ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
więcej ->

 
 

Pustynia Obłędowska

Średniowieczny Kraków przecinał stary szlak kupiecki wiodący z Morza Czarnego do Europy Zachodniej.
Droga wiodąca z Rynku w kierunku dzisiejszej ulicy Sławkowskiej kończącej się kiedyś Bramą Sławkowską zyskała swoją nazwę od nazwy miasta, ku któremu wiodła.
Oddalony 60 km od Krakowa Sławków był w wiekach średnich ośrodkiem wydobycia rud cynku i ołowiu, z którego w procesie chemicznym oddzielano srebro.
Sławków, oraz pobliski Olkusz były w XV i XVI wieku jednym z największych w Europie tego typu ośrodków górniczych przynoszących wielkie dochody Królestwu Polskiemu.
W początkowym okresie rozwoju przemysłu obce były pojęcia ekologii, czy ochrony przyrody.
Dlatego, w skutek działalności górniczej, okoliczne tereny leśne uległy degradacji - wywołanej niekontrolowanym wyrębem drzew, a gleba uległa zanieczyszczeniu.
Ocieplenie klimatu i kilka suchych lat spowodowały, że okolice dawnych terenów kopalni uległy upustynnieniu.
W 1968 roku odwiedziłem - znajdującą się na tym terenie Pustynię Błędowską, zajmowaną wtedy przez poligon wojskowy.
Po wyprowadzce wojska, przyroda upomniała się o swoje i stopniowo odradzało się życie na piaszczystym terenie pustyni.
Wyglądało na to, że po wielu wiekach, przyroda naprawi szkody wyrządzone przez człowieka.
Tak mi się wydawało do dnia dzisiejszego, kiedy ku memu zaszokowaniu ujrzałem w Telewizji Krakowskiej pochód idiotów pielgrzymujących do Pustyni Błędowskiej w celu "rewitalizacji pustyni".
Tym którzy nie zrozumieli poprzedniego zdania śpieszę z wyjaśnieniem, że grupa cwaniaków, wśród których znajdują się również tak zwane organizacje ekologiczne zwąchała pieniądze, jakie można wydrzeć z Unii Europejskiej.
W tym celu wymyśliła pomysł wtórnej degeneracji terenów dawnej kopalni, polegający na zniszczeniu odradzającej się przyrody.
Nie ważne co się robi. Ważne jaką do tego dobierze się ideologię. A ideologia iście szatańska - zawarta została w klasycznej nowomowie pampersów, którzy tym razem wymyślili dla swojej destrukcji przyrody określenie "rewitalizacja pustyni".

Akcji tej patronuje SLDowski Wojewoda Małopolski Jerzy Adamik, popierający z poziomu swego "yntelektu" wiele podobnych absurdalnych działań.
Poparła go nawet pani Główny Inspektor Ochrony Środowiska.
Całość nagłaśnia zdegenerowana Telewizja Kraków, która od czasu objęcia zarządu Telewizją Polską przez Roberta Kwiatkowskiego, uległa strasznemu upadkowi.
I to by było na tyle .... poza jednym. Jeżeli dojdzie do realizacji tego obłąkańczego projektu złożę doniesienie o popełnieniu przestępstwa, przez osoby, gotowe dla zdobycia pieniędzy, doprowadzić do wtórnej degeneracji środowiska naturalnego.

PS. Podobno (wedle pomysłodawców) na tą "zrewitalizowaną" podkrakowską pustynię mają zamiar przyjeżdżać tabunami turyści z całego świata, aby obejrzeć to cudo "yntelektu" krakowskich polityków.
9 grudzień 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
3 maja rocznica uchwalenia pierwszej polskiej Konstytucji
maj 3, 2003
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
ZMARNOWANE PAŃSTWO
marzec 4, 2003
Reformy bez głowy
grudzień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Meldunek z podróży do "czarnej dziury" Europy
sierpień 30, 2006
Marek Głogoczowski
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
Koszty systemu emerytalnego zostaną ograniczone?
sierpień 7, 2002
PAP
MUZEUM SOLIDARNOŚCI CZY PAMIECI SIERPNIA ?
luty 4, 2003
Leszek Skonka
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
Zostaną zawieszeni ci, którzy w "Odrze" nie interweniowali
sierpień 7, 2002
PAP
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
Armia izraelska zburzyła kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
AFP
Gnidy III Rzeczypospolitej
marzec 29, 2003
Dr Marek Głogoczowski
Bankierzy i Złodzieje!
październik 15, 2003
Israel Shamir
Pogrzeb Zofii Hertz
czerwiec 25, 2003
IAR
Czas na "Najemnych Mordercow"?
styczeń 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Traktat - Unia decyduje za Nas
kwiecień 25, 2005
przesłała Elżbieta
Niezależne Obchody 25 -tej Rocznicy Strajków na Dolnym Śląsku
sierpień 8, 2005
Dr Leszek Skonka
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media