ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
więcej ->

 
 

Głodomór na Ukrainie Lazara Kaganowicza


Żydzi nie chcą uznać Wielkiego Głodu za akt ludobójstwa
Napisał Eugeniusz Tuzow-Lubański
wtorek, 13 listopad 2007
Ukraiński prezydent Wiktor Juszczenko rozpoczął wczoraj trzydniową wizytę w Izraelu. Apel prezydenta Juszczenki do izraelskich władz o uznanie Wielkiego Głodu w latach 1932-1933 na Ukrainie za akt ludobójstwa spotkał się raczej z negatywnymi komentarzami ze strony władz żydowskich. Szef izraelskiego departamentu MSZ ds. krajów Eurazji Heri Coren przypomniał na konferencji prasowej w Jerozolimie, że Izrael jeszcze w 2003 roku poparł specjalne oświadczenie ONZ z okazji 70. rocznicy Wielkiego Głodu . Ale z inicjatywy strony żydowskiej zamiast słowa "ludobójstwo" do apelu wpisano "tragedia narodowa", gdyż - zdaniem Corena - nie wolno utożsamiać tragedii różnych narodów - żydowskiego, ukraińskiego, ormiańskiego, jako że tragedia każdego narodu jest unikalna .

Swoje zastrzeżenia wobec inicjatywy prezydenta Juszczenki o uznaniu tragedii Wielkiego Głodu na Ukrainie za akt ludobójstwa wypowiedział także znany historyk żydowski i b. dyrektor muzeum "Jad-Waszem" Ichak Arad. Jego zdaniem, ten Głód, sztucznie wywołany na Ukrainie przez Stalina i jego oprawców, miał raczej charakter klasowy niż narodowy.
Celem wizyty prezydenta Ukrainy w Izraelu jest aktywizacja politycznego dialogu, rozszerzenie współpracy handlowo-gospodarczej, a także "uzmysłowienie kierownictwu i społeczności Izraela znaczenia tragedii Wielkiego Głodu 1932-1933 roku oraz innych wydarzeń historycznych".
Trudno zrozumieć, co Juszczenko rozumie pod hasłem "inne wydarzenia historyczne". Jedno jest pewne - ukraiński prezydent nie będzie w Izraelu gloryfikował zbrodniarzy OUN - UPA, którzy "dzielnie" przyczynili się do eksterminacji Żydów i Polaków w okresie II wojny światowej.

Eugeniusz Tuzow-Lubański, Kijów
14 listopad 2007

przysłał ICP 

  

Archiwum

Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
Do przyjaciół moskali
kwiecień 15, 2007
"Poziomowanie wydziałów" - czyli zmiany w Urzędzie Miasta Krakowa
kwiecień 9, 2003
Artur Łoboda
O obronę kawałka Rzeczplitej jakim jest ZAPRASZ.NET
grudzień 2, 2006
luzak
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
Czas na kompromisy
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Władza i etyka
sierpień 23, 2003
"Niedziela"
Na ratunek
październik 13, 2003
PAP
Prezentów nie dostarczono przez 9 dni!
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dziela niedokonczone!
wrzesień 15, 2008
mik
Żydowskie nagrobki jako fundament stodoły
listopad 11, 2003
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dlaczego Kwaśniewski musi stanąć przed Trybunałem Stanu
czerwiec 1, 2004
Artur Łoboda
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
"Karawana idzie dalej..."
luty 13, 2005
zapodał jasiek z toronto
Odmitologizowanie II Wojny Swiatowej.
listopad 14, 2006
PAP
To już historia 2
Zamiar: zniszczyć państwo...

grudzień 6, 2002
Tygodnik Solidarność 14.XII. 2001
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Przywrócić Polakom nadzieję. DO POLAKÓW I ŻYDÓW W POLSCE I NA ŚWIECIE
marzec 15, 2003
Raz - na zawsze skończyć z mitem Solidarności
listopad 27, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media