|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
więcej -> |
|
"Czarne owce" w szeregach przedstawicieli Polonii
|
|
List otwarty
Mr. Frank Milewski
Polish American Congress
The Anti-Bigotry Committee
177 Kent St., Brooklyn, N.Y. 11222 - (718) 349-9689
Frank Milewski milewsk@worldnet.att.net
Otrzymalem od Polish American Congress, The Anti-Bigotry Committee,
list/artykul datowany pazdziernik 14, 2003 zatytulowany, "From Iraq: "Thanks, Polish American Congress."" Lacznie z artykulem Williama Grodnickiego. (Bez daty)
Cenie pozytywnie inicjatywe informowania Polonii o dzialalnosci The Anti-Bigotry Committee, której Pan przewodniczy i widzialbym chetnie informacje o wszystkich akcjach przeciwko anty-polonizmowi powzietych przez Committee i rezultatach tych akcji.
Otrzymuje juz druga informacje (przy braku innych) od Committee, na temat akcji przedsiewzietej prze Committee w zwiazku z opublikowaniem satyrycznego rysunku Barry Blitt'sa. Rysynek przedstawia Polakow w zlym swietle do czego zostal wykorzystany niechlubny udzial Polski w agresji i okupacji Iraku.
Jest juz powszechnie znane ludziom którzy choc ogólnie interesuja sie w swiatowych wydarzeniach, ze wykorzystywana jest kazda okazja do znieslawiania Polski i Polaków. Przy braku okazji tworzy sie je. (T.Gross lub inne artykuly, ksiazki, filmy, o falszywej tresci.) Równoczesnie slowo Polska, Polacy, w pozytywnym kontekscie zniknelo ze slownictwa w masowych mediach, chyba, ze w zwiazku z agresja i okupacja Iraku, co jest takze negatywnym kontekstem.
Rozeslane przez Committee do publicznej wiadomosci artykuly propaguja dume narodowa w zwiazku z udzialem Polski, Polaków i Amerykanów polskiego pochodzenia w zbrodniczej militarnej akcji z równoczesnym przedstawianiem zaistnialej sytuacji w falszywym swietle. Tak wiec warunek negatywnego kontekstu zostal spelniony.
Nasuwa sie pytanie - czy to jest duma, czy "Polish duma" jako kolejny zlosliwy "Polish joke" propagowany przez The Anti-Bigotry Committee, pod kierownictwem Franka Milewskiego i pod auspicjami Polish American Congress.
Moze termin "duma" zmienil swoja definicje tak jak inne slowa pozmienialy juz swoje znaczenia.
Trudno sobie wyobrazic zeby byc dumnym z nalezenia do kraju, który znalazl sie w roli wasala kraju, który napada na praktycznie bezbronne panstwo na przeciwnej pólkuli zasypujac go setkami latajacych bomb z okretów znajdujacych sie poza zasiegiem obronnym napadnietego kraju oraz kilkunastotonowymi bombami zrzucanymi z bezpiecznej wysokosci. (Kraj bez nowoczesnego obronnego lotnictwa jest krajem bezbronnym.)
Trudno sobie wyobrazic, zeby byc dumnym z partycypacji w roli wasala w okupacji obcego kraju napadnietego przez inne panstwa pod spreparowanym, falszywym pretekstem i w interesie jeszcze innego panstwa.
Trudno sobie wyobrazic zeby byli z tego dumni Polacy, którzy byc moze sa czlonkami Committee, w wieku który jeszcze pamieta, co to znaczy okupacja z wlasnego doswiadczenia.
Trudno sobie wyobrazic, zeby byli z tego dumni mlodsi, którzy sami nie przezyli okupacji, ale widza, jakie sa konsekwencje okupacji Palestyny.
Zaiste, szczególna to duma.
Pan Grodnick moze byc dumny - jego to sprawa. Moze to nazywac "odbudowa".
Jakkolwiek sie to nazwie, jest to militarna okupacja. Pan, Panie Milewski jako osoba prywatna moze byc dumnym z tego takze, ale prosze pamietac, ze reprezentuje Pan polska organizacje spoleczna i Polonie amerykanska, która nie podziela Pana odczucia dumy i nie jest dumna z tego, ze Polska przechodzi do historii jako agresor i okupant, oraz Polacy jako agresorzy i okupanci.
Sa jednak tacy którzy za tego rodzaju dume i propagowanie jej poklepia Pana z uznaniem po ramieniu.
Wojciech Wlazlinski
16.X.2003
netpol@interaccess.com
|
|
23 październik 2003
|
|
|
|
|
|
Profesor kłamstwa
wrzesień 28, 2004
|
Unikam
marzec 7, 2006
Julian Tuwim
|
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
|
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Meldunek z podróży do "czarnej dziury" Europy
sierpień 30, 2006
Marek Głogoczowski
|
Samohipnoza
wrzesień 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezentacja multimedialna "Wspaniały Kraków"
styczeń 17, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Nagroda dla "zasluzonej Polonii"
grudzień 29, 2006
Grazyna
|
KONWENT ORGANIZACJI NARODU POLSKIEGO
październik 14, 2004
|
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Patriotyzm
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Jacek Kuroń negocjował z SB
sierpień 29, 2006
PAP
|
POlitykierzy
styczeń 13, 2008
Marek Olżyński
|
Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rasiści w hucie
marzec 11, 2005
|
Stan Tymiński: Dotkryna Podboju Świata przez Imperium USA
czerwiec 4, 2007
przysłał: marduk
|
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
|
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
|
Polonia nigdy nie wybaczy !
maj 2, 2003
Andrzej Kumor
|
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
|
więcej -> |
|