|
Czy na Haiti zadziałał HARP
|
|
Światowa pomoc dla Haiti to jeden wielki skandal!
Wczoraj szlag mnie trefił gdy przeczytałem, że największy polski kurdupel przeznaczył 50 tysięcy dolarów na pomoc dla tej wyspy.
Szok!
Bo na długopisy dla swojego zasranego Urzędu wydaje rocznie więcej niż dla ludzi cierpiących w wyniku trzęsienia.
Jest nam ciężko. Ale istnieją granice przyzwoitości.
Lecz inną informację chcę w tym momencie przekazać.
Całe życie szokuje mnie - dlaczego miliony ludzi nie widzą tego - co dla mnie jest oczywiste?!
I w wypadku tej tragedii powtarza się pewien schemat którego dziwnym trafem nie widzi żaden z utytułowanych geologów i żadna hojnie finansowana instytucja na świecie.
Od - co najmniej lat dziewięćdziesiątych zauważam, że po każdym większym trzęsieniu ziemi - wciągu kilku dni następuje kolejne - ale z drugiej strony półkuli ziemskiej. Niezbyt dokładnie z drugiej....
Gdyby przeprowadzić linię prostą między ogniskami trzęsienia ziemi to zawsze omijają jądro Ziemi niczym cięciwa.
Albo takie są zasady ruchów geofizycznych bo drugi koniec skorupy tektonicznej obija się o kolejną - czego dziwnym trafem nie zauważył żaden geolog, albo mamy do czynienia z działaniem celowym - jakaś wiązka mocy zostaje skierowana z kosmosu na Ziemię i przechodzi na drugą stronę.
Tylko że te trzęsienia nie pokrywają się z układem tektonicznym Ziemi.
Po trzęsieniu na Haiti nastąpiło kolejne na Papui - Nowej Gwinei.
Proponuję sprawdzić na globusie - gdzie to jest.
Jak również sprawdzić historię wszystkich trzęsień Ziemi z ostatnich kilkunastu lat.
Osobiście uważam że człowiek nie uzyskał władzy nad taką mocą która pozwoliłaby wywołać trzęsienia tej wielkości.
Ale moja wiedza fizyczna jest sprzed kilkudziesięciu lat.
Dlatego podaję powyższe informację.
Warto dogłębnie przeanalizować wszystkie wtórne trzęsienia ziemi z drugiej strony planety i skojarzyć z ustawieniem satelit wojskowych w momencie pierwszego trzęsienia.
Ale to robota dla specjalistów dysponujących odpowiednimi danymi.
Tylko - czy znajdzie się wśród nich jeden uczciwy?
|
|
15 styczeń 2010
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
_________________Moja krótka opinia:
Drogi Panie Arturze !
Dlaczego prezydencik przekazał tylko aż tylko tyle, z kraju gdzie - podobno tysiące telewizorów, pralek, lodówek a ile żelazek... podobno jesteśmy najlepsi w Europie...
No i dlatego że jesteśmy najlepsi, no to i w tym tragicznym wydarzeniu Haiti otrzymało (aż !) 50 tysięcy dolarów.
Przecież reszta pieniędzy musi być chroniona dla stojących w kolejce oszustów, którzy nie takie rzeczy wyprawiają.
A naród tradycyjnie pozbiera w styczniu zbieraninę z datków do puszek.
I tak na okrągło ten Blues jest grany.
Bo to Polska... najbogatszy kraj na wschodzie... w UE !
(Pana dwa artykuły o Haiti podałem u siebie w "Kolorowym blogu poety Zygmunta Jana Prusińskiego"):
http://www.ustka.pl/forum2/viewtopic.php?f=17&t=5106&start=40 |
|
2010-01-16
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Szanowny Panie Arturze !
Jeśli mamy takiego hojnego prezydentusia z RP, to pomyślałem sobie, by ukazał takową hojność sam zbieracz przy tej armii niewolników, i to co zebrali niech przekażą do Haiti.
List do Jerzego Owsiaka
Może ten mój pomysł jest trafny, panie kierowniku.
W Polsce nie będzie kłótni, nie będzie zawiści ni zazdrości.
Panie kierowniku, proszę w Imieniu Polaków wysłać te pieniądze na pomoc narodowi - który już nie prosi a żąda od wszystkich cywilizacji pomocy.
To byłoby niehumanitarne, by pan kierownik chował te pieniądze w banku a tam ludzie na wyspie czekają. Nie mają nawet wody...
Panie kierowniku Owsiak, gdzie pan ma serce ?!
|
|
2010-01-16
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
http://social.salon24.pl/150167,haiti-czyli-co-dalej-z-takimi-panstwami
2010-01-16 00:16
Haiti, czyli co dalej z takimi państwami
NAJLEPSI OPIEKUNOWIE CYWILIZACJI...!
Nie wiecie co zrobić z wyspą Haiti i tubylcami ?
Przekazać pod "ochronę" żydom.
Już oni zadbają tak że tylko ruina zostanie z tej pięknej wyspy.
Na pewno postawią Mur... by się od biedaków odizolować, tak jak jest to w Palestynie...
Przypominam że mamy XXI wiek, więc Pora na Zacofanie, cofanie się w cywilizacjach.
Pozdrawiam -
2010-01-16 18:45
Zygmunt Jan Prusiński
Biały Blues Poezji
korespondentwojenny.salon24.pl |
|
2010-01-16
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Witam !
Panie Arturze, w tym pięknym Salonie 24, ten powyższy mój komentarz został zdjęty z Programu...
Zastanawiające jest to - bo zrozumieć nie potrafię, dlaczego ?
Czy ja w tym krótkim tekście nie piszę Prawdę ?
A co uczynili żydzi w Palestynie, postawili Mur czy nie ?
No to jak miałem napisać, komu ta Wyspa Haiti się wpierw należy ?
Przecież kto wprowadził handel ludźmi z Afryki na kontynenty amerykańskie ?
Pozdrawiam - |
|
2010-01-17
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Smierc na Haiti
Tragedia na Haiti zbrodnia rzadu USA ?
16. US Repression of Haiti Continues
The US government plans to demolish the homes of hundreds of Haitians to expand an occupying UN force’s military base. The New York Times has also published a revealing article titled "Rights Groups Assail US for Withholding Aid to Haiti, Citing Political Motives." The Bush administration may have caused the deaths of thousands of Haitians by blocking aid for cynical and self-interested political purposes.
http://www.projectcensored.org/top-stories/articles/16-us-repression-of-haiti-continues/
http://news.ca.msn.com/top-stories/cbc-article.aspx?cp-documentid=23240920
http://educationforum.ipbhost.com/index.php?showtopic=15180 |
|
2010-01-19
Elzbieta Gawlas Toronto
|
 |
|
|
Tragedia na Haiti. Przyczyna trzescienia ziemi - nowa bron
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?p=13928#13928 |
|
2010-01-20
Elzbieta Gawlas Toronto
|
|
|
|
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 13, 2005
zaprasza.net
|
Czyżby innych w przedbiegach usuwano?
Słowo o książce "Obława" Joanny Siedleckiej
(wyd. Prószyński i S-ka S.A.)
listopad 6, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Oś USA-Izrael wobec poparcia Chin dla Iranu
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
|
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?
sierpień 17, 2004
PAP
|
Dr Andrzej Leszek Szcześniak nie żyje
marzec 17, 2003
MR
|
Posłanka LPR "Idiotką Roku"
styczeń 5, 2008
INTERIA.PL/PAP
|
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
|
Z mojego domu widziałem czym jest "wojna z terrorem"
sierpień 4, 2006
Robert Fisk
|
Rząd zajmie się strategią
Dla polskiego sektora energetycznego śmierć
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
|
BILANS MAJˇTKU POLSKIEGO
luty 24, 2004
|
"Formuły patriotyzmu w Europie Wschodniej i Środkowej
od nowożytności do współczesności (XVI–XX w.)"
wrzesień 5, 2006
|
Komisja Finansów udzieliła absolutorium dla rządu za 2001 r.
lipiec 23, 2002
PAP
|
Giertych
sierpień 19, 2004
ddd
|
"Dokonania" Banku Światowego i MFW
luty 29, 2004
Walden Bello i Shea Cunningham
|
Polska.......ale jaka
listopad 24, 2008
Krzysztof Daukszewicz
|
Korporacja rządzi
luty 15, 2008
Rafał Ziemkiewicz
|
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
|
"PCHŁA I RABIN" - Adam Mickiewicz
październik 29, 2008
Adam Mickiewicz
|
Podłoże polityczne i ekonomiczne planów ataku na Iran
wrzesień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|