !
(Pana dwa artykuły o Haiti podałem u siebie w "Kolorowym blogu poety Zygmunta Jana Prusińskiego"):
http://www.ustka.pl/forum2/viewtopic.php?f=17&t=5106&start=40 |
|
2010-01-16
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Szanowny Panie Arturze !
Jeśli mamy takiego hojnego prezydentusia z RP, to pomyślałem sobie, by ukazał takową hojność sam zbieracz przy tej armii niewolników, i to co zebrali niech przekażą do Haiti.
List do Jerzego Owsiaka
Może ten mój pomysł jest trafny, panie kierowniku.
W Polsce nie będzie kłótni, nie będzie zawiści ni zazdrości.
Panie kierowniku, proszę w Imieniu Polaków wysłać te pieniądze na pomoc narodowi - który już nie prosi a żąda od wszystkich cywilizacji pomocy.
To byłoby niehumanitarne, by pan kierownik chował te pieniądze w banku a tam ludzie na wyspie czekają. Nie mają nawet wody...
Panie kierowniku Owsiak, gdzie pan ma serce ?!
|
|
2010-01-16
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
http://social.salon24.pl/150167,haiti-czyli-co-dalej-z-takimi-panstwami
2010-01-16 00:16
Haiti, czyli co dalej z takimi państwami
NAJLEPSI OPIEKUNOWIE CYWILIZACJI...!
Nie wiecie co zrobić z wyspą Haiti i tubylcami ?
Przekazać pod "ochronę" żydom.
Już oni zadbają tak że tylko ruina zostanie z tej pięknej wyspy.
Na pewno postawią Mur... by się od biedaków odizolować, tak jak jest to w Palestynie...
Przypominam że mamy XXI wiek, więc Pora na Zacofanie, cofanie się w cywilizacjach.
Pozdrawiam -
2010-01-16 18:45
Zygmunt Jan Prusiński
Biały Blues Poezji
korespondentwojenny.salon24.pl |
|
2010-01-16
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Witam !
Panie Arturze, w tym pięknym Salonie 24, ten powyższy mój komentarz został zdjęty z Programu...
Zastanawiające jest to - bo zrozumieć nie potrafię, dlaczego ?
Czy ja w tym krótkim tekście nie piszę Prawdę ?
A co uczynili żydzi w Palestynie, postawili Mur czy nie ?
No to jak miałem napisać, komu ta Wyspa Haiti się wpierw należy ?
Przecież kto wprowadził handel ludźmi z Afryki na kontynenty amerykańskie ?
Pozdrawiam - |
|
2010-01-17
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Smierc na Haiti
Tragedia na Haiti zbrodnia rzadu USA ?
16. US Repression of Haiti Continues
The US government plans to demolish the homes of hundreds of Haitians to expand an occupying UN force’s military base. The New York Times has also published a revealing article titled "Rights Groups Assail US for Withholding Aid to Haiti, Citing Political Motives." The Bush administration may have caused the deaths of thousands of Haitians by blocking aid for cynical and self-interested political purposes.
http://www.projectcensored.org/top-stories/articles/16-us-repression-of-haiti-continues/
http://news.ca.msn.com/top-stories/cbc-article.aspx?cp-documentid=23240920
http://educationforum.ipbhost.com/index.php?showtopic=15180 |
|
2010-01-19
Elzbieta Gawlas Toronto
|
 |
|
|
Tragedia na Haiti. Przyczyna trzescienia ziemi - nowa bron
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?p=13928#13928 |
|
2010-01-20
Elzbieta Gawlas Toronto
|
|
|
|
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
|
Islamofaszyzm, ideologiczny straszak ekipy Busha
grudzień 25, 2006
Stefan Durand (tłum. Ewa Cylwik)
|
Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym
listopad 5, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyzysk Przez "Korporacje" Zagrożony w Ameryce Łacinskiej?
styczeń 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
|
Przygotowac sie do referendum
maj 27, 2003
Zenon Baranowski
|
Bliższe Polakom Niemcy niż USA?
grudzień 14, 2007
Gregory Akko
|
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
|
US sends more arms to Georgia – Israeli media - USA wysyła więcej broni do Gruzji - Żydowskie media
sierpień 15, 2008
hgw
|
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
|
Awantura wokół Rynku Głównego
luty 5, 2006
Gazeta Krakowska
|
Ludzie Kwaśniewskiego bronią się, ale pryncypała nie wydadzą
luty 9, 2003
zaprasza.net
|
Polacy - jak wy to robicie ?
maj 27, 2003
przesłala Elżbieta
|
Kwaśniewski
maj 1, 2005
bvb
|
Z poradnika agitatora
czerwiec 19, 2003
Andrzej Kumor
|
Złote wrota
marzec 29, 2003
Andrzej Echolette
|
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
|
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do Społeczeństwa
czerwiec 10, 2006
Leszek Skonka
|
Spalona pozycja spalona?
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rutkowski pomoże minister Jakubowskiej
grudzień 9, 2002
(RAD) www.dziennik.krakow.pl
|
|
|